ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Dzisiaj jest 19 wrz 2015, 18:19

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
Post: 06 kwie 2015, 19:59 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 17 sty 2014, 14:03
Posty: 259
Jako że nie znalazłem na forum opisu tej uroczej laseczki to postanowiłem co nie co o niej napisać. Namiętna jest nie niewysoką brunetką (nie wiem czy to jej naturalny kolor włosów) o małych naturalnych piersiach i ładnych oczach. Pochodzi ze Śląska(dokładnego miasta nie znam) i ma 23 lata. Na swoich transmisjach ma ustawione cele (15 klaps , 100 cycki itd) lecz nie ma głównego celu. Privki wachają się od 100 do 555 żetonów . Najciekawszym privem wydaję się *Wszystko o czym marzysz* za 555 żetonów (obecnie mnie nie stać xD). Ogólnie laska ma niezłe branie na privki(wczoraj ok. 15 privków w niespełna 2h). Dlaczego mnie to dziwi? A no dlatego że ma bardzo słabą jakość kamerki (prawdopodobnie nadaje z kamerki wbudowanej w lapku). Drugim minusem Jej transmisji jest brak dźwięku na ogóle mimo że puszcza muzykę (na privie głos jest). Czy się spotyka? Nie wiem. Ogólnie myślę że dziewczyna ma szanse na to by być w Topie na ShowUp.tv(powyżej 1k widzów - taką liczbę uważam za top przy 30k luda na ShowUp.tv) tylko kilka rzeczy musi poprawić m.in. kupić lepszą kamerkę ,zacząć rozmawiać z widzami(a nie tylko pisać) , robić główne cele na ogóle i być może zrobić jakąś trans z chłopakiem.

Podsumowując:

Na plus:
- ładny uśmiech
- naturalne piersi
- spoko oczy
- naturalna twarz (nie maluje się tak jak co nie które laski z topowych transmisji)
- niedrogie privki
- brak gównianych losów

Na minus:
- brak rozmowy na ogólnym
- słaba jakość kamerki
- czasami zajmuje się czymś innym przez dłuższy czas
- rzadko pokazuje się cała (tzn. rzadko wstaje)
- ShowUp.tv traktuje tylko jako zarobek

A Wy co o niej myślicie?

P.S. Jak się tak dłużej przyjrzałem Jej fotce z profilu: ( http://ShowUp.tv/profile/Namietnakusicielka23 ) to zauważyłem lekkie podobieństwo do jednej z dziewczynek17.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 kwie 2015, 11:32 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 04 maja 2014, 16:21
Posty: 93
Trochę Cię poniosło z tym podobieństwem do dziewczynka17 :D Dziewczyna jest bardzo przeciętna, zarówno z twarzy jak i ciała.
Nie wyróżnia się niczym szczególnym jak dla mnie i nie wiem jakim sposobem miałaby się znaleźć w tym TOP. Takich jak ona jest tam całe mnóstwo. Oczywiście to tylko moje zdanie i o gustach się nie dyskutuje :P


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  


phpBB SEO