ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Twoja ostatnia wizyta: 20 wrz 2015, 16:32 Dzisiaj jest 20 wrz 2015, 18:41

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
Post: 09 paź 2014, 11:10 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 cze 2014, 12:37
Posty: 366
Tu nie chodzi o to, ilu winnych by sie nie udalo skazac, tylko ilu niewinnych by nieslusznie skazanych zostalo, a przypuszam, ze liczba ta moglaby byc znacznie wieksza. Co do zony Owsiaka, to nie znalazlem zadnej informacji, zeby miala cokolwiek wspolnego z GW.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 09 paź 2014, 12:53 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1390
Sory pomyłka, od 2011 już nie jest w zarządzie, aczkolwiek jakieś tam wpływy chyba mają bo większość artykułów przychylnych WOSP jest z GW.

A co do niesłusznie skazanych - tak jak mówiłem, jest sprawą dyskusyjną czy lepiej jest wypuścić 99 osób bez kary (ze świadomością, że na pewno będa czynić dalej zło skoro raz im się udało wywinąć sprawiedliwości) czy może raz ukarać osobę niewinną, na pewno nie zaszkodziłoby zmienić prawo wg. moich zasad tzn. konfontacja dowodowa - do każdego dowodu przedstawionego przez prokuratora oskarżony musi się jakoś ustosunkować (tzn albo przedstawić alibi albo swoją interpretację dowodu), jeżeli dowodów wskazujących na winę oskarżonego jest więcej niż tych świadczących o jego niewinności, ława przysięgłych decyduje czy osobę skazać czy uniewinnić. Odmowa składania wyjaśnień lub uporczywe milczenie uznawane jest za brak alibi dla danego dowodu. Nietrudno zauważyć, że taka metoda doskonale sparawdza się przy praktycznie wszystkich kontrowersyjnych sprawach a ilość "skrzywdzonych" byłaby naprawdę mała

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 14 lis 2014, 00:33 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 11 lis 2014, 02:50
Posty: 78
Tak tak my naklikamy a i tak dzieci w Afryce głodują ;x...

1242


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 14 lis 2014, 15:00 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 paź 2014, 14:15
Posty: 204
Takie życie...


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 15 lis 2014, 13:27 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 mar 2014, 23:20
Posty: 718
Jakbym słyszał księdza w kościele nie dajcie na WOŚP lepiej dajcie na caritas lub na tace na nowe auto dla proboszcza. Ja widzę co jest w szpitalu na co drugiej maszynie naklejka WOŚP. Zresztą nawet to ze po urodzeniu dziecka jest badany słuch to tez zasługa WOŚP. A pokażcie mi gdzie widać tyle pomocy od innych organizacji?

_________________
http://ShowUp.tv/profile/Mikej83


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 15 lis 2014, 13:35 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 10 sie 2014, 22:43
Posty: 73
Temat jest już zupełnie rozjechany ale cóż....
Ja wolę dać na Caritas, mimo że jestem ateistą. Czemu? Bo Jurek mimo że dużo dobrego robi zachowuje się jak rozkapryszone dziecko.
Ostatni proces o zniesławienie wytoczony "Matce Kurce" ( nie trawie gościa ale ma rację w wielu sprawach ) pokazał, że Owsiak transparentny być nie chce bo widocznie nie może.
Gdzie widać tyle pomocy? Chociażby Caritas, tylko że on działa cały rok, nie zbiera tylko na sprzęt do szpitali i nie ma za sobą tuby medialnej. To jest proste jak drut ale trzeba zajrzeć do sprawozdań fundacji oraz podwieszonych pod nie bytów. Tutaj nie ma problemu żeby ogarnąć Caritas, ale Jurka już nie ogarniesz bo on tego ujawniać nie chce. Nie mówię że robi przekręty, ale jeśli nie pokazuje "bo nie" to należy się zastanowić czy aby na pewno wszystko jest ok.
Nie neguje tego co robi Owsiak, ale też nigdy nic nie dałem na WOŚP bo daje kiedy chce, komu chce i wiem na co to idzie.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 15 lis 2014, 13:51 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1390
W sumie PR Owsiak ma ogarnięty do perfekcji - zobaczcie, że w KAŻDYM poście "obrońców" Owisaka wspomina się te maszyny, "w każdym szpitalu stoi jakaś maszyna ratująca życie kupiona za pieniądze WOŚP". I nie liczy się, że formalnie Owisiak wydaje 10 czy 20 razy mniej niż Caritas na pomoc i ile % z tego pochłaniają "koszty działania organizacji", ale ważne, że jego pomoc jest widoczna i namacalna - obiadów dla biednych dzieci, ośrodków dla narkomanów czy miejsc noclegowych dla bezdomnych nie widzi się wszak na codzień, więc "inwestowanie" w nie jest, z punktu widzenia PRu organizacji, bezcelowe

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 15 lis 2014, 14:04 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 mar 2014, 23:20
Posty: 718
Nie jestem obrońcą Owsiaka w żadnym wypadku ale mam małe dziecko i widzę pewne rzeczy. Ciekawe czy tak samo byście mówili jakby waszego dziecku jeden z tych sprzętów uratował życie. Mówicie o mediach w sumie te różne rzeczy tez wiecie z mediów widać nie stoją tak rzędem za nim

_________________
http://ShowUp.tv/profile/Mikej83


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 08 sty 2015, 10:49 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 sie 2014, 09:30
Posty: 1441
Nie do końca tak jest. Gdybym planował budżet to oczywiste, że odjąłbym sumę Owsiaka z tego. Oczywiście lepiej niech jak tu ktoś prywatny to kupuje, niemniej jednak pieniędzy nie ma więcej tylko są mniej marnowane. Po drugie pan Owsiak już w sądzie przegrał z blogerem za niby pomówienia, więc jednak ma dużo do ukrycia, bo nie chce nawet szczegółowych danych ujawnić przed sądem co na co idzie, no jak widać nawet na tym można sobie ładnie dorobić. Ja nie wrzucam do puchy, są lepsze miejsca by pomagać i wiadomo gdzie kasa pójdzie, ale jak ktoś wrzuca to jego sprawa, nie mam nic do tego, nikt nikogo nie zmusza, ale wkurwia mnie jak ktoś mi wmawia, że nie mam serca, bo nie popieram Owsiaka.

_________________
http://ShowUp.tv/profile/tomcio_paluszek | Nie mam nagrań C:-), więc nie pisać maili w sprawie wymiany itp... zrób sobie dzień bez walenia konika i podaruj kilka peso dzieciom caritas.org.ph/


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2

Szybka odpowiedź
Tytuł:
Wiadomość:
 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty

Szukaj:
Przejdź do:  


phpBB SEO