ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Twoja ostatnia wizyta: 21 wrz 2015, 14:22 Dzisiaj jest 21 wrz 2015, 16:08

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 158 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: slodkarizkosz
Post: 05 sty 2014, 12:30 
slodkarizkosz

profil:
http://ShowUp.tv/profile/slodkarizkosz

video:
http://gamovideo.com/embed-1lprqx7ajq4s-640x360.html


Zgłoś ten post
Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 13 sty 2014, 21:35 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 13 sty 2014, 21:23
Posty: 39
HAHAHA
Slodkairozkosz, delikatna88 z innego portalu a dawniej shemaljakwolisz !!! Shemale, dlaczego?
Bo owa Pani jest Panem.Wiele osób ja zna z innego portalu.Cycuchy zrobione,badz co badz ma nawet meskie sutki;] i krzywo iplanty osadzone wsadze czy jak to sie tak zwie. Meska sylwetka:] zero wciecia w talii, meskie uda,dupa zeszta też.
Twarz gdybyście widzieli to ma meska. Zapewne wiele lat terapii hormonalej sprawiło ze ma całkiem znośny głos.
Dziwi mnie że faceci leca na shemale.Przykre jest to że ona/on tak oszukuje tych mezczyzn. Cipke moze i sobie zrobila albo dalej miedzy nogami wacek mały wisi.
To przyjaciołka innej shemale angeliki.

Panowie zachwyceni :D Czujcie sie jak w Tajlandii :D zagladasz pod spódniczke a tu zonk ;p
Mam nadzieje że ktoś sie też wypowie kto zna prawde!


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 14 sty 2014, 00:34 
Świeżak
Świeżak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 sty 2014, 17:46
Posty: 32
Hehehe i brawo na to czekałem. Ja juz od pewnego czasu ją obserwuję pod tym punktem, i zwróciłem uwagę na to, że zawsze stoi bokiem do kamery, nigdy przodem, oj przepraszam jak stoi przodem to zawsze ma jedną rękę z tyłu, (pewnie wacka trzyma) męski głos według mnie jak cholera, te uda jak facet biodra, talia, zrobione cycki, bary jak chłop z mazur, wary męskie i kości żuchwy. No facet jak ta lala, chłopisko, że sie patrzy a te ciołki dupe w nim widzą i jeszcze bronią jej jak oszalali. Na jednym z blogów dostałem bana za głoszenie herezji,bo się rzucili w obronie a tu proszę shemaljakwolisz, delikatna88 no brawo! wreszcie ktoś kto potwierdza moje przypuszczenia. A rzygać mi się zawsze chciało jak se suty drapała i stękała jak facet bleeee.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 14 sty 2014, 12:51 
Einstein sexu
Einstein sexu

Rejestracja: 08 gru 2013, 13:23
Posty: 617
nagaprawda pisze:
HAHAHA
Slodkairozkosz, delikatna88 z innego portalu a dawniej shemaljakwolisz !!! Shemale, dlaczego?
Bo owa Pani jest Panem.Wiele osób ja zna z innego portalu.Cycuchy zrobione,badz co badz ma nawet meskie sutki;] i krzywo iplanty osadzone wsadze czy jak to sie tak zwie. Meska sylwetka:] zero wciecia w talii, meskie uda,dupa zeszta też.
Twarz gdybyście widzieli to ma meska. Zapewne wiele lat terapii hormonalej sprawiło ze ma całkiem znośny głos.
Dziwi mnie że faceci leca na shemale.Przykre jest to że ona/on tak oszukuje tych mezczyzn. Cipke moze i sobie zrobila albo dalej miedzy nogami wacek mały wisi.
To przyjaciołka innej shemale angeliki.

Panowie zachwyceni :D Czujcie sie jak w Tajlandii :D zagladasz pod spódniczke a tu zonk ;p
Mam nadzieje że ktoś sie też wypowie kto zna prawde!



No co ty? Jakieś dowody czy tylko takie gadanie?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 14 sty 2014, 12:59 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 lis 2013, 16:27
Posty: 471
Też nie wierze ze takie cycuchy <3 po hormonach rosną :P


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 14 sty 2014, 13:11 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 13 sty 2014, 21:23
Posty: 39
Cycuchy po hormonach nie, ale operacje napewno przeszła powiekszenia piersi.
Dowody wystarczy spojrzeć, przyglądnąc sie uważnie,poza tym miala na sf swój profil jako shemale.
Zdjecie które ma umieszczone na showupie- spójrzcie na sutki- typowo męskie !!


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 14 sty 2014, 13:13 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 13 sty 2014, 21:23
Posty: 39
Nie wiem czy moge podać nazwe innego portalu na którym własnie miała profil : shemaljakwolisz.Wiele osob ja stamtad zna.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 14 sty 2014, 13:23 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 lis 2013, 16:27
Posty: 471
Jej piersi wydają się naturalne


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 14 sty 2014, 13:25 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 13 sty 2014, 21:23
Posty: 39
Adminie , żartujesz?:) powiedz że żartujesz ;p
Ja wiem że to jednak jest on-
shemale z pewnego źródła.
Takie piersi rozmiar D stojące z męskimi sutkami.:D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 14 sty 2014, 13:26 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 lis 2013, 16:27
Posty: 471
Byłeś u niej na priv?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 14 sty 2014, 13:40 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 13 sty 2014, 21:23
Posty: 39
byłem nie raz,nigdy cipki z bliska nie pokazuje a jak udaje ze wsadza wibro to kladzie sie bokiem ;) wiele razy prosilem by pokazałą cipke z bliska badz wogle ja pokazała to zawsze moje prosby byly olewane.
Nie ja jeden mam takie zdanie.Nie ja jeden znam prawde przekonajcie sie sami.Specjalnie wchodzilem do niej na priv by "zobaczyć". Znam ja z portlai juz okolo 5 lat.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 14 sty 2014, 13:45 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 13 sty 2014, 21:23
Posty: 39
Zerkam teraz na avatar i zrobila avka bez majtek ale dupa do tyłu i oczywiscie zgieta w pół ;)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 14 sty 2014, 15:24 
Świeżak
Świeżak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 sty 2014, 17:46
Posty: 32
ehh Daj spokój, nie dziwie się w sumie, że udaje kobietę. Nasz kraj jest mało tolerancyjny dla dziwolągów i pewnie jako Shemele miał dużo nieprzyjemności. Na ShowUp.tv za wszelką cene che pozostać anonimowy udając kobietę, żeby uniknąć uszczypliwych komentarzy. Żal mi tych co w niego wierzą i usilnie go bronią. Gdzieś tam pewnie myślę sobie, że to co piszemy tu może być nie prawdą, ale jakoś w to nie wierze, a zwłaszcza w momentach drapania sutków, No tak mnie to odpycha, że muszę dźwięk wyłączać. No cóż nie ma sie co dziwić, nikt z nas nie chciał by być w jej/jego (nie wiem jak go nazwać) sytuacji. Pożyjemy zobaczymy, ja tez nie mam na to dowodów, mam tylko swoje przeczucie i własną obserwacje.


P.S. Podobne mam odczucia do Laski zwanej Annperl, tez jakoś odpychająco na mnie działa.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 14 sty 2014, 15:26 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 lis 2013, 16:27
Posty: 471
annpearl jest specyficzna, też za nią nie przepadam... Nie lubię jak kobieta na siłę robi z siebie damę, a nią nie jest :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 14 sty 2014, 15:49 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 13 sty 2014, 21:23
Posty: 39
Mnie chyba najbardziej wkurza to że tak oszukuje innych mezczyzn a oni sie daja w to wrobić.
http://shemaleee.sexfotka.pl/ wklejam link jej przyjaciólki. To prawdziwa shemale tak samo jak slodka.
annpearl musze też sie przyjżeć mi sie wizualnie podoba chociaz udaje wielka damese i to nie jest smaczne


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 14 sty 2014, 21:47 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 30 gru 2013, 22:40
Posty: 91
Ostatnio zauważyłem że na ShowUp.tv pojawiło się dużo kont gdzie nadają shemale, tylko że się tak z tym nie kryją. Normalnie w opisie mają w pisane shemale. Niedawno nawet na jednym koncie (nie pamiętam nicku) była duża oglądalność. Aby tylko to się nie stało normą na ShowUp.tv bo nie wiadomo będzie czy to mężczyzna czy kobieta.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 15 sty 2014, 08:04 
Einstein sexu
Einstein sexu

Rejestracja: 08 gru 2013, 13:23
Posty: 617
ziomal12341234 pisze:
Ostatnio zauważyłem że na ShowUp.tv pojawiło się dużo kont gdzie nadają shemale, tylko że się tak z tym nie kryją. Normalnie w opisie mają w pisane shemale. Niedawno nawet na jednym koncie (nie pamiętam nicku) była duża oglądalność. Aby tylko to się nie stało normą na ShowUp.tv bo nie wiadomo będzie czy to mężczyzna czy kobieta.


Jeśli jest to powiedziane wprost to nie widzę problemu, gorzej gdy jest ukrywane - to oszustwo i jak by się człowiekowi chciało to powinno się iść z tym na policję.

Jak to mówią jeden woli córkę inny teściową :D a jeszcze inny shemale :P


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 15 sty 2014, 16:23 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 28 gru 2013, 13:09
Posty: 56
Wy się zacznijcie leczyć :D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 15 sty 2014, 17:09 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 13 sty 2014, 21:23
Posty: 39
wykidajło załóż może okulary ;) myśle ze jeszcze wiele sie osob wypowie na jego/jej temat,kto zna ta osoba z innych portali.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 15 sty 2014, 17:15 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 28 gru 2013, 13:09
Posty: 56
Na moje oko to się uwziąłeś ;)

Zazwyczaj takie plotki rozsiewają albo zazdrosne Panie, albo niezadowoleni/ odrzuceni klienci/ adoratorzy.

Mylę się? ;)

Skoro Ci na faceta wygląda to po co w ogóle otwierasz jej okienko? Sensacji szukasz? czy taki Twój typ? :P


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 158 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna

Szybka odpowiedź
Tytuł:
Wiadomość:
 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: taktoja23, znowak i 2 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty

Szukaj:
Przejdź do:  


phpBB SEO