ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Twoja ostatnia wizyta: 21 wrz 2015, 14:22 Dzisiaj jest 21 wrz 2015, 16:28

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 75 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
Post: 23 lut 2015, 23:48 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 22 lut 2015, 05:04
Posty: 264
niby co powiedziałem szeptem?dostała jazdę jakiej jeszcze nie widzieliście tutaj heheeh dopiero byście sobie żyły podcinali ;) wiec masz błędne info od niej jak zwykle jest fałszywa:)nie boje się nikogo a miss się będę bał hehehe dobre sobie ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D może się wypiąć nawet wielkim bramkarzom u siebie w klubie żeby mnie ustawili do pionu i tak się nie przestraszę chyba ,że mam się Ciebie bać to chodz na moja trans pokaże Ci jak cały latam ze strachu hahahaha ;D ;D ;D ;D a więc szepcze do Ciebie i miss nie róbcie mi tego boje się hehehe miłego :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 23 lut 2015, 23:50 
Poglądacz
Poglądacz
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 sty 2015, 13:20
Posty: 92
Grimmi pisze:
PanOwieczek pisze:
No dobrze fachowcy od wszystkiego :) A co powstaje z połączenia tego alkoholu z wodą utlenioną? Może trafi się w końcu jakiś chemik i wytłumaczy to wszystkim ?

To jest tradycyjnie off-top jak w każdym temacie :)


Za żetona :P


Żetoniarz!

_________________
No dobra nie 92 a 89. Taki mały nawyk z s u...


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 23 lut 2015, 23:59 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 22 lut 2015, 05:04
Posty: 264
Żetoniarz![/quote]


dlatego tak broni miss ;) ;D ;D ;D ;D ;D podobni ludzie rozumieją się hihihi ;) ;D ;D ;D ;D ;D ;D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 24 lut 2015, 00:03 
Poglądacz
Poglądacz
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 sty 2015, 13:20
Posty: 92
oleola92 pisze:
Żetoniarz!
misiooo pisze:
dlatego tak broni miss ;) ;D ;D ;D ;D ;D podobni ludzie rozumieją się hihihi ;) ;D ;D ;D ;D ;D ;D


To Ty nie płacisz w sklepie żetonami? O.o

_________________
No dobra nie 92 a 89. Taki mały nawyk z s u...


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 24 lut 2015, 00:19 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2067
Jak jestes taki mega odwazny misioo to powiedziałbys kim jestes, zebysmy wiedzieli z jaka persona non grata mamy do czynienia, a tak to moge się domyslac.. władek? koras? moze ktos pomoze?

Mikej- misiu nie kuma netykiety, a ponoc taki yntelygent;>

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 24 lut 2015, 00:23 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 22 lut 2015, 05:04
Posty: 264
ja wszędzie płace w naturze :) nawet jak jest facet to wole odrobić np. przykręcając jakąś śrubkę w sklepie jak atrakcyjna kobieta to wiadomo co się dzieje hahahah :D ja uznaje tylko handel wymienny jak za starych dobrych czasów a żetony tylko ludziom w głowach mieszają nie będę już mówił komu żeby się nie powtarzać ale to każdy wie:) ale moja osoba została wyceniona przez nią na 5000zet hahaha dużo jak na takiego hejta :) nie spodziewałem się tego :o więc jak ktoś będzie chciał przygarnąć kropka to cenę już znacie tylko szybko bo jestem schapany na złoto tak jak ona ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 24 lut 2015, 00:28 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 14 sie 2014, 15:57
Posty: 252
misiooo pisze:
ja wszędzie płace w naturze :) nawet jak jest facet to wole odrobić np. przykręcając jakąś śrubkę w sklepie jak atrakcyjna kobieta to wiadomo co się dzieje hahahah :D ja uznaje tylko handel wymienny jak za starych dobrych czasów a żetony tylko ludziom w głowach mieszają nie będę już mówił komu żeby się nie powtarzać ale to każdy wie:) ale moja osoba została wyceniona przez nią na 5000zet hahaha dużo jak na takiego hejta :) nie spodziewałem się tego :o więc jak ktoś będzie chciał przygarnąć kropka to cenę już znacie tylko szybko bo jestem schapany na złoto tak jak ona ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D



:P to jakbyś coś potrzebował to mów śmiało ;) w zamian mi wyszorujesz kibelek :D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 24 lut 2015, 00:36 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 22 lut 2015, 05:04
Posty: 264
płotka pisze:
Jak jestes taki mega odwazny misioo to powiedziałbys kim jestes, zebysmy wiedzieli z jaka persona non grata mamy do czynienia, a tak to moge się domyslac.. władek? koras? moze ktos pomoze?

Mikej- misiu nie kuma netykiety, a ponoc taki yntelygent;>



etykieta w burdelu niezle płotka hahahaha dobry żart i jestem raczej wasza terra incognita do której nigdy nie dojdziecie ale możecie mnie mieć za intruza heheh najlepiej się spytaj tych pań, o których mówię prawdę one mnie znają bardzo dobrze a ja lubię się z wami tak droczyć więc zapraszam do zabawy we "WYRWIJ CHWASTA" widzę płotka,że pustak zabolał ale pamiętaj to było określenie adekwatne do twojego zachowania masz szanse zejść z tej drogi wierze w Ciebie :) Ja już nie chodzę po transmisjach gdzie szołapowe kurewki się rozbierają więc nie martw się nie będę Cię prześladował bo nie mam za co nie znam Cię wiec bez obaw:)miłego:)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 24 lut 2015, 00:45 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 22 lut 2015, 05:04
Posty: 264
ok Grimmi tylko za bardzo go nie eksploatuj do tego czasu bo stamtąd nie wyjdę będziesz musiał mnie sztywnego wrzucić pod pociąg żeby nie mieć zarzutów o nieumyślne spowodowanie śmierci :D :D :D Ty mnie będziesz bronił przed nimi bo niedługo będą chcieli wyrwać chwasta a ja Ci za to będę szorował kibel hahaha INFO DO WSZYSTKICH Z OSTATNIEJ CHWILI !!!!! Dostałem bana na ShowUp.tv od dziewczyny bo przyłapała mnie właśnie jak pokazuję miejsce gdzie ma mnie całować jedna łajdaczka z ShowUp.tv ,której nie lubię bo się poznałem na niej jakby co ta 2 pani hehe no i ban za pokazanie dupy do odwołania hahaha więc płotka musisz poczekać z wyrwaniem chwasta ale mogę Ci się pokazać na skp bo tam mnie przyłapie partnerka adres twarz nazwisko wszystko czego dusza zapragnie a Ty bedziesz wiedziała kto jest twoja persona non grata:) miłego wam wszystkim:)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 24 lut 2015, 01:00 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2067
misiooo pisze:
płotka pisze:
Jak jestes taki mega odwazny misioo to powiedziałbys kim jestes, zebysmy wiedzieli z jaka persona non grata mamy do czynienia, a tak to moge się domyslac.. władek? koras? moze ktos pomoze?

Mikej- misiu nie kuma netykiety, a ponoc taki yntelygent;>



etykieta w burdelu niezle płotka hahahaha dobry żart i jestem raczej wasza terra incognita do której nigdy nie dojdziecie ale możecie mnie mieć za intruza heheh najlepiej się spytaj tych pań, o których mówię prawdę one mnie znają bardzo dobrze a ja lubię się z wami tak droczyć więc zapraszam do zabawy we "WYRWIJ CHWASTA" widzę płotka,że pustak zabolał ale pamiętaj to było określenie adekwatne do twojego zachowania masz szanse zejść z tej drogi wierze w Ciebie :) Ja już nie chodzę po transmisjach gdzie szołapowe kurewki się rozbierają więc nie martw się nie będę Cię prześladował bo nie mam za co nie znam Cię wiec bez obaw:)miłego:)


buahahahahahahahahah bes kitu, niezle porobiony jestes:D

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 24 lut 2015, 01:12 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 22 lut 2015, 05:04
Posty: 264
płotka i koniec argumentów myślałem ,że konstruktywnie porozmawiamy żebyś nie mówiła , że nie chciałem podać Tobie wszystkich danych o mnie ale widzę ,że już nie nalegasz więc pewnie się przestraszyłaś ,że Cię uwiodę ;) na skp ;D ;D ;D ;D ;D ;D Tobie mogę podać nick z ShowUp.tv jak będę miał trans myślę ,że w tym tygodniu ban będzie sciagnięty oby :'( tylko nie wiem jeszcze jak bo na postach nie chcę bo tutaj gramy w wyrwij chwasta hehehehe ale będę miał hejtów na trans dzięki Tobie wszystkim powiesz jak ja to kocham znowu będę taki dowartościowany dzięki tym pustaką :) :) :) :) aha i nie biorę nic jedynie pozytywną energie od moich hejtów:) aha i adekwatne do twojego zachowania w tamtej chwili nie sądzę ,że jesteś nim w ogóle jak miss ale widzę głupiejesz od tego forum za dużo tu hejtów hahahahah widzisz tu jakiegoś ;) ;D ;D ;D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 24 lut 2015, 01:28 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2067
misiooo pisze:
tym pustaką


jesli juz to pustakom, ty moj inteligencie malutki;)
wczesniej napisałeś ze smiało mozesz sie odkryc, teraz niby cie prosic trzeba, a idz w chuj, az tak bardzo mi nie zalezy, zebym sobie miała zyły otwierac z niewiedzy.

edit. dorzuc w swoich wypowiedziach troche znakow przestankowych bo ciezko ogarnoąć

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 24 lut 2015, 01:34 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 22 lut 2015, 16:52
Posty: 13
płotka pisze:
misiooo pisze:
tym pustaką


jesli juz to pustakom, ty moj inteligencie malutki;)
wczesniej napisałeś ze smiało mozesz sie odkryc, teraz niby cie prosic trzeba, a idz w chuj, az tak bardzo mi nie zalezy, zebym sobie miała zyły otwierac z niewiedzy.

edit. dorzuc w swoich wypowiedziach troche znakow przestankowych bo ciezko ogarnoąć




Płotka, przeciez daje przecinek przed 'że' ;D Inteligent i to nie malutki.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 24 lut 2015, 01:55 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 22 lut 2015, 05:04
Posty: 264
CZYTAJCIE POSTY WIECIE GDZIE MOZECIE SB WSADZIC TE LITERKI HEHEHEH WIEDZIALEM ZE SIEGNIECIE PO TAKIE ARGUMENTY ZEBY SIE DOWARTOSCIOWAC INNYCH BRAK PLOTKA WYSTARCZY POPYTAC KAZDY WIDZIAL MOJA BRZYDKA MORDE NA ShowUp.tv SWIEZACZKU HEHEH ZAWDZIECZASZ TO JEDNEJ LAJDACZCE Z ShowUp.tv (TWOJEGO POKROJU) I SWOJEJ NIEUDOLNOSCI ZE MNIE NIE ZNALAZLAS HEHEH A WIEC WYRWAC CHWASTA TRWA!!!!TERAZ PRZERWA NA REKLAMY I BANY HAHAHAHA I POWRACAMY PO PRZERWIE ZIMOWEJ NOWY SEZON HEHEHE
płotka pisze:
Inteligent i to nie malutki.
ZACYTUJE ZEBY TAK SAMO SIE DOWARTOSCIOWAC PUSTYMI HASLAMI CHOC TO AKURAT TRAFNE I NIE PUSTE ;D ;D ;D ;D PRZYNAJMNIEJ W TEJ DRUGIEJ CZESCI ;D ;D ;D ;D ;D ;D TRZYMAJTA MILEGO POLOWANIA ;D ;D ;D ;D ;D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 24 lut 2015, 09:09 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 cze 2014, 07:11
Posty: 702
Zaczynam chyba trolla lubić :) made my day misiooo :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 24 lut 2015, 10:15 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2067
Chujowo cytujesz,tego nie napisałam ;)
a co do ShowUp.tv, nie jest moim całym życiem-jak w Twoim przypadku,także lata mi to koło dupy kim jesteś- tak pisząc całkiem serio ;)

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 25 lut 2015, 01:35 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 22 lut 2015, 05:04
Posty: 264
milo ,że chociaż komuś rozweseliłem dzień swoja "głupotą" hehehe trole to bardzo mile zwierzątka ;D ;D ;D ;D no i bardzo dobrze miejmy wszystkich i wszystko w dupie tylko moja jest jednokierunkowa tylko wylot wiec będzie problem a twoja? ;D ;D ;D ;D ;D chyba będzie luzniej z tematem ;D ;D ;D ;D ;D ;D moje życie to Ghost Dog a nie jakiś pierdolony burdel ale się uśmiałem ale to twoja praca więc raczej ma to większy związek z twoim i ,że żyjesz tym portalem i z niego:)WYRWAĆ CHWASTA JUŻ NIEDŁUGO NIE NIECIERPLIWCIE SIĘ MOI KOCHANI FANI ;D ;D ;D ;D ;D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 25 lut 2015, 10:09 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2067
Jak juz wielokrotnie podkreslalam, nie biorę w dupe;)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 25 lut 2015, 12:09 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 22 lut 2015, 05:04
Posty: 264
A do dupy? ;D ;D ;D ;D ;D ;D szkoda w takim razie musisz mieć mnie w pizdzie a to już niebezpieczne jeszcze Cię doprowadzę :) :) i nie będę mógł się pózniej uwolnić od Fanki wkładania mnie do pizdy hihihi ;D ;D ;D ;D ;D ;D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 25 lut 2015, 12:59 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2067
pizda to możesz mówić o waginie swojej kobiety:)

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 75 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: znowak i 0 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty

Szukaj:
Przejdź do:  


phpBB SEO