ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Twoja ostatnia wizyta: 05 paź 2015, 14:14 Dzisiaj jest 05 paź 2015, 14:37

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 88 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
Post: 23 gru 2014, 20:06 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 25 sie 2014, 08:27
Posty: 29
idioto[/quote]

Mama wie ze cpiesz ? Ok. Odezwe sie do Ciebie malutki :) widzimy sie po świętach słoneczko. Mam nadzieje ze bedziesz tak samo wygadany.[/quote]

jak jesteś taki cwany to zapraszam teraz. a nie będziesz pierdolic[/quote]

:) anonimowy bohater. Co bedzie jak udostepnimy Twoje dane ? Mama bedzie zadowolona że jestes psychofanem, Tata będzie dumny ?[/quote]


ty pojebie... znam ja osobiscie wiec sam mozesz byc psychofanem ;) koniec bajery . jak chcesz sie spotkac i pogaac to dawaj namiar i tyle


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 23 gru 2014, 21:21 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 28 lip 2014, 07:39
Posty: 29
kubakkuba pisze:
idioto


Mama wie ze cpiesz ? Ok. Odezwe sie do Ciebie malutki :) widzimy sie po świętach słoneczko. Mam nadzieje ze bedziesz tak samo wygadany.[/quote]

jak jesteś taki cwany to zapraszam teraz. a nie będziesz pierdolic[/quote]

:) anonimowy bohater. Co bedzie jak udostepnimy Twoje dane ? Mama bedzie zadowolona że jestes psychofanem, Tata będzie dumny ?[/quote]


ty pojebie... znam ja osobiscie wiec sam mozesz byc psychofanem ;) koniec bajery . jak chcesz sie spotkac i pogaac to dawaj namiar i tyle[/quote]

Mam namiar na Ciebie kurwiszonie :) srasz po gaciach w mailach zeby Cie nikt nie namierzyl a pierdolisz glupoty jak mala dziewczynka. Taki bohater :) internetowy za swoim laptopem :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 23 gru 2014, 21:25 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 25 sie 2014, 08:27
Posty: 29
<ziewa> bla bla blaaa blaa coś jeszcze masz od powiedzenia kolego ammi ;)?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 23 gru 2014, 21:29 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 28 lip 2014, 07:39
Posty: 29
kubakkuba pisze:
<ziewa> bla bla blaaa blaa coś jeszcze masz od powiedzenia kolego ammi ;)?

Zeby byc jej kolega trzeba ja znac osobiscie. Ja sie spinam do Ciebie bo jestes zwykla kurwa. Jebana ciota i frustratem. Znasz ja i robisz kolo dupy bo mozesz tylko walic konia do jej zdjec. Pierdolisz o karmie i starasz sie wszystkich zainteresowac swoja zaloscia. Przez takie kurwy jak Ty klientki maja problemy i przestaja nadawac. W chuju Cie mam smieszna istoto, ale slowo dane bedzie spelnione. Dostaniesz w morde bo latwo Cie mala dziewczynko znaleźć :) jebana kurwo.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 23 gru 2014, 21:35 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 25 sie 2014, 08:27
Posty: 29
ukaszek pisze:
kubakkuba pisze:
<ziewa> bla bla blaaa blaa coś jeszcze masz od powiedzenia kolego ammi ;)?

Zeby byc jej kolega trzeba ja znac osobiscie. Ja sie spinam do Ciebie bo jestes zwykla kurwa. Jebana ciota i frustratem. Znasz ja i robisz kolo dupy bo mozesz tylko walic konia do jej zdjec. Pierdolisz o karmie i starasz sie wszystkich zainteresowac swoja zaloscia. Przez takie kurwy jak Ty klientki maja problemy i przestaja nadawac. W chuju Cie mam smieszna istoto, ale slowo dane bedzie spelnione. Dostaniesz w morde bo latwo Cie mala dziewczynko znaleźć :) jebana kurwo.



Mam nadzieje,że dotrzymasz słowa. Przed nikim się nie ukrywam. A za to co napisałeś bardzo chętnie się z tobą spotkam i chce zobaczyć Twoją odwagę. Nie musiałem nic robić ;] sama się wjebała i wszyscy teraz wiedza kim jest ammi92 a ciebie pewnie to boli bo byłeś stałym klientem.. ale tak to już jest.. więc jeśli chcesz to zapraszam do wrocławia na pogawędkę.. Po to jest to forum żeby wkurwiać takich internetowych cwaniaków jak Ty. Dostaniesz może od niej priva za tak waleczną obronę ;) czekam na Ciebie i więcej tu nie spamuje bo rozmowa z toba jest żałosna. aaa... jeszcze jedno ... Wesołych Świąt i obyś dostał sztuczną lalkę ... bo coś spięty jesteś a pewnie nigdy nie ruchałeś ;*


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 23 gru 2014, 21:58 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 28 lip 2014, 07:39
Posty: 29
kubakkuba pisze:
ukaszek pisze:
kubakkuba pisze:
<ziewa> bla bla blaaa blaa coś jeszcze masz od powiedzenia kolego ammi ;)?

Zeby byc jej kolega trzeba ja znac osobiscie. Ja sie spinam do Ciebie bo jestes zwykla kurwa. Jebana ciota i frustratem. Znasz ja i robisz kolo dupy bo mozesz tylko walic konia do jej zdjec. Pierdolisz o karmie i starasz sie wszystkich zainteresowac swoja zaloscia. Przez takie kurwy jak Ty klientki maja problemy i przestaja nadawac. W chuju Cie mam smieszna istoto, ale slowo dane bedzie spelnione. Dostaniesz w morde bo latwo Cie mala dziewczynko znaleźć :) jebana kurwo.



Mam nadzieje,że dotrzymasz słowa. Przed nikim się nie ukrywam. A za to co napisałeś bardzo chętnie się z tobą spotkam i chce zobaczyć Twoją odwagę. Nie musiałem nic robić ;] sama się wjebała i wszyscy teraz wiedza kim jest ammi92 a ciebie pewnie to boli bo byłeś stałym klientem.. ale tak to już jest.. więc jeśli chcesz to zapraszam do wrocławia na pogawędkę.. Po to jest to forum żeby wkurwiać takich internetowych cwaniaków jak Ty. Dostaniesz może od niej priva za tak waleczną obronę ;) czekam na Ciebie i więcej tu nie spamuje bo rozmowa z toba jest żałosna. aaa... jeszcze jedno ... Wesołych Świąt i obyś dostał sztuczną lalkę ... bo coś spięty jesteś a pewnie nigdy nie ruchałeś ;*


Ale Ty nie jesteś z Wroclawia. IP Jest z innej miejscowosci klamczuszku ;)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 23 gru 2014, 21:59 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 25 sie 2014, 08:27
Posty: 29
mam dosyć twojego pierdolenia. za 15minut na rynku ? czy gdzie ?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 23 gru 2014, 22:03 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 28 lip 2014, 07:39
Posty: 29
kubakkuba pisze:
mam dosyć twojego pierdolenia. za 15minut na rynku ? czy gdzie ?


Ojoj. Poczules ze cos jednak wiem cioto ? Fajnie jest byc namierzanym przez anonimowe osoby ? Gdy Twoje dane sa podawane do publicznej informacji ? Nie nie. Zabawimy sie :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 23 gru 2014, 22:05 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 25 sie 2014, 08:27
Posty: 29
ukaszek pisze:
kubakkuba pisze:
mam dosyć twojego pierdolenia. za 15minut na rynku ? czy gdzie ?


Ojoj. Poczules ze cos jednak wiem cioto ? Fajnie jest byc namierzanym przez anonimowe osoby ? Gdy Twoje dane sa podawane do publicznej informacji ? Nie nie. Zabawimy sie :)



strach się bać..


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 23 gru 2014, 22:06 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 28 lip 2014, 07:39
Posty: 29
kubakkuba pisze:
ukaszek pisze:
kubakkuba pisze:
mam dosyć twojego pierdolenia. za 15minut na rynku ? czy gdzie ?


Ojoj. Poczules ze cos jednak wiem cioto ? Fajnie jest byc namierzanym przez anonimowe osoby ? Gdy Twoje dane sa podawane do publicznej informacji ? Nie nie. Zabawimy sie :)



strach się bać..



A jednak Ciebie to rusza :) wyluzuj przeciez jak Ty to robisz to nic zlego ;)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 23 gru 2014, 22:08 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 25 sie 2014, 08:27
Posty: 29
strach się bać..[/quote]


A jednak Ciebie to rusza :) wyluzuj przeciez jak Ty to robisz to nic zlego ;)[/quote]

pisać jak do głupka.. wychodzę z inicjatywą.. chcesz mi najebać to Cie zapraszam.. mieszkam we Wrocławiu internetowy napinaczu. Ta rozmowa nie prowadzi do niczego więc jeśli masz ochotę to zapraszam. Więcej nie będę spamować.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 23 gru 2014, 22:12 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 28 lip 2014, 07:39
Posty: 29
kubakkuba pisze:
strach się bać..



A jednak Ciebie to rusza :) wyluzuj przeciez jak Ty to robisz to nic zlego ;)[/quote]

pisać jak do głupka.. wychodzę z inicjatywą.. chcesz mi najebać to Cie zapraszam.. mieszkam we Wrocławiu internetowy napinaczu. Ta rozmowa nie prowadzi do niczego więc jeśli masz ochotę to zapraszam. Więcej nie będę spamować.[/quote]

Wychodzić to ty mozesz z kibla. Nie udawaj madrzejszego niz jesteś bo ci nie wychodzi. Odwiedze Cie kiedy bede chcial i bede mial na to ochote.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 24 gru 2014, 01:37 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 26 lis 2014, 02:33
Posty: 55
Hahahahahahaha. Wasza napinka panowie przepraszam za wrażenie jest na poziome gimnazjum albo nawet podstawowki. Nie macie nic lepszego do roboty niż napinka na forum o głupoty? :). Trochę dystansu do wszystkiego :). Wesołych Świat!! :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 26 gru 2014, 15:29 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 26 gru 2014, 15:04
Posty: 109
jakiś mod powinien posprzatac te gimbusowskie kłótnie

wracając do tematu ,pisałem kiedyś z tą laska na maxmodels (nieświadomy ze nadaje na ShowUp.tv), pewnego dnia znienacka usuneła konto więc podejrzewałem ze pewnie jakiś przypał był czy cos, teraz wszystko jasne :D na profilu mm miała zakryta nagosc głownie
aczkolwiek dziwię się ze taką dupeczke przegapiłem na ShowUp.tv

ps dużo pokazywała?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 26 gru 2014, 23:40 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 26 lis 2014, 02:33
Posty: 55
Psikutabezs pisze:
jakiś mod powinien posprzatac te gimbusowskie kłótnie

wracając do tematu ,pisałem kiedyś z tą laska na maxmodels (nieświadomy ze nadaje na ShowUp.tv), pewnego dnia znienacka usuneła konto więc podejrzewałem ze pewnie jakiś przypał był czy cos, teraz wszystko jasne :D na profilu mm miała zakryta nagosc głownie
aczkolwiek dziwię się ze taką dupeczke przegapiłem na ShowUp.tv

ps dużo pokazywała?

duzo :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 08 sty 2015, 12:18 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 20 mar 2014, 10:10
Posty: 176
Usunęła konto na ShowUp.tv, pod teledyskiem większość komentarzy że to Ami z ShowUp.tv też zostało usunięte :P.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 08 sty 2015, 12:32 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 sie 2014, 09:30
Posty: 1441
Niewiele jej to pomoże pewnie, bo ten film już ma tyle osób i każdy go może wrzucić na Youtube ponownie i administrować komentarze.

_________________
http://ShowUp.tv/profile/tomcio_paluszek | Nie mam nagrań C:-), więc nie pisać maili w sprawie wymiany itp... zrób sobie dzień bez walenia konika i podaruj kilka peso dzieciom caritas.org.ph/


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 08 sty 2015, 13:26 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 24 wrz 2014, 18:21
Posty: 63
Tomcio

O jakim ciekawym filmie mówicie, chętnie bym go przytulił do kolekcji : ^-^


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 08 sty 2015, 13:40 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 sie 2014, 09:30
Posty: 1441
Nic z nagością :)

_________________
http://ShowUp.tv/profile/tomcio_paluszek | Nie mam nagrań C:-), więc nie pisać maili w sprawie wymiany itp... zrób sobie dzień bez walenia konika i podaruj kilka peso dzieciom caritas.org.ph/


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 08 sty 2015, 16:48 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 24 wrz 2014, 18:21
Posty: 63
I tak chętnie bym obejrzał >:D 8)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 88 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: fifkaff, julian bruno, niepodam12, sylwunia, valery, znowak i 0 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty

Szukaj:
Przejdź do:  


phpBB SEO