ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Twoja ostatnia wizyta: 20 wrz 2015, 00:11 Dzisiaj jest 20 wrz 2015, 03:35

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1329 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 67  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: xAnka92
Post: 15 sie 2014, 10:06 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 07 cze 2014, 21:10
Posty: 258
coolorek pisze:
Kto normalny trzymałby papiery ze swoją chorobą, gdyby kłamał? Przy czym nie były to gotowe 2 czy 5 kartek tylko jak to w naszym pięknym kraju bywa grubszy stosik.

Ktoś kto z żebrania uczynił sobie niezły sposób na życie.



Po pierwsze - żaden naprawdę potrzebujący/biedny nie będzie żebrał na portalu erotycznym, bo prawdopodobnie nie ma juz komputera a co dopiero internetu.

Po drugie - jak wpadniesz do Anki jeszcze parę razy to dowiesz się, że jej dzieciak co kilka dni przechodzi różne choroby, jest na pogotowiu itp.

Po trzecie - laska ma tak koszmarne cycki, że powinna je pokazywać non-stop, ludzie płacili by jej za ich chowanie ;)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: xAnka92
Post: 15 sie 2014, 10:12 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1380
Możliwe, że jej dziecko naprawdę miało jakieś komplikacje po porodzie i nawet możliwe, że choruje do tej pory ale to nie usprawiedliwia tego, że dwie osoby (ona i jej matka, a może i ten kochanek którego istnienia usilnie się wypiera) mają być utrzymywane do końca życia z datków darczyńców! Poza tym w polskich, specyficznych warunkach "państwa przyjaznego rodzicom" większą tragedią jest urodzenie dziecka w 100% zdrowego i sprawnego, jeżeli jeszcze rodzina miała pecha i oboje mają pracę (i, o zgrozo - legalny ślub!) to mogiła, szukanie żłobka i przedszkola pochłonie mnóstwo czasu a nawet jeżeli go znajdą - również i pieniędzy, przeważnie prawie całą pensję kobiety! Moja kuzynka tak miała, urodziła chłopca autystycznego, na dodatek z kilkoma wadami wymagającymi leczenia, ojciec miał legalną pracę ale nie zarabiał tak dobrze żeby ich oboje utrzymywać (a znowu nie zarabiał aż tak źle żeby łapać się na pomoc socjalną, średnia wychodziła tuż nad widełkami), ona poszła do roboty za 6 zł za godzinę żeby opłacić złobek z opieką pielęgniarską i leki (bo oczywiście oboje ubezpieczeni ale żadne dopłaty im się nie należą), w końcu dopiero po jakimś czasie poszli po rozum do głowy i wyjechali z tego pokurwionego kraju. Jak się chce to można wszystko, ale najłatwiej wyciągnąć rękę po drapane, zwłaszcza że trafiają jej się dni że dostaje po 300 zł, tyle taka tępa blondi nie zarobi nigdzie, no chyba że w burdelu. Samotna matka bez dochodów w trymiga by znalazła żłobek, pewnie nawet darmowy a potem może szukać śmiało pracy! PS: A to że ma plik dokumentów o niczym nie świadczy, ja miałem 10 punktów w skali Apgar a mimo to mam całą kartotekę papierów po narodzinach ;-)

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: xAnka92
Post: 15 sie 2014, 21:40 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 kwie 2014, 17:14
Posty: 360
ruger, ale to nie dziecko choruje tylko ona. te choroby to ma ona. i chyba dlatego ciężko jej znaleźć pracę.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: xAnka92
Post: 15 sie 2014, 22:22 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1380
Teraz to ona choruje? O kurde, to jakaś strasznie zaraźliwa choroba :-)

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: xAnka92
Post: 16 sie 2014, 20:15 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 kwie 2014, 17:14
Posty: 360
a to znaczy że ona kiedyś pisała odwrotnie? teraz w profilu jest, że ona choruje ;>


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: xAnka92
Post: 16 sie 2014, 20:21 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2065
zawsze ona chorowała, najpierw bylo hbs, potem czestoskurcze, ktore to obie choroby uniemozliwiaja jej pojscie do pracy, bo co z tego ze mieszka z rodzicami, skoro oni jej dziecka nie popilnuja .
Normalnie jak beduinowi- wiecznie wiatr w twarz

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: xAnka92
Post: 17 sie 2014, 09:29 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 kwie 2014, 17:14
Posty: 360
jeżeli siedzi na transmisjach, to gdzie wtedy jest dziecko? Wątpię, by nikt się nim nie opiekował. Spanie też wykluczam bo jak wpadałęm to ani razu nie odeszła od kompa np aby uspokoić małego, czy też za zwykłą potrzebą. Fakt mało siedziałem. Powiem Wam, że dalej nie wiem co jest prawdą a co nie. Na pewno nie oceniam jej pod wpływem tego, co jest tu opisane. Zazwyczaj mam swoje zdanie, lub wstrzymuję się z nim jeżeli nie znam wszystkich faktów. Tak jest i tym razem.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: xAnka92
Post: 17 sie 2014, 10:08 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 28 lut 2014, 21:30
Posty: 2
A wiec tak troche sledze poczynania anki! Z tego co sie orientuje to dziecko ma a gdy siedzi na trans to dzieckiem sie zajmuje ona i jej facet z którym jest. Raz ktos jej sie pytal co to za typ co odebrał jej tel to zrobila sie czerwona i powiedziala ze nie odpowie i nagle zmienila temat . Po 2 jak jej nikt nie sypie to nagle gdzies na chwile idzie i do innego pokoju i nagle wraca i zaczyna sie sypanie żetonów czyli tak zwany obiekt zamkniety podejrzewam ze ta osoba to jej chłopak . po 3 jak to forum admin zawiesil to ona twierdzila że to jej prawnik to forum zamknął bo tu i na innym piszą o niej nie prawde i same kłamsta bo ona ma czyste serce i nigdy nie oszukiwala i bedzię sie w sądzie sądzic !Po 4..... Anka ciagle lata na priwy łamiąc regulamin,bo na privach podaje maile a potem w nich wysyła nr konta by ci co z nią korespondują wysylali jej grubą kase na konto bankowe,wiec po co ma isc do pracy jak złapie frajerów którzy jej wysyłają przelewy sporej ilości kasy na konto...A ostatnio tez ktos jej sie zapytal czemu nie moze isc pracowac to odpowiedziała ze nie ma z kim zostawic dziecka bo matka pracuje, a przypomnę że przez długi czas twierdziła ze nie może zostawic małego z matką bo jest podobno chora


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: xAnka92
Post: 17 sie 2014, 10:23 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1380
Dzieckiem zajmuje się jej matka, słynąca z kwiecistego języka i pobieżnej znajomości prawa :) strasząca na konkurencyjnych forach ludzi sądem za "pisanie nieprawdy o Ani". Jej matka też ma cały garniutur chorób które uniemożliwiają jej opiekę przez te 8-9 godzin nad dzieckiem i tym samym pójście Ani do pracy :-) Do tego jest jeszcze kwestia chłopaka, który ponoć nie istanieje (Ania zaklina się że jest sama) ale kilka razy spostrzegawczy dopatrzyli się np. zdjeć w tle z chłopakiem, Ania zaliczyła też kilka wpadek językowych świdczących o tym, że nie jest sama i na fejsbuku (teraz skasowała "prywatny" profil i chyba ma nowy, zrobiony specjalnie pod wyłudzanie). A wcześniej z tego co pamiętam Ania była zdrowa za to dziecko miało cały wykaz chorób ciężkich i lżejszych na które sępiła niezłe kwoty (czasami miała więcej w godzinę niż rozbierające się laski przez cały dzień!), tylko że dziecko szybko wyrosło i zrobił się spory bobas a jak wiadomo lekarze zalecają żeby małe dziecko spędzało jak najwięcej czasu z matką ale tak do 2 roku życia, potem można je śmiało odstawić od matki i posłać do żłobka, ba! Nawet zaleca się żeby zrobić to jak najszybciej żeby dziecko miało lepszy kontakt z rówieśnikami, wtedy zaczęły się pojawiać tak zwane "niewygodne pytania", strumień kasy wysychał, Ania uciekła na kilkanaście dni i potem walnęła transmisję ze szpitala gdzie ponoć wykryto u niej całą listę chorób (te które ma teraz na profilu są chyba nowe, wcześniej miała inne ale ludzie się doszukali, że lekarstwa na nie są refundowane i że biorąc lekarstwa można całkiem normalnie żyć). Jakby tak spisała swoją biografię to by się pewnie okazało, że jest najbardziej doświadczoną przez los osobą w Polsce, a może i na świecie - rzucił ją facet który nie chce płacić alimentów, potem ciąża, dziecko chore, aż cud że żyje z taką listą chorób, potem ona zachorowała i to nie na jedną chorobę tylko na kilka na raz! Ale już w szpitalu były kolejne fale niewygodnych pytań, przeważnie o okazanie jakiejkolwiek dokumentacji medycznej albo żeby (korzystając z tego, że jest w szpitalu) poprosiła choćby na kilka minut lekarza który by potwierdził te słowa do kamery - z jej strony albo ignorowanie tych pytań, wychodzenie z transmisji albo ban. Jak inaczej można interpretować takie zachowanie?

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: xAnka92
Post: 17 sie 2014, 10:44 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 28 lut 2014, 21:30
Posty: 2
Ruger44 ma Fejsa na których są fotki gdzie anka wystepuje w markowych ciuchach.A o jej facecie to pierdoli już od dłuszego czasu że to ona go zostawiła nie on ją. co do pytań to rzeczywiście można dostac bana za pytanie jakie nie pasują anki lub nagle musi uciekac do dziecka bo placze.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: xAnka92
Post: 13 wrz 2014, 21:27 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 25 sie 2014, 13:23
Posty: 79
Miewałam okazje spotkać na wizji ta Panią. Mina jak u zbitego psa. Pieniędzy brak, a włosy tlenione i nigdy Ją z odrostami nie widziałam.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: xAnka92
Post: 13 wrz 2014, 21:30 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2065
A ostatnio na buzi nowy nabytek- kolec:D pewnie powie ze sobie sama przebijała..hehe

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: xAnka92
Post: 14 wrz 2014, 12:38 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1380
To mnie właśnie cały czas zastanawia jak ona, z tym całym glamourowo-imprezowym (tlenione blond włoski, solara, makijaż pernamentny a od niedawna kolec w ustach) image mimo wszystko znajduje idiotów którzy jej płacą... Ja moge dać jakiejś żebraczce na życie ale musi naprawdę wyglądać jak bida z nędzą, jeżeli by do mnie podeszła na ulicy taka Anka mając na sobie pi razy oko ubrania warte ponad 1000 zł i wyglad którego utrzymanie u makijażystki i w solarium kosztuje minimum 300 zł miesięcznie (i na który nie pozwalają sobie nawet kobiety które pracują) to zastanowiłbym się trzy razy czy na pewno moje kilkanaście zł pójdzie na leki i jedzenie dla dziecka czy może na podtrzymywanie urody szczęśliwej mamuśki...

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: xAnka92
Post: 14 wrz 2014, 17:44 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 14 cze 2014, 18:24
Posty: 13
obieg wewnętrzny + idiotyzm ;)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: xAnka92
Post: 15 wrz 2014, 12:13 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 26 kwie 2014, 15:31
Posty: 70
Ruger44 pisze:
To mnie właśnie cały czas zastanawia jak ona, z tym całym glamourowo-imprezowym (tlenione blond włoski, solara, makijaż pernamentny a od niedawna kolec w ustach) image mimo wszystko znajduje idiotów którzy jej płacą... Ja moge dać jakiejś żebraczce na życie ale musi naprawdę wyglądać jak bida z nędzą, jeżeli by do mnie podeszła na ulicy taka Anka mając na sobie pi razy oko ubrania warte ponad 1000 zł i wyglad którego utrzymanie u makijażystki i w solarium kosztuje minimum 300 zł miesięcznie (i na który nie pozwalają sobie nawet kobiety które pracują) to zastanowiłbym się trzy razy czy na pewno moje kilkanaście zł pójdzie na leki i jedzenie dla dziecka czy może na podtrzymywanie urody szczęśliwej mamuśki...

Hahaha to samo sobie pomyślałem ;D :-) Jak ona ze swoim wizerunkiem frajerów znajduje ;D Dobra zakladajac ze choroba to nie bajka..To czy ona nie pozwala jej na to by zarabiała jak inne laski?Nie pozwala bo co?Jest duzo przecietnych lasek ktore wziecia nie maja i widac ze im się nie przelewa ale siedzą i jebią i cieszą sie jak zarobią 50 zl.Skoro jej samej tak ciężko to niech zapierdala,no chyba ze się nie chce to inna bajka.
Czy aby ShowUp.tv nie miał jakiegoś zapisu który zabraniał takich praktyk?Inni wchodzą,podgladaja i się uczą.Zaraz pojawia się kolejne schorowane dupeczki zbierające na leki C:-)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: xAnka92
Post: 15 wrz 2014, 12:25 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 cze 2014, 07:11
Posty: 702
brzuchomowca pisze:
Ruger44 pisze:
To mnie właśnie cały czas zastanawia jak ona, z tym całym glamourowo-imprezowym (tlenione blond włoski, solara, makijaż pernamentny a od niedawna kolec w ustach) image mimo wszystko znajduje idiotów którzy jej płacą... Ja moge dać jakiejś żebraczce na życie ale musi naprawdę wyglądać jak bida z nędzą, jeżeli by do mnie podeszła na ulicy taka Anka mając na sobie pi razy oko ubrania warte ponad 1000 zł i wyglad którego utrzymanie u makijażystki i w solarium kosztuje minimum 300 zł miesięcznie (i na który nie pozwalają sobie nawet kobiety które pracują) to zastanowiłbym się trzy razy czy na pewno moje kilkanaście zł pójdzie na leki i jedzenie dla dziecka czy może na podtrzymywanie urody szczęśliwej mamuśki...

Hahaha to samo sobie pomyślałem ;D :-) Jak ona ze swoim wizerunkiem frajerów znajduje ;D Dobra zakladajac ze choroba to nie bajka..To czy ona nie pozwala jej na to by zarabiała jak inne laski?Nie pozwala bo co?Jest duzo przecietnych lasek ktore wziecia nie maja i widac ze im się nie przelewa ale siedzą i jebią i cieszą sie jak zarobią 50 zl.Skoro jej samej tak ciężko to niech zapierdala,no chyba ze się nie chce to inna bajka.
Czy aby ShowUp.tv nie miał jakiegoś zapisu który zabraniał takich praktyk?Inni wchodzą,podgladaja i się uczą.Zaraz pojawia się kolejne schorowane dupeczki zbierające na leki C:-)


Epoka zbierających na leki już była, ale to jak z epokami lodowcowymi...zapewne będzie kolejna. Tak samo ja czekają kolejne powroty "plag egipskich" - samotnych matek, wóżbitek, śpiewających wyjców, itp.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: xAnka92
Post: 15 wrz 2014, 14:54 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 cze 2014, 12:37
Posty: 366
Pamietam, jaki kiedys ta laska z wielkim cycem, teraz ma nick PlaskaJakDeska czy jakos podobnie, robila avatary trzymajac dzieciaka na rekach i pisala, ze tez na leki zbiera;)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: xAnka92
Post: 16 wrz 2014, 02:03 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 cze 2014, 23:44
Posty: 279
tomskc pisze:
Pamietam, jaki kiedys ta laska z wielkim cycem, teraz ma nick PlaskaJakDeska czy jakos podobnie, robila avatary trzymajac dzieciaka na rekach i pisala, ze tez na leki zbiera;)


Nasza gwiazda robiła takie akcje? Jesteś pewien, że to ona była?
Bo w sumie to, że Anka robiła dość ostre trans. to wszyscy wiedzą, ale jednak Płaska robi jakąś tam karierę w zdjęciach erotycznych więc chyba nikt by się na to nie nabrał? Poza tym, pierwsze słyszę, by miała bachora ;)

_________________
Mundus universus exercet histrionem.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: xAnka92
Post: 16 wrz 2014, 11:47 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 cze 2014, 12:37
Posty: 366
Wredny_typ pisze:
tomskc pisze:
Pamietam, jaki kiedys ta laska z wielkim cycem, teraz ma nick PlaskaJakDeska czy jakos podobnie, robila avatary trzymajac dzieciaka na rekach i pisala, ze tez na leki zbiera;)


Nasza gwiazda robiła takie akcje? Jesteś pewien, że to ona była?
Bo w sumie to, że Anka robiła dość ostre trans. to wszyscy wiedzą, ale jednak Płaska robi jakąś tam karierę w zdjęciach erotycznych więc chyba nikt by się na to nie nabrał? Poza tym, pierwsze słyszę, by miała bachora ;)

na 100% ona, pamietam jak nagle zaczelo wchodzic pare osob zbierajacych na leczenia itp za receptami na avatarach, wiec sama tez chyba postanowila tak zrobic i w opisie miala, zeby dawac na chore dziecko, a dziecko pokazala w avatarze;) ale chyba po niej jechali i mod sie przyczepil, bo widzialem to ze 2 razy moze, potem juz tylko cyckami zarabiala


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: xAnka92
Post: 29 wrz 2014, 20:15 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 sie 2014, 09:30
Posty: 1441
płotka pisze:
jest taka jedna prawda- jak ktos potrzebuje na prawde to nigdy nie powie ze potrzebuje, too samo tyczy sie wszystkich
zebrzacych ludzi ktorych spotykamy na ulicach.



Nie zrozumiałem tego Płoteczko;p...niejednokrotnie dawałem komuś kasę na bułkę czy coś do jedzenia nawet byłem z nim w sklepie, jakoś od razu mówili, ze nie mają na jedzenie.

_________________
http://ShowUp.tv/profile/tomcio_paluszek | Nie mam nagrań C:-), więc nie pisać maili w sprawie wymiany itp... zrób sobie dzień bez walenia konika i podaruj kilka peso dzieciom caritas.org.ph/


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1329 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 67  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Seb, znowak i 1 gość


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty

Szukaj:
Przejdź do:  


phpBB SEO