ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Dzisiaj jest 19 wrz 2015, 19:05

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: BEBErum
Post: 07 maja 2015, 11:06 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 cze 2014, 10:26
Posty: 1164
BEBErum, wcześniej Bebero, miała też jakiś inny nick przez chwilę.

Obrazek

Zastanawiałem się, czy temat umieścić w Kocham, czy Unikaj, z racji jednak, że nie widzę żadnych konkretnych przesłanek do unikania umieszczam tutaj.
Jej osoba frapowała mnie od pewnego czasu, nadaje bardzo często, wielokrotnie widziałem, jak próby zagadania na czacie przez różnych użytkowników spełzały na niczym.
Intrygowało mnie więc po co tu jest i czego szuka.
Dziś zaczaiłem się więc na nią jak kot za winklem i przyatakowałem. Nawiązała się konwersacja, podczas której dowiedziałem się, że Bebero żywi sporą niechęć do Polskiego narodu, jest wschodniosłowacką nacjonalistką, uważającą jedynie ścisły wschodni teren Słowacji, a resztę kraju uznającą za Czechy (tak, miasta takie jak Bratysława, Trenczyn, Żylina uznaje za Czechy <omg>).
Wysłuchałem potoku negatywnych słów odnośnie naszego narodu. Niestety nie uzyskałem odpowiedzi, czemu tak często przebywa na ,,polskim" ShowUp.tv.
Bebero nielubi zarówno Polaków, jak i Polek, które uważa za puste. Wychwalała natomiast urodę prawdziwych słowianek, jak również Cyganów i Rumunów.
Generalnie specyficzna z niej postać. Kompletnie nie reaguje na jakiekolwiek zaczepki ze strony rozmówców (po co robi transmisje?).
Musiałem użyć nieco wyrafinowanych sztuczek, by zaczęła ze mną rozmawiać.

Jeśli ktoś ma jakiś spostrzeżenia, to dyskusja otwarta, choć sądzę, że temat ten szybko spadnie do lamusa, co mnie raczej nie dziwi.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: BEBErum
Post: 20 maja 2015, 18:55 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 21 kwie 2015, 16:59
Posty: 64
strasznie dziwna kobieta, aczkolwiek zawsze do niej zaglądam, zazwyczaj na 2-3 minuty. Jednego razu, to była chyba niedziela, była u niej akcja, jak jakiś dziadek (możliwe, że mąż) posuwał ją miękką fają. Obrzydliwy widok! :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: BEBErum
Post: 20 maja 2015, 19:21 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 cze 2014, 10:26
Posty: 1164
Powaga? :o
Ale jaja, Bebero seksiła się na wizji, nie przypuszczałbym, choć faktycznie raz widziałem ją całą nago na łóżku.

Dziwna babka generalnie ale chyba drzemią w niej seksualne demony jednak ^-^


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: BEBErum
Post: 20 maja 2015, 19:25 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 21 kwie 2015, 16:59
Posty: 64
też byłem w szoku, no i powtórzę się, że widok był okropny! Zwały tłuszczu, cycki po kolana i ten facet z miękką fają próbujący jej włożyć. Bebe w tym czasie leżała taka w ogóle niewzruszona :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: BEBErum
Post: 20 maja 2015, 21:34 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 07 cze 2014, 21:10
Posty: 258
Kiedyś jak częściej bywałem to widziałem, że była aktywna u topowych dziewczyn, którym sporo rzucali żetonów. Żaliła się laskom - pisząc łamaną polszczyzną teksty typu "jesteście mlode to zarabiacie, a starym nikt nie rzuca" itp.

Irytujące babsko, mam uczulenie na takie osoby - pozbawione pomysłu na siebie i leniwe.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: BEBErum
Post: 20 maja 2015, 22:36 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 21 kwie 2015, 16:52
Posty: 50
Na poprzednim koncie opowiadala dziwne historie o uprowadzeniu itd. Ze niby jest z Rumunii i do polski ktos ja uprowadzil... raczej chora umsylowo i tylr.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: BEBErum
Post: 21 maja 2015, 13:38 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 mar 2014, 23:20
Posty: 718
Ja też słyszałem o tym, że jest z Rumunii więc nie wiem skąd Słowacja?

_________________
http://ShowUp.tv/profile/Mikej83


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: BEBErum
Post: 21 maja 2015, 15:16 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 28 kwie 2015, 16:10
Posty: 52
Ona ogólnie walnieta jest, wiec co tam sobie pierdoli to niech sobie pierdoli.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: BEBErum
Post: 21 maja 2015, 16:54 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 cze 2014, 10:26
Posty: 1164
Pisałem z nią dobrą godzinę, twierdziła, że jest ze Słowacji i wszystko na to wskazuje, bo jak nieraz nadaje z kuchni, to na produktach są Słowackie napisy, pokazywała słowacki kalendarz, tłumaczyła trochę swój język, generalnie ciągle Słowacja, więc nie wiem skąd niby Rumunia. Faktycznie, pisała że mieszka blisko granicy z Rumunią (produkty tam mogą być z obydwu państw) ale na 100% Słowacja wschodnia.
Twierdziła natomiast, że ona i Rumuni to jak bratanki, takie tam pierdu, pierdu, że Polaków nie lubią i ona też nie lubi, a Polek to w szczególności, generalnie nie była zbyt miła, absolutna fanatyczka nieznosząca zgniłego zachodu.

Dziwna kobieta, szczerze, to już do niej nie zaglądam, szkoda czasu, pogadać normalnie z nią nie idzie, bo jest bardzo negatywnie do nas nastawiona.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: BEBErum
Post: 21 maja 2015, 17:26 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 sty 2015, 23:40
Posty: 274
Hmmm , idealny materiał na bojowniczkę Isis, trzeba powiadonić służby specjalne by przeprowadziły inwigilację (jeśli oczywiście już tego nie zrobiły) ::)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: BEBErum
Post: 21 maja 2015, 18:32 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 06 kwie 2014, 08:54
Posty: 210
z rumuni na pewno nie jest, bo by polskiego nie kumala


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: BEBErum
Post: 21 maja 2015, 19:50 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 sty 2015, 23:40
Posty: 274
Jak to nie ,każda rumuńska kurwa ,deportowana poczta lotniczą(AN-24 lotnisko Burgas) doskonale rozumiała po polsku... ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: BEBErum
Post: 21 maja 2015, 20:34 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 mar 2014, 23:20
Posty: 718
LoverOfCats pisze:
Pisałem z nią dobrą godzinę

Te koty to mają klawe życie :D i tyle wolnego czasu :)

_________________
http://ShowUp.tv/profile/Mikej83


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: BEBErum
Post: 21 maja 2015, 20:43 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 cze 2014, 10:26
Posty: 1164
Dokarmiają mnie z gminy w ramach pomocy kotom wolnożyjącym, jedyny minus, to że chcą mnie złapać i wykastrować :-\
Chyba ucieknę do Bebe na Słowację.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: BEBErum
Post: 21 maja 2015, 20:55 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 mar 2014, 23:20
Posty: 718
No widzisz jak masz dobrze a Ty chcesz prezydenta zmieniać. A z tą ucieczką to się do Chin nie zapędź :D

_________________
http://ShowUp.tv/profile/Mikej83


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: BEBErum
Post: 21 maja 2015, 21:48 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 19 maja 2015, 21:26
Posty: 84
Jakby ktoś jej zarzucił z 10k żetonów to by pokochała nasz kochany naród całym swoim cygańskim sercem, jestem o tym święcie przekonany :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: BEBErum
Post: 21 maja 2015, 21:59 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2065
po chuj ona wogole na ShowUp.tv siedzi jak nas tak nienawidzi.
Chyba ze wspiera czeskie firmy:D

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: BEBErum
Post: 22 maja 2015, 06:31 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 15 sty 2014, 17:58
Posty: 102
płotka pisze:
po chuj ona wogole na ShowUp.tv siedzi jak nas tak nienawidzi.
Chyba ze wspiera czeskie firmy:D


święta racja Płotka :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: BEBErum
Post: 22 maja 2015, 11:30 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 28 kwie 2015, 16:10
Posty: 52
LoverOfCats pisze:
Pisałem z nią dobrą godzinę, twierdziła, że jest ze Słowacji i wszystko na to wskazuje, bo jak nieraz nadaje z kuchni, to na produktach są Słowackie napisy, pokazywała słowacki kalendarz, tłumaczyła trochę swój język, generalnie ciągle Słowacja, więc nie wiem skąd niby Rumunia. Faktycznie, pisała że mieszka blisko granicy z Rumunią (produkty tam mogą być z obydwu państw) ale na 100% Słowacja wschodnia.
Twierdziła natomiast, że ona i Rumuni to jak bratanki, takie tam pierdu, pierdu, że Polaków nie lubią i ona też nie lubi, a Polek to w szczególności, generalnie nie była zbyt miła, absolutna fanatyczka nieznosząca zgniłego zachodu.

Dziwna kobieta, szczerze, to już do niej nie zaglądam, szkoda czasu, pogadać normalnie z nią nie idzie, bo jest bardzo negatywnie do nas nastawiona.

Dobra z niej psychopatka :D Generalnie jebie sie nie raz na tych trans, ale zgnily zachod Beeee.

skad rumunia natomiast? Kiedys, jak miala jeszcze nick jakos berberko czy bebeko, opowiadala, czasem placzac, czasem krzyczac, czasem spokojnie - ze jest z rumunii, w polsce nie przebywa dobrowolnie, tylko jest do tego zmuszona. Cos tam o niewolnictwie pierdolila. Oczywiscie - co trans to historia wygladal inaczej. Ogolnie to jest po prostu pojebana.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: BEBErum
Post: 22 maja 2015, 11:37 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 cze 2014, 10:26
Posty: 1164
No cóż, mnie próbowała przekonać, że Bratysława jest w Czechach, ona nie uznaje swojej stolicy twierdząc, że jest w innym państwie.
Nieźle stuknięta w takim razie, albo dobry z niej troll.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  


phpBB SEO