ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Twoja ostatnia wizyta: 05 paź 2015, 14:14 Dzisiaj jest 05 paź 2015, 14:29

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
Post: 09 kwie 2014, 13:55 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 01 kwie 2014, 16:55
Posty: 66
nene, trudniejszych serwerów do pobrania pliku juz nie mogłeś znaleźć ?
Wrzucaj na www.zippyshare.com a nie na jakieś popierdułki z ankietami... zwykły spam


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 09 kwie 2014, 13:58 
Poglądacz
Poglądacz
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 sty 2014, 19:01
Posty: 83
ban dla tego Pana...
to nie jest hosting tylko strona z ankietami...
nie polecam wypeniac bo i tak tam nie ma pliku !
C:-)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 09 kwie 2014, 14:04 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 01 kwie 2014, 16:55
Posty: 66
dokładnie, niech wypierdala z tym do ruskich


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 09 kwie 2014, 14:41 
Poglądacz
Poglądacz
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 sty 2014, 19:01
Posty: 83
Obrazek

omnomnom >:D
łapcie odemnie fotke :D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 09 kwie 2014, 15:12 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 01 kwie 2014, 16:55
Posty: 66
w tym wieku sztuczne cycki ? no way
i że niby kiedy tyle ludzi je oglądało ?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 09 kwie 2014, 17:02 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 sty 2014, 00:37
Posty: 660
pokazywała blizny. a tyle widzów to nie rekord u nich, kiedyś zamykały licznik


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 09 kwie 2014, 17:15 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 01 kwie 2014, 16:55
Posty: 66
ten świat zszedł na psy przez internet... współczuje przyszłym chłopakom - na pewno jakichś jeleni znajdą.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 16 kwie 2014, 12:46 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 13 kwie 2014, 13:17
Posty: 7
pytanie czemu ty nie ma modów, żadnego regulaminu i gdzie jest admin śpi - to jest oczywisty spam i powinien zostać usunięty, dodatkowo dlaczego panny z ShowUp.tv tutaj siedzą ?? na garsoniera jeśli panna zaczyna komentować coś kto inny o niej pisze z miejsca wyłapuje bana bo to nie jest forum dla nich (czyt. dziewczyn z roska i innych badziewi) tylko dla panów, którzy dzielą się opiniami na ich temat, żeby nawzajem się przestrzec. Tutaj niestety wszyscy rejestruja się jak leci. Nie ma okresu kadencji. Do działu download ma dostęp prawie każy a powinny być vipy, żeby dziewczęta nie mogły się tam dostać. Vip. uzależniony od kilku czynników, bo nie po to dostaje się vipa, żeby krzyczeć i reportować wszystko co kto zamieści. Z tej i innej racji uploadowanie na tym forum nie ma sensu, gdyż nie wiadomo co cię czeka. Polska to dziki kraj. Więc lepiej przenieść się na hosting rosyjski (nie kupować hostu przez polskich pośredników bo to prowadzi wiadomo do czego), kupic rosyjską domenę (nie zostanie zawieszona tak łatwo jak polska nad którą juryzdykcję ma nasze prawo tak jak w przypadku domenu "com" ma prawo USA). W dalszej kolejności proponuje wypromować forum i czerpać jakąs kasę jak z garsoniery na ogłoszeniach, reklamach.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 16 kwie 2014, 23:27 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2075
tylko ze na garso jest tez temat do reklamowania sie i tam laski sie udzielaja, wiec z aprzeproszeniem nie pierd** ze każda laska tam bana dostaje. Co więcej laski mają swoj dział, ale mają też dostęp do całego forum.

Poza tym czemu dziewczęta nie powinny mieć dostępu? jakby nie było zarabiacie na ich dupach, wiec przynajmniej niech będą swiadome kto nagrywa ich privy

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 23 kwie 2014, 23:11 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 17 kwie 2014, 21:10
Posty: 10
Płotka ma racje. Zastanawia mnie jedno.. Ciekawe jakby wszystkich koniobijców z ShowUp.tv tak nagrać w domu i upubliczniać?? Ludzie co z Wami!?? Co wy myślicie że jesteście lepsi jeden z drugim? Dowartościowuje Was takie coś? Poza tym nagrywanie priva jest jak kradzież..


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 24 kwie 2014, 02:34 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 mar 2014, 16:45
Posty: 456
Mendozza pisze:
Płotka ma racje. Zastanawia mnie jedno.. Ciekawe jakby wszystkich koniobijców z ShowUp.tv tak nagrać w domu i upubliczniać??


Transmitujący sam godzi się na występy w sex kamerkach i wie że jest oglądany, tu się nikogo z ukrycia nie podgląda.ShowUp.tv nie jest wyspą jak to przeczytałem na ich blogu, a osoby transmitujące mają złe wyobrażenie tego jak działają. Myślą , mój mały pokój w domu , zasłonięte zasłony nikt nic nie widzi i po drugiej stronie również pokój tego "koniobijcy", albo paru tysięcy , wszystko idzie live to powtórek nie będzie, można więc włożyć sobie rękę w dupę i tak niewielu to zobaczy a jak zobaczy to tylko raz. Trochę błędne myślenie, ShowUp.tv nie jest wyspą tak jak wcześniej napisałem tylko stroną działającą w internecie i po internecie takie rzeczy się rozchodzą, a sex przede wszystkim. Transmitujący nie mają praw to swoich występów,ma je ShowUp.tv a jak widzicie im to nie przeszkadza że w internecie ukazują się filmiki z ich logo strony, dla nich to jest reklama.

płotka pisze:
jakby nie było zarabiacie na ich dupach, wiec przynajmniej niech będą swiadome kto nagrywa ich privy


Mówisz o tym forum, to się zgodzę . Pamiętaj tylko że "wypłata" idzie w żetonach tak więc z powrotem wraca do ShowUp.tv i dupy zarabiają na nas. Jakoś nie wiem gdzie oni poza tym forum tak zarabiają na dupach z ShowUp.tv.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 24 kwie 2014, 07:33 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 17 kwie 2014, 21:10
Posty: 10
Transmitujący nie ma praw?? Od kiedy? Nawet jeśli ma je ShowUp.tv, to w takim razie okradacie portal. W internecie nie ma czegoś takiego jak anonimowość. Mimo wszystko dział download oraz upublicznianie fejsa tych dziewczyn jest szczeniackim zachowaniem. Skoro takie wszystko jest cacy to czemu Wam filmy usuwają ? Kto nagrywa transmisje albo szuka dziewczyn na fejsie?? Gimnazjaliści i samotni walikonie. Chcesz zarobić na trans to sam zrób pokaz.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 24 kwie 2014, 08:51 
Świeżak
Świeżak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 mar 2014, 22:14
Posty: 15
Zakaz podawania kontaktu Saint
Nie masz racji. Jest jeszcze coś takiego jak prawa autorskie I jeżeli ShowUp.tv nie zaznaczyło wyraźnie w swoim regulaminie (nie czytałem ale idę o zakład że tego nie zrobili bo narażali by się na procesy) że prowadzący transmisje zgadza się na nagrywanie i publikowanie to tenże transmitujący ma prawo i możliwość zabronienia nagrywania i publikowania tego nagrania bez swojej zgody.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 24 kwie 2014, 10:49 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2075
To,że ja przygotowuje sie do trans, szykuje zabawki i odpalam kam jak najbardziej jest moim nie przymuszonym niczym zachowaniem.Zgadzam się na bycie oglądaną, zgadzam się na to,ze faceci sobie trzepia do mojej cipki w zaciszu swojego mieszkania- ale juz nie musi mi pasowac i nie zgadzam sie zeby nagrywal moje wyczyny i wrzucał je w neta.Strzelacie z dupy i jestescie niezadowoleni kiedy laski nie robia pokazów z twarza, a jak mają je robic skoro wiedzą,że są tacy, którzy je nagrywają i jeszcze wrzucają to w sieć. Skoro ktoś nie pokazuje buzi to chyba logicznym jest,że może nie ma na to ochoty bo... (miejsce na wpisanie powodu).
Wyprowadz mnie w takim razie z błędu bo wg mnie działam tak:
-odpalam kam
-ja bawię sie i przy okazji zarabiam, facet bawi się i dobrowolnie przekazuje mi swoje żetony
-koncze transmisje i wszyscy sa zadowoleni

Może faktycznie działa to inaczej i ja czegoś nie wiem.
Konkurs zorganizowany tu przez admina nagradzany był żetonami, czyli de facto za 15nagranych transmisji ktos dostaje żety, czyli idac moim tokiem myslenia to jest zarobek-i to miałam na myśli.
Nie wyciagamy od was na sile kasy z portfela, nikt cie nie molestuje zebys kliknal przycisk przekaz zetony i wpisal kwote, wiec nie sadz sie,ze zarabiamy na was. Wasze przekazanie zetonow jest dobrowolne, co nawet wpisane jest w regulaminie ShowUp.tv, w regulaminie natomiast nie ma zapisu ze przekazuje ShowUp.tv prawa autorskie do moich transmisji, czy ze zgadzam sie na nagrywanie moich transmisji, prawda?:)

A to ze co raz wejdzie do neta juz tu zostaje-to ja wiem.

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 24 kwie 2014, 16:45 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 mar 2014, 16:45
Posty: 456
usmiech_prosze pisze:
Nie masz racji. Jest jeszcze coś takiego jak prawa autorskie


Proponuje ZAiKS http://www.zaiks.org.pl/, oni wam pomogą. :P Skoro prawa autorskie to sam zastanawiam się jak was (transmitujących) należy nazywać. Kompozytorzy, nie, aktorzy raczej też nie, piosenkarze też nie. Władca Śmieci powiedział kiedyś że wszystkie to kurwy, tylko udają że nimi nie są a my udajemy że o tym nie wiemy.

Mendozza pisze:
Nawet jeśli ma je ShowUp.tv, to w takim razie okradacie portal.


Nie okradamy , raczej reklamujemy. ShowUp.tv zarabia na żetonach a nie na materiale filmowym. Nie produkują filmów jako takich .Każdy puszczony filmik w świat z ich logo to dla nich reklama za darmo (wiadomo że nie mogą się już reklamować na dużych banerach).

Mendozza pisze:
Skoro takie wszystko jest cacy to czemu Wam filmy usuwają ?


Tego nie wiem , nie wrzucam filmów, ja raczej bronię prawa do ich wrzucania. Sprawa może być banalna jak wrzucanie na konta free z ograniczonym czasem, mogą wyrzucać erotykę każdej maści z hostów, itd.


Ostatnio zmieniony 24 kwie 2014, 17:02 przez Tristan Saint, łącznie zmieniany 2 razy

Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 24 kwie 2014, 16:56 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 15 sty 2014, 17:58
Posty: 104
Artystki hehehe :D
regulamin ShowUp.tv zabrania nagrywania transmisji: "41.Zabraniane jest nagrywanie transmisji oraz ich powielanie lub jakiekolwiek rozpowszechnianie."
Więc to nagrywanie i rozpowszechnianie wizerunku raczej nie jest legalne ;)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 24 kwie 2014, 17:01 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2075
Bardzo prosto- Twórca nieokazjonalny i nie tylko zaiks może się tu wykazać;)

http://www.mkidn.gov.pl/pages/strona-gl ... worcow.php

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 24 kwie 2014, 18:07 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 mar 2014, 16:45
Posty: 456
płotka pisze:
Wasze przekazanie zetonow jest dobrowolne, co nawet wpisane jest w regulaminie ShowUp.tv


A jakie ma być , niedobrowolne wymuszone siłą?.
Z tym słowem dobrowolnie, tak często podkreślanym przez transmitujących to ja bym trochę uważał, bo tak naprawdę ono nic nie znaczy. Powiedz jak do tej dobrowolności mają się "sklepy" zakładane przez dziewczyny z ShowUp.tv.
Nóżka - 10 żet, piersi -40 żet, pupa (szynka) - 60 żet i tak dalej , siedzą nieraz te biedne sprzedawczynie a sprzedaż nie idzie, mięso się psuję. :D . Albo privy, z góry ustalone za ile żetonów co otrzymamy. Jakoś nie bardzo mi się tu widzi ta dobrowolność. Wiesz kiedy ona jest ?. Kiedy gość rzuca określoną ilość żetonów i mówi "skarbie, to dla ciebie za ładne oczka, nic nie pokazuj", to jest dobrowolne przekazanie żetonów. Jeśli mam z góry ustalone ceny , to coś jest nie tak. Często bywają na dodatek delikatne ponaglenia typu "no , dawać, dawać" albo "dej,dej", "kto to ogarnie, co z wami biedaki". Może jako osoba transmitująca nie oglądasz za wiele innych , ja nie transmituję więc "skacze po dziewczynach" i wiele słyszałem. Równie dobrze idąc do sklepu też kupujesz dobrowolnie nikt ci pistoletu tutaj na ShowUp.tv jak i w markecie do głowy nie przykłada, ale jednak aby zabrać ze sobą zakupy do domu lub zobaczyć coś więcej na ShowUp.tv zapłacić musisz. Tylko podatki płaci się niedobrowolnie.

płotka pisze:
Konkurs zorganizowany tu przez admina nagradzany był żetonami, czyli de facto za 15nagranych transmisji ktos dostaje żety, czyli idac moim tokiem myslenia to jest zarobek-i to miałam na myśli.


Coś ty , to było przekazanie dobrowolnie żetonów przez admina za 15 postów ku chwale forum.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 24 kwie 2014, 21:44 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 17 kwie 2014, 21:10
Posty: 10
Tristan jeszcze dodaj że masz wy...e na ShowUp.tv i wchodzisz tam dla beki... Hipokryci. Co do zaiks'u to pokazy z ShowUp.tv mozna wrzucić do worka "pokazy artystyczne" . I zdziwiłbyś sie jeszcze z interpretacja praw autorskich. W każdym bądź razie ani Ty ani to forum nie ma żadnych praw do tych filmów. A nagrywanie i rozpowszechnianie ich jest zakazane.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 24 kwie 2014, 22:15 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2075
Misiu ptysiu- dobrowolnie dajesz te 10zet na nozke, czy 60 na szyneczke, a jak nie masz ochoty dobrowolnie przekazac swoich zetonkow na priva to wez z łaski swojej odpal sobie redtube czy inna stronke i zwal :)

A to ze laska mowi- co z wami biedaki- chyba tez nie wymusza na Tobie przekazania jej zetonow, to juz tej laski problem ze musi uciekac sie do takich czy innych metod dojenia zetonow:)Może nie ma pomysłu na transmisje zeby "zetony sie posypały" albo ma cujowa osobowosc, albo faktycznie siedza u niej same sepy w nadziei ze cos zobacza za free. Któras z tych opcji napewno:)

Idac Twoim tokiem myslenia , gdyby admin nie zrobil konkursu a napisał do goscia- chlopie rozwijasz forum , wrzucasz filmiki, zajebisty jestes- masz tu 400zet idz i sie zabaw- to byłoby dobrowolne:))

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: duzy87r, ernesto84, galanonim96, ilos, julian bruno, Luniek87, mitch99, niepodam12, PanVersi, prezes999, ratyn, Szokobons1o, valery, vrona, znowak, zyg_kow i 1 gość


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty

Szukaj:
Przejdź do:  


phpBB SEO