ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Dzisiaj jest 19 wrz 2015, 18:20

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 56 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
Post: 03 kwie 2014, 21:53 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 20 mar 2014, 10:10
Posty: 176
Nie raz nie dwa pochyli się lepiej lub się zapomni i pokaże twarz, ten sam pies, często widać że ta sama bielizna, osoby które były na priv mówili że to ona a co do tatuażu czytałam że kiedyś była jak świeżą zrobiła ten tatuaż. dziewczyna jest tak zdesperowana że wręcz wymusza privy, ktoś pyta o to czy się spotyka to odpisywała nie, od czasu do czasu mówiła że nie opłaca się jej bo tu w ciągu dnia kilka tyś zarobi, teraz jeżeli ktoś pyta o spotkanie lub jakiś kontakt do siebie mówi że zaproś na priv tam dostaniesz info. Dziś chwilę siedziałem u niej i ktoś pisał ze go oszukała w taki sposób wymusiła priva i podała swój nr tel, okazał się fałszywy gdy koleś pisał w tej sprawię na czacie poszedł ban, najwidoczniej dziś miała słaby dzień bo po godzinie pojawiła się na koncie Princess ale coś jej nie szło . Moja rada dla niej TO NIECH IDZIE SIĘ LECZYĆ.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 kwie 2014, 22:27 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 07 sty 2014, 22:58
Posty: 33
najpierw piszesz, że CZYTAŁAŚ, potem stwierdzasz, że SIEDZIAŁEŚ. Może ktoś tu inny powinien się leczyć? Na przykład Ty? Jak to łatwo w internecie do psychiatry wysyłać....


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 kwie 2014, 22:45 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 20 mar 2014, 10:10
Posty: 176
Widzę że ktoś tu mało kumaty w tych sprawach więc tłumacze (radzę czytać wolno wtedy lepiej zrozumiesz jak masz problem z pojmowaniem, najlepiej spokojnie a nawet sylabami) CZYTAŁEM jej czat a SIEDZIAŁEM u niej na trans. Jak byś nie wiedział nie da się CZYTAĆ trans i SIEDZIEĆ na czacie nie udzielając się w dyskusji.
PS a mi nie musisz radzić terapii, sam masz problem z pojmowaniem. Na przyszłość radzę się nie czepiać byle szczegółów bo wychodzisz (lub nim jesteś) na idiotę.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 kwie 2014, 01:37 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2065
Ja22- najpierw piszesz czytAŁAM-uzywając zenskiej formy a potem piszesz siedziałEM-uzywając męskiej formy i o to chodzi a nie o to,ze jednoczesnie siediałeś i czytałes.

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 kwie 2014, 08:48 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 20 mar 2014, 10:10
Posty: 176
Widzę że sami poloniści na tym forum, czego jeszcze zaczniecie się czepiać może czcionki? Te forum odbiega już od kobiecie które jest przeznaczone do takich rzeczy jak pomylenie się i poprawienie w pośpiechu błędu, treść mojego postu dalej jest zrozumiała ale widoczniej lepiej wyśmiać taki problem, ciekawe jak reagujecie na takie błędu jak pokasz lub jurz które nie rzadko widywałem na czatach u dziewczyn z ShowUp.tv.
Wracając do Princess chciałem podkreślić jakimi metodami się posługuję aby zdobyć priva, wczoraj jak nie szło to co godzinę zmieniała konta raz Princess a raz Kokainka do tego ludzi banuję za pisanie prawdy.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 kwie 2014, 09:09 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 01 kwie 2014, 16:55
Posty: 66
olej, nie oglądaj


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 kwie 2014, 17:43 
Einstein sexu
Einstein sexu

Rejestracja: 08 gru 2013, 13:23
Posty: 615
Ale nie bardzo wiem w czym macie problem - chce mieć 2 twarze, 2 zachowania, robi co uważa za słuszne. To jej decyzja i to że o tym rozmawiamy nie zmieni faktu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 kwie 2014, 14:37 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 12 kwie 2014, 14:24
Posty: 1
laska kupiła sobie psa i się z nim rucha !
Podobno są filmiki w sieci.
zapytana o te dewiacje...daje bana ! Dajcie znać jak znajdziecie filmiki


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 kwie 2014, 09:13 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 01 kwie 2014, 16:55
Posty: 66
jej fb
https://www.facebook.com/media/set/?set ... 417&type=3

hahaha


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 kwie 2014, 12:22 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 30 mar 2014, 21:34
Posty: 95
xsilver1 pisze:
laska kupiła sobie psa i się z nim rucha !
Podobno są filmiki w sieci.
zapytana o te dewiacje...daje bana ! Dajcie znać jak znajdziecie filmiki



WOW !!! to już nie pierwsza!!!

Taka mała ironia, mam nadzieję, że każdy wyczuł.

Wierzycie w to ? Cytuje wypowiedź ponieważ ponieważ osoba, która ją napisała stawia gotową tezę, Widziałeś/aś to, że tak śmiało mówisz ? Albo ktokolwiek widział ? Jeśli tak wobec tego nie powinno być to dla Was rażące ponieważ sami w tym uczestniczyliście i mało tego nie zawiadomiliście o tym chociażby moderacji, dlaczego? Byliście w szoku czy być może zapanowała aż taka znieczulica społeczna ?

To była kolejna ironia, jaka jest w rzeczywistości prawda ?

Drodzy Państwo, Princess nie jest PIERWSZĄ ani zapewne ostatnią osobą, której zarzuca się tego typu dewiacje, która jest w rzeczywistości kłamstwem, albo kogoś rozczarowanego albo co podejrzewam bardziej pewnej robiącej transmisyjne dzikie popijawy osóbki. Wspominam o tym pokrótce ponieważ sam miałem "przyjemność" zobaczyć zrzut ekranu z pewnej transmisji gdzie istotnie zoofilia miała miejsce. Przedstawicielką tego "wyczynu" była dziewczyna, której transmisję zdarzyło się zrobić tylko raz, ponieważ nie widziałem jej poza wspomnianym zrzutem . Zrzut ekranu poszedł na pewne forum do admina, a najzabawniejszym faktem była nazwa użytkowniczki wycięta i wklejona najpewniej w poincie. Dla szukających sensacji mogłoby to być faktem i wywołać burzę jednak dla bardziej rozgarniętych wystarczyło się przyjrzeć chociażby otoczeniu lub FIGURZE dziewczyny by stwierdzić, że nie jest to ta sama osoba, której nick widnieje (pomijam fakt nieudolnego wypoziomowania)

Plotki plotami, nie należy robić z tego sensacji dopóki nie zobaczy się tego na własne oczy, grunt to dociec skąd tego typu informację pochodzą ponieważ jak to się mówi złodziej wszędzie widzi złodzieja, dalej sobie dokończcie. Dam Wam prosty przykład na podstawie właśnie CuteCalypso, zaangażowaliśmy się w pewną inicjatywę, która miała służyć adopcji zwierzaków ze schronisk. Błędem Cute było to, że wspomniała o tym na transmisji przed "wejściem projektu w życie" Co było dalej?
Wspomniana już Pani od dzikich popijaw zrobiła z tego faktu zoofilię, utwierdzając, że są filmiki w sieci, że ona ma to nagrane itp Mało tego Cute miała być nawet w programie "UWAGA" W międzyczasie dowiedzieliśmy się również, że Cute ma psa(szczeniaka), którego na transmisji (ogólnej) trzyma na sznurze i w ramach celu bije. Czekamy na te filmiki podobnie jak na dowody zabójstwa o które Cute też została oskarżona i też miała być wielka prokuratorsko-policyjna bomba (już od 3 miesięcy)
Wniosek z tego jest następujący: niektórym coś zbyt mocno padło na głowę i zapomnieli, że kamerki mają służyć czemuś innemu niż robieniu nieudolnej sensacji i szumu wokół siebie, ponieważ wszystko wyjdzie z czasem a co robią wtedy? Udają, że nic nie mówili. Szkoda mi tylko osób, które aż tak obsesyjnie wierzą w coś co zostanie powiedziane i szukają dziury w całym a jak ta dziura wygląda? Otóż wiele dziewczyn ma zwierzaki i czy to czyni ich zoofilkami? Zdaniem, niektórych chyba tak! Każdy widzi to co chce widzieć, Wspomnianego "złodzieja" coś najwidoczniej swędzi i sama to praktykuje szukając innych winnych dalej sobie dopowiedzcie :)

Co do wspomnianego Bana, cóż nie mogę się wypowiedzieć w temacie Princess ale jeśli pada takie pytanie to zastanów się w jakim tonie pada? grzecznym czy też sugerująco - twierdzącym jak ta wypowiedź ? Moim zdaniem, jeśli dziewczyna reprezentuje sobą odmienne wartości niż te, o których zostało wspomniane to Ban jest rzeczą obronną bo ma Ciebie za dewianta i być może tego nie toleruje myślałeś/aś nad tym ? Pytam dlatego, że odnoszę wrażenie, że Ban dla Ciebie był równoznaczny z przyznaniem się a banuje dlatego, że jej się to nie sprawdziło. Totalny absurd, ludzie myślcie troszkę :)

Dziękuję za uwagę

Łukasz od CuteCalypso


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 maja 2014, 11:50 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 04 maja 2014, 16:21
Posty: 93
Chamska. Tak jak pisaliście używa dwóch nicków i robi z ludzi debili. Poza tym jej głos i Rrrrrrrr jest męczace. Nie polecam!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 maja 2014, 21:06 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 05 maja 2014, 20:43
Posty: 2
Witam . Faktycznie banuje tyle tylko ,że nie za coś obraźliwego ,ale chociazby za to ,że zapytana dlaczego składa propozycje i nie wywiązuję się z umowy. Daje lewy kontakt za 1000 żetonów . Skąd wiem ? Bo byłem naiwny i sam dałem się naciągnąć . Cóż - life is brutal . Z jednej strony moja naiwnośc ,ale z drugiej to zwykłe oszustwo w jej wykonaniu . Dodam tylko ,żeby była jasność iż zaproponowałem jej zwrot żetonów i nie będzie tematu i nigdy nie użyłem wobec niej obraźliwych słów ,ale oczywiście bez rezultatu. Pomijając moją naiwność sądziłem ,że na ShowUp.tv można zapłacić żetonami i "fajnie" spędzić czas ,ale to co zrobiła Kokainka23 vel Princess to już jest OSZUSTWO . Pozwoliłem sobie na "krzyk" ale to dla podkreślenia tego co wiem na jej temat niestety z autopsji . To takie ostrzeżenie z mojej strony .


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 maja 2014, 07:32 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 04 maja 2014, 16:21
Posty: 93
a po co Ci był do niej kontakt? >:D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 maja 2014, 21:23 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 05 maja 2014, 20:43
Posty: 2
mamed pisze:
a po co Ci był do niej kontakt? >:D


Propozycja padła z jej strony praktycznie od razu po wejściu na priv . To nie była moja inicjatywa aby dostać kontakt.
Na pytanie po co kontakt ...... ? Cóz chyba nie trudno się domyślić czemu rzekomo miał służyć ?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 maja 2014, 15:41 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 04 maja 2014, 16:21
Posty: 93
No są dwie opcje albo skype i pokazy za pół ceny bez prowizji ShowUp.tv albo ryzyko choroby wenerycznej :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 maja 2014, 16:06 
Einstein sexu
Einstein sexu

Rejestracja: 08 gru 2013, 13:23
Posty: 615
Chleb też ludzie pieką samemu, piekarnie upadają a ceny idą w góre :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 maja 2014, 10:45 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 20 mar 2014, 10:10
Posty: 176
Też zauważyłem że ktoś na jej transmisji pisał że dała zły kontakt i prosił o wytłumaczenie no i co zrobiła poleciał ban. Robi z ludzi debili, obraża inne dziewczyny które nadają na ShowUp.tv i wyzywa je od szmat i dziwek :O facetów od chujów i biedaków, chyba że ktoś jej sypnie żeton to zmienia nastawienia. Jest pazerna i tyle, potrafi zrobić wiele dla żetonów i ja odradzam dawać jej żetonów albo brać priva.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 maja 2014, 11:29 
Einstein sexu
Einstein sexu

Rejestracja: 08 gru 2013, 13:23
Posty: 615
Ale ludzie u niej siedzą wiec nie wszyscy mają takie zdanie że jest bee, widać nawet stałych bywalców (chyba zadowoleni).


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 lis 2014, 15:48 
Świeżak
Świeżak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 sie 2014, 15:21
Posty: 45
ziomal12341234 pisze:
Swojego czasu wystąpiła także w TVN Style w programie Miasto Kobiet.

http://player.pl/programy-online/miasto ... 15619.html


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 lis 2014, 20:31 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 20 mar 2014, 10:10
Posty: 176
Dziwi mnie że ktoś bierze u niej privy, po za tym zazwyczaj u niej na czacie same przechwałki z jej strony, przez 3 dni chwali się butami za 500zł albo że nie siedzi dla kasy bo ją już ma i że nie jest dziwką, jest wulgarna i obraża innych do tego ma dość drogie privy, są o wiele fajniejsze i ładniejsze dziewczyny na ShowUp.tv i dziwi mnie że ktoś się nią interesuje.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 56 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  


phpBB SEO