ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Dzisiaj jest 19 wrz 2015, 18:20

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
Post: 04 mar 2015, 14:59 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 04 mar 2015, 14:19
Posty: 3
hej chciałem napisać opisać co mnie wczoraj spotkało u jednej dziewczyny z ShowUp.tv ładna młoda piękne ciało a wejdę zobaczę kto to jest jakie ciało , widzę jakiś konkursik ktoś rzucił 10zet no potem zaczęli licytacje zrzuca 20 - 30 no chętnych było wielu a myślę ładowałem 500 zet poczekam jeszcze co będzie dalej stanęło na 100zet chyba ale dokładnie nie śledziłem tego bo nie mogłem od niej oderwać wzroku oczarowała mnie ta dziewczyna widzę na celu ma czas liczenia liczy na liczeniu dali coś widzę ma już 1 ktoś chyba dal 305 lub 310 , no dałem 400zet myślę teraz wtopiłem , ale to tylko 40zł niech ma . a tu 0 zero wygrałem , 10min priv z taka kobieta no żarty jakieś czy co , sam priv rewelacja . po priv pytam ja czy mogę zadać pytanie czy jak by dali 10zet to by poszła na taki pokaz odpowiedziała że nie raz tak było robiła pokazy za małe stawki . :'(

robiła licytacje priv na jednorazowy napiwek , normalnie wszystko bez naciągania na czas zrobiła ,liczenie od 10-0 i był koniec :) na priv była fajna zabawa naprawdę warto było wbić na te kamerki . :) jakie ciało to widać w profilu miła dziewczyna polecam tyle mogę się z wami podzielić przeżyciami z priv że była fantastyczna :) polecam ZapachKusicielki


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  


phpBB SEO