ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Dzisiaj jest 19 wrz 2015, 19:04

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 138 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Mokra_Kasia
Post: 25 maja 2014, 15:10 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 15 maja 2014, 22:27
Posty: 59
lol, fankasi86, kolejne konto założone tylko po to aby spamować adresem tego dennego bloga.
szukanie teorii spiskowych, staranie się podkopać kogoś, nie mając żadnych dowodów, a snując tylko podejrzenia, to chyba najniższa forma ataku jaka może być.
zabawne jest też to, że faktycznie, jak na wszystkich innych blogach obsmarowują annpearl, tak jakoś dziwnie na tym tego nie ma, hmm? zbieg okoliczności? nie wydaję mi się.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Mokra_Kasia
Post: 25 maja 2014, 17:46 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 24 maja 2014, 16:25
Posty: 5
uzyszkodnik pisze:
lol,staranie się podkopać kogoś, nie mając żadnych dowodów, a snując tylko podejrzenia...


zadałeś sobie trud obejrzenia chociażby skrinów? bo ja tak i jestem wkurwiony, mam gdzies o kim ten blog, nie lubie jak się ze mnie robi idiotę, a to zrobiła mokra_kasia


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Mokra_Kasia
Post: 25 maja 2014, 17:56 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 09 gru 2013, 09:10
Posty: 37
fankasi86 pisze:
uzyszkodnik pisze:
lol,staranie się podkopać kogoś, nie mając żadnych dowodów, a snując tylko podejrzenia...


zadałeś sobie trud obejrzenia chociażby skrinów? bo ja tak i jestem wkurwiony, mam gdzies o kim ten blog, nie lubie jak się ze mnie robi idiotę, a to zrobiła mokra_kasia



fankasi86 , jeżeli komentuje , to wynika na to ze tak , ale z ciebie taki fan jak z koziej dupy trąbka.
Widać , ze zerejestrowales się dnia wczorajszego .... tylko po to aby zareklamować forum :).
Z tego co się orientuje , mokra_kasia nie ma za wielu fanów , ale to się okażę czy jesteś jednym z nich.
Ale jak wyżej pisałem , wszystko wynika na to aby zareklamować denne hejty annPearl , w dodatku komentarze które są pod tym artykułem na blogu , zostają skutecznie usuwane ....
Żenada ...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Mokra_Kasia
Post: 25 maja 2014, 17:57 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 15 maja 2014, 22:27
Posty: 59
tak, zadałem sobie ten trud, oczywiście.
śmieszy natomiast fakt, że o obieg zamknięty żetonów oskarża annpearl, osoba, która to uskutecznia non stop :)
w ogóle śmieszny jest ten tekst, nastawiony bardziej na obelgi niż faktyczną i rzeczową krytykę bo poza oskarżeniem o zamknięty obieg żetonów, ten artykuł to raczej zbiór inwektyw.
więc, fankasi86, nie spamuj już swoim blogiem, serio.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Mokra_Kasia
Post: 27 maja 2014, 16:57 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 27 maja 2014, 16:08
Posty: 2
Wlasnie czytam Opisy I tego jebanego bloga czy kazda osoba musi zawsze byc objechana !! Czy ludzie ktorzy pisza Blogi nie moga sie zajca swoim zyciem tylko zawsze znajda sobie jakas ofiare !! Co do zetonow to nigdy sie nie dowiemy jaka jest prawda !! Ale Co moge powiedziec na ten temat, tez jestem Fanem Mokrej_Kasi !! I dlaczego mamy odrazy nazywac kogos oszustem lub kims innym !! Moze nalepiej sie zapytac u zrodla ! A nie wirzyc we wszytsko co pisza :)

To niejest pierwszy Blog ktory hejtuje osoby transmitujace Takie jak cutecalipso Majeczka_ I inne osoby transmitujace !! Nie jestem tu poto zeby kogos bronic ale wkurwia mnie take zachowanie ludzi kturzy wypisuja nie prawde !!!

A przepraszam za literowki o ortografie analfabeci tak maja, juz nie raz tak slyszalem :) Pozdrawiam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Mokra_Kasia
Post: 27 maja 2014, 19:05 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1380
Ja jak patrze na te ich "blogowe wojny" to odnoszę wrażenie, że zarówno Ann jak i Calypso i Mokra to jakaś jedna klika z jednego miasta (osiedla?) i że oni się znają w realu, pokłucili o coś i teraz bezrozumnie hejtują... Na wszystkie transmitujące łacznie nie ma tyle hejtu w necie co tylko na którąś z nich - skąd to się bierze?

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Mokra_Kasia
Post: 27 maja 2014, 19:22 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 30 mar 2014, 21:34
Posty: 95
Witam JapanSUN czyli Łukasz od CuteCalypso kłania się ponownie.

Z pełną odpowiedzialnością można powiedzieć, że jest to blog samej annpearl, linkuje go nie tylko tu w grę wchodzą fora hiphopowe a w moim przypadku(też zostałem wyhejtowany) link znalazł się na forum civic klubu z zapytaniem czy ktoś mnie zna albo udzieli info co do mojego auta xDDDD desperatka annpearl chwyta się wszystkiego. W przeszłości to ja i CuteCalypso byliśmy przez tą diotkę oskarzani o pisanie blogów a widzicie jaka jest prawda.

Wojciu14 słuszna uwaga co do słownictwa, cieszę się, że ktoś to widzi

młodyde- w jej przypadku powstaje to z desperacji to stare babsko czepia się każdej dziewczyny, która jest młodsza/lepsza od niej samej, ja tłumaczę to chorobą psychiczną tej pani.

Mogę się tu wypowiedzieć za wszystkich,ponieważ rozmawialiśmy na ten temat. Wypowiedź kieruję do samej hejterki, ponieważ blog ma na celu przede wszystkim manipulację i ZASTRASZENIE (szczegóły są już "na wylocie") wiedz idiotko jedno:

ANI JA, ANI CUTECALYPSO, ANI MALKOX, ANI TASIAAAAA, ANI MOKRA_KASIA I KTOKOLWIEK INNY NIE DAMY SIĘ TOBIE ZASTRASZYĆ I NIKT Z TYCH OSÓB NIE ZNIKNIE Z ShowUp.tv, CHOĆBYŚ BARDZO TEGO CHCIAŁA I DO TEGO SWOIMI HEJTAMI DĄŻYSZ PRAWDA JEST TAKA, ŻE SKORO TO TOBIE WSZYSCY PRZESZKADZAJĄ TO SAMA WYPIERDALAJ ZE SWOIM MENELSKIM MAJDANEM !!!

Liczę, że mnie wyhejtujesz a jeśli będziesz potrzebowała moich fotek napisz do mnie PW :*****************

Pozdrawiam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Mokra_Kasia
Post: 27 maja 2014, 19:43 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 sty 2014, 00:37
Posty: 654
i po co Ci to było? teraz dopierdoli jeszcze sylikonu w bicki i Cie dojedzie hahaha


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Mokra_Kasia
Post: 27 maja 2014, 19:49 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 30 mar 2014, 21:34
Posty: 95
Ruger44 pisze:
Ja jak patrze na te ich "blogowe wojny" to odnoszę wrażenie, że zarówno Ann jak i Calypso i Mokra to jakaś jedna klika z jednego miasta (osiedla?) i że oni się znają w realu, pokłucili o coś i teraz bezrozumnie hejtują... Na wszystkie transmitujące łacznie nie ma tyle hejtu w necie co tylko na którąś z nich - skąd to się bierze?



Nie kolego, zauważ jedną rzecz dziewczyny, które ann hejtuje zazwyczaj albo zachowują spokój (co i tak nic nie daje) albo co było grane w przypadku Cute apelują o zgodę, w naszym przypadku propozycja taka wysuwana 3 razy(!) odpowiedź była prosta, jeśli pewien blog nie zacznie wyrażać się pozytywnie o ann to Cute oberwie za to. Roger44 teraz odpowiedz sobie na zasadnicze pytania?

1/ Czy to nie sama ann buduje sobie opinię o sobie ?

2/ Kim jest Cute czy ktokolwiek by wpływać na pisane treści ? Możemy to tylko skomentować co najwyżej !

3/ Kim jest ktokolwiek, by dbać o PR annpearl ?

annpearl uważa, że wszyscy jej zazdroszczą i ciągle o niej gadają na transmisji a hipokrytka nie widzi, że jej transmisje ostatnio polegają na hejtowaniu innych, to jest już tradycja chyba xD Mało tego, czepianie się w temacie dzieci i to dosłownie każdej modelki !!!
Swego czasu razem ze swoją "wielką przyjaciółką", którą wyhejtowała ostatnio (Delicja) twierdziła, że ma dowody, że Cute zabiła swoje dziecko i zakopała w ogródku, następnie zmieniła wersję że Cute oddała je by moc siedzieć na kamerkach. Czy takie zachowanie jest normalne ? Tak samo pojazd obecny na mokrą_kasię czy malkox. Spójrz jak na jej bogu wyglądają komentarze, ona sama je pisze :) W dodatku podszywa się pod MalkolmX (partner Malkox) i samą Malkox czy to jest normalne Twoim zdaniem ?
annpearl zasłynęła w przeszłości z wielu nicków na forum showupowo i na jednym z blogów gdzie oczywiście obrażała, nie przewidując, że dysponuje jednym IP xD

Ruger44 to nie jest kłótnia z inicjatywy, którejkolwiek z dziewczyn lecz z inicjatywy annpearl, która mimo, że ejst olewana przez nie osuwa się coraz dalej w swoim kłamstwie. Zauważ, że ona jako jedyna ma aż takie wielkie ale do tylu osób, przeszkadza jej praktycznie każda dziewczyna.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Mokra_Kasia
Post: 27 maja 2014, 19:57 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 30 mar 2014, 21:34
Posty: 95
Czupakabra pisze:
i po co Ci to było? teraz dopierdoli jeszcze sylikonu w bicki i Cie dojedzie hahaha


ups.. chyba normalnie to skasuję :P


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Mokra_Kasia
Post: 27 maja 2014, 20:33 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1380
Zakaz podawania kontaktu - z tego co pamiętam Cute i jej psychofani tez zakładali różne blogi i oczerniali Ann, no i ona też bawiła się w zamknięty obieg więc nie jest taka całkiem niewinna jak ta odziana w biel pastereczka co to przed nią bieżył baranek a nad nią latał motylek... A w blogach wiele razy powtarzały sie komenty (kasowane na bieżąco) w których obie strony groziły sobie wjazdem na chatę

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Mokra_Kasia
Post: 27 maja 2014, 20:48 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 30 mar 2014, 21:34
Posty: 95
Ruger44 pisze:
Zakaz podawania kontaktu - z tego co pamiętam Cute i jej psychofani tez zakładali różne blogi i oczerniali Ann, no i ona też bawiła się w zamknięty obieg więc nie jest taka całkiem niewinna jak ta odziana w biel pastereczka co to przed nią bieżył baranek a nad nią latał motylek... A w blogach wiele razy powtarzały sie komenty (kasowane na bieżąco) w których obie strony groziły sobie wjazdem na chatę


Sorry ale pokaż po obieg żetonów bo to poważne oskarżenie, prawda jest taka, że wyjaśnij mi sens takowego obiegu ?

Psychofani Cute ? Daj nick chociaż, daj chociaż jeden przykład takowego bloga ?

Z tego co ja się orientuję to początkowo zostałem oskarżony o prowadzenie bloga ShowUp.tv od kuchni a następnie wszystkich, które miały jakieś ale do ann- proszę o argumenty,, ponieważ ja również mogę napisać bzdury z kosmosu.

Jedynym blogiem jaki zrobiłem były perlowesciemy by wyjaśnić hejty tej Pani a dokładniej nagonkę i jej wielkie dowody jakie rzekomo posiadała.

wjazd na chatę ? podaj proszę przykład gdzie kiedy i jeżeli to możliwe źródło.

Człowieku, ja mam 28 lat jestem za stary na takie akcje :) Stawiałem zawsze na rozmowę z tego co się orientuję ale co ja mogę wiedzieć :) Albo dajesz przykłady na to co piszesz albo się wstrzymaj ponieważ jest to demagogia. Oskarżasz bez czegokolwiek, nie zamierzam się z Tobą kłócić ale wiedz, że ja również mógłbym na Twój temat puścić ploty bez pokrycia czyż nie ?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Mokra_Kasia
Post: 27 maja 2014, 21:23 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1380
Z tego co się orientuje Ann jest jeszcze starsza i jakoś robi takie przypały, dojrzałości nie liczy się w wieku a i 28 to nie jest jakieś szczególne osiągnięcie. Skoro ludzie robią zamkniety obieg to musi być w tym jakiś sens, prawda? Zapytaj się Calypso po co się to robi jezeli nie rozumiesz jak to działa! :-P A ja Cię o nic nie oskarażam, mam wyjebane na to co robicie z Cute, z Ann, z Mokrą etc - mozecie sobie przelewać wszystkie żetony świata i codziennie zakładać po 20 blogów, jestem ponad takie dziecinne zabawy, jestem tu żeby się bawić a nie hejtować i stresowac. A na mój temat nie możesz puścić plot bo Ruger44 jest czysty jak łza :-P

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Mokra_Kasia
Post: 27 maja 2014, 21:47 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 30 mar 2014, 21:34
Posty: 95
Właśnie wyhejtowałeś, ponowie pytanie i dam parę podpowiedzi:

Daj przykład takowych blogów ponieważ puścić insynuacje potrafi każdy, proszę również o takowych jak to ładnie określasz psychofanów.

Skoro rzucasz insynuacje o zamkniętym obiegu i Cute i każesz mi jej spytać po co to robi (absurd dla mnie) pokaż mi przykłady chociaż jednego nicka, który to u niej robi/robił itp. Oczernić jest łatwo zdajesz sobie sprawę ?

Ani mnie ani Cute nie interesuje czy ktoś robi obieg to jest po pierwsze. Po drugie dla mnie nie ma to sensu ponieważ jeśli operujesz daną kwotą to robiąc obieg dokładasz do celu i nie wychodzisz na tym nie uważasz ?

Ruger albo kawa na ławe albo ploteczki, troszkę odpowiedzialności, gadać to sobie możemy. Czytam Twoje posty na tym forum i niech kwintesencją będzie ten cytat "A większość lasek z ShowUp.tv to prostytutki - oficjalnie albo cichodajki" Widzę, że kreujesz się na osobę wszystko wiedzącą a tak naprawdę nie wiesz nic... kręcisz hejt w ten sposób zdajesz sobie sprawę ?

Odpowiedz na te pytanie w przeciwnym razie dajesz jasno do zrozumienia, że to tylko słowa Panie wszystko wiedzący i dalszą wymianę zdań uważam za bezsens.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Mokra_Kasia
Post: 28 maja 2014, 07:41 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1380
Blogi jak dobrze wiadomo pojawiają się i znikaja jak grzyby po deszczu - otwierając jakikolwiek temat na jakimkolwiek forum o Ann albo Calypso mamy dziesiątki starych, niedziałających linków, jak mam niby je cytować skoro nie istnieją? Calypso, jak obaj dobrze wiemy, już nei robi zamknietego obiegu bo dostała finalne ostrzeżenie od modów. Ktoś kto robi obieg dobrze wie po co to robi i jakie ma z tego korzyści, nie bez powodu czynnośc ta została zakazana w regulaminie ShowUp.tv (gdyby było to tak nieszkodliwe jak insynuujesz - nikt by z tym nie walczył). U każdej pani jest wersja "oficjalna" - "nie mam chłopaka, nie spotykam się" ale wystarczy trochę pogrzebac w internecie i albo okazuje się, że ma chłopaka (albo wręcz męża i dziecko) albo że jest cichodajką - albo i jedno i drugie. Na szacunek zasługują osoby, które robią rozbierane pokazy dla frajdy, a kasa jest tylko mało istotnym elementem umilającym, reszta to po prostu kurwy dla których ShowUp.tv jest dodatkowym źródłem zarobku poza pracą w agencji albo na miejscówce, nie widzę powodu żeby ich tak nie nazywać. Na tym forum połowa informacji to ploteczki i bezpodstawny hejt, a druga połowa to prawa, nie mnie osądzać co jest prawdą. Ja, cytując klasyka, rzucam kość i nie obchodzi mnie czy smakuje dobrze czy nie, takie jest prawo plotki.

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Mokra_Kasia
Post: 28 maja 2014, 08:39 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2065
No tak na szacunek zasługują te, które pokazują za free- mamy filozofię typowego sępa.
A co np z takimi zwykłymi laskami, co sa na ShowUp.tv bo zarabiają na jakies swoje przyjemnosci- rachunki, ciuchy, ot wiesz...zycie
To są już kurwy czy jeszcze nie?

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Mokra_Kasia
Post: 28 maja 2014, 08:41 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 gru 2013, 18:30
Posty: 270
Ruger44 pisze:
U każdej pani jest wersja "oficjalna" - "nie mam chłopaka, nie spotykam się" ale wystarczy trochę pogrzebac w internecie i albo okazuje się, że ma chłopaka (albo wręcz męża i dziecko) albo że jest cichodajką - albo i jedno i drugie. Na szacunek zasługują osoby, które robią rozbierane pokazy dla frajdy, a kasa jest tylko mało istotnym elementem umilającym, reszta to po prostu kurwy dla których ShowUp.tv jest dodatkowym źródłem zarobku poza pracą w agencji albo na miejscówce,i.


mocne słowa ;D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Mokra_Kasia
Post: 28 maja 2014, 08:49 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2065
jeszcze jedno, skoro tak cie to kluje w oczy ze sa tam dziwki i ciche, to nie siedz na ShowUp.tv. No bo po co tam jestes?
pewnie dla zabawy- to baw sie i korzystaj z tego, ze laski chca badz nie chca pokazywac swoje wdzieki, a nie grzebiesz w ich zyciu zastanawiajac sie kim jest ( to tyczy sie nie tylko Ciebie)

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Mokra_Kasia
Post: 28 maja 2014, 09:08 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1380
płotka pisze:
No tak na szacunek zasługują te, które pokazują za free- mamy filozofię typowego sępa.
A co np z takimi zwykłymi laskami, co sa na ShowUp.tv bo zarabiają na jakies swoje przyjemnosci- rachunki, ciuchy, ot wiesz...zycie
To są już kurwy czy jeszcze nie?


Trudno określić w którym miejscu przebiega granica między zabawą a kurestwem - czy ktoś, kto z ShowUp.tv pokrywa bieżące rachunki jest "już" dziwką a ktoś kto kasą z ShowUp.tv płaci tylko za ciuchy i torebki a na rachunki ma normalną prace to "jeszcze" zabawa. Ale na pewno kurwą jest laska, która ma ogłłoszenie na Roksie i której cipkę mozna posiąść za odpowiednią ilość gotówki.

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Mokra_Kasia
Post: 28 maja 2014, 09:16 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2065
no ok, ale czemu wszystkie laski z ShowUp.tv wrzucasz do 2 workow- laski pokazujace za free-ktore sa spoko i dziwki dorabiajace w wolnych chwilach, albo te co nie pokazuja na ogole -juz spoko nie sa.

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 138 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  


phpBB SEO