ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Twoja ostatnia wizyta: 05 paź 2015, 14:14 Dzisiaj jest 05 paź 2015, 14:29

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 95 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: ZRZUTKA
Post: 13 cze 2014, 12:44 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1474
płotka pisze:
no dobrze, a ktos oprocz Ciebie Ruger w koncu bierze udział w tej akcji zorganizowanej? bo ja jakos nie widze jakos lasu rąk;>


A jak mam zacząć akcję jeżeli już na pierwszej stronie, zamiast postów o chęci pomocy, głosów poparcia i ewentualnej krytyki (na która też liczyłem) pojawia się jedynie bezpodstawny hejt na moją osobę, tylko i wyłącznie za to, że kiedyś kogos zrównałem z ziemią w innym poście i teraz uważa, że musi torpedować WSZYSTKO gdzie pojawia się jakikolwiek mój post? Nie ma nawet sensu zaczynać zrzutki, bo czegokolwiek bym nie zrobił mam "anioła stróża" który będzie sabotował każde moje działanie

marecki3456 pisze:
Ruger jestem wrażliwy na to jak ShowUp.tv jest postrzegany przez innych ludzi, jak również na sępów. I będę Cię wszędzie tępił rozumiesz? Reprezentujesz wszytko to czego nie znoszę na tym portalu. Całą nienawiść i pogardę jaką mam dla sępów, przelewam na Ciebie bo w końcu nadałeś tej masie postać, z którą mogę walczyć.


Kiedyś MUSI w końcu do Ciebie dotrzeć, że wszystko to co pisałem o sępieniu to fikcja, że od roku przelałem już łącznie dziewczynom ponad 60000 żetonów i robie to nadal każdego dnia kupując privki i potem je recenzując, nie możesz być aż tak głupi żeby tego nie zrozumieć!

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: ZRZUTKA
Post: 13 cze 2014, 12:51 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2075
Wiesz ja nei specjalnie przepadam z Toba, robisz jakies dziwne akcje typu- jestem sepem- jestem bogaczem- jestem dziennikarzem- jestem trolem.
Jak juz wiemy w necie kazdy moze byc kazdym, a majac taka baze nagranych privow wcale nie musiałbys na nie chodzic zeby je recenzowac. Taka prawda:)

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: ZRZUTKA
Post: 13 cze 2014, 12:58 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 maja 2014, 17:48
Posty: 593
hahah kiedy Ty mnie zrównałeś z ziemią? Chodzi Ci o to co napisałeś o "klęknięciu do loda"? Każdy rozsądny użytkownik oceni po swojemu tamtą dyskusję. Jak zwykle obróciłeś to "od początku tak chciałem". Zrównałeś mnie ziemią, fakt. A teraz piszesz, że wszystko co pisałeś było fikcją do tej pory. Widzisz Ruger jedyne co potrafisz jak przegrywasz, to udać że chciałeś żeby tak wyszło. Pluń mu w oczy to powie, że deszcz pada...jakoś tak.

Daję Ci luz bo nie mam w zwyczaju się znęcać. Moja rada na przyszłość to nie posyłaj posta zanim 3X go nie przemyślisz.

_________________
Dawniej marecki3456, nick na ShowUp.tv maq242


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: ZRZUTKA
Post: 13 cze 2014, 13:00 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 sty 2014, 00:37
Posty: 660
on zaraz napisze, że jest kobietą, ma duże cycki i sam transmituje na ShowUp.tv...


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: ZRZUTKA
Post: 13 cze 2014, 13:04 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 maja 2014, 17:48
Posty: 593
I że jest z Onetu i zbierał materiały o ShowUp.tv udając sępa na forum. Wszystko możliwe.

Edit: I szczerze to wszystkie sępy nie rozpalają we mnie takiej nienawiści. Ale to w jaki sposób Ty się wypowiadasz, oceniasz z góry innych, wymądrzasz się - sprawia że nie mogę się powstrzymać żeby Ci nie dojebać. Zresztą widzę nie tylko ja.

Cytuj:
I druga sprawa - ile "prawdziwej" prawdy o kimś można się dowiedzieć z tego co on mówi sam o sobie samym??? Gdyby Hitler pisal bloga też pewnie poznalibyśmy go tylko jako niespełnionego malarza o wrażliwej duszy :-) Już wolę opinię wyrabiać sobie na tym, co zaobserwowałem JA i inni ludzie.


Bardzo mądry cytat:P

_________________
Dawniej marecki3456, nick na ShowUp.tv maq242


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: ZRZUTKA
Post: 13 cze 2014, 13:16 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1474
marecki3456 pisze:

Edit: I szczerze to wszystkie sępy nie rozpalają we mnie takiej nienawiści. Ale to w jaki sposób Ty się wypowiadasz, oceniasz z góry innych, wymądrzasz się - sprawia że nie mogę się powstrzymać żeby Ci nie dojebać. Zresztą widzę nie tylko ja.


I to jest właśnie cecha która wyróżnia MISTRZOWSKICH troli od zwykłych, lamusowatych szaraczków stawiających swoje pierwsze kroki w troll-świecie

marecki3456 pisze:
Cytuj:
I druga sprawa - ile "prawdziwej" prawdy o kimś można się dowiedzieć z tego co on mówi sam o sobie samym??? Gdyby Hitler pisal bloga też pewnie poznalibyśmy go tylko jako niespełnionego malarza o wrażliwej duszy :-) Już wolę opinię wyrabiać sobie na tym, co zaobserwowałem JA i inni ludzie.


Bardzo mądry cytat:P


Dziękuje

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: ZRZUTKA
Post: 13 cze 2014, 13:19 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1474
marecki3456 pisze:
Edit: I szczerze to wszystkie sępy nie rozpalają we mnie takiej nienawiści. Ale to w jaki sposób Ty się wypowiadasz, oceniasz z góry innych, wymądrzasz się - sprawia że nie mogę się powstrzymać żeby Ci nie dojebać. Zresztą widzę nie tylko ja.


I to jest właśnie cecha która wyróżnia MISTRZOWSKICH troli od zwykłych, lamusowatych szaraczków stawiających swoje pierwsze kroki w troll-świecie - jeżeli Twój post nie wywołuje furii takiej, że koleś po drugiej stronie kabelka ma ochotę cię natychmiastowo rozszarpać albo zadźgać a potem włóćzyć twoje zwłoki końmi - jesteś marnym trolem, musisz jeszcze ćwiczyć. Ale chyba muszę już z tym skończyć, bo w sumie nie przyszedłem tu żeby Was trollować tylko żeby zbierać materiały do artykułu do Onetu o ShowUp.tv. I na pewno muszę nowe konto założyć, bo niedługo zaczynam robić swoje transmisję (bo tak w realnym świecie to jestem kobietą i przyszłam tu zarabiać a nie się kłócić) a to moje "męskie" zaczyna się źle kojarzyć

marecki3456 pisze:
Cytuj:
I druga sprawa - ile "prawdziwej" prawdy o kimś można się dowiedzieć z tego co on mówi sam o sobie samym??? Gdyby Hitler pisal bloga też pewnie poznalibyśmy go tylko jako niespełnionego malarza o wrażliwej duszy :-) Już wolę opinię wyrabiać sobie na tym, co zaobserwowałem JA i inni ludzie.


Bardzo mądry cytat:P


Dziękuje

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: ZRZUTKA
Post: 13 cze 2014, 13:20 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 maja 2014, 17:48
Posty: 593
spoko za 3 posty powiesz, że żartowałeś. Przyzwyczaiłem się. Czyli klękłem do loda?

_________________
Dawniej marecki3456, nick na ShowUp.tv maq242


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: ZRZUTKA
Post: 13 cze 2014, 13:21 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1474
Żartowałem, klękaj do loda!

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: ZRZUTKA
Post: 13 cze 2014, 13:24 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 maja 2014, 17:48
Posty: 593
Wiedziałem mistrz Ruger od początku z nami pogrywał. To ci dopiero manipulant. A my głupi. Intrygant czempion.

_________________
Dawniej marecki3456, nick na ShowUp.tv maq242


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: ZRZUTKA
Post: 13 cze 2014, 13:26 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1474
Nie z "nami" tylko z Tobą, kiedy ktoś inny prowadzi dyskusje to staram się mu odpowiadać na poziomie (niższym lub wyższym) - koedy Ty zaczynasz swój hejt, z mojej storny jest tylko flame i trolling. Zniżenie rozmowy do poziomu bagna wytrąca Ci z ręki Twój jedyny argument do hejtu tzn. "walkę z uosobieniem sępizmu stosowanego" bo taka "walka" jest bezcelowa, troll ZAWSZE ma ostatnie zdanie i nie jest to ani zdanie logiczne ani prowadzące do czegokolwiek!

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: ZRZUTKA
Post: 13 cze 2014, 13:34 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 maja 2014, 17:48
Posty: 593
uuuuuuuuuuuuuuu ja myślę że ty chyba serio potrzebujesz tabletek. Parę postów wyżej mówiłeś mi żebym się zamknął. A teraz piszesz, że od początku chciałeś mnie nakręcić? Kiełbie we łbie jak to mówią. O i to też planowałeś, że zaczniesz udawać sępa, bo wiedziałeś że się w końcu odezwę, chociaż nawet zarejestrowany wtedy nie byłem? Tobie to już widzę granice się zacierają. Chciałbym zastosować twoją taktykę to napisałbym, że to ja Cię strollowałem, ale wyjebane mam na internetowe zwycięstwa. Dostałeś parę słów prawdy, mądry człowiek wyciąga wnioski.

Cytuj:
Definicja szaleństwa według Einsteina to „robić wciąż to samo, oczekując innego rezultatu”.

_________________
Dawniej marecki3456, nick na ShowUp.tv maq242


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: ZRZUTKA
Post: 13 cze 2014, 13:44 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1474
No właśnie, odpowiadasz mi ciągle a nie ma rezultatu, ja ZAWSZE będe mial ostatni post i ZAWSZE to ja będe zwycięzcą internetowego pojedynku!

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: ZRZUTKA
Post: 13 cze 2014, 13:48 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 maja 2014, 17:48
Posty: 593
Napisałem, że wyjebane mam na internetowe zwycięstwa, każdy oceni jak chce. Ciebie już nic nie uratuje widać. Papa. Kolega Cię szukał na szałcie. Ponoć idziecie "ruchać"

_________________
Dawniej marecki3456, nick na ShowUp.tv maq242


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: ZRZUTKA
Post: 13 cze 2014, 14:13 
Świeżak
Świeżak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 cze 2014, 10:15
Posty: 34
marecki3456 pisze:
Napisałem, że wyjebane mam na internetowe zwycięstwa, każdy oceni jak chce. Ciebie już nic nie uratuje widać. Papa. Kolega Cię szukał na szałcie. Ponoć idziecie "ruchać"


prosta różnica jest taka że my potrafimy sie przyznać do tego co robimy i nie zrobili byśmy się czerwoni jak ty buraku ze wstydu. każdy wie o co chodzi tylko nasz problem jest taki że powiedzieliśmy prawdę bezinteresownie ale nie ma co żałować może pare pierdzących żyłek wam popękało dzięki temu :D

_________________
"Wykopane dołki kurew i alfonsów, teraz jako ich groby, chwastem porośnięte. Na drugi raz posłuchasz zanim pomyślisz że wszystko można wyciąć jak w aborcji twojego umysłu którą sprawiłaś sobie wieki temu." - Majkel Dżekson


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: ZRZUTKA
Post: 13 cze 2014, 14:16 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 maja 2014, 17:48
Posty: 593
Dobry jestes, taki Ruger z pyskiem i głupszy. Róbcie na co tam macie ochotę. Wirtualni Ruchacze.

_________________
Dawniej marecki3456, nick na ShowUp.tv maq242


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: ZRZUTKA
Post: 13 cze 2014, 14:18 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 04 cze 2014, 19:36
Posty: 164
MajkelDżekson pisze:
komin - ty nie musisz mi opowiadać jak to wygląda gdy zgrana drożyna działa w akcji bo widzę że nie masz pojęcia ani o tym ani o podstawach informatyki ani o wielu innych rzeczach. uświadomię cie tylko w jednym dziecinnie prostym fakcie że gdy ty wleziesz przykładowo za 500 na jakiś orgazm czy cyce, to my wejdziemy w pięciu na to samo za 100 i każdemu z nas zostanie 400 w kieszeni czyli razem 2000 a tobie 0. a nawet jeśli ShowUp.tv upadnie dzięki temu to podziękuję za to Bogu jedynemu bo to zawsze było moje skryte marzenie. A to co o mnie powie jakiś cwel albo dziwieczka interesuje mnie tyle samo co mistrzostwa świata w piłce nożnej :D


Dziekuje ze poswieciles swoj cenny czas na doglebna analize moich zdolnosci pracy zespolowej, umiejetnosci informatycznych oraz mojej wiedzy w zakresie "wielu innych rzeczy" :)
Twoj wyklad z ekonomii jest dla mnie tak cenny ze chyba bede go analizowac latami :)
Twoje skryte marzenie tak mnie wzruszylo ze chyba napisze w twoim imieniu list do fundacji "Mam marzenie" (mimo ze nie rozumiem motywacji, ale coz, nie jestem zbyt bystry w porownaniu z toba :( )
Nie musisz juz odpisywac na tego posta, postanowilem zostac cwelem, nie musisz sie liczyc z moim zdaniem.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: ZRZUTKA
Post: 13 cze 2014, 14:28 
Świeżak
Świeżak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 cze 2014, 10:15
Posty: 34
nie muszę odpisywać... uff to sie nazywa demokracja <3 kocham ją

_________________
"Wykopane dołki kurew i alfonsów, teraz jako ich groby, chwastem porośnięte. Na drugi raz posłuchasz zanim pomyślisz że wszystko można wyciąć jak w aborcji twojego umysłu którą sprawiłaś sobie wieki temu." - Majkel Dżekson


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: ZRZUTKA
Post: 13 cze 2014, 14:41 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 04 cze 2014, 19:36
Posty: 164
I jeszce putanko do Rugera, bo rozumiem ze Majkel jest biedny i to bieda zmusza go do privow w dziesieciu.
A Ty Ruger cale 60 kola zet wydales, czyli jakies drobne masz, to po co ci to? Chyba ze chcesz zostac Robinhoodem szolapa? To moze bierz te privy u wszystkich po kolei, nagrywaj i wrzucaj dla biednych, niech maja...
Tylko pamietaj, jak prawdziwy Robin wrzucaj za darmo, bo jeden alfons juz sie tu pojawil co chcial pare zet za nagranie a to juz nie podchodzi pod prace spoleczne tylko streczycielstwo ::)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: ZRZUTKA
Post: 13 cze 2014, 14:44 
Świeżak
Świeżak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 cze 2014, 10:15
Posty: 34
komin pisze:
I jeszce putanko do Rugera, bo rozumiem ze Majkel jest biedny i to bieda zmusza go do privow w dziesieciu.
A Ty Ruger cale 60 kola zet wydales, czyli jakies drobne masz, to po co ci to? Chyba ze chcesz zostac Robinhoodem szolapa? To moze bierz te privy u wszystkich po kolei, nagrywaj i wrzucaj dla biednych, niech maja...
Tylko pamietaj, jak prawdziwy Robin wrzucaj za darmo, bo jeden alfons juz sie tu pojawil co chcial pare zet za nagranie a to juz nie podchodzi pod prace spoleczne tylko streczycielstwo ::)


źle zrozumiałeś bo to ty jesteś biedny ale w tej swojej biedzie nic sie już nie dowiesz chyba ze Ruger okaże sie frajerem by z tobą gadać. ty nie musiałeś postanawiać zostać cwelem bo się nim urodziłeś. a teraz pisz do ściany lamusie.

_________________
"Wykopane dołki kurew i alfonsów, teraz jako ich groby, chwastem porośnięte. Na drugi raz posłuchasz zanim pomyślisz że wszystko można wyciąć jak w aborcji twojego umysłu którą sprawiłaś sobie wieki temu." - Majkel Dżekson


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 95 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: duzy87r, ernesto84, galanonim96, julian bruno, Luniek87, mitch99, niepodam12, PanVersi, prezes999, ratyn, Szokobons1o, valery, vrona, znowak, zyg_kow i 1 gość


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty

Szukaj:
Przejdź do:  


phpBB SEO