ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Twoja ostatnia wizyta: 20 wrz 2015, 11:49 Dzisiaj jest 20 wrz 2015, 13:33

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 117 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: zz222
Post: 02 wrz 2015, 13:22 
Świeżak
Świeżak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 sie 2015, 21:36
Posty: 12
Obrazek


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: zz222
Post: 02 wrz 2015, 13:24 
Świeżak
Świeżak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 sie 2015, 21:36
Posty: 12
Takie przypadki tylko u zetki Faktycznie przypadkowo jej się rureczki wymsknęły spod bluzeczki ;D ;D ;D ;D , jaka ona biedna, jaka ona chora 8) 8) 8) 8) Ona nie umie sensownego zdania sklecić a wy piszecie, że jest kardiologiem, czy tam była
Cóż za fantazja i niepohamowana wyobraźnia. Wy ją próbujecie bronić a ośmieszacie siebie i ją jeszcze bardziej. Brawo


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: zz222
Post: 02 wrz 2015, 17:56 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 02 wrz 2015, 14:17
Posty: 13
Prosze usunac to wszystko do Admministracji


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: zz222
Post: 02 wrz 2015, 18:49 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 02 wrz 2015, 10:55
Posty: 28
Miałem już nie komentować, ale skoro wywołałeś kwestię wykształcenia, to faktycznie zadziwiające, jak ona z takim pisaniem maturę zdała, że o reszcie edukacji nie wspomnę.
Ja pierdziu! Scena jak z horroru ;) Smętne widowisko dla łykających każdy kit, nawet ten z okien :D
Nowotwór, chemioterapia, rurki w brzuchu, wibrator w pochwie (akurat nie w tej "wstrząsającej scenie"), uśmiech na twarzy, nieustanny szczebiot (w przerwach na krótkie narzekanie i opowieści o chorobach), czy to aby na pewno jest styrana ciężką chorobą, delikatna kobieca istotka, czy jakiś kurna cyborg, którego nawet trzęsienie ziemi nie wzrusza?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: zz222
Post: 02 wrz 2015, 20:25 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 11 mar 2014, 09:44
Posty: 11
ObserwatorPenetrator pisze:
I jeszcze to naciąganie na żetony, no wstydziłbyś się kamil, a feee!
ciesze się że tak Cię ten temat poruszył że z tego powodu nawet konto założyłeś :D
jednak dokończ lekcje na której była umiejętność czytania ze zrozumieniem bo ja tu naciągania na żetony nie widzę, układ jest prosty on wchodzi i jeśli to jest oszustka ja mu te żetony zwracam a jeśli ja mam rację to on jej da 5x tyle, naciągania nie widzę bo przecież on jest pewny swego więc podobno nic nie straci.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: zz222
Post: 02 wrz 2015, 21:03 
Poglądacz
Poglądacz
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 sie 2015, 20:10
Posty: 70
Wiesz co kamil...? - Weź ty mnie w dupę pocałuj, bo właśnie wróciłem z tyrki i jest czyściutka, jak u niemowlaka, więc powinno cię to tym bardziej zmobilizować, naganiaczu jeden.
Mam nadzieję, że dobrze widzisz, jak twoja podopieczna "przypadkiem" odwala teatr dla ubogich. A miedzy mną i tobą nie ma żadnego układu, zapamiętaj to sobie raz na zawsze. I na przyszłość, jak będziesz o mnie pisał, to nie "on", żadne "on", tylko "Ten Pan". Dziękuję za uwagę!

P.S. Twoja podopieczna znów naciąga frajerstwo, pozdrów ją ode mnie i koniecznie przekaż, jak bardzo podziwiam jej końskie zdrowie oraz umiejętność robienia ludzi w chuja.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: zz222
Post: 02 wrz 2015, 21:19 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 11 mar 2014, 09:44
Posty: 11
po takich panach to mój dziadek na konie wchodził ;) układu nie ma bo się boisz, nie chcesz poznać prawdy a zetka ustawiła Ci nawet privka za 10 żetonów, 10 żetonów to byś sam wydał z własnej kieszeni zamiast wałkować ten temat ale żal ci tą twoją czystą dupę ściska sępie jeden ;)

jesteś pewnie taką osobą która gdy nie daj Boże z Anią coś złego się stanie to napiszesz że pewnie na wakacje wyjechała i dlatego akurat nie nadaje, po prostu ten typ tak ma... wyświadcz mi tą przysługę i już nie odpisuj.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: zz222
Post: 02 wrz 2015, 21:50 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 maja 2015, 19:36
Posty: 265
kamil pisze:
(...)układu nie ma bo się boisz, nie chcesz poznać prawdy a zetka ustawiła Ci nawet privka za 10 żetonów, 10 żetonów to byś sam wydał z własnej kieszeni zamiast wałkować ten temat ale żal ci tą twoją czystą dupę ściska sępie jeden ;)

jesteś pewnie taką osobą która gdy nie daj Boże z Anią coś złego się stanie to napiszesz że pewnie na wakacje wyjechała i dlatego akurat nie nadaje, po prostu ten typ tak ma... wyświadcz mi tą przysługę i już nie odpisuj.


Obrazek


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: zz222
Post: 03 wrz 2015, 01:46 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 02 wrz 2015, 10:55
Posty: 28
kamil pisze - "ja tu naciągania na żetony nie widzę"
Czyżby? A to?:
kamil pisze - "Propozycja z privem dalej aktualna ale widzę ze obawy są że będziesz musiał 500 zetonów wydać bo nie podejmujesz się wyzwania, no cóż szkoda."
Marna próba podpuchy, kamilu.
Z moją umiejętnością czytania ze zrozumieniem, nie jest tragicznie, ale z twoją umiejętnością pisania, tak, żeby cię zrozumiano, nie jest niestety najlepiej.
Ponieważ, jak widzę po tych twoich kilku postach, nie wprowadzasz niczego merytorycznego w dyskusję, oprócz tego twojego "daj żetona" (widać, jak na załączonym obrazku, że i tu prostytuujące się panie mają swoich alfonsów), w takim razie i ja nie oczekuję już z twojej strony odzewu.

A nie mówiłem, że zetka to cyborg?
Wieczorny koniec transmisji, już po kilku privach, a tej ciągle mało...
zetka mówi - "Jeśli ktoś jeszcze ma ochotę zabawić się ze mną, to zapraszam..."
Toż zdrowy chłop by tego nie wytrzymał!


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: zz222
Post: 03 wrz 2015, 06:29 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 sty 2015, 12:34
Posty: 205
Karpiczek pisze:
Wiesz co kamil...? - Weź ty mnie w dupę pocałuj, bo właśnie wróciłem z tyrki i jest czyściutka, jak u niemowlaka, więc powinno cię to tym bardziej zmobilizować, naganiaczu jeden.
Mam nadzieję, że dobrze widzisz, jak twoja podopieczna "przypadkiem" odwala teatr dla ubogich. A miedzy mną i tobą nie ma żadnego układu, zapamiętaj to sobie raz na zawsze. I na przyszłość, jak będziesz o mnie pisał, to nie "on", żadne "on", tylko "Ten Pan". Dziękuję za uwagę!

P.S. Twoja podopieczna znów naciąga frajerstwo, pozdrów ją ode mnie i koniecznie przekaż, jak bardzo podziwiam jej końskie zdrowie oraz umiejętność robienia ludzi w chuja.



Hahahha "Pan" niektórzy to wyżej srają jak dupe mają.

_________________
Fuck google! Ask me.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: zz222
Post: 03 wrz 2015, 10:49 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 02 wrz 2015, 10:55
Posty: 28
Widzę, że niektórym tu bardzo zależy, żeby rozmydlić temat.

Przypomnę w takim razie w czym rzecz:


http://www.fakt.pl/wydarzenia/miss-pens ... 66260.html

http://www.wspolczesna.pl/apps/pbcs.dll ... /150819817

http://www.weekendowo.pl/ciekawostki/p, ... oroby.html


To proponuję komentować, w kontekście internetowych ściemniar, naciągar, komediantek i oszustek, a nie urządzać sobie jakieś osobiste wycieczki, które nie wprowadzają do dyskusji niczego, prócz spamu.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: zz222
Post: 03 wrz 2015, 12:20 
Poglądacz
Poglądacz
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 sie 2015, 20:10
Posty: 70
jarexxQQ pisze:
Karpiczek pisze:
Wiesz co kamil...? - Weź ty mnie w dupę pocałuj, bo właśnie wróciłem z tyrki i jest czyściutka, jak u niemowlaka, więc powinno cię to tym bardziej zmobilizować, naganiaczu jeden.
Mam nadzieję, że dobrze widzisz, jak twoja podopieczna "przypadkiem" odwala teatr dla ubogich. A miedzy mną i tobą nie ma żadnego układu, zapamiętaj to sobie raz na zawsze. I na przyszłość, jak będziesz o mnie pisał, to nie "on", żadne "on", tylko "Ten Pan". Dziękuję za uwagę!

P.S. Twoja podopieczna znów naciąga frajerstwo, pozdrów ją ode mnie i koniecznie przekaż, jak bardzo podziwiam jej końskie zdrowie oraz umiejętność robienia ludzi w chuja.



Hahahha "Pan" niektórzy to wyżej srają jak dupe mają.




Ładnie to tak jarexxQQ, podglądać panów w ubikacji, podczas defekacji? C:-)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: zz222
Post: 03 wrz 2015, 12:33 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 02 wrz 2015, 10:55
Posty: 28
Tfffuuuuu !!! Jak to gejostwo się rozprzestrzenia! ;)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: zz222
Post: 03 wrz 2015, 19:17 
Poglądacz
Poglądacz
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 sie 2015, 20:10
Posty: 70
Potencjalnym naganiaczom i wspólnikom oszustów i naciągaczy internetowych, chcę przypomnieć tylko, że ich proceder jest ujęty w Art. 286. § 1. KODEKSU KARNEGO:

"Kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, doprowadza inną osobę do niekorzystnego rozporządzenia własnym lub cudzym mieniem za pomocą wprowadzenia jej w błąd albo wyzyskania błędu lub niezdolności do należytego pojmowania przedsiębranego działania, podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8."


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: zz222
Post: 03 wrz 2015, 19:49 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 sty 2015, 12:34
Posty: 205
Karpiczek pisze:
Potencjalnym naganiaczom i wspólnikom oszustów i naciągaczy internetowych, chcę przypomnieć tylko, że ich proceder jest ujęty w Art. 286. § 1. KODEKSU KARNEGO:

"Kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, doprowadza inną osobę do niekorzystnego rozporządzenia własnym lub cudzym mieniem za pomocą wprowadzenia jej w błąd albo wyzyskania błędu lub niezdolności do należytego pojmowania przedsiębranego działania, podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8."



No i... :P To co napisałeś ma takie samo zastosowanie jak ostrzeżenia na profilach dziewczyn o nagrywaniu transmisji, jest nic nie warte. Mała szkodliwość społeczna czynu. Czy właścicielowi
cocomo coś zrobili zmienił szyld lokali i dalej działa a przewalił ludzi na sporo większe kwoty niż 10 zł.

_________________
Fuck google! Ask me.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: zz222
Post: 03 wrz 2015, 19:55 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 lip 2015, 00:50
Posty: 207
jarexxQQ pisze:
Karpiczek pisze:
Potencjalnym naganiaczom i wspólnikom oszustów i naciągaczy internetowych, chcę przypomnieć tylko, że ich proceder jest ujęty w Art. 286. § 1. KODEKSU KARNEGO:

"Kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, doprowadza inną osobę do niekorzystnego rozporządzenia własnym lub cudzym mieniem za pomocą wprowadzenia jej w błąd albo wyzyskania błędu lub niezdolności do należytego pojmowania przedsiębranego działania, podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8."



No i... :P To co napisałeś ma takie samo zastosowanie jak ostrzeżenia na profilach dziewczyn o nagrywaniu transmisji, jest nic nie warte. Mała szkodliwość społeczna czynu. Czy właścicielowi
cocomo coś zrobili zmienił szyld lokali i dalej działa a przewalił ludzi na sporo większe kwoty niż 10 zł.


wszystko jest niezgodne z prawem wiec zgloscie to na policje do US, CBŚ, ABW, CBA, CIA, NSA, KGB, NASA i do wspolnoty swiadkow jechowych ;D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: zz222
Post: 03 wrz 2015, 20:14 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 02 wrz 2015, 10:55
Posty: 28
Ty się popek śmiej C:-)
Widoczna suma na screenie, to tylko wierzchołek góry lodowej.
Nie chciałbyś wiedzieć ilu już ludzi w trąbę zrobiła i jaką kasę wydębiła od gości myślących wyłącznie kutasem.
Sorry wszystkich tych, którzy kierowali się odruchem serca, ich trudno wrzucać do wora z bezmózgami.
Kto wie... może się ktoś poczuł oszukany i zechce dochodzić swoich praw, kto wie...

C:-) C:-) C:-) C:-) C:-) C:-) C:-) C:-) C:-) C:-) C:-) C:-) C:-) C:-) C:-) C:-) C:-) C:-) C:-) C:-)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: zz222
Post: 03 wrz 2015, 20:31 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 17 lip 2015, 10:29
Posty: 402
No dajcie już spokój. Przecież dziewczyna jest poważnie chora. Zaczekajmy na doniesienia frontu walki z rakiem.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: zz222
Post: 03 wrz 2015, 20:53 
Poglądacz
Poglądacz
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 sie 2015, 20:10
Posty: 70
Jest już reakcja:

"Witam wszystkich, mam na imię Ania.Jak co niektórzy wiedzą walczę z nowotworem,nie jestem tu po to żeby użalać się nad sobą tylko dlatego że sytuacja mnie do tego zmusza nie należę do osób zamożnych dlatego też ShowUp.tv traktuję jako pracę więc jestem tu żeby uczciwie zarobić , nie dla litości.Jeśli masz życzenie mi pomóc oczywiście będę bardzo wdzięczna. Proszę też o nietraktowanie mnie jak osoby upośledzonej gdyż to że jestem chora na raka nie oznacza że mam wyeliminować się ze społeczeństwa. Chcę też cieszyć się każdym dniem i bardzo proszę o zrozumienie i nie ocenianie mnie żle bo tak naprawdę nikt nie wie co go jeszcze w życiu spotka. Bardzo proszę też o zachowanie dla siebie zbędnych komentarzy które to niepotrzebnie mogłyby sprawić mi przykrość... Pozdrawiam wszystkich i zapraszam na moją transmisję oraz na priv :)




a teraz z serii odpowiedzi na durne pytania:

1. Dlaczego siedzisz na ShowUp.tv ?
- Dlatego że sytuacja mnie do tego zmusza.

2.Jesteś chora dlaczego masz ładne paznokcie ?
- To że jestem chora nie oznacza żebym o siebie nie dbała myślę też że to chyba dobrze że staram się żyć normalnie i też tak chcę się czuć.

3.Dlaczego robisz priv skoro jesteś chora?
- Patrz punkt 2, a po zatym chcę zarabiać tu uczciwie. A to że ktoś ofiaruje mi coś z dobrego serca to już jego dobra wola ja tego nie wymagam dlatego też ustawione są privki

4.Ile masz latek?
-Kobiety nie pyta się o wiek hi hi :)

5.O czym marzysz ?
- Być zdrową i marzę o tym by ludzie byli dla siebie dobrzy.


PAMIĘTAJCIE DOBRO POWRACA ALE ZŁO TEŻ A KARMA BYWA ZOŁZĄ :)"

Ja chyba faktycznie jestem bez serca, bo te dzisiejsze lamenty, sceny rozpaczy, płacz, bazowanie na uczuciach ludzi bardziej podatnych na kobiece sztuczki, kompletnie nie robią na mnie wrażenia.
I po chuj to wszystko na ogóle? Pytam się po chuj?
To miał być portal erotyczny a stał się portalem żebraczym oraz bazującym na ludzkich uczuciach. Jeśli ten dzisiejszy melodramat miał wywołać u mnie wyrzuty sumienia, to stało się wręcz odwrotnie, czuje potworny niesmak do tej pani, jeszcze większy niż poprzednio.
Czemu ma służyć przeciąganie tego żałosnego widowiska?
...


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: zz222
Post: 03 wrz 2015, 22:17 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 02 wrz 2015, 10:55
Posty: 28
Ona jest nie do podrobienia.
Jeszcze niedawno płacz i spazmy, a teraz leży wywalona jak foka na brzegu i masuje krocze.
W sumie też bym się rozpłakał, gdybym poczuł usuwający się grunt spod stóp i zobaczył perspektywę wysychającego źródełka.
I ona coś wspominała o presji psychicznej oraz rozdygotanych nerwach?
Przecież ona ma nerwy jak POSTRONKI!
Nic nie jest ją w stanie ruszyć!


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 117 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: It_was_not_me, znowak i 3 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty

Szukaj:
Przejdź do:  


phpBB SEO