ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Dzisiaj jest 19 wrz 2015, 19:08

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 18 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: missantropia
Post: 19 gru 2014, 15:00 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 sie 2014, 13:55
Posty: 1442
http://ShowUp.tv/profile/missantropia

Jedna z najdziwniejszych jak dla mnie lasek na ShowUp.tv. Na trans siedzi zawsze bokiem do kam [może myśli że lepiej wygląda jej twarz w tej pozycji?]. Klimat na jej trans jest w chuj dziwny. Laska wygląda jakby siedziała na ShowUp.tv za kare. Zero uśmiechu. Oczy jakby miała się za chwilę rozpłakać. Kolejna laska typu "dajcie mi żetony za piękne oczy i za to że jestem". Jedna z nierozbieralnych pań a widownia zawsze duża. Co o niej myślicie?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 lut 2015, 22:29 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 27 gru 2014, 17:45
Posty: 16
Cichy_Bob pisze:
Zero uśmiechu.

Dzisiaj uśmiecha się co chwila.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

I jakby więcej mówi. Ogólnie widać, że ta jej dziwność nie jest całkiem na poważnie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 lut 2015, 23:27 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 cze 2014, 10:26
Posty: 1164
Panna wygląda jakby skończyła Hogwart.

Mnie, miłośnika dziwnych klimatów póki co nie porwała, lecz intryguje, szczególnie teksty ,,możesz umrzeć, jeśli życie ci się nie podoba" itp.

Niby nie uczestniczy w dyskusji, jest nieobecna i obok, lecz to złudzenie, bo czyta wszystko i banuje sporo, po cichu.

W sumie, mam takie wrażenie jakby jej czegoś brakowało, co by ją trochę pobudziło, dodało energii, co to mogłoby być? ^-^


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 lut 2015, 02:11 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 07 cze 2014, 21:10
Posty: 258
Cytuj:
co to mogłoby być?


Na przykład kilka żetonów ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 lut 2015, 07:32 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1380
Jeżeli to jest dziwadło z Hogwatu to odesłać je tam skąd przybyło - nie dawać żetonów, nie komplementować urody, nie zagadywać to sama sobie pójdzie!

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 lut 2015, 08:53 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 cze 2014, 10:26
Posty: 1164
Cichy_Bob pisze:
[...]Jedna z nierozbieralnych pań a widownia zawsze duża. Co o niej myślicie?


A, no właśnie, trochę pannę obserwuję, jeśli nadaje jest zwykle najwyżej z nierozbieralnych, przebija Toxic i Kocurka znacznie, co jest fenomenem, bo panna się prawie w ogóle nie odzywa, hmm, no może przesadziłem, wczoraj odzywała się i to bardzo ale tylko dlatego, że czytała na głos powieść psychologiczną ,,Ptak nocy".
Podobno poprzednio zdarzało jej się czytać biblię.
Jest uczulona na teksty typu ,,kiedy będą cycuszki?" :o W sumie, to nic dziwnego, że tak reaguje, w końcu jest na ShowUp.tv, tu głównie rozmawia się o polityce, gra na gitarze, śpiewa, rysuje, więc jak ktoś wchodzi na ten portal szukając nagości, to źle trafił ^-^


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 lut 2015, 00:08 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 cze 2014, 10:26
Posty: 1164
Sala samobójców 2 właśnie nadaje

http://ShowUp.tv/missantropia


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 mar 2015, 00:10 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 cze 2014, 10:26
Posty: 1164
Norweski Łosoś online, dziś humorek dopisuje, privki co chwila, widać że panna się rozkręca, może i ja się skuszę Obrazek

http://ShowUp.tv/missantropia


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 kwie 2015, 21:44 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 12 lut 2015, 15:08
Posty: 11
http://bdsm.pl/user.php?id=112742 mrauuu...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 kwie 2015, 22:26 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 27 mar 2015, 14:33
Posty: 71
Myślę, że ten profil powyżej to może być kolejny eksperyment filozoficzny/psychologiczny/socjologiczny.

Dziewczyna nie wydaje się chora psychicznie, jak niektórzy sugerują, po prostu chyba lubi trollować ludzi w taki sposób. Trochę jak Testoviron, tylko w lepszym i bardziej filozoficznym stylu. Ciekawie byłoby się dowiedzieć, jaka jest naprawdę, ale raczej nigdy nam się to nie uda.

Swoją drogą - bardzo lubię różowe/czerwone/niebieskie/fioletowe włosy u kobiet.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 29 kwie 2015, 01:20 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 27 mar 2015, 14:33
Posty: 71
Niemniej na podstawie zdjęć z podlinkowanego profilu na bdsm.pl można przy użyciu Google Image Search dotrzeć do kolejnych profili, na przykład: http://sympatia.gmail.pl/sweetmelancholia,user.html

Opisy w obydwu przypadkach napisane normalnie (nawet jeśli trochę hipstersko i artystowsko), nie przypominające swoim stylem rozmów na transmisjach.

Cytuj:
O mnie

Mało mówię, szybko się zniechęcam. Bardziej czuję niż wiem. Lubię ładne słowa i ludzi, którzy potrafią używać ich w dobry sposób. Lubię letnie burze i włóczenie się po lesie w ciepłe noce. Rysuję dziwne rzeczy, czytam książki, których nie znasz i oglądam nudne filmy.

Mój wymarzony partner

Jeżeli mam opisywać ideał to inteligentny, wysoki, zarośnięty, silny psychicznie facet, który niekoniecznie podporządkowuje się ogólnie przyjętym normom. Ale tak naprawdę życie weryfikuje wszystko. Ktoś, kto da radę ogarnąć ten bałagan, który mam w głowie. No i poprawne używanie języka polskiego jest niesamowicie seksowne.

(Jeżeli chcesz pogadać, to napisz normalną wiadomość. Nie odpowiadam na "zaproszenia do flirtu".)


Odpowiedzi na pytania też wyglądają normalnie, bez charakterystycznego "a po co miałabym...", "a czy wyglądam na...".

Obrazek

Pokazała też swoje prace plastyczne:

Obrazek

Kim ona jest naprawdę, tego się chyba nie dowiemy, ale wiele wskazuje na to, że jej wizerunek na ShowUp.tv to gra, a nie codzienny sposób bycia. Na pewno trochę kreuje się na hipsterkę i artystkę, chociaż w rzeczywistości słucha całkiem popularnej muzyki, rysuje popularne motywy, czyta książki, które większość ludzi zna, i pisze, używając popularnych sformułowań - wydaje się, że próbuje być bardziej nietypowa, niż jest w rzeczywistości.

Ciekawe jest to, że tak podkreśla poprawne używanie języka polskiego, a sama popełnia często spotykane błędy interpunkcyjne (na szczęście nie ortograficzne), na przykład:

"(...) czytam książki, których nie znasz i oglądam nudne filmy" - powinno być: "(...) czytam książki, których nie znasz, i oglądam nudne filmy" (zdanie podrzędne wyodrębnia się przecinkami również wtedy, kiedy drugie z nadrzędnych zdań składowych zaczyna się od i);

"Jeżeli mam opisywać ideał to inteligentny, wysoki, zarośnięty (...)" - powinno być: "Jeżeli mam opisywać ideał, to inteligentny, wysoki, zarośnięty (...)".

Przepraszam za tę wstawkę, ale skoro ona jest taką purystką językową, która często poprawia błędy językowe innych osób, nie umiałem się powstrzymać przed wytknięciem jej kilku niedociągnięć w tej dziedzinie :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 29 kwie 2015, 06:11 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 sty 2015, 23:40
Posty: 274
Bdsm, sympatia, ShowUp.tv, hmm to mi pachnie jakimś większym polowaniem na tego jeszcze nie wybranego jelenia ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 29 kwie 2015, 10:23 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 cze 2014, 10:26
Posty: 1164
FanChains pisze:
[...]Przepraszam za tę wstawkę, ale skoro ona jest taką purystką językową, która często poprawia błędy językowe innych osób, nie umiałem się powstrzymać przed wytknięciem jej kilku niedociągnięć w tej dziedzinie :)


Popieram w całej rozciągłości, bardzo dobrze to wszystko opisałeś.

Tę panią oglądałem w zasadzie od samego początku (potem przestałem, bo zaczęła mnie nudzić, lecz zaglądam od czasu, do czasu), jej pierwsze transmisje odbywały się w praktycznie bez słów (pomimo włączonego głosu) i wydawała się interesująca, intrygująca.
Czar nieco prysł, gdy po kilku transmisjach, na których kreowała się na grzeczną, wrażliwą dziewczynę zaczęła pisać teksty ,,spierdalajcie" itp, nie licowało to z jej dotychczasowym imege, padały słowa typu ,,nie twój interes huju", co z ust niewiasty, która czytała książki na transmisji i próbowała być bardzo kulturalna stało się co najmniej nielicujące.

Reasumując - wg mnie dziewczyna miała jakiś pomysł na siebie ale długo w nim nie wytrwała, okazało się, iż pomimo próby kreowania się na ,,pannę kulturalną och i ach" lubi zakląć, umoczyć ryjek w browarku i spenetrować partnera dildem przed lub po wychłostaniu go Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 maja 2015, 00:12 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 mar 2014, 23:50
Posty: 425
Widać, że laska czyta to forum - pousuwała swoje profile. Ich treść mimo to jest ciekawa. Wydaje mi się, że szuka fascynacji intelektualnej - kogoś, kto by ją zdominował. Ale nie w sensie BDSM. Rzecz w tym, że nie ma szans ani nadziei, że takich właśnie kandydatów tutaj znajdzie. ;) Jej jedzenie na wizji jest jednak urocze. Ogląda TV, zażera się czymś i co chwila zerka w ekran monitora. ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 maja 2015, 14:07 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 07 kwie 2015, 16:54
Posty: 205
Nie ma co się dziwić. Szołap przyciąga różnych dziwnych ludzi :D Mnie tam ona nie rusza. Wchodzę na jej transmisję, nic się nie dzieje to lecę dalej.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 maja 2015, 14:50 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 12 lut 2015, 17:16
Posty: 35
Czasami do niej zaglądam, za pierwszym razem przyciągnął mnie do niej oczywiście jej oryginalny wygląd, trochę słodki, trochę tajemniczy, troszeczkę sprośny, te różowe włosy i słodkie minki, które moim zdaniem celowo robi pod publikę, bo jak widać mimo wszystko chce się podobać i chce intrygować innych swoją osobą ;) ale czasami to co mówi/pisze mnie totalnie odtrąca i po kilku minutach wpatrywania się w jej buziuchnę lecę dalej...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 maja 2015, 15:13 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 mar 2014, 23:50
Posty: 425
Oj tam... Sprawa jest prosta jak drut! Missantropia to typowa ofiara. Kobieta, która niczym ćma, szuka ognia. Sama prowokuje sobie nieszczęście. Przyciąga facetów, o których nie ma pojęcia jak działają. Wydaje jej się, że złowi Markiza de Sade - uroczego starszego pana o wybujałej wyobraźni. Ale o wiele bardziej prawdopodobne jest, że spotka Brata Klementa - jednego z bohaterów Justyny, którą napisał ów Stary Zboczeniec.. Albo jeszcze lepsza metafora!

Dziewczynie marzy się excytująca przygoda jak z Historii O - wspaniałe pałace, wysmakowana erotyka z odcieniem chłosty. Biczowanie przez zamaskowanych arystokratów - tak długo i tak namiętnie, aż ból przeszywających razów ustąpi miejsca ciepłu - że zniknie ból i pojawi się uczucie ogarniającego gorąca. Że miast bólu, nastąpi fizyczna i psychiczna rozkosza!

Zupełnie nie pojmuje dzierlatka, że jej Amant prędzej a nawet pierwej, odda ją lokajowi-troglodycie imieniem Pierre - dokładnie tak, jak w Historii O, - który ją będzie chłostał i biczował. A może i coś więcej. A jego uroda bliższa, niźli Amantom niemego kina, jest hominidom sprzed tysiącleci. Nie, ona w ogóle nie ma pojęcia, co robi - i na kogo trafi. ;) Na marnych naśladowców.

A dlaczego tak? Dlaczego nie pochyli się nad nią jej upragniony Kochanek? Z bardzo prostego powodu - który najłatwiej opisuje anegdota. Po prostu kawał:

Przychodzi masochista do sadysty i prosi na kolanach:

- Zbij mnie, lej, upodlij, upokórz - aby się krew lała. Błagam!

Na co zdystansowany sadysta odpowiada:

- Nieee...


Nie zrozumieliście? Ona chyba też. ;) I w tym właśnie tkwi jej problem, - że nie pojmuje tego, iż to nie masochista wybiera sadystę, ale na odwrót - a masochista najczęściej jeszcze nie wie, że nim jest... A nawet stawia temu opór! Cielątka, które szukają rzezi, znajdą ją - ale raczej na pewno nie z rąk masarskiego mistrza ;) Sadyście więcej satysfakcji dostarczy jej zbycie, jak zaspokojenie jej pragnień.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 maja 2015, 19:52 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 06 kwie 2014, 08:54
Posty: 210
Cichy Bob pisze:
Widać, że laska czyta to forum - pousuwała swoje profile. Ich treść mimo to jest ciekawa. Wydaje mi się, że szuka fascynacji intelektualnej - kogoś, kto by ją zdominował. Ale nie w sensie BDSM. Rzecz w tym, że nie ma szans ani nadziei, że takich właśnie kandydatów tutaj znajdzie. ;) Jej jedzenie na wizji jest jednak urocze. Ogląda TV, zażera się czymś i co chwila zerka w ekran monitora. ;)

odnioslem identyczne wrazenie


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 18 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  


phpBB SEO