ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Twoja ostatnia wizyta: 21 wrz 2015, 09:37 Dzisiaj jest 21 wrz 2015, 13:25

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 316 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 16  Następna
Autor Wiadomość
Post: 22 cze 2015, 20:42 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 04 cze 2014, 19:36
Posty: 164
nonkonformistka pisze:
Moja orginalność przeważa waszą inteligencję, przykre

Ze co? Co prawda domyslam sie, jednak nastepnym razem postaraj sie po polsku.
I wiesz, nikogo chyba jeszcze na tym forum nie krytykowalem wiec Ciebie tez na razie sobie odpuszcze, ale dobra rada, nie probuj na sile byc kims kim nie jestes. Moglbym to troszke brutalniej ujac, ale po co?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 23 cze 2015, 00:26 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 09 kwie 2015, 15:57
Posty: 14
Z reguły jak ktoś sam o sobie twierdzi, że jest oryginalny to wcale taki nie jest, tak to działa. Osoba, która naprawdę jest oryginalna nie obnosi się z tym, bo nie musi :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 23 cze 2015, 12:46 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 22 cze 2015, 12:44
Posty: 54
Barbi(dawniej januszewska) i ostatnio BlondiiBlondii


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 23 cze 2015, 13:28 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 23 cze 2015, 13:21
Posty: 1
1. nonkonformistka .... nic nie robi praktycznie na trans, tylko się gibie na boki i robi dziwne miny.
2. konefka .... siedzi bo siedzi, tylko po co
3. anka92x .... wiadomo
4. kokainka23 .... myśli, że zrobi z ludzi idiotów, no cóż


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 23 cze 2015, 21:07 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 sty 2015, 20:52
Posty: 320
Niobe pisze:
Z reguły jak ktoś sam o sobie twierdzi, że jest oryginalny to wcale taki nie jest, tak to działa. Osoba, która naprawdę jest oryginalna nie obnosi się z tym, bo nie musi :)


trudno sie z tym nie zgodzic

_________________
Jeżeli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 24 cze 2015, 06:58 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 maja 2015, 19:36
Posty: 266
franka pisze:
Niobe pisze:
Z reguły jak ktoś sam o sobie twierdzi, że jest oryginalny to wcale taki nie jest, tak to działa. Osoba, która naprawdę jest oryginalna nie obnosi się z tym, bo nie musi :)


trudno sie z tym nie zgodzic


Nie no bez przesady.... to, że ktoś się obnosi świadczy tylko o tym, że lubi się w ten sposób dowartościowywać.
Dla mnie takie obnoszenie nie ma nic wspólnego z samą oceną oryginalności. Idąc takim tokiem myślenia, równie dobrze można by zarzucić pozostałym, że nie są oryginalni bo należą do grupy siedzącej cicho...


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 24 cze 2015, 07:24 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 sty 2015, 20:52
Posty: 320
zakucyka pisze:
Nie no bez przesady.... to, że ktoś się obnosi świadczy tylko o tym, że lubi się w ten sposób dowartościowywać.
Dla mnie takie obnoszenie nie ma nic wspólnego z samą oceną oryginalności. Idąc takim tokiem myślenia, równie dobrze można by zarzucić pozostałym, że nie są oryginalni bo należą do grupy siedzącej cicho...


na dobry produkt nie trzeba reklamy
a inna kwestia to niektorzy zostali docenieni dopiero po smierci, wiec moze cos w tym jest by za zycia siebie zachwalac, bo jak sami o to nie zadbamy to nikt raczej nie zauwazy naszych dobrych stron

ale tak powaznie, jesli ktos jest dobry to zostanie zauwazony, nie musi podkreslac swojej doskonalosci

_________________
Jeżeli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 25 cze 2015, 16:12 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 27 lut 2015, 10:13
Posty: 181
komin pisze:
nonkonformistka, zdajesz sobie sprawe ze w koncu tez sie znajdziesz w tym dziale? >:D

Ojej bo jedna osoba napisała i już żal dupe ściska, sensacja, WOOOW
Nacieszcie się, jupilaaa


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 25 cze 2015, 16:34 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 04 cze 2014, 19:36
Posty: 164
Chyba jednak faktycznie Twoja originalnosc przewaza moja inteligencje bo... nie wiem o czym piszesz.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 25 cze 2015, 18:41 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 maja 2014, 17:48
Posty: 555
nonkomformistka, ktoś musi to napisać - jesteś idiotką

Nie jest to obraza, lecz stwierdzenie faktu. Napisałaś tutaj ponad 100 postów i każdy z nich prezentował myśl tak tępą i zbudowany był w tak prosty sposób, że określenie "debil" w Twoim przypadku jest fachowym stwierdzeniem stanu umysłu, a nie obelgą.

To że nie zdajesz sobie z tego sprawy, wiele mówi o otoczeniu w jakim się znajdujesz, gdyż chyba każdy ogarnięty człowiek dawno położył już na Ciebie kreskę i nawet nie próbował poprowadzić Cię za rączkę ku oświeceniu. Każdego faceta jaki Cię toleruje - czy to na ShowUp.tv, czy w życiu osobistym - uważam za skończonego frajera zamkniętego na świat i pozbawionego horyzontów, kompletnego desperata, co za kawałek uwagi czy też cipy gotów jest torturować się akceptując Twoje "orginalne" fale mózgowe, stąd nie dziwi mnie Twoje zdanie o mężczyznach, skoro tacy Cię otaczają.

Tak jesteś "orginalna" , gotów jestem powiedzieć, że "specjalna". Na tyle "specjalna", że chyba skończyłaś "specjalny" tryb edukacji, gdzie zamiast ocen rozdaje się lizaczki, by czasem nie urazić czyichś uczuć, więc to tłumaczyłoby Twoją ignorancję w stosunku do własnego ograniczenia.

Nie masz nic wspólnego z nonkomformizmem, bo nie można nazwać tak ślepca. Idziesz swoją drogą bo innej nie widzisz, nie dlatego, że taką wybierasz.

Pozdrawiam, życzę więcej pokory, gdyż w gruncie rzeczy źle Ci nie życzę, tak jak nie życzę źle dziecku gdy karcę je za wtrącanie się do rozmów dorosłych.

_________________
Dawniej marecki3456, nick na ShowUp.tv maq242


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 25 cze 2015, 19:14 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 04 cze 2014, 19:36
Posty: 164
Maq... i pozamiatales. Mnie na studiach uczyli ze do wariatow zawsze przodem i duzo sie usmiechac, wiec staralem sie delikatnie...


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 25 cze 2015, 19:59 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 maja 2014, 17:48
Posty: 555
Post nie jest jadowity w żaden sposób, ale zwyklem wykładać kawę na ławę. Można powiedzieć, że już taki ze mnie nonkomformista ;)

_________________
Dawniej marecki3456, nick na ShowUp.tv maq242


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 25 cze 2015, 20:32 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 27 lut 2015, 10:13
Posty: 181
A co wy się czepiacie dalej mojego nicku i łączycie jedno z drugim?
Nie napisałam nigdzie że jestem nonkonformistką, nie napisałam że macie mnie za taką brać ani mowić tak do mnie.
Sami coś sobie do łbów kładziecie śmieszne jest to że próbujecie zrobić z kogoś wariata a tak naprawde nie macie nawet powodów.
Wymyślacie sobie jakieś gówno powody-na co to komu?
Oceń mnie po tym co robię live, po tym jakie mam ciało a nie po tym jaki mam kurwa nick i jak bardzo ci cię nie podoba bo nie wiesz kim jest nonkonformista, musisz co 5 min sprawdzać na wiki bo nie możesz zapamiętać :D


Po drugie-forum rzekomo jest po to aby rozmawiać o tym co się dzieje na ShowUp.tv więc nie wiem w czym ci się moje posty nie podobają-sam oceniasz innych, piszesz brednie, obgadujesz-nie zakazuj innym robienia tego samego ::)

Po trzecie-nie oceniaj ludzi wokól mnie tym bardziej mojego faceta.
Skoro nie dojrzałeś do tego że -człowiek na kamerce- nie równa się człowiek w realu, tym bardziej za innych się nie bierz. Ja mogę mówić o sobie co chcę, mogę robić co chcę tak naprawde nie wiesz nawet czy w tym momencie odpisuje Ci ta sama osoba co siedzi przed kamerką. Nie wiesz też co ona robi kiedy schodzi z transmisji, nie wiesz czy to co o sobie pwoiedziała, napisała jest prawdą.
Tak naprawde gówno wiesz.
Piszesz jak internetowy kozak z gimnazjum co innych zajęć na co dzień nie tylko pisanie o innych i fapanie na ShowUp.tv. Nie mi oceniac ciebie ale odseparuj się ode mnie, ja ci w drogę nie wchodzę.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 26 cze 2015, 12:06 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 maja 2014, 17:48
Posty: 555
echhhhhhhhhhhhhhhhhhhh......

Miałem już Ci nie odpisywać, bo nie którzy mogą to odebrać jako znęcanie się, jednak widzę że stopniowe zwiększanie poziomu bólu i coraz konkretniejsze wytykanie Ci błędów przeze mnie i innych użytkowników nie przynosi żadnego skutku. Mogłaś sobie darować tego posta, serio...

Cytuj:
forum rzekomo jest po to aby rozmawiać o tym co się dzieje na ShowUp.tv więc nie wiem w czym ci się moje posty nie podobają-sam oceniasz innych, piszesz brednie, obgadujesz-nie zakazuj innym robienia tego samego


Twoja "logika" i styl pisania są obrazą dla mojej i innych użytkowników inteligencji. Czytając Twoje posty, by cokolwiek z nich wynieść muszę tak gimnastykować umysł i rozpracowywać algorytmy jakimi przemieszczają się neurony w Twoim mózgu, że większą szansę daję sobie na inteligentną wymianę zdań z delfinem.

Żeby wypowiadać się na forum PUBLICZNYM i nie zostać pośmiewiskiem nie wystarczą chęci, trzeba wiedzieć najpierw CO chcesz powiedzieć i należy posiadać umiejętność formułowania tego w przejrzysty i zrozumiały sposób. Tobie tego brakuje. Niekoniecznie musiało by być to ujmą, gdybyś nie była tak przekonana o swojej zajebistości żebyś wiedziała kiedy się zamknąć i po prostu dać prowadzić dyskusję mądrzejszym, mało tego... myślę że miało by to pozytywny wpływ na pracę Twojego mózgu, bo być może pojęłabyś schematy jakimi kieruje się zdrowy umysł.

Cytuj:
Oceń mnie po tym co robię live, po tym jakie mam ciało


Cytuj:
Skoro nie dojrzałeś do tego że -człowiek na kamerce- nie równa się człowiek w realu, tym bardziej za innych się nie bierz. Ja mogę mówić o sobie co chcę, mogę robić co chcę tak naprawde nie wiesz nawet czy w tym momencie odpisuje Ci ta sama osoba co siedzi przed kamerką. Nie wiesz też co ona robi kiedy schodzi z transmisji, nie wiesz czy to co o sobie pwoiedziała, napisała jest prawdą.


Oceniam Cię po postach, które są tak zjebane i tak pokręcone, że mogłabyś być najzajebistszą laską na świecie, ale świadomość tego, że żeby zaciągnąć Cię do łózka musiałbym kilka godzin słuchać Twojego majaczenia i mu przytakiwać, byłaby dla mnie tak wielkim obciążeniem psychicznym, że wolałbym wszcząć bójkę z największym koksem w okolicy bo wiedziałbym, że ze śpiączki wyjdę zdrowszy na umyśle niż po randce z Tobą. Ewentualnie musiałbym przyjść tak najebany, że nie wiedziałbym jak mam na imię, gdyż tylko wtedy miałbym wyjebane na słowotok jaki toczysz z gęby i być może wtedy wyrównalibyśmy poziom. Sama myśl o tym że gdzieś tam jest jakiś biedny chłopak, który to musi wszystko znosić po to żebyś mu podstawiła cipę jest dla mnie tak przykra, że z chęcią zlitowałbym się nad biedakiem i zabił Go szybko kulką w łeb. Bo uwierz mi.... prędzej czy poźniej Go wykończysz.

Jesteś sumą wszystkich dowcipów jakie szowiniści opowiadają o kobietach.

Na tym zakończę, boli mnie już łeb od tego że wiem że i tak to wszystko piszę na marne i walę grochem o ścianę. Dyskusja z workiem ziemniaków jest niemożliwa. Nie czekam na odp, gdyż po tym poście dodaje Cię do ignorowanych. Ciao.

_________________
Dawniej marecki3456, nick na ShowUp.tv maq242


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 26 cze 2015, 14:12 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 04 cze 2014, 19:36
Posty: 164
Maq w formie, pióro lekkie, przyjemnie się czyta... ;) nie jestem tylko pewien czy koleżanka zrozumie.
Ja niestety nie mam tyle cierpliwości co kolega, a skoro zacząłem gównowojne to pozwolę sobie krotko to zakończyć.

Jako pierwsza i na razie jedyna w moim top5 ląduje:
1. nonkonformistka, uzasadnienie: bo jest głupia i tępa, (gupia i tempa)<- wersja łatwoprzyswajalna


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 26 cze 2015, 18:03 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 maja 2015, 19:36
Posty: 266
Może i można pisać dużo na temat jaką to jest (czy też nie jest) idiotką... ale trzeba przyznać, że efekt marketingowy zdecydowanie osiągnęła i przez dłuższy czas była transmitującym nr 1.... znowu potwierdzenie ma znana od dawna dewiza "nie ważne co o tobie mówią, ważne by mówili"


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 26 cze 2015, 21:23 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 27 lut 2015, 10:13
Posty: 181
zakucyka pisze:
znowu potwierdzenie ma znana od dawna dewiza "nie ważne co o tobie mówią, ważne by mówili"

I tym akcentem kończę, dobranoc ;D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 26 cze 2015, 21:25 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 27 lut 2015, 10:13
Posty: 181
A tak wgl-wyzywać kogoś od głupich bo się nie rozumie jego postów-BEZCENNE ;D
Mam bekę na conajmniej pół roku :D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 26 cze 2015, 21:31 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 17 cze 2015, 16:38
Posty: 15
Szczerze mówiąc też nie rozumiem czemu czepiacie się jej skoro nie jedna ogłasza swoje transmisje jak np dziewczynka17 na innych stronach i dzięki temu ma wikszą oglądalność.
Nie wiem o co biega z tym wyzywaniem jej-coś komuś zrobiła?
Bo od poczatku mowa że ma nowe konta że ma bana że coś tam...Ktoś mi wyjaśni?
Byłem dziś u niej i było ok a co najlepsze była na 1 miejscu na głównej


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 26 cze 2015, 21:36 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 27 lut 2015, 10:13
Posty: 181
Każdemu ma prawo coś nie pasować i każdy ma prawo do swojej opini.
Ale niech się wypowiadają osoby które mnie znają z ShowUp.tv a nie po dwóch postach na forum.
Moje posty-moja sprawa.
A że ktoś nie rozumie i zwala to na mój poziom inteligencji...Cóż.
I tacy muszą być na tym świecie.
A ty Kolego nie wiem kim jesteś ale twoje bronienie mnie jest podejrzane.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 316 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 16  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: microlab, znowak i 1 gość


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty

Szukaj:
Przejdź do:  


phpBB SEO