ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Twoja ostatnia wizyta: 20 wrz 2015, 06:55 Dzisiaj jest 20 wrz 2015, 10:45

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 72 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
Post: 02 paź 2014, 14:43 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 sie 2014, 09:30
Posty: 1441
Jakiej drużynie kibicujesz na świecie i w Polsce w piłkę i dlaczego jesteś za taką chujnią, jeśli to nie Legia :)) Jak ktoś nie lubi piłki to może być inny sport. Czyli Legia W, świat - Bayern M.

_________________
http://ShowUp.tv/profile/tomcio_paluszek | Nie mam nagrań C:-), więc nie pisać maili w sprawie wymiany itp... zrób sobie dzień bez walenia konika i podaruj kilka peso dzieciom caritas.org.ph/


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 02 paź 2014, 14:44 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 wrz 2014, 19:56
Posty: 404
FC Burkina Faso, najlepsi w piłkę kopaną.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 02 paź 2014, 14:45 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 sie 2014, 09:30
Posty: 1441
Od Polski to na pewno, z nami co najwyżej może przegrać bezludna wyspa :))

_________________
http://ShowUp.tv/profile/tomcio_paluszek | Nie mam nagrań C:-), więc nie pisać maili w sprawie wymiany itp... zrób sobie dzień bez walenia konika i podaruj kilka peso dzieciom caritas.org.ph/


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 02 paź 2014, 14:50 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 wrz 2014, 19:56
Posty: 404
tomcio_paluszek pisze:
Od Polski to na pewno, z nami co najwyżej może przegrać bezludna wyspa :))


Mam teorię dlaczego tak się dzieje. W polskiej piłce jest za dużo pieniędzy, drużyny mają wydrukowane mecze i nikomu już się nie chce przykładać do grania, bo to nic nie zmieni. A potem takie ciapciaki co im trener mecz kupił reprezentują nasz na arenie międzynarodowej i co? I dupa jak zawsze zresztą, gdybyśmy nie byli gospodarzami ME to z grupy byśmy nie wyszli.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 02 paź 2014, 16:08 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 sie 2014, 13:55
Posty: 1442
Jaga Jaga Jaga :D I Czerwone Diabły od zawsze.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 02 paź 2014, 18:52 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 sie 2014, 08:16
Posty: 106
Śląsk Wrocław bo w końcu miejscowy patriotyzm nakazuje:P I Blaugrana od zawsze na zawsze !!!!! VeB !!!!!!!


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 02 paź 2014, 21:22 
Poglądacz
Poglądacz
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 sie 2014, 22:45
Posty: 81
Tylko Coco Jambo Warszawa!


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 03 paź 2014, 00:50 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 17 sty 2014, 14:03
Posty: 259
Brzydze się piłką nożną. Najbardziej sprzedajny sport w tej chwili... Dlatego wolę kibicować w innych sportach...


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 09 paź 2014, 11:11 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 23 wrz 2014, 00:47
Posty: 68
Kibicuję Juventusowi, ale to dlatego, że mój brat jest kibicem tej drużyny :) Nie interesuję Cię co prawda piłką nożną i meczy nie oglądam. Ale jak już komuś mam kibicować, to Juve ;)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 11 paź 2014, 15:44 
Świeżak
Świeżak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 paź 2014, 14:51
Posty: 7
Od dziecka kibicowałem Manchesterowi United, nie wiem dlaczego, tak po prostu... a później jeszcze Bayern Monachium zainteresował mnie stylem gry...


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 11 paź 2014, 19:26 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 06 paź 2014, 15:46
Posty: 54
Za legia nie jestem odkąd przegrali z piastem bo mi zakład nie wszedł i sporo straciłem :( Teraz tylko Bayern!


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 15 paź 2014, 11:42 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 cze 2014, 08:21
Posty: 666
Jeżeli ktoś mi mówi, że już nie kibicuje jakiejś drużynie to nigdy nie był jej kibicem.
Dla mnie kibic to osoba, która ogląda mecze na stadionie a nie tylko przed tv.
Jestem kibicem jednej z polskich drużyn na meczach, Której staram się być jak najczęściej. Czasami pojade na wyjazd.
Od dzieciństwa lubię oglądać mecze FC Barcelony te czasy Romario, Stoiczkowa czy później Kluiverta. Jedyna zagraniczna drużyna, Której mecze oglądam prawie co weekend. Czasem obejrze coś gdzie grają polacy.
Pierwszy duży turniej a raczej mecz to olimpiada w 92 roku i finał Hiszpania vs Polska.

_________________
When there's no more room in hell, the dead will walk the earth.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 15 paź 2014, 15:14 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 sie 2014, 13:55
Posty: 1442
Kiedyś pamiętam ostro zbierałem gazetki typu "Bravo Sport". Cały pokój miałem oklejony plakatami piłkarzy :D Takie trochę gejowskie to się dziś wydaje :D Najlepsze były w "Mega Sport". Gazetka kosztowała chyba coś ok 5zł, nie było w niej za dużo stron/informacji ale były w niej duże plakaty :D To były czasy.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 15 paź 2014, 15:51 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 cze 2014, 08:21
Posty: 666
Cichy_Bob pisze:
Kiedyś pamiętam ostro zbierałem gazetki typu "Bravo Sport". Cały pokój miałem oklejony plakatami piłkarzy :D Takie trochę gejowskie to się dziś wydaje :D Najlepsze były w "Mega Sport". Gazetka kosztowała chyba coś ok 5zł, nie było w niej za dużo stron/informacji ale były w niej duże plakaty :D To były czasy.

Dokładnie, i te dodatki do Bravo Sport :D

_________________
When there's no more room in hell, the dead will walk the earth.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 22 paź 2014, 13:35 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 22 paź 2014, 12:56
Posty: 239
nie będę mówił za kim w Polsce,bo jeszcze się narażę (ale nie jest to Legia:P).

Aaaa ale powiem o zagranicznym - Arsenal. Mogliby w końcu coś wygrać konkretnego, bo piłkarzy nie mają kiepskich - no może, trochę za młodych :D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 23 paź 2014, 11:35 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 20 paź 2014, 17:13
Posty: 27
Juventus <3 a z Polskich to GKS Katowice... tak miastowo... szkoda ze nic konkretnego nie umieja osiagnac, przez co odechciewa sie chodzic na mecze.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 23 paź 2014, 11:45 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 22 paź 2014, 12:56
Posty: 239
Bawidamek pisze:
Juventus <3 a z Polskich to GKS Katowice... tak miastowo... szkoda ze nic konkretnego nie umieja osiagnac, przez co odechciewa sie chodzic na mecze.



Swego czasu pamiętam jak głośno było o hasłach, że jak nie będzie awansu to będzie śmierć :>

A tak na serio, szkoda, że takie zasłużone kluby jak np. GKS nie grają w Ekstraklasie - one mają większe szanse na utrzymanie się i osiągnięcie czegoś niż te z małych miast, które co jakiś czas zaliczają awanse. Kluby z małych miast, jak kiedyś np. Groclin z Grodziska Wlkp., mimo, że mają w pewnym okresie dużo kasy, to potem i tak zabraknie kibiców, zabraknie powierzchni reklamowych, zabraknie możliwości rozwoju..


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 23 paź 2014, 11:49 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 20 paź 2014, 17:13
Posty: 27
Bo awans prawie byl :) Kiedy na bramce pojawil sie Ł.Budzilek (Swego czasu moj sasiad: P) i jakos to sie kulalo, jednak chyba osiedli na laurach po 2 miejscu w pierwszej lidze i druga ture przejebali mowiac brzydko.


Zgadzam sie, szkoda ze taka druzyna z tak duzego miasta nie gra w Ekstraklasie.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 23 paź 2014, 12:13 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 cze 2014, 08:21
Posty: 666
Ale takich klubów jest duża liczba. Arka, Widzew, Łks, GieKSa, Polonia Warszawa itp. Zobaczcie gdzie sa kluby z Łodzi Łks w 4 lidze (lub 3 nie pamiętam) a Widzew okupuje dół tabeli 1 ligi. A w ekstraklasie gra takie Podbeskidzie, które kibicowsko nie istnieje na mieście bo BKS rządzi.
W naszej piłce brakuje kasy, bo jak klub ma istniec kiedy właściciel nie daję kasy na klub tylko ją pożycza?

_________________
When there's no more room in hell, the dead will walk the earth.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 23 paź 2014, 13:17 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 22 paź 2014, 12:56
Posty: 239
W Łodzi to jest specyficzna sytuacja z klubami.. ciągle się czyta o kolejnych planach budowy kolejnych stadionów :P Tylko, że drużyny nie ma. Te pieniądze niech lepiej przeznaczą na szkolenie młodzieży - wtedy za parę lat wrócą na salony. Bo czego jak czego, ale polska piłka potrzebuje silnego Lecha, silnej Legii, Wisły, Widzewa itd. Co z tego, że Legia teraz odjechała wszystkim? Celtic też odjechał w Szkocji i chyba z braku konkurencji jest cienki jak barszcz..

A gdy kasa się pojawia, to przeważnie z takim Józefem W. (Polonia) lub leci jej pełno w Zagłębiu i co? I spadli ;)

P.S. Ten Budziłek co teraz w Legii gra (w sumie jest, a nie gra)? Faktycznie tak wymiatał jak pisali w mediach?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 72 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna

Szybka odpowiedź
Tytuł:
Wiadomość:
 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], znowak i 4 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty

Szukaj:
Przejdź do:  


phpBB SEO