ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Dzisiaj jest 19 wrz 2015, 18:19

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 115 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: sweetpussyy
Post: 02 lis 2014, 16:55 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 29 wrz 2014, 12:02
Posty: 112
lol:D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: sweetpussyy
Post: 02 lis 2014, 22:06 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 02 lis 2014, 09:39
Posty: 16
Kocham Cie Pussy!!<3


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: sweetpussyy
Post: 12 lis 2014, 18:34 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 sie 2014, 13:55
Posty: 1442
I już wróciła :-\ Smuteczek :'(


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: sweetpussyy
Post: 12 lis 2014, 20:36 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 12 lis 2014, 20:30
Posty: 2
Założyłem konto, specjalnie, żeby to napisać.

Sweet dzisiaj ustawiła priva za 450, "zabawa, paluszki w ruch". Co prawda 2 minuty, ale zawsze.

To pomyślałem, że tym razem się skuszę. Wszedłem na priva i zaczęła się krótka rozmowa. Najpierw o tym, że kiedyś chyba u niej już byłem na privie dawno temu (bo byłem, w jej początkach) a potem jakiego papierosa elektronicznego palę. Dosłownie chwilę później minęly 2 minuty i w tym samym momencie wyszła z chatu. Wyglądało jakby ja wywaliło, chociaż głowy nie dam.

Wszedłem na publiczny i spytałem co się stało - napisała, że ją wywaliło "ale pogadaliśmy".
To odpisałem, że nie o tym miał być priv i czy może ustawić kolejnego za 100 w celu nadrobienia poprzedniego... Od tej chwili byłem już ignorowany. Udało mi się napisać jeszcze raz wiadomość z prośbą o priva za 100 i dostałem od niej bana.

Więc w ten sposób, za 450 zet, pogadałem z nią przez 1,5 minuty właściwie o niczym i w nagrodę zostałem zbanowany.

Przestrzegam, gdyby ktoś też chciał się skusić. Laska mnie po prostu okradła i tyle.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: sweetpussyy
Post: 12 lis 2014, 20:53 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 31 mar 2014, 12:09
Posty: 225
blazin9, ona nie pierwsza ani nie ostatnia. Dzisiaj zaś na ShowUp.tv, wróciła kolejna dawna oszustka, gdy tylko się przypomniałem od razu zostałem poczęstowany banem bez słowa.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: sweetpussyy
Post: 12 lis 2014, 21:38 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 29 wrz 2014, 12:02
Posty: 112
Pusiu nie oszukuj swoich miskow- klientow. Prosze nie idz ta droga...:(


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: sweetpussyy
Post: 12 lis 2014, 22:49 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 12 lis 2014, 20:30
Posty: 2
Zakaz podawania kontaktu

jasne, nie pierwszy raz mnie przekręcono na ShowUp.tv, płacąc za priva zawsze podejmujesz ryzyko, że zostaniesz wydymany z żetonów.
Ale przyznam szczerze, jeszcze żadna laska nie stuknęła mnie bez słowa przeprosin na 450 zet. Były takie, które mnie przerabiały za 100 czy 200, ale to już lekkie przegięcie. Szczególnie, że nie zamierzałem robić z tego afery, grzecznie poprosiłem o nadrobienie priva na następnym, za którego TEŻ chciałem zapłacić.

Smutne to i idiotyczne, jak nie chce się rozbierać, to ja nie mam z tym problemu, niech siedzi w majtkach i gada z kolesiami, którzy jej sypią szczęśliwi zety. Ale jak już ktoś się decyduje wyj*** 80 zeta, żeby ściągnęła na 2 minuty te majtki, to szlag trafia, jak Cię rollują. I rozumiem jakieś nowe i przypadkowe egzemplarze, ale ona na ShowUp.tv siedzi od dawna, a ostatnio nawet często.

Po prostu mnie zatkało.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: sweetpussyy
Post: 12 lis 2014, 23:22 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 07 cze 2014, 21:10
Posty: 258
Dlaczego nie zgłosiłeś jej w trakcie pokazu jak zaczęła nawijać zamiast ściągać majty? ;) Administracja zwróciłaby ci żetony bez szemrania, a tak to straciłeś kase.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: sweetpussyy
Post: 12 lis 2014, 23:22 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 31 mar 2014, 12:09
Posty: 225
Może po prostu czas zacząć je demaskować ;) Na mojej liście, jest zaledwie 5 dziewczyn, którym obce jest słowo 'uczciwość'. Karma zawsze powraca ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: sweetpussyy
Post: 13 lis 2014, 10:10 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 maja 2014, 17:48
Posty: 555
Dla mnie to prawdziwą tragedią tutaj jest ten 2 (!) minutowy priv. Sorry ale w moim mniemaniu to zrobiłeś z siebie frajera klikając na tego priva i okradłeś się sam.

_________________
Dawniej marecki3456, nick na ShowUp.tv maq242


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: sweetpussyy
Post: 13 lis 2014, 11:50 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 11 lis 2014, 10:51
Posty: 1
A co myślicie o Yvonn ta blondynka!!!!!!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: sweetpussyy
Post: 13 lis 2014, 13:03 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 31 mar 2014, 12:09
Posty: 225
kamas1974, ten temat jest o innej dziewczynie, prawda? :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: sweetpussyy
Post: 13 lis 2014, 13:13 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 13 lis 2014, 13:05
Posty: 52
Nie wiem czym się zachwycacie..


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: sweetpussyy
Post: 16 lis 2014, 19:35 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 sie 2014, 15:41
Posty: 124
przeciez pussy nigdy nic nie pokaże, wiec po co wchodzicie w tej jej privy "zabawa".
jak miales zatytułowany priv "zabawa, paluszki w ruch" to jak typowy facet pewnie pomyslales, ze to cos erotycznego będzie? no paluszki poszły w ruch, bo pisala na klawiaturce. ;)
Ona czasami takie privy robi i tak je mniej wiecej nazywa, aby móc się wykpić gdyby ktos zglosil, że priv nie zostal zrealizowany.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: sweetpussyy
Post: 16 lis 2014, 19:59 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1380
Jeżeli priv był zatytułowany "paluszki w ruch" to zgodnie z regulaminem można to interpretować wyłącznie w sposób erotyczny, a wszelki inny niż erotyczny pokaz jest podstawą do zwrotu kasy (tak samo jak np. na privie "pokażę myszkę" pokazanie gryzonia w klatce). Aczkolwiek tak krótki czas pokazu (2 min) przy tak wysokiej cenie (450) jest oczywistym znakiem, że dojdzie do przekrętu bo wystarczy "przetrzymać" użytkownika te dwie minuty sugerując mu, że pokaz się odbędzie a po czasie nie można już zgłosić nielegalności priv i ma się łatwe 45 złociszy. Nie będe strugał speca od unikania takich sytuacji bo mnie też tak oszukano nie raz - jednak pokusa poczekania tych kilku minut by zobaczyć pokaz jest zawsze silniejsza niż chęć kliknięcia w "Zgłoś naruszenie regulaminu" by owszem, odzyskać kasę, ale "spalić" sobie transmitującą która już na pewno nigdy nam nic nie pokaże

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: sweetpussyy
Post: 16 lis 2014, 22:14 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 cze 2014, 07:11
Posty: 702
Interpretacja interpretacją ale niestety trzeba trzymać się zasady - jak jakiś droższy priv to tylko u sprawdzonych. Bo inaczej często można okazać się ciężkim frajerem.

W zasadzie to nie chodzi to to czy ktoś stuknie ciebie na jakieś 100, 200 czy 500 zet ale o zasadę. Kasa i nazwijmy to "usługa". Poza tym lepiej pozostawić innym rozpoznanie terenu przed - niech ocenią czy warto. A jak widzę psychofanów walących na dodatek kasę za nic to totalnie odpuszczam - nie moja bajka.

Poczekamy, zobaczymy... za jakiś czas możliwe ze któryś z wydymanych fanów puści w świat parę słów i dowiemy się więcej.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: sweetpussyy
Post: 17 lis 2014, 07:46 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1380
No cóż, pani Słodka Pusińska była zawsze w topce jeżeli chodzi o transmitujące mające osobowość "diva" i u niej ten sam priv brany przez dwie różne osoby mógł wyglądać diametralnie inaczej, ba! Nawet ta sama osoba, zaufana i sprawdzona, mogła po kilku "udanych" privach dostać pokaz po którym powinna czuć się oszukana (tak np. było ze mną ostatnio) tylko dlatego, że Lady Diva ma humorek i chwilowo straciła ochotę na pokazy (ale kasy już nie zwróci "bo przeciez pokaz się odbył, straciłam swój cenny czas na rozmowę..."). Mniej atrakcyjne transmitujące nie mogą sobie pozwolić na tak lekceważące traktowanie klienta, ale jeżeli się jest w ścisłym top10 to utrata nawet kilku potencjalnych klientów jest niczym, zaraz na ich miejsce znajdzie się dziesięciu innych

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: sweetpussyy
Post: 17 lis 2014, 09:19 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 cze 2014, 07:11
Posty: 702
Może poświęcę się i spędzę więcej niż 15 minut na transmisji Panny SłitPusi. Do tej pory jakoś nie potrafiłem wytrzymać dłużej, po 10 minutach miałem napady totalnego ziewania lub śmiechu. Poza ciałem nic rewelacyjnego, widocznie nie nadaję się na wyznawcę, fana, wielbiciela.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: sweetpussyy
Post: 17 lis 2014, 20:20 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1380
Siedzenie u niej na trans to nieporozumienie, tam się nic nie dzieje a i ona nie jest absolutnie zainteresowana podrzucaniem jakichś tematów rozmowy czy prowadzenia zaawansowanych dyskusji z trzepakami (a nawet jakby była to non-stop chodzi na priv wiec każdy temat jest "urywany" na kilkanaście minut), kiedyś może czaaasami, raz na ruski miesiąc pokazała coś, ale to o 3 w nocy przez parę minut i to były wyjątki, jak była mocno wcięta, teraz jest już grzeczna i transmisja jest tylko medium do naganiania ludzi na priv. A priv to tak jak mówie ruletka, czasami trafia się czerwone, czasami czarne a czasami kulka wypada poza koło :)

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: sweetpussyy
Post: 17 lis 2014, 20:57 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 lis 2014, 08:06
Posty: 111
narzekacie a i tak na privy do niej chodzicie. Gdzie tu logika? :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 115 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  


phpBB SEO