ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Twoja ostatnia wizyta: 20 wrz 2015, 06:55 Dzisiaj jest 20 wrz 2015, 10:47

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 681 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 35  Następna

Wybory prezydenckie 2015
Janusz Korwin-Mikke
Grzegorz Braun
Anna Grodzka
Andrzej Duda
Bronisław Komorowski
Marian Kowalski
Paweł Kukiz
Magdalena Ogórek
Janusz Palikot
Jacek Wilk
Liczba opcji do wybrania: 1

Pokaż wyniki
Autor Wiadomość
Post: 18 lut 2015, 09:27 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 cze 2014, 10:26
Posty: 1164
tomcio_paluszek pisze:
[...]
2. W dupie mam to, że nie wygra Korwin, ma mój głos i tyle, to chyba jedyna osoba trzymająca się tam poglądów. [...]


Zgadzam się z całym powyższym postem, a zacytowany fragment skłonił mnie do refleksji, czy jednak w pierwszej turze nie zagłosować na Korwina, a w drugiej dopiero na Dudę. Korwin niestety szans nie ma, bo większość ludzi nie rozumie, co on mówi, są ograniczeni umysłowo, lepiej słuchać Bronisława Uhuhuhu gajowego wąsacza (zgolił na szczęście), bo mówi gładko i prosto (prostacko), tak by wszyscy zrozumieli. Nie żebym był wcale mądry, nie, lecz staram się zrozumieć Korwina, to szachista, bardzo inteligentny człowiek, podejrzewam że z iq wyższym od większości społeczeństwa.
Gdybym miał górnolotnie pisząc głosować sercem, to na Korwina, kierując się jednak rozumem, to na Dudę, którego wizerunek wcale mi się zbytnio nie podoba, jest przesłodzony i uśmiecha się jak dziewica ale ze wszyskich kandydatów ma największe szanse na drugie miejsce. Niestety na pierwszym będzie były wąsacz, bo połowa ludzi oleje wybory, a połowa pozostałej połowy zagłosuje na Komorowskiego, bo ma ładny krawat i żyrandol.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 18 lut 2015, 10:31 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 gru 2013, 13:49
Posty: 231
Korwin jest inteligentnym człowiekiem, ale nie nadaje się na urząd prezydenta. Jest za bardzo ekscentryczny i bardzo łatwo go sprowokować do głoszenia kontrowersyjnych poglądów, z czego zawsze korzystają media i jego oponenci. Na starość jego dziwactwo się pogłębia. Gospodarczo się z nim zgadzam, ale światopoglądowo zupełnie nie.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 18 lut 2015, 10:55 
Świeżak
Świeżak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 lis 2014, 23:35
Posty: 15
Ja na wybory nie idę, więc nie będę głosował. Za 5 zł mogę sprzedać moją kartę do głosowania...


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 18 lut 2015, 11:43 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 sie 2014, 09:30
Posty: 1441
Ja również mam wiele uwag co do Korwina, nie z wszystkim się z nim zgadzam, nawet wiem, że się nie nadaje zbytnio na prezydenta:P Jednak jak patrzę na resztę to innego wyboru nie mam zbytnio:P

LoverOfCats już wolę Dudę niż Komorowskiego, więc w 2 turze na niego raczej głos poleci.

_________________
http://ShowUp.tv/profile/tomcio_paluszek | Nie mam nagrań C:-), więc nie pisać maili w sprawie wymiany itp... zrób sobie dzień bez walenia konika i podaruj kilka peso dzieciom caritas.org.ph/


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 18 lut 2015, 13:46 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 12 lis 2014, 22:38
Posty: 301
Znawca_Kobiet pisze:
Ja na wybory nie idę, więc nie będę głosował. Za 5 zł mogę sprzedać moją kartę do głosowania...


Właśnie przez takie podejście jak twoje postąpi większa część społeczeństwa . Dla mnie te wybory nic nie zmienią bo wiadomo kto je wygra Banda Złodziei z Platformy i PSLU. CHUJ DUPA I KAMIENI KUPA Jak to było nie tak dawno w słynnej aferze sowy & przyjaciół .

_________________
Powiedziała, że jej EX się odezwał, że chce wrócić a ona uległa
Pożegnałem się i poszedłem na dworzec
500 km że pożal się Boże


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 18 lut 2015, 15:01 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 gru 2013, 13:49
Posty: 231
A afera madrycka to co? Posłowie PiSu też nie są święci.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 18 lut 2015, 16:20 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 lut 2014, 22:35
Posty: 509
Przecież nie było żadnej afery. Czopek wraz z kolegami musiał wziąć te pieniądze, wbrew logice, prawu, wbrew sumieniu i wierze. Ale przecież wybory i tak będą sfałszowane, a premier Węgier dogadując się z Putinem dba o swój naród. Tylko gdyby Premier Kopacz ogłosiła dzisiaj, że chce z ruskimi robić jakiś deal energetyczny to Jarek by wołał, że "kopaczka" znowu Polskę sprzedaje. A przecież nie kto inny jak Jarosław "Polskę zbaw" Kaczyński chciał nam robić Budapeszt w Warszawie.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 18 lut 2015, 17:41 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 lis 2014, 22:56
Posty: 594
Jebać PO!

Obrazek


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 19 lut 2015, 03:47 
Świeżak
Świeżak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 paź 2014, 11:10
Posty: 37
Ja nie głosuje, bo nie mam na kogo.

Po wyborach publiczne oburzenie - narzekają, a nie głosują, łojezus rekordowo niska frekwencja.

_________________
Moralność mam głęboko ... w kieszeni ;)

__________________________________________
Blondie przez 2i ;d


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 19 lut 2015, 08:54 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 sie 2014, 13:55
Posty: 1442
Też mam wyjebane i nie mam ochoty głosować. A nawet jeśli miałbym kogoś wybrać to byłby to:

Bronisław Komorowski (Platforma Obywatelska) - Dlaczego? Bo ma już doświadczenie w pełnieniu tej funkcji a reszta to totalne świeżaki porywające się z motyką na księżyc. Lukkki mówisz o ośmieszaniu Urzędu Prezydenta a myślisz że nowi by nie zaliczali wpadek mniejszych czy większych? Najpierw niech się reszta panów sprawdzi jako posłowie i zasłuży na prezydencki fotel.

Największym konkurentem jak zwykle będzie kandydat PiSu:

Andrzej Duda (Prawo i Sprawiedliwość) - Trzy razy NIE dla rządów PiSu. Pamiętam rządy braci Kaczyńskich i całe szambo które lało się przez ten czas. Pamiętam też radość ludzi gdy te rządy się zakończyły i do władzy doszła Platforma Obywatelska. Czekam na koniec kariery politycznej takich panów jak Kaczyński czy Macierewicz. Za wszystkie afery, związki z kościołem i za wykorzystywanie Smoleńska w walce politycznej. Poza tym gość nie ma twarzy człowieka któremu byłbym w stanie zaufać. Co by się nie działo i tak nie ma drugiej partii która jest w stanie rywalizować z PO więc pewnie walka będzie taka jak zawsze.

Dwaj pozostali kandydaci którzy liczą się moim zdaniem to:

Janusz Korwin-Mikke (Koalicja Odnowy Rzeczypospolitej Wolność i Nadzieja) - Widziałem wiele wywiadów i debat z nim w roli głównej. Gość potrafi mówić ciekawie i z sensem ale też czasem pierdoli takie kocopoły że głowa mała. Najpierw niech się sprawdzi w sejmie jeśli się tam kiedyś dostanie jeszcze. Nie chcę oglądać kolejnej komedii jak w przypadku Palikota w sejmie.

Paweł Kukiz - Polski wokalista. Mimo że nie ma większego doświadczenia to jest moim zdaniem poważnym kandydatem. Z nim jest jak w przypadku Korwina. Całkiem sensownie mówi ale czy to wystarcza by dać mu fotel prezydenta? Dla mnie to trochę za mało choć liczę na to że będzie nadal prężnie działał i może założy własną partię.

Reszta kandydatów jest tylko po to by na liście było dużo opcji do wyboru.

Janusz Palikot (Twój Ruch) - Dostał swoją szansę w wyborach parlamentarnych i nie wykorzystał tego jak trzeba. Panu już podziękujemy.
Anna Grodzka (Partia Zieloni) - Z całym szacunkiem do tej Pani ale jest Ona tylko ciekawostką na tej liście i nie ma żadnych realnych szans na wygranie. Pani już podziękujemy.
Marian Kowalski (Ruch Narodowy) - Trzy razy NIE. Panu jak i całej tej śmiesznej partii już podziękujemy.
Jacek Wilk (Nowa Prawica) - Nie wiem o nim nic. Jego twarz jest dla mnie obca więc tym bardziej nie jestem w stanie zaufać takiej osobie.
Grzegorz Braun - Reżyser i scenarzysta bez doświadczenia w poważnej polityce. Panu już podziękujemy.
Magdalena Ogórek - Startuje z ramienia SLD ale nie należy do żadnej partii. Za małe doświadczenie.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 19 lut 2015, 08:57 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 cze 2014, 10:26
Posty: 1164
Oj Bob, jak Ty mało wiesz. Widać, że propaganda TVN-u robi swoje, przykre to, bo inteligentny człowiek z Ciebie, a napisałeś kompletny stek bzdur, po prostu dramat i załamka :(

Nic dziwnego, że ten kraj idzie ku upadkowi, skoro ludzie reprezentują tak żałosny brak wiedzy o prawdziwych zdarzeniach w swoim kraju. Jestem szczerze załamany, bo uważałem Cię za bardziej świadomego gościa :'(


Ostatnio zmieniony 19 lut 2015, 09:00 przez LoverOfCats, łącznie zmieniany 1 raz

Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 19 lut 2015, 09:00 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 sie 2014, 13:55
Posty: 1442
Masz prawo do własnego zdania tak jak ja do swojego. Nie zamierzam się spierać o to kto ma więcej racji. Bez spiny.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 19 lut 2015, 09:01 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 cze 2014, 10:26
Posty: 1164
Nie no, ok, może lepiej tych tematów jednak nie poruszać, bo ja bardzo lubię Cichego Boba i chcę, by tak zostało.

Chyba muszę zakręcić śmigłem, bo jakiś nerwowy jestem :-X


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 19 lut 2015, 09:13 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 sie 2014, 13:55
Posty: 1442
Dyskusja na takie tematy nie ma sensu dlatego że z góry zakładacie że ktoś kto myśli inaczej niż Wy jest głupi/niewykształcony, nie ma pojęcia o czym mówi/ma za małą wiedzę. Nie od dziś wiadomo że każdy będzie trzymał się własnych przekonań a jedyna prawdziwa prawda to ta którą sami mówimy i wierzymy. Nic na to nie poradzę. Nie zamierzam nikogo do czegokolwiek przekonywać czy namawiać i jak już napisałem wcześniej mam wyjebane na wybory które i tak nic nie zmienią. Znów będzie płacz i narzekanie.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 19 lut 2015, 09:15 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 sty 2015, 20:52
Posty: 318
Znawca_Kobiet pisze:
Ja na wybory nie idę, więc nie będę głosował. Za 5 zł mogę sprzedać moją kartę do głosowania...


jak sobie pomysle ze takie 5 zl mogloby zmienic historie Polski...
(bo przeciez czasem jeden glos decyduje)

_________________
Jeżeli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 19 lut 2015, 09:23 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 cze 2014, 10:26
Posty: 1164
Cichy_Bob pisze:
[...]a jedyna prawdziwa prawda to ta którą sami mówimy i wierzymy. [...]


Święte słowa, jak mawiają ateiści.

Teraz przeczytałem na spokojnie jeszcze raz Twój długi post o kandydatach, w zasadzie wk...łem się tylko na to, co napisałeś o PiS i PO ^-^ Z resztą się zgadzam.

Mniejsza z tym, tak w ogóle to wybieramy prezydenta, a nie premiera, więc to, kto nim będzie nie ma takiego znaczenia.
W sensie wizualnym, to najlepsza panna Ogórkowa, tylko jest ryzyko, że jakby spotkała się z Putinem, to w jego gabinecie nie wstawałaby przed nim z kolan O:-)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 19 lut 2015, 09:42 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 maja 2014, 17:48
Posty: 555
No jasne, że na Zibiego, prawdziwy Polak-Sarmata-Katolik tylko wąsa brakuje do pełni szczęścia:P

_________________
Dawniej marecki3456, nick na ShowUp.tv maq242


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 19 lut 2015, 09:48 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 12 lis 2014, 22:38
Posty: 301
Maq pisze:
No jasne, że na Zibiego, prawdziwy Polak-Sarmata-Katolik tylko wąsa brakuje do pełni szczęścia:P


Maqu ale mi reklamę robisz :)

_________________
Powiedziała, że jej EX się odezwał, że chce wrócić a ona uległa
Pożegnałem się i poszedłem na dworzec
500 km że pożal się Boże


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 19 lut 2015, 10:14 
Poglądacz
Poglądacz
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 sty 2015, 23:42
Posty: 65
http://youtu.be/lDO96Ohfbo0

_________________
__________
ShowUp.tv: Razi2i3


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 19 lut 2015, 10:25 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 lis 2014, 08:06
Posty: 111
Korwin - stary średniowieczny dziad kompletnie oderwany od rzeczywistości. Jego wiek i zachowanie wskazuje na chorobę starczą.
Ogórek - nie ma co komentować to jakiś trolling. To, że ładna to też minus. Dużo drzwi wiadomo jak sobie otworzyła. Na tym poziomie polityki już to nie działa.
Duda - pomijam.
Komorowski - zabronione jest ubliżanie prezydentowi więc napiszę tylko, że mam o nim bardzo złe zdanie. Można wspomnieć o zrobieniu zabawki z medali polski i rozdawaniu na prawo i lewo dlatego też w sumie obecnie nie przedstawiają żadnej wartości. Reszta za dużo pisania.
Kukiz - na tego zagłosuję :D nie ma nic ciekawszego. Podobno były alkoholik i przeciwnik piractwa :D ale na bezrybiu i rak ryba.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 681 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 35  Następna

Szybka odpowiedź
Tytuł:
Wiadomość:
 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: znowak i 4 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty

Szukaj:
Przejdź do:  
cron


phpBB SEO