ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Twoja ostatnia wizyta: 21 wrz 2015, 15:51 Dzisiaj jest 21 wrz 2015, 18:37

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
Post: 02 mar 2014, 21:52 
Świeżak
Świeżak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 sty 2014, 12:20
Posty: 18
Ma we mnie fana. Idealne ciałko nie jest chuda ani gruba dla mnie jest po prostu idealna. Ciałko, pupa a te cycki wow (85D) piękne duże i jędrne, No i cipeczka fajna taka zamknięta ciasna i oczywiście ogolona na zero


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 10 mar 2014, 14:35 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 mar 2014, 16:45
Posty: 452
Wrażliwy temat to lepiej nie wspominać u niej że jest gruba bo, BOOOM I JUŻ MACIE BANA.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 11 mar 2014, 12:04 
Świeżak
Świeżak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 sty 2014, 12:20
Posty: 18
Tristan Saint pisze:
Wrażliwy temat to lepiej nie wspominać u niej że jest gruba bo, BOOOM I JUŻ MACIE BANA.

Dla mnie nie jest gruba, właśnie tak wygląda ciało prawdziwej kobiety. Pupa i Cyc, nie to co u wieszaków biust wielkości połówki mandarynki i brak siedziska


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 11 mar 2014, 15:42 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 mar 2014, 16:45
Posty: 452
StalowyKogut pisze:
Dla mnie nie jest gruba, właśnie tak wygląda ciało prawdziwej kobiety. Pupa i Cyc, nie to co u wieszaków biust wielkości połówki mandarynki i brak siedziska


Wiesz ona dobrze wygląda jak leży , trochę gorzej jak wstanie na kolana. Fakt tyłek niezły ,jest na czym oko zawiesić :o . Duży plus dla niej że się nie wstydzi pokazywać twarz co w kamerkach zachodnich jest na porządku dziennym. To tylko u nas panuje bal maskowy.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 11 mar 2014, 22:24 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 mar 2014, 12:47
Posty: 147
Ale aż tak dużo ludzi to twarzy nie ukrywa


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 12 mar 2014, 00:54 
Świeżak
Świeżak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 sty 2014, 12:20
Posty: 18
Tristan Saint pisze:
StalowyKogut pisze:
Dla mnie nie jest gruba, właśnie tak wygląda ciało prawdziwej kobiety. Pupa i Cyc, nie to co u wieszaków biust wielkości połówki mandarynki i brak siedziska


Wiesz ona dobrze wygląda jak leży , trochę gorzej jak wstanie na kolana. Fakt tyłek niezły ,jest na czym oko zawiesić :o . Duży plus dla niej że się nie wstydzi pokazywać twarz co w kamerkach zachodnich jest na porządku dziennym. To tylko u nas panuje bal maskowy.

Dobrze wygląda jak leży jak i stoi, siedzi, w każdej płaszczyźnie mi się podoba


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 12 mar 2014, 03:16 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 mar 2014, 12:47
Posty: 147
StalowyKogut pisze:
Tristan Saint pisze:
StalowyKogut pisze:
Dla mnie nie jest gruba, właśnie tak wygląda ciało prawdziwej kobiety. Pupa i Cyc, nie to co u wieszaków biust wielkości połówki mandarynki i brak siedziska


Wiesz ona dobrze wygląda jak leży , trochę gorzej jak wstanie na kolana. Fakt tyłek niezły ,jest na czym oko zawiesić :o . Duży plus dla niej że się nie wstydzi pokazywać twarz co w kamerkach zachodnich jest na porządku dziennym. To tylko u nas panuje bal maskowy.

Dobrze wygląda jak leży jak i stoi, siedzi, w każdej płaszczyźnie mi się podoba

Każdy ma swój gust i każdemu podoba się coś innego :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 12 mar 2014, 18:07 
Świeżak
Świeżak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 sty 2014, 12:20
Posty: 18
Dokładnie tak jak piszesz lisek9418 O0


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 13 wrz 2014, 17:47 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 cze 2014, 23:44
Posty: 279
Laska powróciła do regularnych transmisji, aktualnie zawsze można u niej zobaczyć jako cel anal + z dupy do ust. Ogólnie kiedyś robiła sporo pokazów z warzywami, na priv też niejedne chore zachcianki ludziom spełniała (kiedyś o tym opowiadała z taką dumą, jakby wsadzanie sobie różnych przedmiotów do cipki za 10zł było równie bohaterskie jak ratowanie chorych dzieci z płonącego sierocińca).
Laska ostatnio zdecydowanie przytyła i nieco się postarzała, czyżby kolejna transmitująca, której brakuje kasy na pewne specyfiki, dlatego nadaje?

_________________
Mundus universus exercet histrionem.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 14 wrz 2014, 14:49 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 27 maja 2014, 14:42
Posty: 56
Wredny_typ pisze:
iedyś o tym opowiadała z taką dumą, jakby wsadzanie sobie różnych przedmiotów do cipki za 10zł


np dzwoniacy telefon :D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 14 wrz 2014, 18:31 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 cze 2014, 23:44
Posty: 279
opop36 pisze:
Wredny_typ pisze:
iedyś o tym opowiadała z taką dumą, jakby wsadzanie sobie różnych przedmiotów do cipki za 10zł


np dzwoniacy telefon :D


Tego akurat nie widziałem, ale trans. o tytule "warzywniak" do dziś pamiętam ;) Czego tam nie było...

_________________
Mundus universus exercet histrionem.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 14 wrz 2014, 19:57 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 cze 2014, 07:11
Posty: 702
Wredny_typ pisze:
opop36 pisze:
Wredny_typ pisze:
iedyś o tym opowiadała z taką dumą, jakby wsadzanie sobie różnych przedmiotów do cipki za 10zł


np dzwoniacy telefon :D


Tego akurat nie widziałem, ale trans. o tytule "warzywniak" do dziś pamiętam ;) Czego tam nie było...


Dyni nie byłe.... :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 14 wrz 2014, 22:51 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 27 kwie 2014, 10:06
Posty: 203
Da się ją lubić i nie da się jej nie znać. Ale fakt... chyba bym dostał od niej bana, bo do końca jej za taką ładnie pulchną nie uważam.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 15 wrz 2014, 16:42 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 lip 2014, 15:43
Posty: 842
Trochę odrzucają jej opisy "Z tyłka do ust".

Poza tym praktycznie ciągle siedzi w jednej i tej samej koszulce. Nawet AnnPearl częściej zmienia ciuchy.

Z wyglądu takie typowe "suczysko". Lekką nadwagę mogłaby dosyć łatwo zlikwidować, gdyby tylko chciało jej się ruszyć. Podczas seksu domyślam się, że leży jak kłoda i w ogóle nie przejmuje inicjatywy.

Mnie się nie podoba.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 15 wrz 2014, 18:26 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 cze 2014, 23:44
Posty: 279
DzikiWiepsz pisze:
Trochę odrzucają jej opisy "Z tyłka do ust".

Poza tym praktycznie ciągle siedzi w jednej i tej samej koszulce. Nawet AnnPearl częściej zmienia ciuchy.

Z wyglądu takie typowe "suczysko". Lekką nadwagę mogłaby dosyć łatwo zlikwidować, gdyby tylko chciało jej się ruszyć. Podczas seksu domyślam się, że leży jak kłoda i w ogóle nie przejmuje inicjatywy.

Mnie się nie podoba.


Opis jest, jaki jest ale widać, że przyciąga widzów. Już od dawna takie "akcje" robi i dopiero odkąd ma wprost opisy co do tego, co wykona, ma naprawdę sporo widzów.
Trochę się "wyrobiła". Kiedyś opowiadała o ojcu katolu, który by ją znienawidził za ShowUp.tv, mówiła (nie wprost, ale sugerowała), że umawia się ze sponsorami (tak, prawdopodobnie zarabiała na sexie za kasę, nazywajcie to jak chcecie) i ogólnie jak nie ma przejebane, bo potrzebuje hajsu. Teraz niby dla przyjemności...

_________________
Mundus universus exercet histrionem.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 16 wrz 2014, 11:48 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 27 kwie 2014, 10:06
Posty: 203
Wredny_typ pisze:
DzikiWiepsz pisze:
Trochę odrzucają jej opisy "Z tyłka do ust".

Poza tym praktycznie ciągle siedzi w jednej i tej samej koszulce. Nawet AnnPearl częściej zmienia ciuchy.

Z wyglądu takie typowe "suczysko". Lekką nadwagę mogłaby dosyć łatwo zlikwidować, gdyby tylko chciało jej się ruszyć. Podczas seksu domyślam się, że leży jak kłoda i w ogóle nie przejmuje inicjatywy.

Mnie się nie podoba.


Opis jest, jaki jest ale widać, że przyciąga widzów. Już od dawna takie "akcje" robi i dopiero odkąd ma wprost opisy co do tego, co wykona, ma naprawdę sporo widzów.
Trochę się "wyrobiła". Kiedyś opowiadała o ojcu katolu, który by ją znienawidził za ShowUp.tv, mówiła (nie wprost, ale sugerowała), że umawia się ze sponsorami (tak, prawdopodobnie zarabiała na sexie za kasę, nazywajcie to jak chcecie) i ogólnie jak nie ma przejebane, bo potrzebuje hajsu. Teraz niby dla przyjemności...


A kto nie potrzebuje kasy? Niech idzie ulotki rozdawać :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 16 wrz 2014, 13:42 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 lip 2014, 15:43
Posty: 842
Przy ulotkach za mało płacą, no i trzeba się ruszyć z domu.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 16 wrz 2014, 15:34 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 09 wrz 2014, 23:35
Posty: 199
Tylko jest roznica, miedzy zarabianiem na prawdziwej pracy, a na szmaceniu sie przed kamerka ;) Dla nich to jedynie hajs i wygoda bo watpie, by ktorejs przyjemnosc sprawialo jebanie sie ogorkiem w dupe przez tysiacem widzow, z czego pewnie spora czesc to dzieci w wieku 13 lat ;D Hajs, hajs, hajs.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 16 wrz 2014, 16:06 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 lip 2014, 15:43
Posty: 842
Zawsze to lepsze od dawania dupy w agencji ;)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 16 wrz 2014, 23:14 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 27 kwie 2014, 10:06
Posty: 203
DzikiWiepsz pisze:
Zawsze to lepsze od dawania dupy w agencji ;)


Ale z drugiej strony wtedy masz już mało wymówek typu "nie daję dupy, nie jestem jak one". Chociaż ja nie chcę wrzucać do jednego wora epatujących nagością dziewczyn na ShowUp.tv. Są jednak takie, które bardziej podchodzą mi pod agencję.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna

Szybka odpowiedź
Tytuł:
Wiadomość:
 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: duzadupciaxxx, znowak i 2 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty

Szukaj:
Przejdź do:  


phpBB SEO