ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Twoja ostatnia wizyta: 20 wrz 2015, 02:05 Dzisiaj jest 20 wrz 2015, 08:25

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 83 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
Post: 15 maja 2014, 16:36 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 15 maja 2014, 08:45
Posty: 44
Nie ma nic lepszego niz mina faceta po porzadnym obciaganku :) fakt z ta kamerka,swoja kupilam w jakims media zarcie za stowke bodajze. Czas wymienic sprzet :D to juz wiem na co dzis zbiorka wirtualnej mamony bedzie :D od 400 w gore powiadasz... spory wydatek :( ale tak sie wkrecilismy w nadawanie ze predko nie zrezygnujemy :P a wiec trzeba dbac o komfort widzow jak i nasz :D to ja , serio ! Moge potwierdzic na transmisji :D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 15 maja 2014, 17:25 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2065
od 400zł...hahaha ja mam ta logitecha i bynajmnieij nie kupilam jej za tyle kasy Tristan- w zeszlym roku 330, w tym zdaje sie nawet taniej stoja

http://allegro.pl/kamera-internetowa-lo ... 77557.html

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 15 maja 2014, 17:44 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1380
Zawsze jeżeli zdecydujecie by skończyć nadawać (ewentualnie: Twoi psychofani dokonają udanego zamachu na Adasia by mieć choć cień szansy na zajęcie jego miejsca :-) to możecie ją sprzedać, lepsza kamera mniej straci na wartości i szybciej znajdzie się chętny.

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Ostatnio zmieniony 15 maja 2014, 18:53 przez Ruger44, łącznie zmieniany 1 raz

Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 15 maja 2014, 17:54 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 15 maja 2014, 08:45
Posty: 44
Pomysl zrealizujemy w weekend,musimy w jeden gadzet sie wyposazyc :P dzis nawet nie wiem co w planach,druga polowa jeszcze w pracy a mnie juz nosi :) ehhh ci psychofani...to odrebny temat do rozmowy :/


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 15 maja 2014, 17:55 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 15 maja 2014, 08:45
Posty: 44
Zaraz na ShowUp.tv,do zoba :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 15 maja 2014, 18:03 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1380
To może w tym ciemna-strona-f32/ dziale byś założyła osobny temat i (w wolnym czasie) pisała najfajniejsze historie zwiazane z psychofanami (i z fanami w ogóle), bardzo bylibyśmy ciekawi tej "drugiej strony medalu" widzianej od Waszej strony - zarówno tej komicznej jak i mniej przyjemnej cześci zabawy tutaj związanej ze stalkingiem, obrażaniem, nieuczciwą walką z "konkurencją"

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 16 maja 2014, 10:23 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 15 maja 2014, 08:45
Posty: 44
Zabawne momenty z psychofanami..tjaa... zabawnych to raczej nie odnotowalam :) niestety,ale internet to siedlisko troli wiadomo o tym nie od dzis. O dziwo jednak w moim przypadku ( bo pochodze z malego miasta gdzie kazdy zna kazdego) o wiele wiecej nieprzychylnych ocen tego co robie bylo od osob ktore mnie znaja osobicie. Oczywiscie nie mowie tu o znajomych dobrych raczej o takich wypierdkach mamuta co to nie maja wlasnego zycia o gdzies tam mnie przyuwazyly :) i oczywiscie wielka sensacja haha do tego stopnia ze moja mama dostala razu pewnego pod drzwi od jakiegos anona anonima plytke z naszymi wystepami :)) i chociaz od lat nie mieszkam z rodzicami to w chuuj mnie to zabolalo i zabralam sie za sprawe :) szybko doszlam do tego kto to i wyciagnelam konsekwencje :) ale reszte zostawie dla siebie :p odkad nie mieszkamy juz w PL i moze wcale do niej nie wrocimy to sie niczym juz nie przejmuje i stalkerow mam w pupie :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 16 maja 2014, 12:58 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1380
Coś Wam wczoraj nie pykło z pokazem, narobiliście ludziom smaku i nic :( Z tego co słyszałem od ludzi (nie żebym się jakoś szczególnie interesował tym tematem - nie mam zadatków na psychofana, to takie tam zasłyszane ploty) Wasza szeroko rozpowszechniania wersja o pobycie za granicą się nie zazębia bo wielokrotnie widziano Adama za kierownicą samochodu w jednym z miast Polski oraz Ciebie w miejscu pracy. Ale tak jak mówie - nie wnikam, nie wymagam od Was tłumaczenia czy przedstawiania dowodów, mieszkajcie sobie gdzie chcecie, jak dla mnie możecie nawet nadawać z Alaski :-) Sposób myślenia psychofanów (a zwłaszcza takich "uprzejmie donoszę") jest dla mnie wciaz niezbadany i nie rozumiem co im daje niszczenie komuś życia. Ale też decydując się na nadawanie trzeba się liczyć z możliwością odkrycia, Tygrysek19 nadawała bez twarzy, nie mówiła nawet w przybliżeniu gdzie mieszka a mimo to ją "odkryto" na jednym z portali modelingowych (sam nie wiem jak - po cyckach i talii ją rozpoznali? Tatuażu na brzuchu?), magdalenkęp jakiś znajomy ze szkoły po głosie i podbródku poznał a inną dziewczynę (nie pamiętam już nicka) która występowała w masce - po firankach i meblach w pokoju :-) O ile jeszcze w przypadku pań "nienagusek" można zrozumieć taki pęd do odkrycia adresu i tożsamości (bo jednak między nimi a gadającymi z nimi dzień w dzień "wyznawcami" wytwarza się pewna więź inteletualna i każdy ma nadzieję, że takie same rozmowy ale w realu, urozmaicone o gesty werbalne i dotyk doprowadzą do "szczęśliwego zakończenia" na końcu randki) to po co komu adres dziewczyny która od 3 lat jest z jednym facetem, w którym jest megazakochana, mają życie erotyczne najbardziej udane z możliwych i nic nie zapowiada, by jakikolwiek przypadkowy fapacz z netu miał JAKIEKOLWIEK szanse na wbicie się między nich? No ale umysły psycholi działają troszkę inaczej i niezgodnie z logiką, większość tych "wypierdków mamuta" jak to ładnie określiłaś działa chyba na zasadzie "są piękni, młodzi i mają takie udane życie erotyczne - jest im za dobrze, musze coś spierdolić", takie typowo polskie zachowanie, tak samo ludzie robią w pracy za granicą - jak jest 10 osób które nie mówią ani słowa w żadnym cywilizowanym jezyku i trafia się nowa osoba, która coś tam spika po ingliszu - "lepsza" osoba automatycznie jest podpierdalana i spotyka ją ostracyzm, mimo że była miła i sympatyczna i nic tej pozostałej dziesiątce nie zrobiła a i nie była dla nich żadnym zagrożeniem bo pod koniec sezonu i tak wszyscy kończą pracę, a nawet jakby szef miał zaproponować komuś kontrakt - osoba bez języka nie ma i tak ŻADNYCH szans. Skąd to się u Polaków bierze, lata komunizmu i "równiania do dołu" zrobiły swoje? Nie wiem...

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Ostatnio zmieniony 16 maja 2014, 13:27 przez Ruger44, łącznie zmieniany 1 raz

Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 16 maja 2014, 13:25 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 15 maja 2014, 08:45
Posty: 44
o ja pierdole :D wyobraźnia ludzka nie zna granic :D :D :D z tym autem to najlepsze hehe, szczególnie,że w naszym związku tylko ja mam prawko :D :)

a co do wczoraj.. każda normalna laska która ma wybór spędzić wieczór w knajpce przy drinku a przy kompie wybierze to pierwsze :) dziś się uda, chyba :P


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 16 maja 2014, 13:28 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 15 maja 2014, 08:45
Posty: 44
Liczę się, pewnie,że się liczę. Dalej przecież jest gadanie, oczywiście już w mniejszym stopniu niż było na początku. Ale wiesz, gdyby mnie to przejmowało to bym znikła po tygodniu regularnego nadawania ;) jedyne co mnie wkurwiło to tak jak wspomniałam o tym wcześniej wmieszanie w to mojej rodziny. I chociaż nikt się specjalnie nie przejął bo jestem z rockandrollowej rodziny to i tak zaliczyłam mega wkurwa :D bo nie wiem, ktoś myślał,że co, mamusia się dowie to szlaban dostanę? :D hehehe


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 16 maja 2014, 13:39 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 15 maja 2014, 08:45
Posty: 44
Podsumowujac... moze jestem prosta jak budowa cepa.. ale no coz, kiedy widze gdzies fajny seks w internecie to jedyne co mi przychodzi do glowy to inspirowanie sie nim :P ale my polska kraj zasciankowy,sredniowiecze. Ale bym chciala to zmienic :) ale jak kiedys ktos z ShowUp.tv mi napisal- mentalnosci polakow sie nie zmieni. Wiec no coz,ja dalej bede robic swoje a te wpierdalajace sie w zycie szumowiny lepiej niech zadbaja o swoje zycie seksualne dodajac w niego troche energii ktora pozytkuja na hejtowanie :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 16 maja 2014, 13:58 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1380
To mówisz Adam ma prawo jazdy tylko na czołgi :-) Ludzie to zaszli dość daleko w tym odkrywaniu Waszej tożsamości i wyłapywaniu z tego potoku kłamstw i kłamstewek prawdy o Was np. jeden koleś się upierał, że dźwięk syreny karetek i straży pożarnej jaki słychać od czasu do czasu w tle Waszych transmisji nie może być zagraniczny, bo polskie syreny mają charakterystyczne brzmienie, chyba jakiś student syrenologii stosowanej :) Czasami mam wrażżenie, że niekórych bardziej kręci wyszukiwanie tych drobnych nieścisłości w tym co mówicie PRZED niż samo to co robicie POTEM :-)

XXI przyniósł nam wiele odkryć, jednym z nich jest seks w internecie i wielu ludziom trudno się jeszcze dostosować do tej nowości. Jedni podchodzą do rozbierających się pań naturalnie, inni wyzywają je od dziwek i stawiają znak równości między starą Ukrainką robiącą loda za 20 zł na poboczu ekspresówki a młodą dziewcyną która pokazuje "cyce za 20 zet, piczę za 30 zet" w necie. Ja osobiście np. nie miałbym nic przeciwko gdyby moja córka uprawiała ten rodzaj seksu ale TYLKO jeżeli miałby to być w takiej formie jak u Was - dla zabawy i urozmaicenia życia erotycznego, a zarobek przy okazji i to raczej drobniaki na, jak to sama wczoraj ujęłaś, "żeby starczało na wibratory". Ale już jakby miała robić "pro" transmisje cały dzień z nastawieniem, że każdy pokaz spłąca rachunki, kredyt i jedzenie, to kazałbym jej znaleźć sobie inne zajęcie, bo takie skupienie się na zarobkowaniu wyłącznie przez ciało to już rzeczywiście prostytucja sensu stricte. Ale zabawa to co innego, życie jest zbyt krótkie a młodość zbyt ulotna żeby nie wypróbować absolutnie KAŻDEJ metody na zaspokojenie swoich i partnera potrzeb: jeżeli Was kręci to, że razem z Wami świszcze skórą 5000 facetów którzy obserwują każdy Wasz ruch i przeżywają wszystko razem z Wami - czemu mielibyście tego nie robić?

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 16 maja 2014, 14:11 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 15 maja 2014, 08:45
Posty: 44
Racja :) i dlatego,zeby nie pusc sobie zabawy w ciagu ruchanka nawet nie czytam juz co ludzie pisza... powinna byc taka opcja by nie wiem... pisali tylko napiwkodawcy. Bo tego smietnika czasami nie da sie ogarnac :( haha,nawet ja tych syren nie slysze :D ehhh, ciekawi mnie po co to komu ? Ta informaja,to udowodnienie,ze mieszkam tam a nie siam...
Jak mieszkalam w krk i o tym mowilam otwarcie to tyyyle facetow z ShowUp.tv mnie widzialo : na uczelni ( nigdy nie studiowalam :D ) w pracy w sklepie w galeriach ( praca w sklepie no.. ostatnia z 4 lata temu ). Dla jednego tez codziennie w jego sklepie zakupy robilam :P chociaz to moze byc prawda. I Adas biedny ktory codziennie zapylal do pracy autobusem nagle jest kierowca :D powiem mu,moze jak wrocimy sie zmobilizuje i prawko dokonczy bo juz 3 lata robi :D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 16 maja 2014, 15:06 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1380
A najlepsi są kanapowi ruchacze - Adaś jakoś robi to od 3 lat, ma pewną wprawę i nie wygląda na kogoś kto nie wie co ma robić, ale zawsze wśród tych kilku tysięcy ludzi znajdzie się spore grono, które wie lepiej czego kobita znajdująca się setki kilometrów od nich potrzebuje w danym momencie najbardziej, jakie pieszczoty ją najlepiej pobudzą i jaka pozycja będzie najlepsza. No i oczywiście każdy z tych specjalistów ma większego, staje mu na dłużej, potrafi więcej razy pod rząd i tak w zasadzie miał też setki lepszych panienek ale jakoś żaden z nich się nie zająknie czemuż to taki brzydki, kiepski ruchacz jak Adam w tym momencie posuwa jedną z najgorętszych lasek na ShowUp.tv a takie przystojne, jurne buhaje z 20 cm, wiecznie twardymi penisami marszczą Freda przed kompem płacąc komuś, że pozwala mu łaskawie popatrzeć jak posuwa swoją laseczkę (albo co gorsza - robią to na sępa :-) Czat tylko dla dających napiwki to jest świetny pomysł, powinna być taka opcja i na Twoim miejscu poruszyłbym ten temat z administracją, jest to bardzo prosty skrypt więc przeciętny informatyk powinen sobie szybko z tym poradzić. Niby teraz jest tak, że przy dużej ilości osób można pisać na czacie mając minimum 20 zet, ale ze prawie każdy ma taką kwotę na koncie więc nie jest to problemem, lepiej byłoby tak, żeby dopiero po daniu napiwku, choćby symboliczne 10 zet, można było pisać.

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 19 maja 2014, 23:11 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1380
Daliście świetny pokaz dzisiaj, szkoda że problemy techniczne po raz kolejny Was pokonały. Swoją drogą administracja robi świetną robotę, że jedni z najlepszych transmitujących, którzy dali tyle od siebie dla serwisu że powinni mieć w zasadzie status VIP i mieć administratora serwera pod telefonem na żądanie 24/7; musi czekać na konktakt kilka dni jak jakiś szeregowy sępik...

Pomysł z drugą parą jest świetny, oczywiście 100% wymiana partnerów byłaby pewną granicą ktorej IMHO dla dobra związku lepiej nie przekraczajcie, ale druga para towarzysząca na transmisji - czemu nie! Tylko musicie jakieś dobre kryterium doboru wybrać (na pewno nie "kto da większy napiwek wygrywa spotkanie z nami"!!!) tylko zróbcie naprawdę casting i wybierzcie kogoś o podobnym temperamencie jak Wasz (tzn jak Adam, bo drugiej takiej ruchaczki jak Marta to chyba nie znajdziecie :) i przynajmniej w połowie tak wyluzowanych i z poczuciem humoru!

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 19 maja 2014, 23:17 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 15 maja 2014, 08:45
Posty: 44
Nie wiem kufa,moje mikro cycki mi opadaja co robic :( uzbieram na ta kamerke bo nie bede sobie nerwow nadwyrezac ( moich i waszych ). Z netem mam wszystko jak widac ok. Wiec kamerka albo kufa nie wiem :( ide sie powiesic za cycki :( o nie,one sa za male by sie wieszac :(


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 19 maja 2014, 23:23 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1380
Już nie jęcz, 6400 ludzi (kurwa, jak średniej wielkości stadion piłkarski :-) spuszczało się dzisaj pod te cycki i jakoś nie narzekali :-) A kamerkę musicie przetestować bo to ostatnie "podejrzane" ogniwo, jeżeli to nie wypali to pisz, dzwon, mejluj do adimnów ShowUp.tv i niech oni kurwa coś z tym zrobią bo jak nie, to nie będzie rekordów oglądalnośći u Was!

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 19 maja 2014, 23:26 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 15 maja 2014, 08:45
Posty: 44
Rekordy swoja droga ! W tym momencie mnie to najmniej interesuje kiedy wiesz,jest cudowne majestatyczne walanko <3 a nagle rozlacza mi transmisje i to kurwa w kolo macieju :/ az sie ssac odecciewa


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 20 maja 2014, 06:28 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1380
No i wykonanie "mojego" pomysłu (mam nadzieję, że nie zapomniałaś o nim?) przeciąga się w czasie a niestety, żeby go zrobić prawidłowo musi być idealne połączenie! Od czekania już mi się mózg szusuje :-)

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 20 maja 2014, 11:45 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1380
PS: Może zaprosiłabyś na ten pokaz z dwiema parami naszą forumową koleżankę Slowaczkę i jej chłopaka? Dzisiaj rano bylem na jej pokazie i myślę, że byście stworzyli świetny kwartecik :-)

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 83 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Szybka odpowiedź
Tytuł:
Wiadomość:
 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: znowak i 2 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty

Szukaj:
Przejdź do:  


phpBB SEO