ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Twoja ostatnia wizyta: 20 wrz 2015, 02:05 Dzisiaj jest 20 wrz 2015, 08:55

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 348 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: WrednaPaula
Post: 31 sie 2015, 15:59 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 17 lip 2015, 10:29
Posty: 402
Do obrońcy cnoty wrednejPauli chyba w końcu dotarło, że z tą cnotliwością, to jakoś jest inaczej.
Laska spotyka się za pieniądze. Niemałe pieniądze. Ja, jak już pisałem na forum - z usług takich profesjonalistek nie korzystam.

A jeśli ktoś się zakochał? Jego wola - krzyż na drogę.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: WrednaPaula
Post: 31 sie 2015, 17:51 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 kwie 2015, 10:41
Posty: 289
Garniturko pisze:
Idąc pokrętnie twoim tokiem rozumowania, sportowcy też zarabiają ciałem.


idąc twoim tokiem rozumowania każdy pracownik fizyczny zarabia ciałem :D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: WrednaPaula
Post: 31 sie 2015, 18:03 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 30 wrz 2014, 01:32
Posty: 31
Do Wolfa - Czy ja negowałem to, że była na roksie czy odlotach nie i proszę mi nie wmawiać kwestii, których nie pisałem. Mam dużo ciekawych zajęć nie powiem, ale może lubię bronic kogoś w wolnym czasie. Bo jechanie cały czas po niej naprawdę jest już przesadne.

Do Tengapala-Jak masz takie podejście do tych sprawa co ty w ogóle robisz na tym portalu. Każdy ma swoje sumienie i postępuje zgonie z nim. I nie tobie oceniać i mi czy robi dobrze czy źle. Jak by jej nie było to gdzie byś trzepał konia najlepiej każda zlinczować i potępiać.

Do Art-Ja nie siedzę 24 godziny na dobę, żeby w polemiki z tobą wchodzić. Każdy normalny człowiek chodzi do pracy, a nie siedzi tylko na ShowUp.tv. Dajesz teorie bez pokrycia, bo nie spotyka się za pieniądze kiedyś tak, ale nie teraz i przestań pierdolić trzy po trzy. Ciebie tak boli, że tyle zarabia? Ty musisz mieć straszne kompleksy naprawdę tobie współczuje. Jak byś naprawdę zabrał się za robotę, a nie siedział na tym ShowUp.tv 24 też byś miał, ale najlepiej pisać takie pierdoły, które są nic nie warte. Czy ja gdzieś pisałem ze sie zakochałem ?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: WrednaPaula
Post: 31 sie 2015, 18:22 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 17 lip 2015, 10:29
Posty: 402
Jak zauważyłeś, z reguły hejterom nie odpowiadam. Dla Ciebie zrobię wyjątek.
Cytuj:
Każdy normalny człowiek chodzi do pracy, a nie siedzi tylko na ShowUp.tv.

Mój drogi,
dziś ciężko pracowałem kolejne 12 godzin aby wyrobić te swoje 22 tys. miesięcznie. Ot, taki nędzny zarobek.
Cytuj:
i przestań pierdolić trzy po trzy

Czy naprawdę chcesz dyskutować na takim poziomie?
Cytuj:
Ciebie tak boli, że tyle zarabia?

Sformułowanie "zarabia" jest tu raczej nie na miejscu. Jeśli wiesz o czym rzecz.
Cytuj:
Ty musisz mieć straszne kompleksy naprawdę tobie współczuje.

Serdecznie dziękuję za Twoją troskę. Uwierz mi - i bez Twojej troski dobrze sobie radzę.
Cytuj:
Jak byś naprawdę zabrał się za robotę

W przeciwieństwie do tej, która pasożytuje, ja zajmuję się pracą. Dlatego stać mnie na taką wrednąPaulę. Mógłbym ja i na miesiąc wynająć. Ale ona nie zobaczy moich pieniędzy. Pasożytom nie daję.
Cytuj:
a nie siedział na tym ShowUp.tv 24 też byś miał

Nie siedzę. I dlatego mam pieniądze. Które wydaję wedle swojego uznania.
Cytuj:
ale najlepiej pisać takie pierdoły, które są nic nie warte

Masz prawo do swojego zdania. Jest "Twojsze". Zaś moje jest "Mojsze".

Życzę Ci powodzenia w Twoim bronieniu kurewki.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: WrednaPaula
Post: 31 sie 2015, 18:25 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 kwie 2015, 10:41
Posty: 289
diablo12 pisze:
Do Tengapala-Jak masz takie podejście do tych sprawa co ty w ogóle robisz na tym portalu. Każdy ma swoje sumienie i postępuje zgonie z nim. I nie tobie oceniać i mi czy robi dobrze czy źle. Jak by jej nie było to gdzie byś trzepał konia najlepiej każda zlinczować i potępiać.


skoro tak to na huj oceniasz to co pisze hipokryto ? :D radzę ci skonsultowac sie z lekarzem i to szybko bo bredzisz jakbys sie nażarł jakiegoś mocarza :D
no i jakbyś napuchniętymi od tego oczami nie zauważył, to ja bardzo lubie paule własnie za to że sie sprzedaje na roksie a nie to co reszta udaje dziewice trudniąc sie internetową prostytucją :D a że wrednejpauli nie ubóstwiam to już inny powód, bo też kiedys kreowała sie na dziewice aż jej ogłoszenia na roksie pokazali :D

no i bądz honorowy i zamknij morde na temat tego co napisałem bo jak ty to napisałeś

diablo12 pisze:
I nie tobie oceniać i mi czy robi dobrze czy źle.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: WrednaPaula
Post: 31 sie 2015, 18:38 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 maja 2015, 19:36
Posty: 265
Art pisze:
(...)
dziś ciężko pracowałem kolejne 12 godzin aby wyrobić te swoje 22 tys. miesięcznie. Ot, taki nędzny zarobek.(...)


Sorry Gregory... ale musisz mieć bardzo lekką tą ciężką pracę albo baaardzo przykre życie poza nią skoro wczoraj do 24 i dzisiaj od 13 twardo siedzisz i piszesz na forum.

PS. widzę kolejną osobę chwalącą się swoimi niebagatelnymi zarobkami na forum... z jednej strony fajnie wiedzieć, że wszystkim dookoła tak się powodzi... ale z drugiej też trochę szkoda być yebanym biedakiem w tak zacnym gronie :|


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: WrednaPaula
Post: 31 sie 2015, 18:48 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 17 lip 2015, 10:29
Posty: 402
Dużo Cię interesuje jak czytam.
Ale niczego o mojej pracy się ode mnie nie dowiesz.
Na żadnych Książkomordziach, Tłiterach, Naszych Klasach też mnie nie znajdziesz.
Dziękuję za zainteresowanie.
Próbuj.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: WrednaPaula
Post: 31 sie 2015, 19:03 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 kwie 2015, 10:41
Posty: 289
zakucyka pisze:
Art pisze:
(...)
dziś ciężko pracowałem kolejne 12 godzin aby wyrobić te swoje 22 tys. miesięcznie. Ot, taki nędzny zarobek.(...)


Sorry Gregory... ale musisz mieć bardzo lekką tą ciężką pracę albo baaardzo przykre życie poza nią skoro wczoraj do 24 i dzisiaj od 13 twardo siedzisz i piszesz na forum.


sorry zakucynka... ale musisz mieć marne pojęcie o robieniu kariery skoro piszesz takie pierdoły :D
miałem znajomego (straciłem kontakt) który był menadzerem projektu, zgarniał pięciocyfrową kwote z jedynką na początku co biorąc pod uwage inflacje dawałoby dziś pewnie ze 20 tyś :P pracował ze 2-3 godziny dziennie a reszte przepierdalał na forach, FB, allegro itp pierdołach :D musiał tylko pilnować terminów i jakosci projektu na co wystarczyło skontrolować zespół i opierdolić 2-3 ludzi dziennie :P czyli własnie popracować 2-3h dziennie

ale tak na marginesie, też patrze na te słowa Art z przymrużeniem oka hehehe tyle tylko że rozpierdala mnie pajacowanie ile to laski na ShowUp.tv zarabiają, jak odliczyc im podatek, zus i utrzymanie to ledwo na majtki starcza co i zresztą widać patrząc na te szmaty w które sie ubierają i co drugi dzień siedzą w tej samej parze tanich majtek
tak podliczając nawet minimalna krajową gdzie dostaje sie na reke 1286,16 :P to tak naprawde pracodawca wypłaca aż 2112,96 zł tylko prawie połowe kosi rząd :D która laska fika że zarabia dużo to niech sie najpierw puknie w łeb czy wyrabia chociaż po odliczeniu kosztów 2100 zł bo inaczej to na kasie w biedronce więcej dostają kobiety bez świecenia dupą
a jak ktos ma wykształcenie i doświadczenie to przewaznie zarabia nie mniej niz 3000zł netto i wtedy realnie pracodawca płaci za takiego pracownika ponad 5000 :P no która tak fika z dochodami to zaraz mozemy porównać hehe


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: WrednaPaula
Post: 31 sie 2015, 19:07 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 30 wrz 2014, 01:32
Posty: 31
Art – Po pierwsze chyba role tobie się pomyliły, bo hejterem jesteś ty wyłącznie. Po drugie przestań opowiadać bajki swojej ciężkiej pracy, bo znając życie to pewnie nawet średniej krajowej nie zarobisz. Po trzecie będę rozmawiał na takim poziomie, bo być może coś do ciebie dotrze, ale wątpię. Po czwarte dla ciebie praca to pewnie tylko machanie łopatą. Po piąte tutaj wszystcu na forum widza jak sobie radzisz 24 godzin wypisywać głupoty o każdym. Po szóste ciebie nawet na godzinę by nie było stać z nią, a co dopiero mówić o miesiącu. Po siódme założenie jest takie ten, kto mówi cały czas, że ma to nic nie ma.


Tegapala – Ponieważ skomentowałeś mnie, a ja tobie tylko odpisałem ładnie. Jak się sprzedaje na raksie to pokaż mi ogłoszenie obecne? A w pyskówkę z tobą wchodzić nie będę po to już nie mój poziom.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: WrednaPaula
Post: 31 sie 2015, 19:08 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 maja 2015, 19:36
Posty: 265
...pała już Cię kolejny raz kulturalnie proszę, naucz się czytać ze zrozumieniem zanim będziesz chciał się do czegoś odnieść.

Art, wesprę się klasykiem "nie wiem co bierzesz, ale bierz połowę albo zmień dilera"


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: WrednaPaula
Post: 31 sie 2015, 19:17 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 kwie 2015, 10:41
Posty: 289
zakucynka wiem że to było napisane prześmiewczo ale cie uświadomiłem że żart sie nie do końca udał :P


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: WrednaPaula
Post: 31 sie 2015, 19:19 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 17 lip 2015, 10:29
Posty: 402
To nie będzie o wrednejPauli, ale może tegapala, Admin mnie nie zbanuje za off-top.

Pamiętasz powódź?
Dzieciaczki ze szkoły zrobiły zbiórkę przy osławionej Biedronce dla powodzian. Z Wrocławia. Nie zamierzam się chwalić. Ale powiedziałem dziewczynom - bierzcie wózki. Pytam się tych dziewczynek: co potrzeba? Odpowiedziały: wszelkie środki czystości i karmę dla psów i kotów. No to kupiłem. Dziewczyny radośnie odwiozły wózki na miejsce zbiórki w szkole.

Na drugi dzień oglądam TV. I słyszę wypowiedź "zalanego" człowieka:
Cytuj:
Ja mam w dupie środki czystości. Ja potrzebuję pieniędzy.

To był pierwszy raz, który oduczył mnie pomagania ludziom.

Edycja:
Pewnie Cię zakucyka zadziwię, lub zgoła zaskoczę.
Ale w mojej pracy "branie" czegokolwiek od razu wykluczyło by mnie z firmy. I skończyłyby się zarobki.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: WrednaPaula
Post: 31 sie 2015, 19:28 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 kwie 2015, 10:41
Posty: 289
ale akurat wrednapaula nie trzeba pomagać :P ona ma kase z roksy i o żetony nie żebrze jak większość hehe jak dobrze sie przyjrzeć to nawet widać że jej te żetony są obojętne chyba że gość daje tysiącami :P
a pomagać to nikomu w internecie nie pomagam :D niech kurwa zrezygnuje z neta to juz + minimum 30zł miesiecznie, a jak zbierają żywność to prawie zawsze cos daje tylko że zawsze ryż lub makaron żeby potem tym nie handlowali albo żeby ci co zbieraja nie wpierdalali :P


Art pisze:
Edycja:
Pewnie Cię zakucyka zadziwię, lub zgoła zaskoczę.
Ale w mojej pracy "branie" czegokolwiek od razu wykluczyło by mnie z firmy. I skończyłyby się zarobki.


a to akurat standard że na wysokich stanowiskach potrafia zrobić niespodzianke w postaci narkotestu i to takiego co pokazuje nie tylko bycie pod wpływem ale też próbowanie wiele lat wstecz :P no i przy zatrudnieniu trzeba mieć zaświadczenie o niekaralności, w tym za ćpanie


Ostatnio zmieniony 31 sie 2015, 19:33 przez tengapala, łącznie zmieniany 2 razy

Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: WrednaPaula
Post: 31 sie 2015, 19:31 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 30 wrz 2014, 01:32
Posty: 31
Tengapala jakie pieniądze z roksy o czym ty piszesz. Widzę ze Mocarz działa .


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: WrednaPaula
Post: 31 sie 2015, 19:34 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 17 lip 2015, 10:29
Posty: 402
Ona ma kasę ze spotkań. Jak jej się kasa kończy, to pojawia się na S_u.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: WrednaPaula
Post: 31 sie 2015, 19:44 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 kwie 2015, 10:41
Posty: 289
Art pisze:
Ona ma kasę ze spotkań. Jak jej się kasa kończy, to pojawia się na S_u.


naprawde wierzysz że taka laska jak wrednapaula nie ma klientów? ja to bym raczej powiedział że wchodzi na ShowUp.tv jak ją już cipka boli od ilości klientów :d bo ile można dziennie facetów obrobić żeby nie ześwirować ? 2-3 ? jak większość przydzodzi tylk ozrobic sobie dobrze bo płacą a czy laska będzie zadowolona to maja gdzieś hehe
a patrz na zmyslowakrolowa, ona wcale nie próbuje zarabiać na ShowUp.tv bo ma kasy dość z prostytucji, a troche mniej wyglądna jest od pauli


Ostatnio zmieniony 31 sie 2015, 19:46 przez tengapala, łącznie zmieniany 1 raz

Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: WrednaPaula
Post: 31 sie 2015, 19:46 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 maja 2015, 19:36
Posty: 265
tengapala pisze:
zakucynka wiem że to było napisane prześmiewczo ale cie uświadomiłem że żart sie nie do końca udał :P


jednak nie potrafisz jeszcze czytać ze zrozumieniem :( ale spoko, na przyszłość będę już pamiętał.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: WrednaPaula
Post: 31 sie 2015, 19:50 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 17 lip 2015, 10:29
Posty: 402
Toć przecież wiem, iż ma klientów.

Frajerów zawsze znajdzie przy swojej fizis. Właśnie jeden się znalazł.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: WrednaPaula
Post: 31 sie 2015, 19:57 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 30 wrz 2014, 01:32
Posty: 31
Widzę ze ty art to alfa i omega może ty kamery masz w jej mieszkaniu zainstalowane i wszystko wiesz najlepiej. Cały czas widzicie ogłoszenia których nie ma.Powinniscie iść na terapie wspólna z tengapala.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: WrednaPaula
Post: 31 sie 2015, 20:05 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 kwie 2015, 10:41
Posty: 289
diablo12 pisze:
Widzę ze ty art to alfa i omega może ty kamery masz w jej mieszkaniu zainstalowane i wszystko wiesz najlepiej. Cały czas widzicie ogłoszenia których nie ma.Powinniscie iść na terapie wspólna z tengapala.


patrz i zamilcz debilu:
http://www.garsoniera.com.pl/forum/topi ... 409/page-2


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 348 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18  Następna

Szybka odpowiedź
Tytuł:
Wiadomość:
 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: znowak i 2 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty

Szukaj:
Przejdź do:  


phpBB SEO