ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Dzisiaj jest 19 wrz 2015, 18:20

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
Post: 03 sty 2015, 18:44 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 cze 2014, 22:50
Posty: 272
Dawno, dawno temu, gdy jeszcze istniało na forum coś takiego jak czat, pojawiła się ONA. Od razu została zmolestowana przez Ala i wciągnięta w wir czatowych dyskusji. Było to jednak dawno temu - czasy czatu minęły bezpowrotnie...
Your_Aphrodisia - znana też jako Afro. Baaaardzo fajna dziewczyna (zwłaszcza po tym jak ją zobaczyłem z rozpuszczonymi włosami). Ma bardzo seksowne usta, którymi często robi kółka z dymu (tak jakby chciała powiedzieć: Ooooo)... Tak, pali dosyć często - co jest niewielkim minusikiem. A skoro już przy tym jesteśmy to świński dowcip:

Kod:
Facet bajeruje w barze dziewczynę:
- Powiedz "O"
- "Oooooo"
- Świetnie, mój rozmiar....


Wracając do tematu: pupę (w oliwce) oceniam wysoko - piersi ma bardzo ładne (choć w dalszym ciągu cycki mauej stanowią górna granicę na wykresie cycusiowej zajedwabistości). Co ważne - nie ma ona nic wspólnego ze znaną skądinąd my_aphrodisiac_is_me; zbieżność nicków jest przypadkowa. Szkoda, że na ogólnym nie daje sobie klapsów - ale cóż - wszystko przed nami.
Z innych obserwacji - posiada czarny, kudłaty dywan. Freud by powiedział zapewne, że dywan symbolizuje kudłate myśli Afro - i zapewne miałby rację. Dziewczę wygląda na takie co kryje za uśmiechem niezmierzone pokłady zboczoności.

Ogólna ocena - 8/10.


Ostatnio zmieniony 03 sty 2015, 19:17 przez Jamochlon, łącznie zmieniany 2 razy

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 sty 2015, 19:03 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 sie 2014, 13:55
Posty: 1442
Pożyjemy zobaczymy ^-^ Póki co za wiele nie widziałem a do tego zostałem obrażony i posądzony o to że podbudowuje sobie ego dając żetony C:-) To jest kurwa skandal C:-) Dajesz żet źle nie dajesz żet też źle... ^-^

Ps. Jamo przy Twojej recenzji Badam było więcej znaków C:-) Co się stauo że tak mauo? C:-)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 sty 2015, 19:06 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 cze 2014, 22:50
Posty: 272
Mało ci? To zaraz coś jeszcze dodam od siebie ;p


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 sty 2015, 19:16 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 wrz 2014, 19:56
Posty: 404
A miałem ja recke pisać :P


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 sty 2015, 16:57 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 gru 2014, 12:27
Posty: 223
Fajna dziewczyna :D Duże piersi, śliczny uśmiech i usta dobre do całowania :P Polecam :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  


phpBB SEO