ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Twoja ostatnia wizyta: 20 wrz 2015, 10:24 Dzisiaj jest 20 wrz 2015, 12:29

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 106 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: januszewska
Post: 25 lut 2014, 19:58 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 17 sty 2014, 14:03
Posty: 259
Widziałem ją kilka razy i miała dość dziwne cele (przynajmniej wg . mnie). Jest ona Bułgarką , tak było kiedyś napisane w opisie. Ogólnie jest całkiem ładną i pociągającą brunetką tylko niepokoją mnie te dziwaczne cele jak np. wypicie mleka z miski .


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: januszewska
Post: 25 lut 2014, 20:08 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 lis 2013, 16:27
Posty: 471
zajebiste ciemne sutki ma :D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: januszewska
Post: 01 mar 2014, 02:12 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2065
robi sie na taka druga niewolnice....

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: januszewska
Post: 01 mar 2014, 13:24 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 07 sty 2014, 15:46
Posty: 57
no też to zauważyłem.
Co ciekawe, najpierw na nią jechała razem ze swoim facetem. Obrazili się na ich głównego sponsora (nie pamiętam nicka), bo zamiast u nich siedział u drugiej Oli. Zaczęli wygadywać różne rzeczy, że mógł chociaż do konefki albo tej co była na topie (nie wiem kto wtedy był na topie, ale sponsor zaczał coś pobąkiwac, że nie lubi sylikonów, więc mogę się domyślać o kogo chodziło), a nie do tych obwisłych wyrobionych cycków, laska zaczęła pokazywać gesty trzymania piersi w okolicach brzucha, koleś coś o wyrobionej dupie zaczął mówić i się śmiali.

Potem im cele nie szly, znowu sie obrazili na sponsora, ze nie jest u nich, tylko u jakiejs parki, ktora wpasowala sie w jego klimaty i byl y klapsy, wiazanie i takie tam. Facet im powiedzial, ze tez powinni robic takie mniejsze cele, w dodatku wiedza co on lubi. No i zaczeli ustawiac jakies wiazania, klamerki, etc. Konkretnie pod tego faceta.

Idziemy dalej. Laska siedzi niemal cały dzień na ShowUp.tv. Je na ShowUp.tv, znudzona mina, zamiata, codziennie myje podłogę. Maja cel np. 2000 coś tam. Nagle pojawia się sponsor, od razu zmieniaja na wiązania, łapki, klapsy.

Bya tez sytuacja, ze niewolnica wparowala do nich akurat w chwili, kiedy chlopak krytykowal ludzi, ktorzy obrazaja innych i on tego nie rozumie, oni tego nie robia. Zdziwil isie troche jak im Ola przypomniała, jak sie nasmiewali z jej cyckow i dupy. zmieszali sie troche i zaczeli tlumaczyc, ze nieeee, bo nastepnego dnia to juz ja chwalili, ale pewnie tego nie widziala. bo pierwszego dnia sie im nie spodobala i mieli prawo (?) o tym mowic. a potem zobaczyli zdjecia i zmienili zdanie. to było tylko wypowiadanie własnej opinii. Ludzie trochę im powiedzieli pare slow co o tym sądzą, jak to sie ma do tego co chlopak dopiero co mowil o nie obrazaniu, ci strzelili focha, ze juz im sie odechcialo robic cel i takie tam.

A nadal maja tylko jednego sponsora i nikt inny im nie daje, jakies marne grosze. i laska sobie bedzie lezec i czekac na nie wiadomo co, ze ktos sie dorzuci do tego celu 2000 cos tam, ktory jest przez caly dzien.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: januszewska
Post: 03 mar 2014, 18:12 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 03 mar 2014, 17:56
Posty: 35
ja nikomu nie zabraniam aby mnie oglądał i nikogo nie zmuszam a jeśli komuś się nie podobają moje cele i są dla was za wysokie to nie musicie wchodzić na mój profil i nie rzeczy sobie głupich komentarzy i plotek typu ocenianie niewolnicy bo większość robi z tego jakąś wielką aferę i dodaje od siebie nie stworzone rzeczy a to co tu robie to napewno nie jest ściągnięte od niewolnicy bo zaczęłam to robić zanim wogólę zobaczyłam jej transmisje a jak komuś to przeszkadza to głupie komentarze niech zatrzyma dla siebie bo zazdrośników tu nie brakuje niech każdy robi to co potrafi najlepiej a nie ocenia kogoś a co do niewolnicy to się pomyliłam jest piękną kobietą i ma super pomysły bardzo mi się podobają jej transmisje a to co gadałam o niej to w połowie nie prawda a ten kto od siebie dodał niech nie wchodzi wogule na moje transmisje a już wogule niech się nie miesza w to co ja nakogoś mówiłam bo nawet nie potrafi tego zrozumieć a potem wypisuje głupoty ,a niewolnice bardzo przepraszam za to co powiedzieliśmy na jej temat każdemu się zdarzy pomylić więc zwracam honor :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: januszewska
Post: 07 mar 2014, 00:45 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 07 sty 2014, 15:46
Posty: 57
Hahaha jasne. Najpierw wibratorki i rozbieranki, a teraz jakieś kneble, obroże, sznury i inne cudawianki. Wszystko na życzenie sponsora jak zobaczyliście, że u innych daje za takie nietypowe akcje, sami zaczęliście robić, bo nikt inny kasy nie daje, nawet sam sponsor za bardzo nie rzucal jak bylo 'normalnie' i po 3tys cel, dobre żarty. Cóż, jest popyt, jest podaż, ale nie bzdurz dziewczyno, ze nie odgapiacie ani nie robicie tego tylko dlatego, bo facetowi sie to podoba ;))) (wiele z waszych celów pojawialo sie po tym, jak ktos inny je robil i sie to sponsorowi tam podobalo)

Gorszej pary odgapiary na ShowUp.tv nie widzialem...


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: januszewska
Post: 07 mar 2014, 09:31 
Świeżak
Świeżak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 sty 2014, 17:46
Posty: 32
januszewska pisze:
ja nikomu nie zabraniam aby mnie oglądał i nikogo nie zmuszam a jeśli komuś się nie podobają moje cele i są dla was za wysokie to nie musicie wchodzić na mój profil i nie rzeczy sobie głupich komentarzy i plotek typu ocenianie niewolnicy bo większość robi z tego jakąś wielką aferę i dodaje od siebie nie stworzone rzeczy a to co tu robie to napewno nie jest ściągnięte od niewolnicy bo zaczęłam to robić zanim wogólę zobaczyłam jej transmisje a jak komuś to przeszkadza to głupie komentarze niech zatrzyma dla siebie bo zazdrośników tu nie brakuje niech każdy robi to co potrafi najlepiej a nie ocenia kogoś a co do niewolnicy to się pomyliłam jest piękną kobietą i ma super pomysły bardzo mi się podobają jej transmisje a to co gadałam o niej to w połowie nie prawda a ten kto od siebie dodał niech nie wchodzi wogule na moje transmisje a już wogule niech się nie miesza w to co ja nakogoś mówiłam bo nawet nie potrafi tego zrozumieć a potem wypisuje głupoty ,a niewolnice bardzo przepraszam za to co powiedzieliśmy na jej temat każdemu się zdarzy pomylić więc zwracam honor :)


Łooo !!! Ale długie zdanie :P Wielokrotnie złożone :D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: januszewska
Post: 08 mar 2014, 23:09 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 03 mar 2014, 17:56
Posty: 35
słuchaj ja nie będę się nikomu tłumaczyła z tego co ja robie to moja sprawa i od nikogo nie ściągałam a ty gościu albo gościówo jak zazdrość cię zżera to nie patrz i nie właś na mój profil ,nie interesuje mnie to co kto robił tu prędzej ja bynajmniej tego nie widziałam i nie ściągałam a myślicie że jedna czy dwie osoby na świecie robią takie rzeczy to naprawde jesteście bardzo mądrzy jeeśli tak myślicie a tym co się nie podoba moja osoba dziękuje i nie zapraszam wręcz mówie wynocha!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: januszewska
Post: 09 mar 2014, 02:04 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 mar 2014, 16:45
Posty: 452
januszewska pisze:
słuchaj ja nie będę się nikomu tłumaczyła z tego co ja robie to moja sprawa i od nikogo nie ściągałam a ty gościu albo gościówo jak zazdrość cię zżera to nie patrz i nie właś na mój profil ,nie interesuje mnie to co kto robił tu prędzej ja bynajmniej tego nie widziałam i nie ściągałam a myślicie że jedna czy dwie osoby na świecie robią takie rzeczy to naprawde jesteście bardzo mądrzy jeeśli tak myślicie a tym co się nie podoba moja osoba dziękuje i nie zapraszam wręcz mówie wynocha!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Coś dobrze pisze po polsku ta Ola. Pamięta nawet o polskich znakach. ;)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: januszewska
Post: 09 mar 2014, 11:30 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 08 mar 2014, 23:45
Posty: 51
Szkoda, że przecinków nie stawia, przecinki też potrafią być sexy w taki sposób, że ich brak nie jest.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: januszewska
Post: 09 mar 2014, 16:48 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 07 sty 2014, 15:46
Posty: 57
Kultura wychodzi z człowieka ;) Wynocha... no no no.

Leż dalej na tym swoim wiecznie nie zasłanym łóżku, zero zachęcania, królowa której trzeba dawać, a sama niczym nie zachęci, wcina chrupki i czeka, aż rycerz na białym koniu przyjdzie, bo bez niego bylibyście tam NIKIM ;) Leniwa panienka na swym łożu. I ten chłopaczek, który gada ciągle zza kamerki, nigdy się nie pokaże. Jak takiś cwany to się pokaż, a nie tylko dziewczynie każesz tyłek wypinać czekając, aż ktoś się zachęci jej nic nie robieniem.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: januszewska
Post: 09 mar 2014, 20:50 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 07 sty 2014, 15:46
Posty: 57
Mamy tu do czynienia z kolejnymi oszustami żetonowymi. Jak się nie kręci, to trzeba robić sztuczny obieg :)

Obrazek


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: januszewska
Post: 09 mar 2014, 21:41 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 03 mar 2014, 17:56
Posty: 35
a widział ktoś kiedyś żeby odrazu jedna osoba przelała 2600ż odrazu ,tak przyznaje otworzyłam konto żeby je przelać na nowe i rzeby nie było widać że pochodzą z mojego starego konta poniewasz chciałam korzystać z nowego a stare januszewska całkowicie usunąć ale plany się zmnieniły więc zostaje przy starym a ten który zkopiował moje zdięcia niech moderator się tym zajmnie bo to zabronione i podejrzewam że to jakaś dupa która pęka z zazdrości że bardziej mnie oglądają niż ją jesteś porąbana i powinnaś się leczyć i odwal się o demie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: januszewska
Post: 09 mar 2014, 21:51 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 07 sty 2014, 15:46
Posty: 57
hahahahahaha dobre tłumaczenie :D:D:D

A zdjecia sama opublikowałaś wiec teraz nie płacz.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: januszewska
Post: 09 mar 2014, 22:00 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 03 mar 2014, 17:56
Posty: 35
jesteś śmieciem i tyle ci powiem ić się leczyć psycolu!!!!!!!!!!!!!!!!


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: januszewska
Post: 09 mar 2014, 22:02 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 03 mar 2014, 17:56
Posty: 35
a te zdięcia które ja wstawiłam mogą tylko zostać tam gdzie są a ty nie masz prawa ich kopiować jeszcze jeden taki numer i cię zgłosze na policje a znajdą cie po twoim ajpi!!!!!!!!!!! buraku


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: januszewska
Post: 09 mar 2014, 22:06 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 07 sty 2014, 15:46
Posty: 57
powodzenia krętaczko. ciekawe czy się z urzedem skarbowym rozliczyliście, pewnie się tym chętnie zainteresują. to co, ty na policję, a ja do US, Olu?

Zdjęcia wrzucone do sieci można kopiować dowolnie. Nie można jedynie pobierac z nich korzysci w tym majątkowych. zapoznaj sie z Polskim prawem :)))


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: januszewska
Post: 09 mar 2014, 22:11 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 03 mar 2014, 17:56
Posty: 35
pamniętaj że to jest legalne podatki i ine opłaty związane z ShowUp.tv ponosi właściciel portalu więc najpierw zapoznaj się z regulaminem a potem strasz a jutro ide na policje i zobaczymy twoje cwaniakowanie ,a wydaje mi się że ty to ta ryndzia ze zbiornika co tam cię zablokowali to żeś tu przylizła jutro się tobą zajmą jeszcze jeden twój głupi wpis tylko zobacze i radze usunąć te zdięcia !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: januszewska
Post: 09 mar 2014, 22:15 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 07 sty 2014, 15:46
Posty: 57
Ponosi właściciel portalu? Oooooj ktoś po pierwsze nie przeczytał regulminu ShowUp.tv, a o drugie nie zna prawa podatkowego w Polsce :) Tu KAŻDY dodatkowy nie wynikający z umowy o pracę przychód, a ten wpływa na konto jest opodatkowany i pokrywa osoba,która kasę dostała.

Jestem facetem, więc to nie ta ryndzia z kądś tam.

US się ucieszy z waszych tłumaczeń i z 75% podatku od nieujawnionych dochodów będziecie musieli zapłacić :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: januszewska
Post: 09 mar 2014, 22:26 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 03 mar 2014, 17:56
Posty: 35
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Ostatnio zmieniony 09 mar 2014, 22:29 przez januszewska, łącznie zmieniany 1 raz

Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 106 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Szybka odpowiedź
Tytuł:
Wiadomość:
 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: bolekxxx, znowak i 6 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty

Szukaj:
Przejdź do:  


phpBB SEO