ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Twoja ostatnia wizyta: 05 paź 2015, 14:14 Dzisiaj jest 05 paź 2015, 14:28

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
Post: 27 cze 2014, 09:06 
Einstein sexu
Einstein sexu

Rejestracja: 08 gru 2013, 13:23
Posty: 626
Wredny_typ pisze:
Tristan Saint pisze:
Polska policja nic nie zrobi. Nie mają dostępu do IP użytkowników tych hostingów, bo serwery stoją w krajach egzotycznych, sam adres IP nie jest dowodem, bo nie wskazuje konkretnej osoby, a nawet konkretnego urządzenia z którego ew. przestępstwa dokonano.
Zostałem przez panów policjantów nawet ładnie uświadomiony, że chuja mogą i w sumie im się nie chce.
.....................
Dziewczyny: Jak nie chcecie być nagrane, nie chcecie by filmy z wam krążyły po sieci itd. po prostu nie nadawajcie na kamerkach erotycznych. Tak jest najbezpieczniej. A wasze przekonanie, że jedna wizyta na policji i ze dwie w sądzie i macie milionowe odszkodowanie... zapomnijcie, zejdźcie na ziemie. Możecie iść na policję i w sumie nawet do tego zachęcam, może rozmowa z niebieskimi wam uzmysłowi, jak niewiele mogą.



Policja może tylko im się nie chce - zależy to od policji też. Kilka taki spraw mój kolega (z którym na bieżąco współpracuję) prowadził i prawda jest taka że mogą wszystko tylko wolą olać to co jest mal,o szkodliwe. Przykładem jest tu kinomaniak który nie łamał prawa a jednak go zamknęli..

Druga sprawa to to że odszkodowanie jest jak najbardziej możliwe z pozwu cywilnego a co do filmów w sieci to prokuratura ma wręcz obowiązek ustalić IP delikwenta wrzucającego film. Policja może i oleje ale prokuratura nie ma wyjścia - musi ustalić.

Nie jest prawdą że kraje egzotyczne nie mają prawa tylko trzeba odpalić pismo do interpolu/europolu i mamy co chcemy.

Tobie radzę do androida dodawać sprawdzanie licencji - czy na danym fonei jest licencja zakupiona i tyle, i po problemie :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 27 cze 2014, 09:59 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 16 cze 2014, 14:22
Posty: 16
Wredny_typ pisze:
Dział download to pół biedy tak naprawdę, na pewnym polskim forum w torze można dostać dane osobowe lasek z ShowUp.tv+nagrania+różne ciekaw informacje (szkoła/praca/parnerzy/rodzina etc) ponoć idealna do szantażowania. Ale ile lasek z ShowUp.tv wie co to tor ew. wie jak zatroszczyć się o swoje bezpieczeństwo i ochronę danych?


Polska policja nie ustali kto wrzucal fote lub film na zippyshare, ale juz ustali dane z maila jesli ktos posiada konto na onecie/wp/gmail/interii i to w ciagu chwili.
Osoba ktora udostepniala tu najwiecej filmow przeciez podawala adres swojej skrzynki na wp, w dodatku z nazwiskiem w adresie.
A podaj adres tego forum na torze.
Uzywalem regularnie onionforum i torowiska, ale gdy padly przestalem bo nie znam zadnych ciekawych miejsc w tej sieci.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 27 cze 2014, 10:27 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 14 cze 2014, 13:10
Posty: 205
Tristan Saint pisze:
Wyspecjalizowany pisze:
dlatego dział download powinien zostac usuniety,


Wyspecjalizowany pisze:
Ja mam, jak znajde to wrzuce :)
Temat Moli_Loli
Wyspecjalizowany pisze:
Ktos ja moze kojarzy? ma ktos moze cos z nia?
Temat AlicjaLukasz
Wyspecjalizowany pisze:
podbijam! ma ktoś coś z Fanta033?
Temat Fanta
Wyspecjalizowany pisze:
Ma ktoś może jakieś pokazy/privy z Fanta03/Fanta033? na niej mi aktualnie zależy :)
Temat Wymiana


Zdecyduj się, chyba że następne 50 postów "bijemy", Wyspecjalizowany lub kochaczek23. :D



Zacznę od tego:
-nic nie wrzuciłem
-pytałem w dziale poszukuję
coś jeszcze? :D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 27 cze 2014, 11:58 
Einstein sexu
Einstein sexu

Rejestracja: 08 gru 2013, 13:23
Posty: 626
ReichsFuhrer pisze:
Wredny_typ pisze:
Dział download to pół biedy tak naprawdę, na pewnym polskim forum w torze można dostać dane osobowe lasek z ShowUp.tv+nagrania+różne ciekaw informacje (szkoła/praca/parnerzy/rodzina etc) ponoć idealna do szantażowania. Ale ile lasek z ShowUp.tv wie co to tor ew. wie jak zatroszczyć się o swoje bezpieczeństwo i ochronę danych?


Polska policja nie ustali kto wrzucal fote lub film na zippyshare, ale juz ustali dane z maila jesli ktos posiada konto na onecie/wp/gmail/interii i to w ciagu chwili.
Osoba ktora udostepniala tu najwiecej filmow przeciez podawala adres swojej skrzynki na wp, w dodatku z nazwiskiem w adresie.
A podaj adres tego forum na torze.
Uzywalem regularnie onionforum i torowiska, ale gdy padly przestalem bo nie znam zadnych ciekawych miejsc w tej sieci.


Gazet nie czytasz? O złapanych pedofilach z tora nie słyszałeś? Tor zostawia ślad ;) Jak wszystko ;)
Policja we współpracy z policja z innych krajów może ustalić wszystko a są też rzeczy które ustalić mogą priorytetem.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 27 cze 2014, 17:59 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 cze 2014, 23:44
Posty: 281
ReichsFuhrer pisze:
Polska policja nie ustali kto wrzucal fote lub film na zippyshare, ale juz ustali dane z maila jesli ktos posiada konto na onecie/wp/gmail/interii i to w ciagu chwili.
Osoba ktora udostepniala tu najwiecej filmow przeciez podawala adres swojej skrzynki na wp, w dodatku z nazwiskiem w adresie.
A podaj adres tego forum na torze.
Uzywalem regularnie onionforum i torowiska, ale gdy padly przestalem bo nie znam zadnych ciekawych miejsc w tej sieci.


Owszem, aktualnie fora w torze nieco spadły na jakości, ale pozwalają poznać techniki stosowane przez różnych przestępców, co też pozwala poznać sposób na odpowiednie zabezpieczenie się. Jeżeli ktoś sam podaje swoje dane tutaj, jak na tacy to nie jest mi go żal. Ale osoby które korzystają z TOR+proxy, zagraniczne serwisy itd. myślę, że za wiele im się nie stanie. Jestem nawet zdania, że nic.


bungabunga85 pisze:
Gazet nie czytasz? O złapanych pedofilach z tora nie słyszałeś? Tor zostawia ślad ;) Jak wszystko ;)
Policja we współpracy z policja z innych krajów może ustalić wszystko a są też rzeczy które ustalić mogą priorytetem.


Czytam, nawet całkiem sporo. Póki co wszystkie wpadki nie dotyczyły "śladu" a tego, że ktoś nieodpowiednio się zabezpieczył/podał gdzieś swoje dane.

A obawiam się, że policja na całym świecie nie zacznie bawić się w rozgryzanie trasowania cebulowego, bo ktoś wrzucił czyjeś zdjęcia do sieci.
Silkroad padł przez głupotę i zachłanność. Większość sprzedawców nigdy nie została namierzona, a min. handlowano tam nie tylko narkotykami. Myślicie, że skoro Silkroad dobre dwa lata był zdejmowany, a działy się tam cuda, to dane wrzucającego cycki nastolatki do sieci, policja zdobędzie szybciej, albo w ogóle?
Już pomijam fakt, że ustalenie adresu IP nic nie da, bo adres ip nie może być dowodem. Nie wskazuje żadnej konkretnej osoby, ani nawet urządzenia.

_________________
Mundus universus exercet histrionem.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 27 cze 2014, 19:06 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 mar 2014, 16:45
Posty: 456
Ostra pedofilia a zdjęcia pełnoletniej laski która sama się rozbiera to zupełnie dwie inne sprawy do których policja podchodzi zupełnie inaczej. Specjalnie napisałem ostra pedofilia mając na myśli filmy i zdjęcia z seksem. Do nagich małych dziewuszek Tor niepotrzebny wystarczy Google wyszukiwarka, wpis np. "nudist family ukraine" i przełączenie na galerię. Proponowałbym jednak za bardzo nie odbiegać od tematu, bo temat zszedł już na TOR i pedofilię.



Wyspecjalizowany pisze:
Zacznę od tego:
-nic nie wrzuciłem
-pytałem w dziale poszukuję
coś jeszcze? :D


Zacznij lepiej od tego że w dużej części swoich postów prosisz się o jakiś materiał filmowy z daną dziewczyną. Co z tego w jakim temacie piszesz ważne że żebrzesz o materiały filmowe. Nic nie wrzuciłeś bo nic nie masz i nic nie wrzucisz bo piszesz spam dla żetonów.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 28 cze 2014, 22:29 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 17 kwie 2014, 21:10
Posty: 10
Słuchajcie , ale po co wy to w ogóle róbicie? Jeden z was pisze że tam nadają same dziwki, znowu inny że ma na to wyjebane. Tyle trudu zadawać sobie żeby zwalić konia przed kompem? Piszecie już nawet o danych osobowych tych dziewczyn? A co wy myślcie że jak będzie jeden z drugim chciał zaszantażować któraś to wejdzie na TOR i juz wszystko jasne. Żebyś sie czasem nie przejechał dzieciaku. Póki naprawdę komuś za skórę nie zalazłeś to nie wiesz do czego sa zdolni ludzie przyparci do muru. I żeby tylko skończyło sie na zbitych okularach.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 29 cze 2014, 03:40 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 cze 2014, 23:44
Posty: 281
Mendozza pisze:
Słuchajcie , ale po co wy to w ogóle róbicie? Jeden z was pisze że tam nadają same dziwki, znowu inny że ma na to wyjebane. Tyle trudu zadawać sobie żeby zwalić konia przed kompem? Piszecie już nawet o danych osobowych tych dziewczyn? A co wy myślcie że jak będzie jeden z drugim chciał zaszantażować któraś to wejdzie na TOR i juz wszystko jasne. Żebyś sie czasem nie przejechał dzieciaku. Póki naprawdę komuś za skórę nie zalazłeś to nie wiesz do czego sa zdolni ludzie przyparci do muru. I żeby tylko skończyło sie na zbitych okularach.


Niepotrzebnie zwracasz się tak agresywnie, niepotrzebnie mi grozisz, bo ja nie robię nic złego. Nie udostępniałem niczyich nagrań, nawet nie pobierałem tych wrzucanych tutaj.
Czy ja piszę o ich danych osobowych? Do miejsca, gdzie można je kupić ma dostęp każdy, kto wie jak używać TORa. To, że taka opcja istnieje, napisałem tutaj, żeby dziewczyny poważnie się zastanowiły, zanim zaczną nadawać.
Dodatkowo serdecznie polecam nie nazywanie mnie dzieciakiem, bo póki co twoja wypowiedź świadczy o nieukończonej szkole podstawowej, bo z pisaniem po polsku masz cholernie duże problemy.

btw. Napisałem coś, żeby ostrzec osoby nadające na ShowUp.tv przed ew. konsekwencjami, uświadomić co się może wydarzyć, że jak pokażą cycki w sieci, to te cycki trafią na sporą ilość dysków, czasem nawet dysków ich znajomych, a ty jeszcze do mnie dymisz o chuj wie co. Masz ty w ogóle mózg?

btw. Raczej nie da się wejść "na tor" a "przez tora".

_________________
Mundus universus exercet histrionem.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 29 cze 2014, 09:08 
Świeżak
Świeżak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 cze 2014, 10:32
Posty: 19
temat rzeka a fakt faktem nagrywanie na własne potrzeby to żaden grzech,ale wrzucanie tego dalej,rozpowszechnianie,wymiany itd już jest jak najbardziej karalne.Jestem przekonany że ktoś się na tym jeszcze przejedzie,ktoś wspomniał o rozliczaniu ze skarbówką i choć pewnie 98% lasek tego nie robi ja wiem o 2 dupach które się rozliczają i jestem tego pewien:)Myślę że takie osoby nie będą miały problemu ze zgłoszeniem faktu wrzucania ich nagrań z priwów itd.Można dodać że taka osoba może założyć cywilną i pomijając karę za wykorzystywanie wizerunku itp może ubiegać się o zadośćuczynienie.Argumentować może nie tylko patrząc pod kątem wizerunku,może to robić również pod kontem strat finansowych z tytułu obniżenia przychodów spowodowanych przez znaczną ilość jej materiałów dostępnych bezpłatnie w sieci.
Ja się w takie rzeczy nie bawię ale jak ktoś głupi :) nie wspominając że większość podaje tu nawet swoje Zakaz podawania kontaktu


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 29 cze 2014, 10:14 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 17 kwie 2014, 21:10
Posty: 10
Wredny a gdzie ja ci groziłem?? Nie rób z siebie tutaj bóg wie kogo, bo mi zalatuje internetowym napinaczem. Teksty o szkole i agresji to sobie daruj bo sie czasem byś się zdziwił kogo masz po drugiej stronie. Zwracałem się do ogółu, że każdy jeden tutaj mądry.
Panuje tutaj powszechne przekonanie że dziewczyny które nadają powinny być nagrywane i siedzieć cicho bo skarbówka się dowie. Pozdrawiam serdecznie


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 29 cze 2014, 11:19 
Świeżak
Świeżak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 cze 2014, 10:32
Posty: 19
Mendozza pisze:
Wredny a gdzie ja ci groziłem?? Nie rób z siebie tutaj bóg wie kogo, bo mi zalatuje internetowym napinaczem. Teksty o szkole i agresji to sobie daruj bo sie czasem byś się zdziwił kogo masz po drugiej stronie. Zwracałem się do ogółu, że każdy jeden tutaj mądry.
Panuje tutaj powszechne przekonanie że dziewczyny które nadają powinny być nagrywane i siedzieć cicho bo skarbówka się dowie. Pozdrawiam serdecznie

Dlatego powiedziałem że ktoś się przejedzie w końcu ;D
Każdy jest przekonany że wszystkie laski się nie rozliczają bo szkoda im kasy ale zapominają o tych które mają działalność i nie wcale przed strachem ze skarbówką tylko z powodu wielu czynników na plus.Część z nich zajmuje się dość profesjonalnie tym co robi i myśli o takich rzeczach jak zdrowotne,świadczenia,emerytalne itd.Inna sprawa to możliwość brania kredytu prowadząc działalność itp,itd..
W Polsce nieopodatkowana jest tylko prostytucja a mimo to spora część dziwek zakłada działalność typu masaże itp.Mimo że są czyste to robią to by mieć wiele przewilejów.Jeśli zarabiasz większą kasę to w Polsce nic ci po tym jeśli nie masz działalności bo przy większym wydatku typu 30 tys auto nie wspominając nieruchomość skarbówka wezwie na złożenie wyjaśnień i to leci z automatu.Za co Pani kupiła to i owo skoro figuruje Pani u nas jako osoba bezrobotna.Wiadomo każdy kto pracuje co roku rozlicza jedenastkę i urząd widzi w papierach przychód.No ale jeśli laska robi na dziko i nagle kupuje auto,myśli o mieszkaniu to ma przypał murowany.Ja się o tym nasłuchałem aż rzygać się chciało bo stara kiedyś ogarnęła mi staż u nas w US na narutowicza.Oczywiście pewnie ponad 95% lasek nie robi nic,szczególnie tych które tylko dorabiają po 1500 zł ale jestem przekonany że z tej grupy top które spokojnie wyciągają ponad 10 tys rozlicza się nie jedna dupeczka


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 29 cze 2014, 12:23 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 17 kwie 2014, 21:10
Posty: 10
Spora cześć dziewczyn nadaje na innych stronach. Więc te bardziej obrotne wiedzą co jest pięć i przytulają niezłą kasę. Juz pomijam te które spotykają się. Niestety jest grono osób które lubią siać ferment i pleść głupoty że w internecie jesteśmy bezkarni. Pózniej jakiś dzieciak myśli że pozjadał wszystkie rozumy. Spróbujcie iść na domówkę i wyciągnąć kasę od którejś z dziewczyn na tekst " pokaże twoim znajomym i us czym się zajmujesz". Powodzenia


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: duzy87r, ernesto84, julian bruno, Luniek87, mitch99, niepodam12, PanVersi, prezes999, ratyn, Szokobons1o, valery, vrona, znowak, zyg_kow i 4 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty

Szukaj:
Przejdź do:  


phpBB SEO