ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Dzisiaj jest 19 wrz 2015, 18:53

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
Post: 30 sty 2014, 13:12 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 lis 2013, 16:27
Posty: 471
To mnie pozwij skoro masz rację.. Ahh zapomniałem, że pierwszy lepszy papuga Ci powie, że nie masz podstaw, fakt :o


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 sty 2014, 13:29 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 30 sty 2014, 11:08
Posty: 11
Nie ma to jak zakladac strony nie wiedzac nawet jak je prowadzić


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 sty 2014, 13:47 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 lis 2013, 16:27
Posty: 471
naucz mnie :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 sty 2014, 14:22 
Świeżak
Świeżak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 sty 2014, 17:46
Posty: 32
Ja powiem chłopaki tak. Przyznam się ze nie przepadam za Małolatą, ale muszę jej przyznać rację. To jest trochę nie fair w stosunku do niej i także do innych osób na ShowUp.tv. Ja widzę, ze Ty Admin też nie za bardzo się z Małolatą lubisz, ale tu nie chodzi o to, kto kogo lubi i kto komu bardziej na złość zrobi. Bądźmy Fair w stosunku do siebie, bo nikt z nas nie chciał by pewnie żeby filmik "jego" zboczeństw w necie krążył :). W sumie jak by Małolata nie wyskoczyła z taką agresją to pewnie temat został by już usunięty, ale nie ma się co jej dziwić. Taki trochę apel do Ciebie Admin zagraj fair :). Ja bym ustąpił będąc na twoim miejscu i kazał DJ-owi usunąć ten link z filmem, tylko dlatego, że ona jak by nie patrzeć ma racje i pomijam tu wszelkie kwestie prawne, tak po prostu :) Bądźmy trochę ludźmi, a nie trollami z netu. Dziękuje tyle chciałem powiedzieć do zobaczenia u Madziorki :D.


Ostatnio zmieniony 30 sty 2014, 14:30 przez Raviel, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 sty 2014, 14:29 
Poglądacz
Poglądacz
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 sty 2014, 19:01
Posty: 83
This video has been deleted. We apologize for the inconvenience. C:-)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 sty 2014, 14:39 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 lis 2013, 16:27
Posty: 471
Nie mam zamiaru ustępować osobie, która nie ma racji :-) Film nawet nie prezentowal jej wizerunku, od tego powinna zacząć googlowanie "WIZERUNEK" :X


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 sty 2014, 14:42 
Poglądacz
Poglądacz
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 sty 2014, 19:01
Posty: 83
taka prawda :D nawet twarzy nie bylo itd.
A ciekawie co powiedzialaby w sadzie co wyprawiala przed ta kamerka :D
I za ile :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 sty 2014, 17:37 
Świeżak
Świeżak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 sty 2014, 17:46
Posty: 32
Administrator pisze:
Nie mam zamiaru ustępować osobie, która nie ma racji :-) Film nawet nie prezentowal jej wizerunku, od tego powinna zacząć googlowanie "WIZERUNEK" :X

No ja bym był ostrożny przy tak dosłownym czytaniu prawa. To, że w Art. 191a.§ 1 jest na pisane o wizerunku, nie znaczy, że jest tu mowa o jej twarzy. W tym akurat przypadku Wizerunkiem jest Ona i akt seksualny do którego dochodzi. Jest na tym nagraniu i ma prawo do roszczeń, w tym akurat przypadku prawo stoi po jej stronie :). Nasze prawo jest niesamowicie zagmatwane i często do mocnej interpretacji.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 sty 2014, 22:08 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 lis 2013, 16:27
Posty: 471
W dalszym ciągu nagranie nie znajduje się u nas, u nas jest drogowskaz gdzie jest... Zrozumcie to... Tutaj pojawił się przykład z gazetą i kioskiem, który koleżanka do teraz rozkminia w domu :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 31 sty 2014, 09:44 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 31 sty 2014, 09:41
Posty: 2
slodkamalolata pisze:
Tytuł: Re: Galeria najlepszych zdjęć SUPost: 04 sty 2014, 15:01
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 04 sty 2014, 13:21
Posty: 9
Wole nie mieć z tego powodu kłopotów dla mnie lepiej jak ktoś to za mnie zrobi :)



A w archiwum nic nie masz?


Zgłoś ten post
Na górę Wyświetl profil Wyślij prywatną wiadomość Odpowiedz z cytatem

Mister
Tytuł: Re: Galeria najlepszych zdjęć SUPost: 04 sty 2014, 15:04
Poglądacz
Poglądacz
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 sty 2014, 16:52
Posty: 67
Tak samo możesz mieć kłopoty posiadając taki filmik jak go nagrywając, po 2 nie pisz posta pod postem masz tam taką opcję edytuj i tam zmień post bo to w oczy kuje



Zadziwiające jest jak administrator strony umyka oko na łamanie prawa:)
A co do tej sprawy to już zrobiłam to co uznałam za stosowne.




Bardzo trafna uwaga kolezanko! dlaczego administrator nie reaguje?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 31 sty 2014, 09:48 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 31 sty 2014, 09:41
Posty: 2
Pare razy zdarzyło mi się być u słodkiejmałolaty na transmisji ...Jest to dziewczyna z temperamentem, ma swoj charakter i umie postawić na swoim
Nie potrafie zrozumieć natomiast jakiegos takiego ogolnego poszanowania czyjes prywatnosci... To czym zajmuje sie djkedzior tylko swiadczy o tym jak jego zycie musi byc nudne skoro zajmuje sie kreceniem takowych filmikow . Wiedząc jak dziala strona ShowUp.tv i ze oni gdy ktos łamie prawo natychmiastowo interweniuja nie potrafie zrozumiesz dlaczego i tutaj tak nie zrobiono...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 31 sty 2014, 10:16 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 lis 2013, 16:27
Posty: 471
bo to nie jest oficjalne forum ShowUp.tv ^^


Koleżanko jeśli myślałaś, że nie połapię się że PanWacek = slodkamalolata, to mnie nie doceniasz :D ŻAŁOSNE :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 31 sty 2014, 10:36 
Świeżak
Świeżak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 sty 2014, 17:46
Posty: 32
Administrator pisze:
W dalszym ciągu nagranie nie znajduje się u nas, u nas jest drogowskaz gdzie jest... Zrozumcie to... Tutaj pojawił się przykład z gazetą i kioskiem, który koleżanka do teraz rozkminia w domu :)

Ja tylko piesze, że laska ma racje burmusząc sie, bo to jej był filmik, poza tym filmu juz nie ma wiec nie wiem co my tu jeszcze :P


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 31 sty 2014, 10:41 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 lis 2013, 16:27
Posty: 471
Burzyć to ona się może, ale ja nie mam obowiązku usuwania LINKU, nie filmu - podkreślam.


Śmieszna dziewczyna :-) próbuje coś zdziałać pisząc posty na nowym koncie :X


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 kwie 2014, 12:26 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 13 kwie 2014, 13:17
Posty: 7
slodkamalolata pisze:
Witam
Wypraszam sobie zamieszczania filmów z moim udziałem na JAKIEJKOLWIEK STRONIE .

Nie wolno zamieszczać,przesyłać,publikować,ani udostępniać w jakikolwiek sposób treści tej strony, w tym obrazy i nagrania transmitowane na żywo lub video dostępne do pobrania.Kary naruszenia praw autorskich: Poprzez powielanie, publikowanie lub redystrybucję dzieł właściciela praw autorskich, bez zezwolenia, może być naruszenie lub naruszające swoich praw wynikających z ustawy o prawie autorskim i praw pokrewnych z dnia 4
lutego 1999 r publikator DzU. 1994 nr24,poz.83

Jeżeli w ciągu 24 godzin post nie zostanie usunięty to zgłaszam sprawe, a odszkodowanie chyba wiadomo kto będzie płacił.


A to jest mója kontra:
Art. 81. Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych
1. Rozpowszechnianie wizerunku wymaga zezwolenia osoby na nim przedstawionej. W braku wyraźnego zastrzeżenia zezwolenie nie jest wymagane, jeżeli osoba ta otrzymała umówioną zapłatę za pozowanie.

Mówiąc po ludzku, osoba która zapłaciła za priva na ShowUp.tv i nagrała daną osobe, a później to rozpowszechnia jest w stanie na podstawie tego artykułu dać sądowi wiele do myślenia (co nie oznacza, że każdy z nich będzie miał podobna opinię co ja na temat interpretacji tego art.), gdyż pani, która pokazuje się nago na privie otrzymuje umówioną ilość żetonów a co za tym idzie wypełnia przesłanki tego artykułu. W opozycji to tego wszystkiego jest jeszcze art. 191a Kodeksu karnego " Art. 191a. § 1. Kto utrwala wizerunek nagiej osoby lub osoby w trakcie czynności seksualnej, używając w tym celu wobec niej przemocy, groźby bezprawnej lub podstępu, albo wizerunek nagiej osoby lub osoby w trakcie czynności seksualnej bez jej zgody rozpowszechnia, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5. § 2. Ściganie następuje na wniosek pokrzywdzonego."
Ten przepis w kk zabija klina wszystkim, ponieważ nakłada sankcję karna za sam fakt rozpowszechniana wizerunku nagiej osoby bez jej zgody jak również smiało można pod nagrywanie z ShowUp.tv podciągnać znamię z pierwszej częsci tego art. a więc podstęp, gdyż osoba, która płaci za priv robi to tylko, żeby nagrać daną osobę, później rozpowszechnić. Co daje nam podwójnego klina, gdyż zarówno podstęp jak i rozpowszechnianie są tutaj znamionami, które w ostateczności prowadzą nas do sankcji karnej. Trzeba jednak pamiętać o Art. 81. Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych, który w tej sytuacji może być wybawieniem z opresji tych, którzy płacą za nagrywanie (dotyczy się to także free czat, gdy ktoś daje napiwek, który jak by nie było jest także formą zapłaty za to, żeby dana osoba wykonała odpowiednią czynność za wynagrodzeniem) I w taki o to sposób wszystkie aspekty tej tej dziwnej sytuacji zostały wyjaśnione. Każy może mieć swoja rację ale w ostateczności to sąd zdecyduje kto ma najmojszą :P

PS. nie zapomnijcie o tym, że wy również łamiecie Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Pozwolę sobie zacytować tekst z zaiks.org.pl"Zgodnie z przepisami (art.17, art.45) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych (pr. aut.) autorowi należy się wynagrodzenie za każdy sposób wykorzystania jego twórczości Ustawa dopuszcza wyjątki, które pozwalają wykorzystać cudzą twórczość bez płacenia wynagrodzenia autorom. Jednym z takich wyjątków jest możliwość słuchania radia lub oglądania telewizji w miejscu publicznym np. sklepie czy barze, jeżeli nie łą czy się z tym osiąganie korzyści majątkowych (art.24 ust.2 pr. aut.)."
Jeżeli dana pani w momencie swojego show, czy to publicznego czy prywatnego ma włączoną muzykę i jest ona słyszalne przez odbiorców to śmiało można taki stan rzeczy podciągnać pod te artykuły, gdyż dana pani czerpie z tego korzyści materialne.

Kolejny przykład to podatki i tutaj ten co otrzymuje wynagrodzenie na ShowUp.tv ma nie lada problem. Niektóre panie się rozliczają a inne nie. I te drugie mogą mieć bardzo duże nieprzyjemności większe niż sąd, gdyż skrabówka nie zna litości. rozpoczynająć o porwadzeniu niezgłoszonej do opodatkowania działanosći gospodarczej, po nałożenie kar w wysokości 75 % podatku za nieujawnione źródła dochodu.

Życze udanej lektury


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 kwie 2014, 12:36 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2065
czy w takim razie osoba ktora wygra w konkursie admina na upload powinna odpalic dzialke laskom ktorych filmiki wrzucila w siec?;]-> w nawiązaniu do Twojego ps:)

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 kwie 2014, 13:12 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 13 kwie 2014, 13:17
Posty: 7
Ogólnie dział download to porażka - wszyscy, którzy się zarejestrują mają dostęp, a tak nie powinno być. Ale to nie moje forum, więc osobiście nie zamierzam już tam nić wrzucać gdyż to jakaś pomyłka - admin nie wie czego dokładnie chce na tym forum, czy to ma być kolejna garsionera, czy warez z garsionerą :P I na czym chce zarabiać na reklamach do ShowUp.tv i innych serwisów webcam czy w jakiś inny sposób, a może jest tak bogaty, że nie wie co z kasą robić i mu się nudzi więc wydaje na to forum, które potrzebuje niestety pomocnej dłoni w organizacji i to bardzo dużej. A to co się tyczy wynagradzania dziewczyn - sądze, że żetony zostaną wykorzystane w zacny sposób tylko, żeby przestał nagrywać pralką a będzie dobrze dla was i dla niego z jakością filmów bo screen recorder to porażka. PS. ide bo jeszcze mi namierzą moja IP z Tora i co to będzie jak mi mudzyny nad ranem wpadną do mojej twierdzy o rozpowszechnianie nagich żetoniar co nie opłacają fiskusa :P


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 kwie 2014, 09:28 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 15 kwie 2014, 18:23
Posty: 1
Dajcie spokój po co się tu kłócić przecież to forum jest nieprzemyślane. Każdy siedzi na ************. Tam jest chyba tej slodkiejmalolaty z 10 filmów z również rekordową wyświetlalnością. Po za tym forum ma serwer chyba w Libanie a domene Kenijską. Materiały wrzucans z Thora, którego namierzenie jest praktycznie niemożliwe i na pewno ze względu na budżet i niską szkodliwość społeczną CBŚ nie będzie się głowić. Także kto kumaty to na forum z prawdziwymi nagraniami. Pozdrawiam :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Jabes i 3 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  


phpBB SEO