ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Dzisiaj jest 19 wrz 2015, 18:20

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 211 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Następna
Autor Wiadomość
Post: 06 sty 2015, 15:20 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 wrz 2014, 19:56
Posty: 404
Zacząłem do niej chodzić na transmisje po jej ujawnieniu się na forum, na czacie wydawała się zabawną dziewczyną z dużym poczuciem humoru. Niestety szybko na jaw wyszedł jej brak profesjonalizmu: będąc na privie z klientami pisała na czacie, teraz już tego nie robi ale takie zachowanie nie powinno mieć miejsca. Swoje transmisje prowadzi zawsze w ten sam sposób: siedzi przodem do kamery mając monitor i klawiaturę po lewej stronie. Transmisje bez głosu, na których nie widać twarzy, czasami pojawia się denerwujący cień, czy rozpraszacz uwagi - wiadomo o co chodzi. Można nawet zaryzykować stwierdzeniem, że tylko 'siedzi i pachnie'. Aktywnie udziela się w dyskusji, która się u niej odbywa, co jest in plus. Dzięki poczuciu humoru znalazła Sobie kilku fanów, sam lubię do niej czasem wpadać porozmawiać, ale coraz rzadziej, brak głosu jest jednak dla mnie dużym minusem. Co do samych pokazów i celów - nie ma ich. Kiedyś ustawiała palcówkę czy zabawkę wibro, ale obecnie nie zapowiada się na takie zabawy, co jest poniekąd zrozumiałe, bo większość dziewczyn odchodzi od tej formuły i skupia się na privach. Cennik posiada niezbyt wygórowany ze standardową paletą usług, privy też standardowe w rozsądnych cenach. Ne będę opisywał walorów fizycznych, nie lubię tego, ale mogę napisać, że dziewczyna mi się podoba. Nie wie, czy jestem jedyny, ale chciałbym w końcu usłyszeć, te 'jeny' czy 'heh'.

Polecam do niej zaglądać, zwłaszcza teraz jak nie działa czat.


Ostatnio zmieniony 06 sty 2015, 16:39 przez albert.camus, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 sty 2015, 16:34 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 12 gru 2014, 19:46
Posty: 223
To polecasz, czy nie? Bo jednoznacznie z Twojego postu nie można tego stwierdzić..

_________________
"kiedy Wy pajace tak włazicie w dupę, że głowa mała..."

~ Maq 2015

Strzeżcie się dziewczyny! Jam jest Włazidupa!! Kryjcie swój anal przede mną!


Maq - sob lut 28, 2015 11:06 "pseudo zigolaki" :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 sty 2015, 16:50 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 sie 2014, 09:30
Posty: 1441
Dział "Kocham ją!" wskazuje na to, że poleca ;)

_________________
http://ShowUp.tv/profile/tomcio_paluszek | Nie mam nagrań C:-), więc nie pisać maili w sprawie wymiany itp... zrób sobie dzień bez walenia konika i podaruj kilka peso dzieciom caritas.org.ph/


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 sty 2015, 17:10 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 12 gru 2014, 19:46
Posty: 223
Niby tak, ale może się walnął? ;>

_________________
"kiedy Wy pajace tak włazicie w dupę, że głowa mała..."

~ Maq 2015

Strzeżcie się dziewczyny! Jam jest Włazidupa!! Kryjcie swój anal przede mną!


Maq - sob lut 28, 2015 11:06 "pseudo zigolaki" :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 sty 2015, 17:12 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 sie 2014, 09:30
Posty: 1441
Wątpię, wystarczy końcówkę przeczytać:P
"dziewczyna mi się podoba"
"Polecam do niej zaglądać"

_________________
http://ShowUp.tv/profile/tomcio_paluszek | Nie mam nagrań C:-), więc nie pisać maili w sprawie wymiany itp... zrób sobie dzień bez walenia konika i podaruj kilka peso dzieciom caritas.org.ph/


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 sty 2015, 17:13 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 wrz 2014, 19:56
Posty: 404
A czytałeś może całość? Bo chyba nie zauważyłeś tego: ' Ne będę opisywał walorów fizycznych, nie lubię tego, ale mogę napisać, że dziewczyna mi się podoba'.

"Polecam do niej zaglądać" - to akurat dodałem po jego poście, bo się chyba nie domyślił sam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 sty 2015, 17:23 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 sie 2014, 13:55
Posty: 1442
Fajna laska ::) Nie wiem co więcej napisać ^-^ Już tyle rzeczy na Jej temat zostało powiedzianych na forum czy na czacie. Nie chce też słodzić za dużo jak kilku Dżentelmenów z tutejszej społeczności ^-^ Polecam Panią jak najbardziej :P


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 sty 2015, 20:02 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 gru 2014, 12:27
Posty: 223
Ooo temat o Słodkiej nono muszę zostawić swoją opinię :D Oj świetna dziewczyna o magicznym uśmiechu, piękne piersi, pupa do schrupania, the best ma charakterek!!, czasem słodziak ale z pazurem jak trzeba, na priv nie byłem bo mam zakaz lecz polecam z całą odpowiedzialnością ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 sty 2015, 20:25 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 12 gru 2014, 19:46
Posty: 223
albert.camus pisze:
A czytałeś może całość? Bo chyba nie zauważyłeś tego: ' Ne będę opisywał walorów fizycznych, nie lubię tego, ale mogę napisać, że dziewczyna mi się podoba'.

"Polecam do niej zaglądać" - to akurat dodałem po jego poście, bo się chyba nie domyślił sam


Czytałem całość i wybacz, ale póki nie dodałeś końcówki, to Twoją opinię można było rozumieć w dwojaki sposób...

Może podam dlaczego?

1. " (...) na czacie wydawała się zabawną dziewczyną z dużym poczuciem humoru" - czas przeszły.. nie muszę chyba tłumaczyć, co to może oznaczać?
2. "Niestety szybko na jaw wyszedł jej brak profesjonalizmu (...)" - to też ni w ząb nie pasuje mi jako zdanie pozytywne
3. " (...) czasem wpadać porozmawiać, ale coraz rzadziej, brak głosu jest jednak dla mnie dużym minusem" - pozytywne zdanie?

Przyjąłem do wiadomości, że ją polecasz, ale następnym razem, gdy zabierzesz się za pisanie swojej opinii o kimś, zrób to tak, aby przekonać innych w 100%. Te trzy zdania, które wymieniłem mogą wprowadzić w błąd osobę zainteresowaną... To tyle ode mnie ;)

_________________
"kiedy Wy pajace tak włazicie w dupę, że głowa mała..."

~ Maq 2015

Strzeżcie się dziewczyny! Jam jest Włazidupa!! Kryjcie swój anal przede mną!


Maq - sob lut 28, 2015 11:06 "pseudo zigolaki" :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 sty 2015, 20:28 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 cze 2014, 22:50
Posty: 272
Polać breakerowi! Al nie kocha badam :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 sty 2015, 20:29 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2014, 21:14
Posty: 163
Heh właśnie albert zastanów się czy ty polecasz czy zniechęcasz


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 sty 2015, 20:36 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 wrz 2014, 19:56
Posty: 404
Breaker pisze:
1. " (...) na czacie wydawała się zabawną dziewczyną z dużym poczuciem humoru" - czas przeszły.. nie muszę chyba tłumaczyć, co to może oznaczać?

Czas przeszły bo po pierwsze czatu już nie ma, a po drugie jest to pisane z perspektywy czasu i w sensie wyjaśnienia dlaczego się Nią zainteresowałem. Ogólnie nie jest to post typowo zachwalający, bo żadna dziewczyna na szołapie nie jest idealna (według mojego zdania oczywiście). Jest to w dziale tym a nie innym, bo pomimo tego co powiedziałem i tak ją lubię. Możesz znaleźć Sobie inną opinie jeżeli moja jest niewystarczająca, nie chcę nikogo zniechęcać, po prostu piszę co czuję.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 sty 2015, 20:38 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 sty 2014, 00:37
Posty: 654
wszędzie gdzie Krystyna tam awantury...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 sty 2015, 20:40 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2014, 21:14
Posty: 163
Ja to zrozumiałam ze zniechęcasz tak jest to napisane jasno ale niech ci bywa ze nie


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 sty 2015, 20:41 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 wrz 2014, 19:56
Posty: 404
badam pisze:
Heh właśnie albert zastanów się czy ty polecasz czy zniechęcasz


Nikogo nie zniechęcam, wręcz przeciwnie, zachęcam wszystkich do odwiedzenia. Nie ma na forum działu do neutralnej wypowiedzi o użytkownikach (może poza hyde parkiem, możliwe, że tam też powinien trafić ten temat), po prostu podaję suche fakty plusy i minusy, jakie zaobserwowałem. To od widzów zależy czy im się spodoba dana transmitująca czy nie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 sty 2015, 20:44 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 sie 2014, 13:55
Posty: 1442
Tu też jest kilka informacji C:-)
witamy-f26/badam-recenzja-t1095.html


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 sty 2015, 20:45 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2014, 21:14
Posty: 163
Ale czy ty rozumiesz ze to co napisałeś o privach to ty ich zniechęcasz tym co ,,robiłam'' :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 sty 2015, 20:51 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 wrz 2014, 19:56
Posty: 404
Ale tego już nie robisz, chyba że jakiś ucieknie, bo się to często zdarza ostatnio. To co mogło kogoś zniechęcić było pisane w czasie przeszłym, więc wiadome jest, że się poprawiło. Jest to w dziale kocham ją...
KOCHAM JĄ
Więc ruszcie może głowami, i pomyślcie jaki mam do Kaśki stosunek.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 sty 2015, 20:59 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 sie 2014, 13:55
Posty: 1442
Nie wiem nic o Waszych stosunkach :o


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 sty 2015, 21:05 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2014, 21:14
Posty: 163
Heh a co do głosu jest głos ale na privie :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 211 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  


phpBB SEO