ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Dzisiaj jest 19 wrz 2015, 18:20

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 348 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 18  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: WrednaPaula
Post: 08 cze 2015, 07:31 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 23 maja 2015, 16:25
Posty: 23
Wiadomo ze jak dawala za kase to dawac bedzie caly czas stalych to ma na pewno klijentow . Nie rozumiem takich lasek lepiej sponsora jakiegos znalesc hmm chyba ze Paula troche za bardzo nie ciekawa zeby ktos mial ja sponsorowac bo w sumie dla Mnie to bardzo przecietna ona :P


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: WrednaPaula
Post: 08 cze 2015, 12:54 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 20 mar 2014, 10:10
Posty: 176
Zarówno z ShowUp.tv jak i z prostytucją dość trudno skończyć, to łatwy pieniądz. Wątpię aby z dnia na dzień zrezygnowała z takich pieniędzy i poszłaby do pracy za najniższą krajową. Problem może być później, lata i uroda przeminie i albo dalej tkwić przy takiej formie zarobku albo pójść do normalnej pracy lub znaleźć bogatego męża (co z taką przeszłością może być dość kłopotliwe).


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: WrednaPaula
Post: 08 cze 2015, 20:43 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 23 maja 2015, 16:25
Posty: 23
Ja22 nie mozna pracy na kamerkach porownywac z prostytucja . Tutaj laska robi na co ma chec przez monitor facet jej raczej nic zlego nie zrobi, nie dotyka itd nawet ogladac go nie musi no i wiekszosc jest anonimowa bo bez twarzy robi pokazy . Jak dla Mnie to nie dziwie sie dziewczyna ze tu siedza jak maja zapierdalac za grosze w markecie a tu w pare min po 1000zl zarobia . A do prostututek przyjdzie stry oblech gruby z kasa i musi ciagnac fiuta z pol godz i rozkladac nogi . Jeden pojdzie i nastepny i tak z 5 dziennie . Jak one to wytrzymuja obrzydliwe to. Tez nigdy bym nie poszedl do takiej wiedzac ze przede mna w pysku i cipce bylo kilka .Taka dziewczyna to juz sie nie uwolni od tego bo to juz zryta psycha jest watpie czy pozniej jest w stanie normalnie zyc i miec rodzine .


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: WrednaPaula
Post: 08 cze 2015, 20:50 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 28 gru 2013, 02:57
Posty: 445
Cytuj:
Tez nigdy bym nie poszedl do takiej wiedzac ze przede mna w pysku i cipce bylo kilka .


Zawsze jak czytam takie teksty to mam trochę śmiechu :D Czyli dziewczyny dla Ciebie to tylko dziewice bo do innej nie pójdziesz mając świadomość, że robiła innemu laske, a on ją ruchał w cipkę czy dupę? :D Albo wyobraź sobie, że była zpupydomordyzaurem tylko zataiła to przed Tobą :O fuuuuuu :O

Btw. laski przeważnie zaniżają liczbę partnerów żeby (właśnie przez takich jak Ty) nie wyjść na dziwki/puszczalskie...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: WrednaPaula
Post: 08 cze 2015, 21:01 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 30 wrz 2014, 01:32
Posty: 31
Dla was wszyscy są psychoformami jak ktoś ma inne zdanie niż wy. Chyba lepiej występować przy klamerce niż robić to w realu. I nie można tego porównywać do tej samej branży. To ilu miała klientów to chyba nie jest taka istotna sprawa, bo skąd możesz wiedzieć teoretycznie ilu miała twoja kobieta. Kurier przesadzasz 30 hajach 25 lat będzie miała.

Ja22 Może wystrczjaco pieniędzy odłoży i otworzy własny biznes, i praca jej nie potrzeba za najniższa krajową. Wy tylko oglądacie jej wygląd, a nie patrzycie, że naprawdę jest inteligentna kobieta i można z nią porozmawiać prawie o wszystkim.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: WrednaPaula
Post: 08 cze 2015, 21:09 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 20 mar 2014, 10:10
Posty: 176
peter pisze:
Ja22 nie mozna pracy na kamerkach porownywac z prostytucja . Tutaj laska robi na co ma chec przez monitor facet jej raczej nic zlego nie zrobi, nie dotyka itd nawet ogladac go nie musi no i wiekszosc jest anonimowa bo bez twarzy robi pokazy . Jak dla Mnie to nie dziwie sie dziewczyna ze tu siedza jak maja zapierdalac za grosze w markecie a tu w pare min po 1000zl zarobia . A do prostututek przyjdzie stry oblech gruby z kasa i musi ciagnac fiuta z pol godz i rozkladac nogi . Jeden pojdzie i nastepny i tak z 5 dziennie . Jak one to wytrzymuja obrzydliwe to. Tez nigdy bym nie poszedl do takiej wiedzac ze przede mna w pysku i cipce bylo kilka .Taka dziewczyna to juz sie nie uwolni od tego bo to juz zryta psycha jest watpie czy pozniej jest w stanie normalnie zyc i miec rodzine .

Tak mam podobne zdanie jak ty w tym temacie ;). Jeżeli chodzi o ShowUp.tv to chciałem zaznaczyć że można na takim portalu zdobyć szybkę pieniądze i nie tak prędko idzie z tego zrezygnować, bo z tego co widzę to osoby które dopiero wpadły na Paule boją się że zobaczy że ktoś zna jej przeszłość i zniknie z tego portalu. Moim zdaniem jeżeli rzeczywiście bałaby się że ktoś ją pozna nie pokazywałaby twarzy tym bardziej że trochę jest już na takim portalu i wątpię że ktoś jej profesji nie wytknął.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: WrednaPaula
Post: 08 cze 2015, 21:11 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 23 maja 2015, 16:25
Posty: 23
WOLF nie rozsmieszaj Mnie nie porownuj dziewczyn co np sie tam puszczaja to robia to chociaz z przyjemnoscia do takiej co za kase daje i robi to zawodowo niektore to dziennie po 8 potrafia obsluzyc . Widocznie nie potrafisz zadnej wyrwac w realu i tylko takie przechodzone cipki Ci zostaja i platny sex ;D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: WrednaPaula
Post: 08 cze 2015, 21:13 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 20 mar 2014, 10:10
Posty: 176
Ja22 Może wystrczjaco pieniędzy odłoży i otworzy własny biznes, i praca jej nie potrzeba za najniższa krajową. Wy tylko oglądacie jej wygląd, a nie patrzycie, że naprawdę jest inteligentna kobieta i można z nią porozmawiać prawie o wszystkim.[/quote]
A czy ja gdzieś napisałem że powinna iść do takiej pracy? Tutaj podałem przykład, nie oszukujmy się jakę są realia i zarobki w Polsce.


Ostatnio zmieniony 08 cze 2015, 21:21 przez Ja22, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: WrednaPaula
Post: 08 cze 2015, 21:14 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 28 gru 2013, 02:57
Posty: 445
peter pisze:
WOLF nie rozsmieszaj Mnie nie porownuj dziewczyn co np sie tam puszczaja to robia to chociaz z przyjemnoscia do takiej co za kase daje i robi to zawodowo niektore to dziennie po 8 potrafia obsluzyc . Widocznie nie potrafisz zadnej wyrwac w realu i tylko takie przechodzone cipki Ci zostaja i platny sex ;D



Jedna i druga się rucha, czy robi to za kasę czy dlatego, że lubi się ruchać to różnica ale nie jakaś kolosalna jeżeli obsługuje duże ilości kolesi :D Nie wiem po co te personalne wycieczki, gówno o mnie wiesz i gówno wiesz kogo, gdzie wyrywam :D No, ale skoro zacząłeś to.. Tobie tylko oglądanie cipki przez internet zostaje ;D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: WrednaPaula
Post: 08 cze 2015, 21:22 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 23 maja 2015, 16:25
Posty: 23
Wolf nie bede sie znizal do Twojego poziomu gimbazy ;D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: WrednaPaula
Post: 08 cze 2015, 21:30 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 28 gru 2013, 02:57
Posty: 445
Sam zaczynasz gimbusku :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: WrednaPaula
Post: 08 cze 2015, 21:48 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 01 cze 2015, 15:03
Posty: 32
Hej Diablo12, jestem pewnie podobnie jak ty zwykłym fanem wrednej :), ale może niepotrzebnie zaczęliśmy obronę dziewczyny, bo dajemy tylko kolejne preteksty do ataków na nią :). Mam tu na myśli oczywiście tylko 1 lub 2 "zażarte" posty. Z tego co widzę , Wredna należy do ścisłej czołówki ShowUp.tv. A to zawsze może powodować hejtowanie. Z różnych powodów. Tak już jest w naszym kraju:). Także w innych dziedzinach :).


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: WrednaPaula
Post: 09 cze 2015, 11:46 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 28 gru 2013, 02:57
Posty: 445
Ale kto ją hejtuje i jak? xD


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: WrednaPaula
Post: 09 cze 2015, 23:06 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 10 mar 2014, 23:48
Posty: 119
Oj tamWredna jest słodka :)
Buzie ma słodką, głosik ma słodki, cycuszki i dupcie palce lizac. Kto by sie tam przejmowal historia jej zycia :)

_________________
Zakaz podawania kontaktu.pl


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: WrednaPaula
Post: 12 cze 2015, 21:45 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 05 maja 2015, 00:46
Posty: 21
a moim zdaniem jest strasznie brzydka i za dużo żelu stosuje... ale gusta są różne.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: WrednaPaula
Post: 13 cze 2015, 00:36 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 01 mar 2015, 19:03
Posty: 11
Paula ladniutka dziewczyna nie jest sztywna mozna pogadac i sie posmiac tylko czasami jej troszke odwala


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: WrednaPaula
Post: 13 cze 2015, 07:49 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 maja 2015, 19:36
Posty: 263
Moim zdaniem WrednaPaula (tak na prawdę nie wiadomo jak ma na imię) jest faktycznie śliczniutka i ma talent do wyciągania kasy (chociaż zauważyłem, że głównie dzięki ~2 sponsorom) ale jeśli chodzi o inteligencję to razem z wisienką są bardzo nisko... ale oczywiście bez jakiejś urazy to tylko indywidualne odczucia.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: WrednaPaula
Post: 15 cze 2015, 19:58 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 kwie 2015, 10:41
Posty: 289
jej seksowne ruchy są mega


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: WrednaPaula
Post: 15 cze 2015, 20:06 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 15 cze 2015, 20:02
Posty: 35
poprawila swoja figure to na plus, zdecydowanie uroda nie w moim typie i gdyby nie ocean siedzialaby jak te inne na dole tylko on i jeszcze jeden nie pamietam nicku ratuja honor


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: WrednaPaula
Post: 01 lip 2015, 00:41 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 kwie 2015, 10:41
Posty: 289
może kasy nie potrzebuje:P biedy to po niej nie widać hehehe


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 348 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 18  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  


phpBB SEO