ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Twoja ostatnia wizyta: 05 paź 2015, 14:14 Dzisiaj jest 05 paź 2015, 14:30

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
Post: 16 wrz 2015, 18:10 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 30 sie 2015, 16:40
Posty: 340
ja to nawet nie mam pojecia kto to jest ta "pussy anal"... ale faktycznie w wersji z k272 mogloby to miec jeszcze jakis sens :D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 16 wrz 2015, 18:59 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 28 gru 2013, 02:57
Posty: 456
Koneser00 pisze:
Wolf pisze:
Buahahaha ;D Jak się ktoś na to złapie to spadnę z fotela (ze śmiechu).




Tak spadniesz z fotela , że już 11 osob wysłało :) to jest płatne na stałe ale po wysłaniu sms mozesz wyslac sms za 20 groszy , że rezygnujesz . Przyznam , że nie patrzyłem , że to aż 20 zl pobierze chodz dla chcącego nic trudnego a privek jest od pussy anal :) + maly dodatek privek od seksownej zabojczyni zabawa na lozeczku nikt nie kaze wam wysylac . Jeżeli chcecie moge zrobic reup tanszy bo nie wiedzialem , że az tyle to bedzie


Srututu :D A teraz mówisz, że załadujesz i będzie taniej. To uważasz, że byłoby to fair względem tych co zapłacili? O ile serio tacy się znaleźli :D Nawet nie znam typki, a Ty piszesz że 90% ludzi tego poszukuje XDD


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 16 wrz 2015, 19:00 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 cze 2015, 22:49
Posty: 140
Ja bym obejrzał priv z Hiperboliczną, chociaż złamałby mi serce... ;)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 16 wrz 2015, 19:25 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 06 kwie 2014, 15:48
Posty: 75
Wolf pisze:
Koneser00 pisze:
Wolf pisze:
Buahahaha ;D Jak się ktoś na to złapie to spadnę z fotela (ze śmiechu).




Tak spadniesz z fotela , że już 11 osob wysłało :) to jest płatne na stałe ale po wysłaniu sms mozesz wyslac sms za 20 groszy , że rezygnujesz . Przyznam , że nie patrzyłem , że to aż 20 zl pobierze chodz dla chcącego nic trudnego a privek jest od pussy anal :) + maly dodatek privek od seksownej zabojczyni zabawa na lozeczku nikt nie kaze wam wysylac . Jeżeli chcecie moge zrobic reup tanszy bo nie wiedzialem , że az tyle to bedzie


Srututu :D A teraz mówisz, że załadujesz i będzie taniej. To uważasz, że byłoby to fair względem tych co zapłacili? O ile serio tacy się znaleźli :D Nawet nie znam typki, a Ty piszesz że 90% ludzi tego poszukuje XDD



to nie żadna pussyanal tylko SweetPussy/Sweeety czy jak ona tam teraz ma, priv z analem, ja jebie ludzie, a tak na marginesie to słaby ten anal jest, nagranie fruwało gdzies po necie, trzeba dobrze poszukać


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 16 wrz 2015, 19:52 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 04 mar 2015, 23:48
Posty: 280
chartreuse pisze:
to nie żadna pussyanal tylko SweetPussy/Sweeety czy jak ona tam teraz ma, priv z analem, ja jebie ludzie, a tak na marginesie to słaby ten anal jest, nagranie fruwało gdzies po necie, trzeba dobrze poszukać


Skąd wiadomo, że na pewno o nią chodzi? Ale jeśli to pusia, to jej anal bym chętnie obejrzał, a jeżeli lata po necie, to linkiem zarzucić:)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 16 wrz 2015, 20:14 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 sie 2014, 13:55
Posty: 1472
"PPA to bardzo popularna opcja wśród osób już wdrożonych w temat zarabiania przez internet. Są tacy, którzy w ten sposób zarabiają na życie. Całość polega na udostępnianiu plików, ale zanim druga strona je pobierze musi wpisać swój numer telefonu, co za tym idzie? Otrzyma ona Premium SMS, które kosztuje kilka złotych, ale pobierze swój wymarzony plik.
Warto udostępniać pliki z innej półki. Nie muszą być prawdziwymi plikami, ważne żeby miały nazwę tego prawdziwego."


Short linki, PPA ciekawe co będzie następne...


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 16 wrz 2015, 20:55 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 lut 2014, 22:35
Posty: 520
W końcu wkurwi jakąś dziewczynę, na której próbuje zbić swoją fortunę i się skończy kariera od zera do milionera na plechach frajerów.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 16 wrz 2015, 22:23 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 cze 2014, 15:38
Posty: 222
Wysłałem 3 sms'y.
Żaden txt się nie pokazał.
Nie ma linku.
Nie polecam.
A chciałem zobaczyć filmik z masturbacji dany pyskatej :/


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 16 wrz 2015, 22:27 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 30 sie 2015, 16:40
Posty: 340
mroz3k pisze:
A chciałem zobaczyć filmik z masturbacji dany pyskatej :/

to zes faktycznie wtopil, bo dana masturbowala sie ze 2 tygodnie temu i to na ogole ze free (jesli jestes zwolennikiem sepiarstwa) :D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 16 wrz 2015, 22:34 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 04 mar 2015, 23:48
Posty: 280
kozakinho pisze:
mroz3k pisze:
A chciałem zobaczyć filmik z masturbacji dany pyskatej :/

to zes faktycznie wtopil, bo dana masturbowala sie ze 2 tygodnie temu i to na ogole ze free (jesli jestes zwolennikiem sepiarstwa) :D


że mnie to ominęło >:(


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 17 wrz 2015, 00:17 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 22 lis 2014, 22:45
Posty: 55
gtr pisze:
W końcu wkurwi jakąś dziewczynę, na której próbuje zbić swoją fortunę i się skończy kariera od zera do milionera na plechach frajerów.




Po pierwsze radze się zapoznać z prawem jeżeli już chcesz takie wnioski wysuwać po 2 już nie raz tu czytalem jak innych straszyliscie policją etc i jakoś do dziś znam ludzi co sprzedają privki nie mają żadnych problemów itp więc proszę zachowaj to dla siebie . Natomiast ten pan co pisał , że wysłał sms nie wysłał nic bo widzę ile osób wysłało i od czasu jak napisalem ilość z daną liczbą ta liczba się nie zmieniła więc błagam Cie koleś nie pier... farmazonów . A na koniec dodam , że ja tak faktycznie zarabiam na tym około 900 / 1200 zł dziennie za sub zagraniczne do 400 euro dziennie około 1400zł nie licząc shorta co mnie ostatnim czasy miło zaskoczył min dziennie wpada nie muszę nic robić tylko promować jakies gowna dobra kasa i łatwa .


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 17 wrz 2015, 00:54 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 15 mar 2014, 18:33
Posty: 141
w skrócie robisz ludzi w huja... wiec powodzenia, ja na pewno nie bede klikał w twoje linki


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 17 wrz 2015, 09:24 
Świeżak
Świeżak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 sie 2014, 13:40
Posty: 30
Koneser00 pisze:
gtr pisze:
W końcu wkurwi jakąś dziewczynę, na której próbuje zbić swoją fortunę i się skończy kariera od zera do milionera na plechach frajerów.




A na koniec dodam , że ja tak faktycznie zarabiam na tym około 900 / 1200 zł dziennie za sub zagraniczne do 400 euro dziennie około 1400zł nie licząc shorta co mnie ostatnim czasy miło zaskoczył min dziennie wpada nie muszę nic robić tylko promować jakies gowna dobra kasa i łatwa .


Chuja jebany idioto zarabiasz :) Faktycznie znalazles sobie nisze - forum ShowUp.tv na ktorym 30 ~ uzytkownikow jest naprawde aktywnych z czego 25 ma Cie za skonczonego idiote i w zyciu nie wejdzie w Twoje obsrane linki a pozostale 5 nawet Cie nie zna. Pozdrawiam serdecznie


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 17 wrz 2015, 10:40 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 lut 2014, 22:35
Posty: 520
Koneser00 pisze:
gtr pisze:
W końcu wkurwi jakąś dziewczynę, na której próbuje zbić swoją fortunę i się skończy kariera od zera do milionera na plechach frajerów.




Po pierwsze radze się zapoznać z prawem jeżeli już chcesz takie wnioski wysuwać po 2 już nie raz tu czytalem jak innych straszyliscie policją etc i jakoś do dziś znam ludzi co sprzedają privki nie mają żadnych problemów itp więc proszę zachowaj to dla siebie . Natomiast ten pan co pisał , że wysłał sms nie wysłał nic bo widzę ile osób wysłało i od czasu jak napisalem ilość z daną liczbą ta liczba się nie zmieniła więc błagam Cie koleś nie pier... farmazonów . A na koniec dodam , że ja tak faktycznie zarabiam na tym około 900 / 1200 zł dziennie za sub zagraniczne do 400 euro dziennie około 1400zł nie licząc shorta co mnie ostatnim czasy miło zaskoczył min dziennie wpada nie muszę nic robić tylko promować jakies gowna dobra kasa i łatwa .


Już w pierwszym poście tematu ordynarnie w chuja sobie poleciałeś pisząc o koszcie sms 10zł, gdzie faktycznie kosztuje ponad 23zł. Post edytowałeś 2 razy więc miałeś sporo czasu aby taki drobny szczegół sprawdzić. Więc kto tutaj pierdoli farmazony?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 17 wrz 2015, 10:44 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 15 mar 2014, 18:33
Posty: 141
i zaplacil jeszcze za niego 1k zetonow xD


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 17 wrz 2015, 10:51 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 lut 2014, 22:35
Posty: 520
Większość tego gówna co wrzuca znalazł na chomiku czy w innym miejscu lub pochodzi z wymiany takich samych gówien.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 17 wrz 2015, 10:59 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 cze 2014, 10:26
Posty: 1239
kozakinho pisze:
[...]a tak w ogole to kogo privek jest poszukiwany przez 90% osob? ???


Lukkkiego z kuzynką, na którym był Gtr, podobno nieźle sobie pofolgowali i działo się.
Zapłacę każdą cenę jeśli ktoś ma Obrazek


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 17 wrz 2015, 11:16 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 cze 2014, 07:11
Posty: 724
Dla mnie i tak fenomenem jest to, że znajdzie się jakiś "tempy" frajer, który wyśle sms po to aby pobrać jakiś film z szołapa. Geniusze po prostu geniusze...90% osób to idioci?

https://youtu.be/xjSZ_YVhABw


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 17 wrz 2015, 15:41 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 20 wrz 2014, 11:54
Posty: 128
Weź się chłopie za normalną robotę


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 17 wrz 2015, 16:29 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 lut 2014, 22:35
Posty: 520
LoverOfCats pisze:
kozakinho pisze:
[...]a tak w ogole to kogo privek jest poszukiwany przez 90% osob? ???


Lukkkiego z kuzynką, na którym był Gtr, podobno nieźle sobie pofolgowali i działo się.
Zapłacę każdą cenę jeśli ktoś ma Obrazek


Do dzisiaj nie jestem w stanie wskazać kto lepiej opierdalał kiełbasę - lukkki czy jego kuzynka.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: galanonim96, ilos, julian bruno, PanVersi, prezes999, ratyn, Szokobons1o, Wyspecjalizowany, znowak, zyg_kow i 1 gość


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty

Szukaj:
Przejdź do:  


phpBB SEO