ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Dzisiaj jest 19 wrz 2015, 18:19

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: hotkotka
Post: 07 paź 2014, 11:28 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 07 paź 2014, 11:14
Posty: 8
Też byłbym wdzięczny za ten filmik. Wprawdzie kiedyś na liveshow widziałem jak lodzika robi, ale nie miałem jak tego uwiecznić. Pamiętam ją jeszcze z czasów Oneta; tam to ciężko było ją namówić na pokazanie staniczka, a co dopiero piersi. No, ale dobrze, że na ShowUp.tv opory są mniejsze :-P Swoją drogą był ktoś na tym privie z kąpielą? Majtki na nim spadają, czy zostają? Nigdzie się tego dowiedzieć nie mogę, a ona zdradzić tego nie chce :-)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: hotkotka
Post: 09 paź 2014, 07:49 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 wrz 2014, 22:36
Posty: 237
macko1985 pisze:
Też byłbym wdzięczny za ten filmik. Wprawdzie kiedyś na liveshow widziałem jak lodzika robi, ale nie miałem jak tego uwiecznić. Pamiętam ją jeszcze z czasów Oneta; tam to ciężko było ją namówić na pokazanie staniczka, a co dopiero piersi. No, ale dobrze, że na ShowUp.tv opory są mniejsze :-P Swoją drogą był ktoś na tym privie z kąpielą? Majtki na nim spadają, czy zostają? Nigdzie się tego dowiedzieć nie mogę, a ona zdradzić tego nie chce :-)

ja bylem kiedyś na tym privie "dla przyjaciół" wszystko znika stringi zostają


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: hotkotka
Post: 09 paź 2014, 14:32 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 07 paź 2014, 11:14
Posty: 8
Ja byłem kilka razy na privie z toplessem (swoją drogą hotkotka ma kapitalne piersi i cudowne sutki - takie ciemne, słodziutkie :-P ) i nie raz pytałem czy jest możliwość na droższym privie zrzucenia wszystkiego i zawsze była odpowiedź "nie". Raz tylko powiedziała mi, jak spytałem o ten priv z kąpielą, czy tam jest FULL golas, że tu cytat "kto to widział kąpać się w ubraniu?" No ale konkretnej odpowiedzi nie dostałem :-/ Pewnie będzie się trzeba samemu przekonać :-P A co do tego filmiku to ma ktoś?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: hotkotka
Post: 24 paź 2014, 11:19 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 sie 2014, 13:55
Posty: 1442
Ale laseczka :P Chyba muszę częściej o wczesnych godzinach na ShowUp.tv wchodzić. I mówicie że kiedyś taka "niegrzeczna" była :-\ Dlaczego najlepsze mnie zawsze omija :)) Pierwszy raz ją widzę i muszę powiedzieć że jest niezła. Tylko privy cenowo i opisowo ma podobne do SłitPusi i nie wiadomo czego się spodziewać.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: hotkotka
Post: 24 paź 2014, 21:10 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 07 paź 2014, 11:14
Posty: 8
Cichy_Bob pisze:
Ale laseczka :P Chyba muszę częściej o wczesnych godzinach na ShowUp.tv wchodzić. I mówicie że kiedyś taka "niegrzeczna" była :-\ Dlaczego najlepsze mnie zawsze omija :)) Pierwszy raz ją widzę i muszę powiedzieć że jest niezła. Tylko privy cenowo i opisowo ma podobne do SłitPusi i nie wiadomo czego się spodziewać.


Niezła to ona jest w ubraniu, bez jest rewelacyjna ^-^ Co do privków to na tym za 350 - piersi - są w pełnej okazałości. W dodatku jak ładnie poprosisz, to i nawet oliwka albo balsamik się znajdzie. Do tego pupcia i naprawdę ekstra atmosfera. Naprawdę warto wziąć privka. Niestety, majty nie zlatują, ale biuścik i pupcia to rekompensują :))


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: hotkotka
Post: 12 lis 2014, 13:35 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 26 maja 2014, 11:19
Posty: 25
wysle ktos jakies nagrania? Zakaz podawania kontaktu.pl
w zamian wysle cos WŁASNEGO

_________________
Zakaz podawania kontaktu.pl


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: hotkotka
Post: 26 gru 2014, 16:27 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 26 gru 2014, 15:04
Posty: 76
dobra laska , widziałem ja topless + lodzik i finał , ja ją pamietam jeszcze z onetu , 10 lat na kam i jeszcze jej się nie znudziło ;)) w sumie obskoczyła chyba wszystkie możliwe stronki z kam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: hotkotka
Post: 27 gru 2014, 16:51 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 28 cze 2014, 17:07
Posty: 49
przecież ona na otwartym nie chce cipki nawet pokazać ;/


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: hotkotka
Post: 12 sty 2015, 15:00 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 sie 2014, 13:55
Posty: 1442
klamot88 pisze:
przecież ona na otwartym nie chce cipki nawet pokazać ;/

A to Wredna Małpa ^-^ Jakby tak pokazywała wszystko na ogólnym to na priv miałaby mniej chętnych ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: hotkotka
Post: 08 mar 2015, 10:05 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 11 sty 2015, 20:44
Posty: 233
i jak sytuacja z tym nagraniem? ma ktos wkoncu czy nie?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: hotkotka
Post: 09 mar 2015, 11:44 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 28 cze 2014, 17:07
Posty: 49
i cisza


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: hotkotka
Post: 09 mar 2015, 12:02 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 sty 2015, 23:40
Posty: 274
Privki drogie ale konkretne , przesympatyczna przy tym jest, tylko faktycznie woli zawsze coś na sobie zostawić, taka ubrana nieubrana :) a i lubi jak jest face to face.. ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: hotkotka
Post: 09 mar 2015, 17:15 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 11 sty 2015, 20:44
Posty: 233
a co z tym jak robila loda?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: hotkotka
Post: 25 kwie 2015, 16:28 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 28 cze 2014, 17:07
Posty: 49
nadaje gdzies indziej obecnie?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  


phpBB SEO