ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
* Zaloguj się   * Zarejestruj się * FAQ
Dzisiaj jest 05 lis 2014, 8:52

Strefa czasowa UTC+1godz.

Dziewczynka 17 na Tube8



Nowy temat Odpowiedz w temacie  Strona 3 z 3
 [ Posty: 44 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3
  Podgląd wydruku Poprzedni temat | Następny temat 
Autor Wiadomość
Ruger44
Post: 22 maja 2014, 18:30 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 808
Lokalizacja: [email protected]
One PODOBNO (nie wiem, nie znam) mają dużo kasy - dobra dzielnica, bujają się kabrioletem, chodzą regularnie na siłkę, solarkę i szoping i PODOBNO (z tego co mi znajomi mówią że one opowiadają na czacie - ja je bojkotuje więc nie wiem z pierwszej reki) one marzą o tym, żeby sobie zrobić cycki (1/2 planu już wykonana :-) i załapać się na fotki do Playboya i potem do teledysku, do mediów, do filmu, kariera jak np. Luxuria Astaroth "zero talentu ale ambicje duże". Z tego co się orientuje one mają kilka razy osiągnięty rekord oglądalności na ShowUp.tv w ogóle (licznik się zamknął) i są najpopularnieszymi bliźniaczkami w Polsce, wiec połowicznie już osiągnęły sukces, teraz trzeba się przebic do medióww innych niż to stricte dla faperów i zboków :-)

_________________
Słit!!!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Tristan Saint
Post: 22 maja 2014, 20:03 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 mar 2014, 16:45
Posty: 172
Ruger44 pisze:
No nie wiadomo jak daleko zajdzie ich ekshibicjonizm, na razie pokazały tylko cyce i majtochy, może powolutku dojdą do wkładania i koniec końców do Murzynów :-) mi jednak chodziło o co innego - że całowały się z własną siostrą a jak wie każdy fan pewnego popularnego serialu fantasy: "Bogowie nie lubią kazirodztwa" :) i tego powinny się najbardziej wstydzić


Może na Ukrainie takie "całuski" to dzień powszedni :D . Co do kazirodztwa to spokojnie , dzieci z tego nie będzie a więc i nie będzie Joffreya Baratheona (jeśli myślimy o tym samym serialu). Może mi się wydaje , ale mam takie przeczucie że dziewczynki prywatnie posunęły się znacznie dalej niż nam pokazują.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
vivablasfemia
Post: 25 maja 2014, 22:25 
Poglądacz
Poglądacz
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 kwie 2014, 16:12
Posty: 99
usmiech_prosze pisze:
jestemjakijestem pisze:

Kolejny spamer...
Może warto by wprowadzić zasadę że po każdym wpisie na forum trzeba odczekać z 60-90 sekund?

ten blog juz nie istnieje hehe


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Tristan Saint
Post: 05 cze 2014, 18:57 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 mar 2014, 16:45
Posty: 172
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  Strona 3 z 3
 [ Posty: 44 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3

Strefa czasowa UTC+1godz.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  


phpBB SEO