ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Twoja ostatnia wizyta: 20 wrz 2015, 11:49 Dzisiaj jest 20 wrz 2015, 13:33

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 117 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: zz222
Post: 01 wrz 2015, 20:45 
Poglądacz
Poglądacz
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 sie 2015, 20:10
Posty: 70
Ja pierniczę... czego te babska się nie chwycą, żeby wydębić jeszcze więcej... dziś pogadanka o umierającej babci (oczywiście na raka). Nie, kufa, to nie ja jestem nieczuły, to ta laska jest wybitnie perfidna! Jeszcze raz powtórzę, naprawdę chorzy ludzie, nie siedzą na portalu erotycznym i nie udzielają się, masturbując godzinami. Naprawdę chorzy ludzie cierpią męki fizyczne i psychiczne, rzadko pozwalające im, choć na moment odciąć się od bólu. Podziwiam nieprawdopodobny wigor tej pani, wobec strasznej choroby, jaką jest nowotwór złośliwy. Ktoś tu zdaje się, pisał coś o iniekcjach przeprowadzanych na ogólnej transmisji... co to kufa ma być? - jakiś teatr makabry? - serwowany naiwnym w jakimś określonym celu? Proponuję jeszcze dołączyć wymioty po seriach przyjmowania chemii, będzie jeszcze bardziej przejmująco i makabrycznie. Nie zaszkodzi też, czasem zaświecić jakąś zakrwawioną gazą, efekt murowany!


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: zz222
Post: 01 wrz 2015, 21:40 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 17 lip 2015, 10:29
Posty: 402
Aramiss pisze:
Pamiętam Anie z czasów kiedy jeszcze nadawała z Olsztyna

Dobrze prawisz. A pamiętasz jak była kardiologiem i kiepsko zarabiała w szpitalu?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: zz222
Post: 01 wrz 2015, 22:29 
Poglądacz
Poglądacz
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 sie 2015, 20:10
Posty: 70
Naprawdę? Pokaż mi innego kardiologa, który postawiłby na szali swoją karierę zawodową, dając pokazy na ShowUp.tv, ryzykując zdemaskowaniem, narażając tym własną reputację. Poza tym wydaje mi się, że kardiolog ma o wiele ciekawsze zajęcia w pracy i poza nią, niż grzebanie we wnętrzu za żetony. No i jeszcze jedno... ten głosik, ta słodycz, ta serdeczność, jakaś taka według mnie zupełnie nieszczera i na pokaz.


Ostatnio zmieniony 01 wrz 2015, 22:34 przez Karpiczek, łącznie zmieniany 1 raz

Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: zz222
Post: 01 wrz 2015, 22:33 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 17 lip 2015, 10:29
Posty: 402
Wolę już nic więcej nie pisać. Niech nasza zetka żyje sobie na zdrowie.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: zz222
Post: 01 wrz 2015, 22:38 
Poglądacz
Poglądacz
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 sie 2015, 20:10
Posty: 70
Ja jej życia nie zazdroszczę, niech sobie żyje jak najdłużej w zdrowiu i szczęściu, byle tylko ludzi w chuja przy okazji nie robiła.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: zz222
Post: 01 wrz 2015, 22:39 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 17 lip 2015, 10:29
Posty: 402
To już jest jej wybór.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: zz222
Post: 01 wrz 2015, 22:48 
Poglądacz
Poglądacz
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 sie 2015, 20:10
Posty: 70
Oczywiście, a ja mam prawo wyrazić swoją dezaprobatę dla niej, stając po stronie robionych przez nią w chuja.
Tak samo jak to czynię w wątku o Ance żebraczce.
Dla mnie obie panie, są siebie warte!


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: zz222
Post: 02 wrz 2015, 00:25 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 17 maja 2015, 14:11
Posty: 6
Karpiczek niech Ania żyje jak najdłużej, życzę Jej zdrowia i wygrania z tą paskudną chorobą, gdyby stało się jednak inaczej czy dopadną Cię wtedy jakieś wyrzuty sumienia, że ją tak oczerniałeś? Pewnie nie, bo jesteś zwyczajnym dupkiem, który pisze bzdury zupełnie niczym niepoparte. Wystarczyłoby iść z Nią na priva, aby zobaczyć całą historię leczenia, ale nie, najlepiej pieprzyć bzdury. Zresztą tak jak inni tutaj.
Art do Ciebie piszę w szczególności, bo założyłeś ten temat i to właśnie Ty powinieneś czuć się odpowiedzialny za te pomówienia, które tutaj wypisują. Chyba jakieś słowo przepraszam należy się tej dziewczynie.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: zz222
Post: 02 wrz 2015, 00:37 
Poglądacz
Poglądacz
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 sie 2015, 20:10
Posty: 70
Gdybym tylko chciał, to na moim priv, uwierzyłbyś/uwierzyłabyś w to, że jestem księżniczką arabską, studiuję tu fizykę kwantową, a na ShowUp.tv, wysłał mnie mój tato, w ramach odbywania pokuty za chodzenie po plaży w bikini.
A następnym razem nie uderzaj do mnie w tym melodramatycznym tonie, bo po pierwsze, nie robi to na mnie najmniejszego wrażenia, a po drugie, ja w porównaniu do innych, kieruję się zdrowym rozsądkiem oraz umiejętnością logicznego kojarzenia faktów.
Poza tym, ja jej w żaden sposób nie oczerniam i nie kreuję tu plotek na jej temat, po prostu kwestionuję jej prawdomówność, która WEDŁUG MNIE dalece odbiega od rzeczywistości.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: zz222
Post: 02 wrz 2015, 01:58 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 17 maja 2015, 14:11
Posty: 6
Karpiczek z logiką to u Ciebie na bakier. I wiesz co? Nie chce mi się z Tobą dyskutować, bo nie wart jesteś dyskusji. Rada na przyszłość - na drugi raz zanim coś napiszesz upewnij się, że piszesz prawdę, bo robisz komuś krzywdę. Wejdź na priva, porozmawiaj. I nie sugeruj, że to ściema. Dziewczyna na pewno bez problemu pokaże Ci dokumentację. A to, ze robi transmisje, uśmiecha się, ma pomalowane paznokcie i ogólnie jest zadbana - wcale nie świadczy o tym, że nie ma poważnych problemów ze zdrowiem. Ja to wiem. Są osoby, które też to wiedzą. Jednak niestety są też osoby ograniczone umysłowo, do których ten fakt nie dociera. To wszystko. Dziękuję za uwagę. Temat z mojej strony zamykam.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: zz222
Post: 02 wrz 2015, 02:33 
Poglądacz
Poglądacz
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 sie 2015, 20:10
Posty: 70
kapibara pisze:
Karpiczek z logiką to u Ciebie na bakier. I wiesz co? Nie chce mi się z Tobą dyskutować, bo nie wart jesteś dyskusji. Rada na przyszłość - na drugi raz zanim coś napiszesz upewnij się, że piszesz prawdę, bo robisz komuś krzywdę. Wejdź na priva, porozmawiaj. I nie sugeruj, że to ściema. Dziewczyna na pewno bez problemu pokaże Ci dokumentację. A to, ze robi transmisje, uśmiecha się, ma pomalowane paznokcie i ogólnie jest zadbana - wcale nie świadczy o tym, że nie ma poważnych problemów ze zdrowiem. Ja to wiem. Są osoby, które też to wiedzą. Jednak niestety są też osoby ograniczone umysłowo, do których ten fakt nie dociera. To wszystko. Dziękuję za uwagę. Temat z mojej strony zamykam.


Nie chcesz dyskutować, bo nie wart jestem dyskusji, jednak cały czas chcesz mi coś udowodnić. Czyje zatem działania pozbawione są logiki? - Nie, nie zniżaj się i nie odpowiadaj na to pytanie, bo podziękowałaś/eś za uwagę i zakończyłaś/eś temat.
Powtarzam, to nie ja upieram się przy kłamstwach, ja tylko mam poważne wątpliwości, o których mam prawo wspomnieć na ogólnym forum. Dodam tu, że słowa nie napisałem o jakichś gównianych paznokciach, jeśli chodzi o wątek tej pani. Zwróciłem tylko uwagę, że to jest ewenement na skalę światową, żeby osoba tak ciężko chora, siedziała po parę godzin na portalu erotycznym, oddawała się uciechom cielesnym, pobierając za to pieniądze. Nie wspomnę o całej reszcie niedorzeczności. I jeszcze jedno... jeśli masz inne zdanie ode mnie, to wystarczy je grzecznie wyrazić, bez uciekania się do podważania cudzej poczytalności. A tak na marginesie, coś dziwnie, już drugi raz próbujesz mnie nakłonić na priv z tą panią. Czyżby naganiaczka/naganiacz? Nic z tego, zbyt ciężko uczciwie pracuję na własne pieniądze, żeby je przepuszczać na oszustki z ShowUp.tv. A takich lewych papierków, niby cokolwiek dokumentujących, to mogę setki przedstawić.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: zz222
Post: 02 wrz 2015, 02:35 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 lip 2015, 00:50
Posty: 207
Kurwa ale referaty aż mi się czytać nie chce :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: zz222
Post: 02 wrz 2015, 03:06 
Poglądacz
Poglądacz
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 sie 2015, 20:10
Posty: 70
Za niedługo większość z nich będzie ciężko chora na raka, jeśli tylko zwęszą, że to się opłaca. Wcale bym się nie zdziwił, jak zaczną biegać po salonach fryzjerskich w swoich miejscowościach, zbierać obcięte włosy i na transmisjach pokazywać, jakoby swoje własne, niby utracone po chemii. Nie od dzisiaj wiadomo, że niektórzy dla pieniędzy zdolni są do każdej niegodziwości.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: zz222
Post: 02 wrz 2015, 08:04 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 11 mar 2014, 09:44
Posty: 11
Karpiczek pisze:
Za niedługo większość z nich będzie ciężko chora na raka, jeśli tylko zwęszą, że to się opłaca. Wcale bym się nie zdziwił, jak zaczną biegać po salonach fryzjerskich w swoich miejscowościach, zbierać obcięte włosy i na transmisjach pokazywać, jakoby swoje własne, niby utracone po chemii. Nie od dzisiaj wiadomo, że niektórzy dla pieniędzy zdolni są do każdej niegodziwości.

No właśnie niektórzy są zdolni ale wszystkich wrzucasz do jednego wora. To że Anka92x siedzi z miną srającego kota i od lat pracować nie może bo wygodniej jest żebrać na ShowUp.tv to nie znaczy że wszystkie naciągają. Najlepiej nic nie sprawdzić a szczekasz w tym temacie najgłośniej.
Już dawno poświęciłbyś te 100 żetonów a może i mniej (myślę że zetka bez problemu za tyle albo nawet mniej udowodniłaby ci na privie swoją chorobę) zamiast siedzieć na forum i wypisywać w tym czasie brednie. 100 żetonów to pewnie tyle ile wydajesz na dzień/dwa na papierosy/piwo czy chuj wie jeszcze na co, po prostu przepierdalasz ale ok pracujesz ciężko na swoje żetony więc skoro szkoda ci pieniędzy to umówmy się kiedyś gdy będzie zetka na transmisji, wejdziesz do niej na priva i jeśli to będzie oszustka ja ci oddam te 100 żetonów ale jeśli mówi prawdę to ty rzucisz jej minimum 500 a o słowach przepraszam już nawet nie wspomnę, jesteś w stanie zaryzykować?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: zz222
Post: 02 wrz 2015, 09:09 
Poglądacz
Poglądacz
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 sie 2015, 20:10
Posty: 70
"No właśnie niektórzy są zdolni ale wszystkich wrzucasz do jednego wora. To że Anka92x siedzi z miną srającego kota i od lat pracować nie może bo wygodniej jest żebrać na ShowUp.tv to nie znaczy że wszystkie naciągają. Najlepiej nic nie sprawdzić a szczekasz w tym temacie najgłośniej.
Już dawno poświęciłbyś te 100 żetonów a może i mniej (myślę że zetka bez problemu za tyle albo nawet mniej udowodniłaby ci na privie swoją chorobę) zamiast siedzieć na forum i wypisywać w tym czasie brednie. 100 żetonów to pewnie tyle ile wydajesz na dzień/dwa na papierosy/piwo czy chuj wie jeszcze na co, po prostu przepierdalasz ale ok pracujesz ciężko na swoje żetony więc skoro szkoda ci pieniędzy to umówmy się kiedyś gdy będzie zetka na transmisji, wejdziesz do niej na priva i jeśli to będzie oszustka ja ci oddam te 100 żetonów ale jeśli mówi prawdę to ty rzucisz jej minimum 500 a o słowach przepraszam już nawet nie wspomnę, jesteś w stanie zaryzykować?"

Gdybym był żołnierzem, to w krótkich słowach odpowiedziałbym ci tak : "no ciebie chyba kurwa popierdoliło."
Ponieważ nie jestem, odpowiem w ten sposób:
Słowo "niektórzy", oznacza, że nie wszyscy (znowu logika się kłania). To, że dwie panie, kompletnie nie przekonują mnie do swoich z palca wyssanych historii, to do pełnego worka, jeszcze wiele brakuje. Jeśli zaś o szczekanie chodzi, najlepiej to wychodzi mojemu psu, wszak "dzieci i ryby (karpiki) głosu nie mają". ;)
Ja nie pracuję na żetony, ja pracuję na pieniądze i nie "przepierdalam ich po prostu na chuj wie co", a już na pewno nie na papierosy, piwo i ShowUp.tv laski.
Chcesz mi powiedzieć, że ta pani, każdemu, kogo stać na priv z nią, przedstawia jakieś dokumenty z imieniem i nazwiskiem oraz adresem? A do tego pokazuje twarz? - No widzisz... i gdyby nawet tak robiła, to jeszcze nie świadczy o tym, że jest chora. Świstki te, wcale nie muszą do niej należeć. Wybacz, że nie jestem w stanie podzielić twojej łatwowierności w tym temacie.

http://www.fakt.pl/wydarzenia/miss-pens ... 66260.html

http://www.wspolczesna.pl/apps/pbcs.dll ... /150819817

http://www.weekendowo.pl/ciekawostki/p, ... oroby.html

I jeszcze coś... uważaj tylko, żeby rzeczona zetka, nie musiała przepraszać innych.

A teraz, mam inne ważniejsze sprawy na głowie, muszę iść zarobić na chleb, nie udając kogoś, kim nie jestem.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: zz222
Post: 02 wrz 2015, 09:17 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 17 lip 2015, 10:29
Posty: 402
kapibara pisze:
Pewnie nie, bo jesteś zwyczajnym dupkiem

Taka wypowiedź określa Cię jednoznacznie.
kapibara pisze:
Art do Ciebie piszę w szczególności, bo założyłeś ten temat i to właśnie Ty powinieneś czuć się odpowiedzialny za te pomówienia, które tutaj wypisują. Chyba jakieś słowo przepraszam należy się tej dziewczynie.

Nie mam w zwyczaju posługiwać się sformułowaniem o rozumieniu słowa pisanego. Ale - dla Ciebie, specjalnie się poświęcę i Ci wytłumaczę sens pierwszego postu w tym temacie.

Otóż zaciekawiony jej wymianą zdań z innym ludzikiem na transmisji u żebrAnki (w której nota bene nie używała ładnych słów) postanowiłem sam u niej zapytać. No to zapytałem o stan zdrowia. Myślałem, że dostanę odpowiedź. Zamiast odpowiedzi dostałem bana. Zastanawiające, nieprawdaż? Jeśli ktokolwiek powinien przepraszać, to z pewnością nie ja.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: zz222
Post: 02 wrz 2015, 09:31 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 11 mar 2014, 09:44
Posty: 11
Karpiczek pisze:
Chcesz mi powiedzieć, że ta pani, każdemu, kogo stać na priv z nią, przedstawia jakieś dokumenty z imieniem i nazwiskiem oraz adresem? A do tego pokazuje twarz? - No widzisz... i gdyby nawet tak robiła, to jeszcze nie świadczy o tym, że jest chora. Świstki te, wcale nie muszą do niej należeć. Wybacz, że nie jestem w stanie podzielić twojej łatwowierności w tym temacie.

Pokazuje je każdemu kto ma wątpliwości dotyczące jej choroby, przynajmniej posiada jakieś dokumenty a nie siedzi z krzywą miną i skarży się na zły los jak anka żebraczka, jasne dokumenty mogą do niej nie należeć tą rurkę do brzucha to też se wbiła dla fanu, mam nadzieję że wyczuwasz sarkazm...


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: zz222
Post: 02 wrz 2015, 10:26 
Poglądacz
Poglądacz
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 sie 2015, 20:10
Posty: 70
Nie wiem, co ludzie są zdolni zrobić dla fanu, natomiast doskonale wiem, do jakich rzeczy są zdolni się posunąć z chęci zysku i zachłanności.
Ja żadnych rurek nie widziałem, ale jeśli faktycznie były, to zastanawia mnie celowość epatowania takim widokiem na ogólnej transmisji...
Nikt o zdrowych zmysłach takich rzeczy nie robi, no chyba, że ma mu to do czegoś służyć. Jak tak dalej pójdzie, to wcale nie zdziwi mnie transmisja z celem : "Za ile żetonów mam sobie uciąć rękę?" lub "Za ile żetonów mam sobie ręki nie ucinać?".

Jeśli jeszcze nie zdążyłeś obejrzeć, to koniecznie polecam zapoznanie się, ze wszystkimi trzema linkami, które wcześniej wkleiłem.

Miłego oglądania! - Mam nadzieję, że wyczuwasz sarkazm...

Cya, właśnie wychodzę, chwilowo bez odbioru!


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: zz222
Post: 02 wrz 2015, 10:36 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 11 mar 2014, 09:44
Posty: 11
Z jednej strony piszesz jaka jest celowość epatowania takim widokiem a z drugiej piszesz ze tego nie widziałeś? Robisz z siebie czy z nas próbujesz zrobić idiotów? Jeśli ogólnie tego nie widać na transmisji to chyba jasne że ona nie pokazuje tego celowo tylko gdzieś tam "pokazała" to przypadkiem. Gdyby celowo chciała to pokazywać wzbudzając litość to cały czas siedziałaby z odkrytym brzuchem.

Może łatwo udowodnić prawdziwość tych dokumentów pokazując np. pierwsze litery z dowodu osobistego i w dokumentacji medycznej ale zapewne napiszesz że takie dokumenty sobie zrobiła albo załatwiła od kogoś chorego o podobnych inicjałach ;)

Propozycja z privem dalej aktualna ale widzę ze obawy są że będziesz musiał 500 zetonów wydać bo nie podejmujesz się wyzwania, no cóż szkoda.

Również wychodzę, idę do pracy do której z powodu tego ze musiałem tu odpisać zapewne się spóźnię ale warto było :D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: zz222
Post: 02 wrz 2015, 11:21 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 02 wrz 2015, 10:55
Posty: 28
[quote="kamil"]Z jednej strony piszesz jaka jest celowość epatowania takim widokiem a z drugiej piszesz ze tego nie widziałeś? Robisz z siebie czy z nas próbujesz zrobić idiotów? Jeśli ogólnie tego nie widać na transmisji to chyba jasne że ona nie pokazuje tego celowo tylko gdzieś tam "pokazała" to przypadkiem. Gdyby celowo chciała to pokazywać wzbudzając litość to cały czas siedziałaby z odkrytym brzuchem.

Może łatwo udowodnić prawdziwość tych dokumentów pokazując np. pierwsze litery z dowodu osobistego i w dokumentacji medycznej ale zapewne napiszesz że takie dokumenty sobie zrobiła albo załatwiła od kogoś chorego o podobnych inicjałach ;)

Propozycja z privem dalej aktualna ale widzę ze obawy są że będziesz musiał 500 zetonów wydać bo nie podejmujesz się wyzwania, no cóż szkoda.

Również wychodzę, idę do pracy do której z powodu tego ze musiałem tu odpisać zapewne się spóźnię ale warto było :D[/quot

Od jakiegoś czasu przyglądam się tej dyskusji i aż konto sobie założyłem, żeby zabrać głos.
Z tego, co tu zauważyłem, to ty kamil, jesteś już drugą osobą, która wspomina coś o rurkach w brzuchu.
Pierwszą była jakaś osoba o żeńskim nicku, na pierwszej stronie.
Strasznie słaby ten chwyt z rurkami. Nie takie rzeczy już się w internecie widziało, później zresztą okazywało się, że była to żałosna mistyfikacja.
Jeśli ktoś tu z kogoś idiotę chce zrobić, to coś wydaje mi się, że to właśnie ty i twoja "protegowana" lubicie sobie z ludzi łacha podrzeć.
I jeszcze to naciąganie na żetony, no wstydziłbyś się kamil, a feee!


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 117 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: It_was_not_me, znowak i 3 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty

Szukaj:
Przejdź do:  


phpBB SEO