ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Dzisiaj jest 19 wrz 2015, 18:53

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Licealistka699
Post: 01 cze 2014, 12:34 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1380
Kolejna debiutantka na ShowUp.tv, wystepuje z partnerem ale także solo, ma świetne choć nieduże piersi, ładne ciałko. Na ogólnym standardowo, przy pełnym celu palcówka, lodzik, privki są trochę wykręcone, ma tam chyba bałagan i nie ogarnia (np. "seks 4 min" jest za 400, a striptiz (który zawsze jest tańszy i krótszy) jest za 500 i trwa minut 10, a znowu lodzik trwa... 5 minut (zapewne przedłuża, no chyba że jej chłopak to trzyminutowiec :-) Ciekawym urozmaiceniem może byc "zlizywanie nutelli z penisa", muszę kiedyś skorzystać z tego privka i ocenić jak to wygląda (a przy okazji poddtuczyć chudzinkę :). Jak dla mnie jak najbardziej pozytyw!

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 cze 2014, 23:47 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 10 mar 2014, 23:48
Posty: 119
Byłem na jednym z pierwszych privkow z wytryskiem na buzie. Chlopak czekał 2 godziny zeby spuscik zrobic. Widok jak spuściła glowe zeby zalał ja od samego czoła - niezapomniany!
Dziewczyna jest sliczna. Piękna buzia i wielkie oczy! Bardzo polecam!

_________________
Zakaz podawania kontaktu.pl


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 sie 2014, 19:27 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 cze 2014, 21:21
Posty: 119
sthoss pisze:
Byłem na jednym z pierwszych privkow z wytryskiem na buzie. Chlopak czekał 2 godziny zeby spuscik zrobic. Widok jak spuściła glowe zeby zalał ja od samego czoła - niezapomniany!
Dziewczyna jest sliczna. Piękna buzia i wielkie oczy! Bardzo polecam!

zgadzam się z kolegą dziewczyna mega i do tego widać że się stara na privach a nie robi łaski jak niektóre "damy", a z buzi wygląda jak aniołek :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  


phpBB SEO