ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Dzisiaj jest 19 wrz 2015, 18:53

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: MalaLolitka
Post: 15 maja 2014, 08:29 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1380
Pod trochę pedofilskim nickiem kryje się całkiem ładnie rozwinięta kobietka - wysoka, bardzo szczupła ale o idealnych piersiach, skóra trochę blada (jak to u "metalówki") ale całość wypada całkiem znośnie, można z nią fajnie i inteligentnie pogadać a także serwuje dobrą muzykę (jeżeli ktoś gustuje w klimatach rock-metal). Ceny celów i privów takie w sumie jak u każdej pani z ShowUp.tv, nie pokazuje buzi, siedzi przeważnie rano. Jeżeli ktoś by chciał ją poderwać albo postalkerować - gra namiętnie w LoLa więc można spróbowac poznać ją na tym polu. BARDZO denerwuje się gdy porusza się temat "pokazy na ShowUp.tv to też prostytucja a transmitujące są jak dziwki" bo oczywiście jak każda transmitująca uważa się za Marię Zawsze Dziewicę i to, że pokazuje piczę kilkuset osobom za 5 zł jej zdaniem nie ma nic wspólnego z prostytucją :-) więc jeżeli nie chcecie zarwać bana u niej, lepiej nie poruszajcie tych tematów

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: MalaLolitka
Post: 17 maja 2014, 20:21 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1380
Powiedziałem sporo przychylnych rzeczy o ciele tej pani (którego, na dobrą sprawę, za dużo mi nie pokazywała), z dziennikarskiego obowiązku postanowiłem więc kontynuować temat i ją "upolować" w troszkę bardziej intymnej sytuacji żeby przybliżyć Wam do końca postać tej transmiterki. Niestety uparła się żeby NIE pokazać nic na ogólnym (a na "test" na privie niestety redakcja FSU funduszy mi nie dała :-(, niby kilka razy gdy wchodziłem miała cel "zabawa do orgazmu" ale przez zjebaną ekipę na jej czacie (3 czy 4 zakochanych w niej "wyznawców" pierdolących od rzeczy jak 13sto latki na pierwszej potańcówce w gimbazie próbujące zarwać do panny) i samo podejście transmiterki sabotującej to i owo, zebranie nawet głupich 600 żetonów stanowiło wyzwanie niemożliwe do osiągnięcia, dzisiaj też spierdolina genetyczna robiła wszystko co mogła żeby zabrudzić czat, ale chyba ostudziło ich w końcu trochę szczere wyznanie samej transmitującej ("nie mam chłopaka ale seksu mi nie brakuje, bo mam dwóch kolegów z którymi się bawie kiedy mam ochotę" - jakoś ciężko jest, nawet psychofanom, wciaż wierzyć, że wybranka jest Marią Zawsze Dziewicą i idealizować ją jako obiekt do zakochania po takim wyznaniu :) a i sama transmiterka na szczęście miała nieziemską chcicę i robiła wszystko, żeby nawet przy maksymalnym poziomie usępienia czatu i warunkach dużej konkurencji osiągnąc cel (cel: "co 100 zet orgazm", nieźle co, prawie darowizna!). Pierwszy orgazm w wannie był do dupy, fatalna kamera i światło, za duże oddalenie ale chociaż pokazała trademarkowe piersi, drugi był jeszcze gorszy bo tylko uchyliła koszulkę od dołu, odniosłem wrażenie że o ile pierwszy był może jeszcze-jeszcze realny, to drugi już był udawany. Zero zblizeń "anatomicznych" i słaby, przerywający dźwięk + muzyka a więc nieszczęsnym faperom pozostało walenie do "cipki" wielkości chyba kilku pikseli i wyobraźnia jeżeli chodzi o dźwięk :-( W epoce neostrady 512 moze bym był zadowolony, ale niestety po wczorajszym pokazie w HD Kaji pozostaje mocny niedosyt. Gdybym zapłacił za to 400-600 zetonow na priv to bym żądał albo powtórzenia pokazu w lepszych warunkach albo zwrotu co najmniej połowy kwoty (na szczescie - dostałem pokaz za free :-) Potem uciekła, pewnie domyślając się, że jej taki sobie pokaz nie bedzie stanowił konkurencji dla KSW27 :-) Ale panowie męczyli ją na czacie żeby kupiła nową kamerę więc może niedługo zobaczymy lepsze pokazy i wtedy moja ocena się zmieni, póki co daje studenckie trzy z dwoma. - ujdzie, ale szału nie ma.

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 3 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  


phpBB SEO