ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Twoja ostatnia wizyta: 20 wrz 2015, 00:11 Dzisiaj jest 20 wrz 2015, 04:33

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 88 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
Post: 20 mar 2015, 13:19 
Świeżak
Świeżak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 sie 2014, 15:21
Posty: 45
Dzisiaj w programie Dzień Dobry TVN był krótki reportaż i pogawędka na temat serwisów kamerkowych i camgirl.

http://dziendobry.tvn.pl/wideo,2064,n/c ... 61790.html


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 20 mar 2015, 21:53 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 mar 2014, 16:45
Posty: 452
sylwunia pisze:
Dzisiaj w programie Dzień Dobry TVN był krótki reportaż i pogawędka na temat serwisów kamerkowych i camgirl.

http://dziendobry.tvn.pl/wideo,2064,n/c ... 61790.html


O jakiej on profesjonalnej stronie mówił, nie miał chyba na myśli ShowUp.tv ?.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 20 mar 2015, 22:05 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 cze 2014, 07:11
Posty: 702
O zachodnich serwisach cam, nie typu chaturbate gdzie masz taką samą amatroszczyznę jak ShowUp.tv. Inna półka typu livejasmine. A przy okazji inna kasa.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 20 mar 2015, 22:35 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2065
Przede wszystkim koles nie mowi o free czatach typu chaturbate czy cam4, a o stronkach, gdzie klient od pierwszego wejscia do roomu camgirl już płaci. 1minuta rozmowy owszem moze byc 2e-płatne przez klienta, ale dziewczyna dostaje z tego od 30-50%.
Dodatkowo jeśli pracuje przez studio-a tu w wywiadzie jest mowa o moderatorze więc na bank artykuł sponsorowany przez studia:D stawka jest znow ucinana.
I de facto wychodzi na to,że lepiej świecic dupa na ShowUp.tv niz pracowac przez studio.
Generalnie z Propkopa taki profesjonalny dziennikarz, a już te wstawki typu panienka mówgłby sobie darowac.
Wellmanowa robiła kilka lat temu wywiad z princess do miasta kobiet wiec tez mogłaby se darowac to zdziwienie i obrzydzenie.

Powołam się na pana daniela jak mi urzad skarbowy dojebie ze nie płace podatków, bo przeciez on powiedział w tv na całą Polskę,że to prostytucja:D
BTW. co ja sobie napisze w cv jest moja prywatna sprawa, a równie dobrze mogłam szukac swojego ja w klasztorze shaolin w Indiach, albo pasać renifery z lapończykami.

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 21 mar 2015, 00:34 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 sty 2015, 23:40
Posty: 274
płotka pisze:
Przede wszystkim koles nie mowi o free czatach typu chaturbate czy cam4, a o stronkach, gdzie klient od pierwszego wejscia do roomu camgirl już płaci. 1minuta rozmowy owszem moze byc 2e-płatne przez klienta, ale dziewczyna dostaje z tego od 30-50%.
Dodatkowo jeśli pracuje przez studio-a tu w wywiadzie jest mowa o moderatorze więc na bank artykuł sponsorowany przez studia:D stawka jest znow ucinana.
I de facto wychodzi na to,że lepiej świecic dupa na ShowUp.tv niz pracowac przez studio.
Generalnie z Propkopa taki profesjonalny dziennikarz, a już te wstawki typu panienka mówgłby sobie darowac.
Wellmanowa robiła kilka lat temu wywiad z princess do miasta kobiet wiec tez mogłaby se darowac to zdziwienie i obrzydzenie.

Powołam się na pana daniela jak mi urzad skarbowy dojebie ze nie płace podatków, bo przeciez on powiedział w tv na całą Polskę,że to prostytucja:D
BTW. co ja sobie napisze w cv jest moja prywatna sprawa, a równie dobrze mogłam szukac swojego ja w klasztorze shaolin w Indiach, albo pasać renifery z lapończykami.

Oni sami tematu nie ogarniają, jest zapotrzebowanie więc udają głupio-mądrych w tv, w końcu biorą za to kasę by(w ich mniemaniu )ciemnogród oświeć. US nie rzucaj się w oczy a renifery paś z godnością ostatecznie żadna praca nie hańbi ;D ;) co do klasztoru shoaolin to chyba raczej leży w chinach w prowincji henan


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 23 mar 2015, 11:52 
Einstein sexu
Einstein sexu

Rejestracja: 08 gru 2013, 13:23
Posty: 615
Mówili że laski zarabiają NAWET 8 tyś zł ale na takim ShowUp.tv tyle zarabiają przeciętniaki tego co widzę.
Dodatkowo chodzi im o stronki gdzie tak naprawdę moderator pisze a to oznacza że dziewczyna zarabia pewnie jakieś 30% całości co oznacza że musi więcej siedzieć...

Uważam też że mają mniej klientów ponieważ ludzie głupi nie są i można wyczuć że to nie laska pisze a to oznacza jeszcze mniej klientów a to oznacza jeszcze dłuższe siedzenie.

Mnie odstrasza jak widzę na stronie "prowadzisz studio? podejmij współpracę" bo to na pierwszy rzut oka widać masówkę. Tam nikt nie pamięta Twojego loginu, Ciebie. Płacisz to ok, nie płacisz to papa - jak na PL rynku pracy gdy jesteś niepotrzebny.

Na ShowUp.tv jest dużo lepiej, przyjemniej i kobiety dostają dużo więcej.
Dodatkowo te strony zagraniczne to tam jest dużo większa konkurencja kobiet a ilość ludzi podobna jak na ShowUp.tv tych co płacą więc...

To sztucznie pompowany ruch - masówka.
Moim zdaniem lepiej być na ShowUp.tv niż na stronkach gdzie jest się typowym towarem.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 23 mar 2015, 12:51 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2065
wybacz ale na ShowUp.tv tez jestes typowym towarem:)
po czym wnosze, po tekstach typu- wstan, obroc sie, wypnij, pokaz cycka
gorzej niz ogladanie kozy na targu

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 23 mar 2015, 13:53 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 sty 2015, 23:40
Posty: 274
płotka pisze:
wybacz ale na ShowUp.tv tez jestes typowym towarem:)
po czym wnosze, po tekstach typu- wstan, obroc sie, wypnij, pokaz cycka
gorzej niz ogladanie kozy na targu


Dobrze że jeszcze w zęby Ci nie zagladają ;D masz rację to takie uwłaczające kobiecie :-\
ale z drugiej strony to jak w piosence kasi kowalskiej "masz to na co godzisz się"


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 23 mar 2015, 15:08 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2065
no wiesz, czasem jak sie usmiechne z zebami to pisza- jakie ładne ząbki :D

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 23 mar 2015, 15:28 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 sty 2015, 23:40
Posty: 274
płotka pisze:
no wiesz, czasem jak sie usmiechne z zebami to pisza- jakie ładne ząbki :D

:) ::) ;) warty by zweryfikować opinię ^-^


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 23 mar 2015, 16:53 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2065
no wiesz, w zeszłym roku było odkamienianie i piaskowanie, więc nie moze byc inaczej:P

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 23 mar 2015, 22:17 
Einstein sexu
Einstein sexu

Rejestracja: 08 gru 2013, 13:23
Posty: 615
płotka pisze:
wybacz ale na ShowUp.tv tez jestes typowym towarem:)
po czym wnosze, po tekstach typu- wstan, obroc sie, wypnij, pokaz cycka
gorzej niz ogladanie kozy na targu


Na ShowUp.tv ty wyznaczasz konkretnie co i za ile a tam klient wymaga i tyle. Jak zbyt często są na Ciebie donosy to papa :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 24 mar 2015, 16:05 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 22 lut 2015, 05:04
Posty: 264
miło ,że się płotka przyznałaś ,że jesteś konkretnym towarem na ShowUp.tv.To tylko świadczy o was na co się godzicie i jak przedmiotowo traktujecie siebie dla marnych groszy.Powodzenia tylko mi nie mówcie ,że jesteście godne tego żeby nazywać się kobietami.Skoro same wystawiacie się na sklepową wystawę to żaden inny przydomek niż ściera do was nie pasuje.Czekam na wielosztuki i promocje waszych cipsk ściery musicie przecież być konkurencyjne i jak najszybciej i najłatwiej sprzedać siebie jak zwykłe ścierki w sklepie.Takie jest prawo gospodarki rynkowej nie uciekniecie od tego taki już was marny los ,że ktoś wykupi was na promocji hahahahhahaha wielkie niby damulki ,które chcą żeby je nazywali kobietami hahahaha sama wiesz ,że po twoim poście będziesz nieautentyczna nazywając siebie i inne panie na ShowUp.tv kobietami fałszywcu hahaha


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 24 mar 2015, 19:10 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2065
wreszcie sie wydało- mam wacka miedzy nogami wiec nie jestem kobieta:D
dotarł do tego misioo nasz bojownik o prawde i dziewictwo na ShowUp.tv:D

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 24 mar 2015, 21:56 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 cze 2014, 07:11
Posty: 702
misiooo pisze:
miło ,że się płotka przyznałaś ,że jesteś konkretnym towarem na ShowUp.tv.To tylko świadczy o was na co się godzicie i jak przedmiotowo traktujecie siebie dla marnych groszy.Powodzenia tylko mi nie mówcie ,że jesteście godne tego żeby nazywać się kobietami.Skoro same wystawiacie się na sklepową wystawę to żaden inny przydomek niż ściera do was nie pasuje.Czekam na wielosztuki i promocje waszych cipsk ściery musicie przecież być konkurencyjne i jak najszybciej i najłatwiej sprzedać siebie jak zwykłe ścierki w sklepie.Takie jest prawo gospodarki rynkowej nie uciekniecie od tego taki już was marny los ,że ktoś wykupi was na promocji hahahahhahaha wielkie niby damulki ,które chcą żeby je nazywali kobietami hahahaha sama wiesz ,że po twoim poście będziesz nieautentyczna nazywając siebie i inne panie na ShowUp.tv kobietami fałszywcu hahaha


misiooo, na szołapie każdy jest towarem. I kobiety które robią trans, faceci którzy płacą za to aby obejrzeć na monitorze jakieś cycki lub cipkę. Każdy tam jest "towarem", to tylko złudzenie jeżeli ktoś sądzi inaczej. To tylko zależy od punktu widzenia. A dla właściciela portalu obydwie strony są tylko narzędziem do zarabiania kasy.

Także i ja, i Ty misiooo wchodząc na szołap, kupując żetony ( o ile jakieś w życiu kupiłeś ) spełniliśmy swoją rolę - daliśmy zarobić prowizję - a co dalej? Robisz z żetonami co chcesz...możesz wydać na jakiś "towar".


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 26 mar 2015, 03:14 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 22 lut 2015, 05:04
Posty: 264
może Cię zdziwię ale kupiłem i to sporo a teraz odgrywam się na wszystkich u których utopiłem siano ahhahaha bo nie mam z czego żyć i łudzę się ,że je odzyskam najpierw je szantażując a pózniej dając im spokój za żetony haha;D ;)Ale będą to cytowały moje trole już nie mogę si doczekać ;D ;D No właśnie a wiec nie odbieraj mi prawa do nazywania rzeczy po imieniu (jeśli nawet wg Ciebie się mylę) każda osoba pokazująca się na ShowUp.tv za żetony jest traktowana przedmiotowo jako towar a więc mogę to nazywać upadkiem moralnym i innymi epitetami skoro one same świadomie się na to godzą to nie pozostawiają mi innego wyjścia.Ja bym się nie wystawił sam na witrynę sklepową tylko z takiego powodu ,że nie mam pieniędzy bo to jednak świadczy o człowieku jakimi wartościami się kieruje w życiu.A więc zgadzam się z Tb bo tez byłem towarem dla właściciela ShowUp.tv ale nie musiałem się przy tym wystawiać na pośmiewisko jak one i nie uważam akurat tego za coś złego bo idąc dalej tym tropem każdy z nas jest takim towarem np. dla naszego rządu ale to nie oznacza ,że można z tego powodu sięgnąć dna i samemu wystawić się na półkę bo zawsze lepiej być kupującym np.uśmiechy jak w moim przypadku niż sprzedającym siebie jak w ich przypadku.A wiec towar towarowi nie równy przynajmniej na ShowUp.tv :) UŚMIECHU :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 26 mar 2015, 21:57 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 cze 2014, 07:11
Posty: 702
Cóż, zdziwiłeś mnie. Kupować żetony w e-burdelu? A to nie lekko sprzeczne z Twoimi wartościami?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 09 kwie 2015, 02:21 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 22 lut 2015, 05:04
Posty: 264
Mówiłem PanieOwieczek ,że dojrzewało to we mnie.Żeby wypowiadać się na jakiś temat w tym przypadku problem trawiący nasze społeczeństwo trzeba go najpierw dogłębnie poznać.Ja nie wypowiadam się na tematy lub osoby których nie znam wiec musiałem najpierw wejść w to bagno żeby mieć pojęcie o tym.Byłem nawet w burdelu też pisałem o tym i cisnąłem tak kurwą gorzej niż tu ale siano grzecznie zostawiłem jak na ShowUp.tv a więc nie znającym darmozjadem nie jestem:)Teraz nawet nie jest to sprzeczne z moimi wartościami bo ja zawsze dawałem żetony za uśmiech czy dobry humor a więc nic w tym złego:) a ile miałem privów orgazm gdzie nawet myszki czy cycka nie widziałem i jakoś nie żałuje bo zawsze dostawałem mentalnego orgazmu hehe dawanie pieniędzy w e-burdelu to nic złego problem jest w tym za co dajesz i w jakim przekonaniu umacniasz te dziewczyny czyli ,że dupskiem da się zarobić na życie i godnie je przeżyć hahaha co za obłuda POZDROWIENIA I DUŻOOO BEZCENNEGO UŚMIECHU:):):):):)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 09 kwie 2015, 09:47 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 sty 2015, 12:34
Posty: 205
Misooo ale dupskiem naprawde da się zarobić na życie (uprzedzam ja tak nie zarabiam :D) jest wiele przykładów z ShowUp.tv, że panny które szaleją za żółtym kolorem nieźle sobie żyją w realu.

_________________
Fuck google! Ask me.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 09 kwie 2015, 12:23 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 cze 2014, 07:11
Posty: 702
misiooo - "orgazm mentalny"? WTF?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 88 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: znowak i 0 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty

Szukaj:
Przejdź do:  


phpBB SEO