ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Twoja ostatnia wizyta: 05 paź 2015, 14:14 Dzisiaj jest 05 paź 2015, 14:36

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 54 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
Post: 22 mar 2015, 21:28 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 29 paź 2014, 17:31
Posty: 141
Mam ten sam filmik tylko o mniejszym rozmiarze i żeby ode mnie dostać nie trzeba mieć tych 500 postów na forum

_________________
Jeśli macie coś z SEXI_BLONDI, czekam_na, ona_w_sieci, rikitiki87, mokrą_kasią, mauą_zuzą pisać na mail podany na lewo.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 23 mar 2015, 14:12 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 18 paź 2014, 19:11
Posty: 272
Gdzie na chomiku to widziałeś?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 23 mar 2015, 15:03 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 19 lut 2015, 11:12
Posty: 201
właśnie jakbyś mógł podać gzie na chomikuj widziałes :D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 26 mar 2015, 03:04 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 20 wrz 2014, 11:54
Posty: 128
Blackdevil pisze:
maniek0101 pisze:
Mam ten sam filmik tylko o mniejszym rozmiarze i żeby ode mnie dostać nie trzeba mieć tych 500 postów na forum


Hehe dokładnie każdy pewnie to nagrał :D Nie rozumiem fenomenu tego tematu jeszcze żeby to chodziło o unikatowe priwy to jest ok, ale to tylko nagrania z ogólnego (które już obeszły całą sieć włącznie z chomikami) ;D ;D ;D ;D

Zaraz ktoś napiszę że żal mnie za dupę ściska bo nie mam 500 postów z góry piszę że wisi mi to :D


Jaki ból dupy bo nie może pobrać filmiku!!!!!1111

UWAGA!!!

ELITE DOWNLOAD
Specjalnie dla użytkowników forum mających 18 postów w dziale "Ciekawostki", 82 posty w dziale "Kocham ją…!" co najmniej 3 posty w dziale "Witamy się" i maksymalnie 2 wpisy w "hyde parku" mam bardzo rzadki film na którym użytkowniczka Kocurek272 pokazuje piersi! HIT! ELITE! RZADKOŚĆ! TAKIEGO VIDEO NIE MASZ!


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 26 mar 2015, 06:47 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 18 paź 2014, 19:11
Posty: 272
Numeru buta jeszcze zapomniałeś podac


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 26 mar 2015, 11:25 
Świeżak
Świeżak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 sty 2015, 15:33
Posty: 34
i teraz wszyscy będą nabijać bez sensu posty żeby dojechać do 500 :P bardzo to elitarne będzie, każdy będzie wrzucał nic nie wnoszące w dyskusję komenty, żeby tylko liczba się zgadzała :P



btw, właśnie mam jeden więcej :]

_________________
if you know what i mean


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 26 mar 2015, 12:01 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 20 wrz 2014, 11:54
Posty: 128
silasek7 pisze:
Numeru buta jeszcze zapomniałeś podac



Bez przesady, gdybym jeszcze tego wymagał to bym musiał wrzucić ciekawsze naggranie. Np. konefkę bez majtek.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 26 mar 2015, 21:16 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1474
Wy wszyscy niby macie dostęp do jakichś super tajnych for gdzie sa zajebiste filmiki HD z privów z głosem i twarzą superrzzadkich transmitujących ale jak przychodzi co do czego to przychodzicie tutaj żebrać o filmik z ogólnego popularnej laski ;)

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 26 mar 2015, 22:38 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 20 wrz 2014, 11:54
Posty: 128
Blackdevil pisze:
Ból dupy haha nie zesraj się chyba masz coś z głową :D Jak chcę dobry pokaz to wchodzę na priw leje ciepłym moczem na ELITE DOWNLOAD nagrania z ogólnego też mi rarytas. Istnieją fora które 1 stroną kładą na łopatki cały dział download tutaj. To się dopiero nazywa ELITE, ale tylko nieliczni mają tam dostęp ;) A co do kocurka nie jarają mnie laski z wąsami. Pozdro :D :D :D :D


Ty to jesteś kozak, do tego bystry jak Kociak920


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 26 mar 2015, 23:11 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 lut 2014, 22:35
Posty: 520
Takie z nich kozaki co sądzą, że jak dojebią na konwersji bitrate +3k to obraz z bandicama im w 4k wyjdzie. A jak jakimś cudem któryś ogarnie protokół rtmp to zderza się ze ścianą pt. speex i zmienny bitrate z jakim nadawane są trans na szołapie. ^-^


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 27 mar 2015, 06:32 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 18 paź 2014, 19:11
Posty: 272
Nie rozumiem po co te kłótnie. Jego film niech wyznacza sobie wymogi jakie chce


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 27 mar 2015, 07:14 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 sty 2015, 12:34
Posty: 222
Chłop se film nagrał, ustalił zasady udostępniania - wyszła z tego dyskusja jakby chodziło o invitro. ;D

_________________
Fuck google! Ask me.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 27 mar 2015, 09:53 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 18 paź 2014, 19:11
Posty: 272
Albo dżender


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 27 mar 2015, 14:32 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 13 cze 2014, 22:09
Posty: 184
silasek7 pisze:
Nie rozumiem po co te kłótnie. Jego film niech wyznacza sobie wymogi jakie chce

dokładnie


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 02 kwie 2015, 15:41 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 15 cze 2014, 13:21
Posty: 43
Też uważam, że stworzenie takiego "kąciku", który byłby widoczny tylko dla wybranych to konieczność. Wymiana nie ma dla mnie sensu, bo 90% ludzi piszących do mnie albo chce "pohandlować" filmikami, które już są w necie, albo mnie chce po prostu wydymać. W moim przypadku tylko raz dogadałem się z jednym konkretnym typem, który rzeczywiście miał coś dobrego w zamian. Mam kilkadziesiąt "białych kruków", lasek które rozbierały się b. rzadko, albo już to przestały robić. Nie widzę sensu na forum publiczne tego wrzucać, bo:
a) nie chce robić sobie problemów (te kobiety też mogą mieć tutaj konta)
b) na 99% nie dostanę nic w zamian.
c) ostatnio włożyłem masę czasu w sklejanie tych filmików w całość i wyławianiu najciekawszych momentów.

Widziałbym to jako dział, w którym każdy może wrzucić filmik ale widzieć te posty mogą tylko (na początku administracja + ludzie z przyznanymi prawami). Dla ludzi bez kont i bez uprawnień te posty będą niewidoczne.

PS Pomysł z ilością postów jest mocno nietrafiony. Zazwyczaj świadczy to tylko o tym, że taka osoba ma tylko "coś do powiedzenia", niekoniecznie ma coś ciekawego do zaoferowania...


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 02 kwie 2015, 18:49 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 29 paź 2014, 17:31
Posty: 141
raymus pisze:
Też uważam, że stworzenie takiego "kąciku", który byłby widoczny tylko dla wybranych to konieczność. Wymiana nie ma dla mnie sensu, bo 90% ludzi piszących do mnie albo chce "pohandlować" filmikami, które już są w necie, albo mnie chce po prostu wydymać. W moim przypadku tylko raz dogadałem się z jednym konkretnym typem, który rzeczywiście miał coś dobrego w zamian. Mam kilkadziesiąt "białych kruków", lasek które rozbierały się b. rzadko, albo już to przestały robić. Nie widzę sensu na forum publiczne tego wrzucać, bo:
a) nie chce robić sobie problemów (te kobiety też mogą mieć tutaj konta)
b) na 99% nie dostanę nic w zamian.
c) ostatnio włożyłem masę czasu w sklejanie tych filmików w całość i wyławianiu najciekawszych momentów.

Widziałbym to jako dział, w którym każdy może wrzucić filmik ale widzieć te posty mogą tylko (na początku administracja + ludzie z przyznanymi prawami). Dla ludzi bez kont i bez uprawnień te posty będą niewidoczne.

PS Pomysł z ilością postów jest mocno nietrafiony. Zazwyczaj świadczy to tylko o tym, że taka osoba ma tylko "coś do powiedzenia", niekoniecznie ma coś ciekawego do zaoferowania...

To byłoby dobre. Dostęp, by mieli tylko ci, którzy wrzucili by filmiki których w necie się nie znajdzie.

_________________
Jeśli macie coś z SEXI_BLONDI, czekam_na, ona_w_sieci, rikitiki87, mokrą_kasią, mauą_zuzą pisać na mail podany na lewo.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 02 kwie 2015, 19:00 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1474
raymus pisze:
PS Pomysł z ilością postów jest mocno nietrafiony. Zazwyczaj świadczy to tylko o tym, że taka osoba ma tylko "coś do powiedzenia", niekoniecznie ma coś ciekawego do zaoferowania...


Jakiś filtr na ilość postów musi być, w przeciwnym razie filmiki z Waszego "klubu nagrywacza" będą wyciekać do sieci a więc do szerszego grona userów = po jakimś czasie kazdy je i tak będzie miał. Choć Tristian przegiął akurat w drugą stronę bo w momencie zakładania postu warunek spełniało 5 osób w tym jedna kobieta :) Myśle, że rozsądny limit to koło 300 postów - taką ilość trudno nabić spamem "na chama" w kilka dni a dla kogoś kto siedzi tu kilka miesięcy nie stanowi to żadnej bariery

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 02 kwie 2015, 20:00 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 15 cze 2014, 13:21
Posty: 43
Ruger - sugerujesz, że mam zacząć nabijać posty? :D
Wiesz jaki burdel by się na forum zrobił? Swoją drogą to już jest.
Gdyby tylko posty były wyznacznikiem a nie to co wnosi się to takiej "społeczności", to spamerzy mieliby takie same prawa, co ludzie, którzy na przykład - płacili gruby hajs za privy. Dlatego jest to dla mnie poroniony pomysł.
Źle bym się czuł z faktem, że do moich zbiorów fapie jakiś 16 latek, który pod każdym postem w dziale download/poszukuje pisze "daj na meila/meil w profilu"..

PS Zauważ też, że najbardziej wartościowe rzeczy, wrzucali ludzie, którzy nawet 100 postów nie mają...


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 02 kwie 2015, 20:54 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 cze 2014, 07:11
Posty: 724
To załóżcie sobie jakieś forum tylko dla wybranych i będziecie szczęśliwi - najlepiej na cebulaku aby było super, hiper tylko dla "elity". Po cholerę tutaj dodatkowy dział?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 02 kwie 2015, 22:36 
Świeżak
Świeżak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 lis 2014, 19:43
Posty: 36
Najlepiej się nie wymieniać swoimi super hiper rzadkimi białymi krukami, tylko zabrać je ze sobą do grobu. Na zawsze będą tylko Wasze xD


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 54 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: fifkaff, galanonim96, Garniturko, hilary, niepodam12, ratyn, Szokobons1o, valery, zabawny24, znowak i 0 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty

Szukaj:
Przejdź do:  


phpBB SEO