ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Twoja ostatnia wizyta: 20 wrz 2015, 02:05 Dzisiaj jest 20 wrz 2015, 08:15

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 144 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna
Autor Wiadomość
Post: 12 sie 2015, 08:45 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 maja 2015, 19:36
Posty: 265
Art pisze:
Nie zawsze potrzebne są słowa. Możesz mi wierzyć, że z twarzy człowieka można wiele wyczytać. (...)


...że z twarzy wyczytujecie "pustki w głowie"... gratuluje instynktu i proponuję udział w "mam talent" - kariera stoi otworem :D

By nie było też wątpliwości, Imagine oczywiście nie jest (i raczej nie będzie) Skłodowską-Curie s u, o czym sama wie i zresztą z dystansem się do tego potrafi odnieść... ale by wyszukiwać tępaków tylko po wyglądzie... trzeba mieć samemu coś nie tak pod czupryną.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 12 sie 2015, 10:48 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 04 kwie 2015, 23:52
Posty: 92
Zgadzam się z Artem. Wystarczy 5min na nią spojrzeć i juz wiesz wszystko. To obrazu widać uwierz mi. Wieś po prostu czuć na odległość. Dla przykładu można w ten sam sposób wyczuć że Taktowna jest inteligentna. Twarz imagine po prostu nie grzeszy inteligencją


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 12 sie 2015, 14:50 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 15 cze 2015, 20:02
Posty: 35
Zgadzam się z powyższym. W realu to samo spotykasz dziewczynę i po kilku chwilach potrafisz wyczytać jak i na kamerce. Po tym już jak mówi jak się zachowuje mimika wszystko TAKTOWNA to jest klasa !


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 14 sie 2015, 13:08 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 20 maja 2015, 14:10
Posty: 203
zgadzam się Taktowna klasa sama w sobie


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 14 sie 2015, 22:47 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 17 lip 2015, 10:29
Posty: 402
Przed chwilą nasza inteligencja dopytywała się - co to jest CPN.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 14 sie 2015, 22:50 
Świeżak
Świeżak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 lip 2015, 16:17
Posty: 30
zakucyka pisze:
Art pisze:
Nie zawsze potrzebne są słowa. Możesz mi wierzyć, że z twarzy człowieka można wiele wyczytać. (...)


...że z twarzy wyczytujecie "pustki w głowie"... gratuluje instynktu i proponuję udział w "mam talent" - kariera stoi otworem :D

By nie było też wątpliwości, Imagine oczywiście nie jest (i raczej nie będzie) Skłodowską-Curie s u, o czym sama wie i zresztą z dystansem się do tego potrafi odnieść... ale by wyszukiwać tępaków tylko po wyglądzie... trzeba mieć samemu coś nie tak pod czupryną.

Nie należy oceniać ludzi po wyglądzie i paru wypowiedzianych przez nich słowach ostatecznie - to świadczy o problemach pod czupryną :), jednak prawda jest taka, że wszyscy ludzie już po ocenie wyglądu i paru wypowiedzianych słowach mają wstępną ocenę np. możliwości intelektualnych i akurat statystycznie jest ona o wiele częściej trafiona w bliskie okolice stanu faktycznego, niż dalece chybiona XD Imagine po prostu widzisz, słuchasz 5min tego co mówi i już wiesz wszystko :P nie jest konieczne zamieszkanie z nią i jedzenie wspólnych obiadów :D

edit:
Art pisze:
Przed chwilą nasza inteligencja dopytywała się - co to jest CPN.

Młoda jest, 23lata ma to może nie pamiętać :D Jakbyś zapytał o Orlen to by raczej wiedziała - chociaż bym na to nie postawił pod siekierę nawet małego palca lewej ręki :P


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 14 sie 2015, 23:02 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 sie 2014, 13:23
Posty: 108
Art pisze:
Przed chwilą nasza inteligencja dopytywała się - co to jest CPN.



Już bardzo żałuję że tego sam nie usłyszałem :D :D :D :D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 22 sie 2015, 20:49 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 20 sie 2015, 20:36
Posty: 27
he he a to pustak,pamietam jak kiedys sie chwaliła ze jest na studiach .Widac ze tylko z ShowUp.tv sie utrzymuje , bo siedzi nawet po nocach zeby zarobic na stancje.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 22 sie 2015, 21:28 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 08 cze 2015, 20:19
Posty: 27
kolega wyżej chyba nie ma pojecia co to jest stancja...


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 22 sie 2015, 22:08 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 kwie 2015, 10:41
Posty: 289
z takim wyposażeniem to bardzo droga stancja a raczej mieszkanie, nie wiem z jakiego miasta jest ale jak z 2000 na luzie za to płaci :P albo i 3000

a tak przy okazji mokra_kasia też robiła z siebie wielką studentke aż do czasu jak ją zaczeli pytać o szczegóły ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
to chyba jasne że jak laska jest inteligentna i studiuje to jej żetony zwisają bo ma z pracy kilka razy więcej i sie nie będzie kurwić za kilka stów
zobaczcie na taktowną, po niej widać ze jest inteligentna i wykształcona i wam pewnie cipy nigdy nie pokaże za żadne pieniądze :D dziewczynka17 też głupie nie są i zawartości majtek nie pokazują za byle żetony
a te co cipskiem świecą to zwykłe ofiary losu, co są za głupie żeby dostać robote za 3000/miesiac :P no z drobnymi wyjatkami bo np niewolnicy to kasa właściwie zawsze jest obojętna jak ma ochote to i za darmo pokazuje, a puredream może i pokazywała ale widać było że więcej wydaje na pierdoły i bielizne niz zarabia, czyli że jej ta kasa z pokazów właściwie zwisała


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 22 sie 2015, 22:33 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 08 cze 2015, 20:19
Posty: 27
cherry mieszka w katowicach i z tego co slyszalem to jest mieszkanie jej rodzicow ktorzy mieszkaja w niemczech.
a co do pure to wydaje m isie ze ShowUp.tv traktowala bardziej jako zabawe, bo jednak jako striptizerka wyciaga zdecydowanie wiecej


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 22 sie 2015, 23:17 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 kwie 2015, 10:41
Posty: 289
jaka striptizerka ?:D ona ma firme handlową :D ale to juz offtop za duzy :P
nie pierdolcie głupot jak nie wiecie


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 23 sie 2015, 15:06 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 01 cze 2015, 15:03
Posty: 32
Widzę, że sporo ludzi naśmiewa się z inteligencji imagine. Uważam że nie słusznie bo w porównaniu do 99% lasek na ShowUp.tv, imagine należy do intelektualnej elity :). A przy okazji oto moja subiektywna ocena jej transmisji:

plusy : twarzyczka numer 1 na ShowUp.tv, zajefajne cycki, zawsze seksi bielizna,ogólny profesjonalizm transmisji, duże zaangażowanie podczas wykonywania zabaw, chyba najwiecej widzów sypiących żetony do celu, raj dla sępów :), stara się nawiązać kontakt z widzami, można z nią poklikać.

minusy:ustawia wysokie cele, tyłek raczej przeciętny(tu daleko do czołówki ShowUp.tv), nie budzi we mnie zwierza. Cipcia też jakoś za bardzo rozjechana jak polna droga po wiosennych roztopach..:), generalnie gdy zaczyna wykonywać cel i wszystkie sępy sie zlatują, ja na ogół honorowo wychodzę:)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 23 sie 2015, 16:45 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 17 lip 2015, 10:29
Posty: 402
randomuser pisze:
imagine należy do intelektualnej elity

A żyj sobie na zdrowie w świecie swoich wyobrażeń.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 24 sie 2015, 12:20 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 24 sie 2015, 11:38
Posty: 5
Oglądając ją nasuwa mi się jedno pytanie ... " Gdzie ty dziewczyno masz rozum " .
Jak dla mnie największa z idiotek na ShowUp.tv , jej twarz mówi wszystko " jestem ładna jednak głupia i czekam na łosia który sypnie mi żetonami " jak dla mnie to typowa pusta blondyneczka , nadymająca swój sztuczny dzióbek czekając na spadający hajs z nieba bo przecież jestem taka piękna że mi się należy . Otóż NIE jak dla mnie ciało bo tym zazwyczaj dziewczyny pracują na ShowUp.tv jest bardzo przeciętne nie wspominając o jej bardzo słabym tyłku i rozjechanej cipie , piersiami też zachwytu nie robi bo 99 % lasek ma takie piersi wiec nie wyróżnia się niczym .
Ale najbardziej mnie rozwalił fakt jej przechwalania się nową koszulką Armaniego tylko że taniego Armaniego ponieważ na orginalnych ciuchach nigdy nie ma imienia "Giorgio" tylko zazwyczaj Emporio Armani albo Armani Jeans " Giorgio Armani" spotykamy tylko na kosmetykach a tutaj chamska podróba za 12 zł na allegro na prawdę robi furorę !! I ktoś mi jeszcze powie że Ona jest inteligentna ? ;d


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 25 sie 2015, 09:50 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 06 kwie 2014, 08:54
Posty: 210
glupia ale cwana, potrafi doic


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 27 sie 2015, 00:16 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 08 lip 2015, 23:21
Posty: 35
randomuser zes sie widze zabujal. Jakos wyglada ale jak sie odezwie to czar pryska. Bylem kiedys u niej na privie jak wystepowala pod innym nickiem, same poczatki. I raz mi starczy, moze teraz sie wyrobila ale nie bede ryzykowal.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 27 sie 2015, 16:23 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 01 cze 2015, 15:03
Posty: 32
zdzirek91 pisze:
randomuser zes sie widze zabujal..


Stary, ale żeś wymyślił ;D. Patrz wyżej ile minusów jej pocisnąłem.
Ale gdybym był właścicielem ShowUp.tv, to takich lasek chciałbym jak najwięcej :). Prawdziwy talent do zbierania żetonów. Laska jest cierpliwa, na kamerce potrafi chyba ślęczeć całą noc aż przeczeka bzykające sie pary, ktore pójdą spać. Łowi wtedy resztki internetowych napinaczy i kosi żetony wręcz profesjonalnie:).


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 27 sie 2015, 18:29 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 17 lip 2015, 10:29
Posty: 402
Nie jest żadną sztuką kosić frajerów.

Sztuką jest tak sobie zapracować na S_u, aby ludzie chwalili dziewczynę. I polecali.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 27 sie 2015, 23:34 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 30 lip 2015, 21:20
Posty: 208
Art pisze:
Nie jest żadną sztuką kosić frajerów.

Sztuką jest tak sobie zapracować na S_u, aby ludzie chwalili dziewczynę. I polecali.

oczywiscie masz racja, ale z drugiej strony, czy ktos zebranke92x poleca...


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 144 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna

Szybka odpowiedź
Tytuł:
Wiadomość:
 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: znowak i 12 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty

Szukaj:
Przejdź do:  


phpBB SEO