ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Dzisiaj jest 19 wrz 2015, 18:53

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: MelodiaUlotna
Post: 15 maja 2014, 08:17 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1380
Dzisiaj rano tuż przed rozpoczeciem pracy (koło 7:30 rano) wpadłem na tą panią, siedziała w koszulce Iron Maiden (czym od razu skradłą me serce :-) ale ponoć siedzi tu już długo, tylko że chyba zawsze rana albo po nocach bo wczesniej nie zauważyłem jej jakoś (pisała też, że wczesniej miała inny nick), co o niej sądzicie? Jej stali bywalcy pisali, że "najładniejsza cipka na ShowUp.tv", dwóch kolesi dało 30 żetonów (brakowało jej do 1000 żeby wypłacić) i pokazała na minutkę co ma pod koszulką a potem uciekła, szczerze mówiąc bez rewelacji ale może dlatego że kamerka była oddalona. Ogólnie inteligentnie pisze, widac że wykształcona studentka a nie jakaś lambadziara, ciało możliwe że ma dobre ale nie widziałem sylwetki, tylko blade :-) nogi i wspomnianą wyżej pusię

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 cze 2014, 08:46 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 cze 2014, 08:21
Posty: 666
Melodia już dość długo nadaję, nie pamiętam jej wcześniejszego nicku. Spoko się z nią gadało ale do pewnego czasu siedział u niej jakiś koleś co sypał jej żetony i obrażał kogo się da więc przestałem z nią pisać, może znów zaczne bo nie widziałem go ostatnio na jej stransmisjach. Kilka dni temu Melodia zrobiła już konkretny pokaz na ogólnym i dość długi. Tak jak Tobie Ruger mi też się wydaje, że to nie głupia dzewczyna. No i ma jedną z ładniejszych cipek na ShowUp.tv. Faktem jest, że ona bardzo dużo pije na transmisjach. Figura wydaje się ok, chociaż jak sama mówi ma kompleks brzucha i cycków i zamiast nich woli cipke pokazać.

_________________
When there's no more room in hell, the dead will walk the earth.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 cze 2014, 09:07 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1380
Od czasu ostatniej recki miałem okazję ją trochę obserwować, nawet miałem iść na priv bo chłopaki mówili że warto (KOBIECY WYTRYSK!) ale jednak się rozmyśliłem - odrzuca u niej to, że nie stosuje zasady "klient płaci - klient wymaga" - absolutnie nic co pokaże na priv nie podlega negocjacji - cały czas ta sama pozycja, zero pupy, zero piersi, o twarzy czy choćby odsłonieniu ust nie ma mowy, podobnie jak o przebierankach w inne stroje niż znoszona koszulka :-( Za taki pokaz mogę dorzucić 50 zet na ogólnym ale nie kilkaset na priv! Na szczęście kiedyś dała pokaz na ogólnym z wytryskiem i rzeczywiście, taki orgaźmik wart jest swojej ceny, jednak zawsze kobieta z wytryskiem będzie lata świetlne od "suchych" transmitujących, szkoda że tylko niewielki procent populacji może tryskać a jeszcze mniejsza grupa poznała swoje ciało na tyle dobrze żeby wiedzieć jak to zrobić :-( A kompleks brzucha i cycków rzeczywiście, nie wziął sie bez przyczyny, Melodia ma ciało "typowej Matki Polki" - bez rewelacji, tylko cipkę ma śliczną :-* A ludzie na jej transmisji, podobnie jak ona sama, gadają specyficznym językiem i na specyficzne tematy, doszukiwac się tam sensu i logiki nie ma sensu, ale też nie ma co się za bardzo obrażać na przekleństwa

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 cze 2014, 10:03 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 cze 2014, 08:21
Posty: 666
Ruger Tu nie chodzi mi o przekleństwa a o to że jeden typ po prostu obrażał innych specjalnie tylko dlatego, że jemu a nie jej nie spodobało się co ktoś napisał. Rozmawia się z nią właśnie w specyficzny sposób ale mi to nie przeszkadza. A no widziałem jak to u niej mokro jest jak już przychodzi co do czego. Nie wiem jak to jest u niej na privie ale można się domyśleć bo na transmisji też nic więcej od niej nie da się wyciągną po za tą samą pozą, czasem jak się zapomni i w celu da pokazanie piersi ale to żadko.
Czy to na ShowUp.tv czy na żywo sucha laska to nic fajnego.

_________________
When there's no more room in hell, the dead will walk the earth.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 cze 2014, 11:11 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1380
"Suche" laski to niestety 95% społeczeństwa więc trzeba się nauczyć z tym żyć, a znowu jak się trafi taka tryskająca (co jest rzadką wadą genetyczną a nie umiejętnością więc ciężko z tym) to albo jest zjebana na głowę i nie da się z nią wytrzymać albo brzydka albo się puszcza :-( A z Melodią na priv nie da się nic ustalić, gadałem już z nią wiele razy próbując wyszmanić choćby pończoszki, zmianę pozycji, cycki albo jakiś analik, na nic się nie zgadza argumentując, że ona jest tu dla zabawy, równie dobrze mogłaby walić palcówę w łożku bez kamery ale z łachy pozwala niektórym szczęśliwcom dzielić się z nią tymi wrażeniami a nie jest "robotem do masturbacji", robi tylko to na co ma w danym momencie ochotę i nikt jej nie będzie rozkazywał. W sumie nie sposób jej odmówić racji w tej kwestii, choć cięzko się przyzywczaić bo jednak 99% dziewczyn spełnia posłusznie na priv niewyszukane prośby i marzenia a u niej nic

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 cze 2014, 11:23 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 cze 2014, 08:21
Posty: 666
Taka jest i raczej nic z tym nie da się zrobić. Ciekawe czy tak samo facetowi w łóżku by mówiła ;) Do Melodii dalej będę wchodził i jak wspomniałem może znów zaczne z nią gadac póki nie ma tego dziwnego typa.
Ostatnio poznałem dziewczynę co twierdzi, że tryska tylko jest to dla niej krępujące i póki co nie pozwoliła mi na stosowanie metod aby to się stało. Może jak się ze mną oswoi będzie inaczej.
A o suchość bardziej mi chodizło o to, że spora część dziewczyn na ShowUp.tv nie wykazuje podniecenia tym co robi, może to tylko moje odczucia.

_________________
When there's no more room in hell, the dead will walk the earth.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 cze 2014, 11:42 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1380
No wiesz, jak dziewczyna jest wiecznie napalona jak SlodkaKuszaca czy Kamasutra czy właśnie Melodia i lubi seks jak koń owies :-) to i daje energiczne, pełne werwy pokazy, niestety niektóre gubi już rutyna (czemu się w sumie nie dziwie - jak się daje 5-10 privów z orgazmem dziennie przez rok pod rząd to ciezko oczekiwać by ten 2000 czy 3000 orgazm nie był już trochę "drętwy" i aktorski w porównaniu do tych pierwszych, spontanicznych). Mnie jedna rozjebała jak strzelała sobie palcówę a jednocześnie sprawdzała komórkę bo myślała że druga ręka jest poza kadrem :-) a znowu wiele lasek jedzie z palca, wydaje się że czerpie z tego radość, bang zegar dochodzi do 0:00 i od razu przerywaja i koniec pokazu, nawet nie skończą :-(

A wytrysk niestety tuż przed daje kobiecie takie samo odczucie jak przed sikaniem, wiele kobiet, nawet tych młodych ma problemy z trzymaniem moczu wiec panicznie się boją tego, że w momencie kiedy dochodzą i nie kontrolują za bardzo "tych miejsc" - popuszczą moczu i zrobią z siebie pośmiewisko a chłopak już się więcej do nich nie odezwie ze wstydu i zażenowania. I samo dojście do wytrysku wymaga wiele wprawy i odpowiednich pieszczot, więc dopiero doświadczone kobiety potrafią to zrobić

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 cze 2014, 11:55 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 cze 2014, 08:21
Posty: 666
Nie no masz całkowita racje. Ale wiem, że są dziewczyny na ShowUp.tv, które po prostu udają. Tak jak mówisz jadą sobie z palca czas się konczy i to wszystko, albo robią jeszcze coś lub zwyczajnie dobrze odgrywają swoją rolę.

_________________
When there's no more room in hell, the dead will walk the earth.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 cze 2014, 17:57 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 cze 2014, 08:21
Posty: 666
Jako, że nie można edytować to tylko dodam, że poprzedni nick Melodii był sexownaniuniaa. Ściągam właśnie jakiś materiał z 2013 roku, na screenie był koleś a nie pamiętam żebym kiedykolwiek widział u niej typa.

_________________
When there's no more room in hell, the dead will walk the earth.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 cze 2014, 18:07 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1380
Jesteś pewien że Ci się osoby nie pomyliły? I jak możesz stwierdzić że to ona skoro NIKOMU nie pokazała twarzy (przynajmniej jako Melodia)?

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 cze 2014, 18:10 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 cze 2014, 08:21
Posty: 666
Wiem na 100% że sexownaniuniaa i MelodiaUlotna to jedna i ta sama osoba, chociażby ten ten sam pokój i ubrania. Sexowną oglądałem jakoś od końca 2013 lub początku 2014. Wytarczy spojrzeć też na oba profile i zobaczyć ile Melodia przysyła sexownej żetonów. Nie jestem detektywem ale pewny jestem. Zobaczę jak mi się ten filmik ściągnie.

_________________
When there's no more room in hell, the dead will walk the earth.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 cze 2014, 18:13 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1380
A może obie mieszkają w tym samym pokoju i obie nadają? Musiałbym zobaczyć filmik żeby ocenić, wrzuć do download jak ściągniesz (w celach poznawczych oczywiście :-) Chciaż rzeczywiście, po transferze zet można wnioskować, że to ta sama osoba (jest jeszcze trzeci nick - NaChujuDoRaju ale na nim chyba tylko podbija zet) Dobra ciekawostka, myślałem że ona jest z tych co to by nigdy przenigdy z facetem nie zrobili pokazu...

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 cze 2014, 18:33 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 cze 2014, 08:21
Posty: 666
Uplouduje na inny serwis filmik. Od razu mówię, że to nic specjalnego. Ona siedzi niemal w tej samej pozie co zawsze i jedzie mu na ręcznym a on czasem jej palce w cipkę wkłada i tak 14 minut. Już wole jak ona sama się bawi :P

_________________
When there's no more room in hell, the dead will walk the earth.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 cze 2014, 21:08 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 06 kwie 2014, 08:54
Posty: 210
mój świat runął...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 cze 2014, 21:09 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 cze 2014, 08:21
Posty: 666
Kuszes czemu?

_________________
When there's no more room in hell, the dead will walk the earth.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 cze 2014, 23:28 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1380
No rzeczywiście tragedia filmik, wolę już ją samą jak przez 3 godziny pierdoli bez ładu i składu i potem 5 minut squirta niż ten z facetem...

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 cze 2014, 23:47 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 cze 2014, 08:21
Posty: 666
Co racja to racja Ruger. Póki co tylko raz trafiłem na te "5" minut. Strasznie późno lubi nadawać a mi po nocach nie zawsze chce się siedzieć.

_________________
When there's no more room in hell, the dead will walk the earth.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 29 cze 2014, 06:09 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1380
Wiesz, jakby to była tylko kwestia zbudzenia się w nocy to ok, ja mogę nawet o 3 w nocy się zbudzić żeby zobaczyć np. palcowanie Mauego Zua czy tańce-wygibańce Nocnej (nomen omen :-) Zmory, bo w przypadku niektórych transmitujących zarywanie nocki to jedyny sposób żeby ich zobaczyć W OGÓLE, ale czym innym jest wstawanie w nocy na pewniaka a czym innym siedzenie bite 3 godziny i wczytywanie się w te ich pijackie gadki (a mam wrażenie, że z każda transmisją gadają coraz głupiej - o ile z początku przypominało to "bezsensowny" humor w stylu Monty Python'a to teraz widzę tylko jakieś jazdy jak po ostrym kwasie w stylu Las Vegas Parano). A niestety nie wiesz co Melodii wpadnie do głowy bo nie ma jasno wyznaczonych celów, przeważnie niestety siedzi i gada ale czasami strzeli jej coś do głowy i jedzie sobie z palca na ogólnym.

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 29 cze 2014, 10:37 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 cze 2014, 08:21
Posty: 666
Też odniosłem takie wrażenie. Ale jak już wspomniałeś wcześniej z nią raczej nic się nie da zrobić i jedynie można liczyć, że akurat trafisz na ten moment kiedy strzeli jej coś do głowy. Jakimś cudem raz mi się udało i chyba nawet późno nie było.

_________________
When there's no more room in hell, the dead will walk the earth.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 29 cze 2014, 11:58 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1380
Nom, jak ja trafiłem to było tak że siedziała bezcelowo całą noc, potem chyba koło 7 rano zrobiła cel "squirt", ludzie się szybko i sprawnie zrzucili a ona powiedziała "skocze po fajki i wracamy z celem", myślałem że zrobi ludzi w chuja, że pójdzie i nie wróci, ale jednak okazała się słowną kobitką i zmoczyłą się po łokieć ;)

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 3 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  


phpBB SEO