ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Twoja ostatnia wizyta: 20 wrz 2015, 13:30 Dzisiaj jest 20 wrz 2015, 15:36

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Wiki331
Post: 13 kwie 2014, 20:11 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 06 kwie 2014, 08:54
Posty: 211
Nic nie zobaczysz, ...ale masz szansę dostac dyplom ...z wiedzy -WTF???


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Wiki331
Post: 14 kwie 2014, 01:05 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 mar 2014, 16:45
Posty: 452
Należy do tej grupy kobiet które na ShowUp.tv się nie rozbierają. Co nie znaczy żeby ją unikać , zależy kto co lubi. Wiem że ma ludzi którzy u niej siedzą .


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Wiki331
Post: 14 kwie 2014, 14:27 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 06 kwie 2014, 08:54
Posty: 211
racja, więc poprawiam - jak chcesz coś zobaczyć i masz jakiś dyplom -UNIKAJ JEJ ;)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Wiki331
Post: 14 kwie 2014, 16:19 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 16 mar 2014, 13:53
Posty: 22
Haha portal erotyczno-rozrywkowy a ona jakieś dyplomy z wiedzy wymyśla... Pytania z geografii, fizyki itd... Mnie się nie podoba. Zaglądałem, ale te jej dziubki i patrzenie z góry na rozbierające się dziewczyny... Wtf! Co to ma być? Skoro jej się nie podoba to wypad z ShowUp.tv :-/

Popieram kolegę - UNIKAJCIE JEJ!

PS. Ona zbiera podobno na aparat zeby bloga o modzie prowadzic... NIE dla kolejnej bloggerki, speca od mody jak Jessica Mercedes czy inna wiesia :/


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Wiki331
Post: 14 kwie 2014, 19:41 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 mar 2014, 16:45
Posty: 452
Powinni zrobić jeszcze jedną zakładkę na ShowUp.tv i umieścić tam wszystkich grających na gitarach, wróżących z kart, malujących, plus xAnkę92. Żeby nie mieszali się z dupodajnią.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Wiki331
Post: 14 kwie 2014, 20:47 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 kwie 2014, 16:12
Posty: 127
kuszes pisze:
Nic nie zobaczysz, ...ale masz szansę dostac dyplom ...z wiedzy -WTF???

"Matura to bzdura" się naoglądała


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Wiki331
Post: 27 maja 2014, 19:35 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 20 mar 2014, 10:10
Posty: 176
Też jej nie lubię :( Laska która uważa że ma jako jedna z niewielu klasę na ShowUp.tv i się nie rozbiera a oczy jej się świecą na samą myśl o żetonach. Ogólnie jest dość denerwująca i uważa się za lepszą bo się nie rozbiera no ale chyba nie wie co się robi na SEX KAMERKACH i pociska każdej która to robi a pod względem pazerności na kasę nic się od nich nie różni.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Wiki331
Post: 07 cze 2014, 12:35 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 cze 2014, 10:26
Posty: 1165
Przesiedziałem u niej łącznie kilka godzin, tylko sobie patrzyłem i czytałem. Ldzie dokładają jej do tej lustrzanki co jakiś czas, większość z ciekawości wchodzi na bloga żabkowego nabijając jej odsłony. Ogólnie ładna ale taka plastikowa, niczym mnie nie przyciągnęła. Miny i zachowanie jak u zmanierowanej modelki, generalnie sprawia wrażenie będącej z tych, co wyżej s.., niż d... ma. Ze względu na ładną fizys może liczyć na niejedną lustrzankę.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Wiki331
Post: 09 cze 2014, 11:03 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 20 mar 2014, 10:10
Posty: 176
Na tą lustrzankę trochę już zbiera :P Żetony lubi i to bardzo, wszystkie panny które się rozbierają wsadza do jednego worka co jest głupie. Nie każda dziewczyna która pokazuje robi to dla aparatu, smartfona czy dla sukienki od chanel są i takie które muszą się z czegoś utrzymać, część musi spłacać długi i to nawet nie swoje tylko np po ojcu czy mężu, wczoraj jedna zbierała na operacje dla matki może i powiecie że zmyślają aby więcej im wpadło żetonów ale kto wie czy nie jest to prawdą i czy takich nie ma więcej które po prostu o tym nie mówią. Dla mnie jest pusta i sztuczna sprawia wrażenie mądrej ale nie pomyśli że każdy ma inne problemy a nie tylko jakie zdjęcie ma wstawić na bloga. Denerwuje mnie te jej słodkie minki i dzióbki, jest fanką naturalnego piękna ale włosy jednak przedłużyła :P


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Wiki331
Post: 09 cze 2014, 11:12 
Poglądacz
Poglądacz
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 cze 2014, 23:55
Posty: 92
Ogólnie dziwi mnie że na portal o tematyce czysto EROTYCZNEJ i do zarabiania czystej kasy wchodzą laski żeby sobie porozmawiać... I najśmieszniejsze w tym jest to że zawsze na transmisjach u takich dupeczek są typki które próbują przekonać taką dupe żeby pokazała cokolwiek :D może i się myle ale własne zdanie trzeba mieć.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Wiki331
Post: 09 cze 2014, 19:12 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 04 cze 2014, 19:36
Posty: 164
ShowUp.tv juz dawno przestalo byc "czysto erotyczne", to chyba temat na osobny watek dokad zmierza ShowUp.tv.
Ja wlasciwie nic nie mam ze ludzie wchodza zeby pogadac, co kto lubi. Problem ostatnimi czasy to ze niespecjalnie jest z kim pogadac i co gorsze niespecjalnie jest na kogo popatrzec,a dwa w jednym to juz baaaardzo dawno nie spotkalem na szolapie. ;)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Wiki331
Post: 09 cze 2014, 19:22 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 maja 2014, 13:45
Posty: 204
komin pisze:
ShowUp.tv juz dawno przestalo byc "czysto erotyczne", to chyba temat na osobny watek dokad zmierza ShowUp.tv.
Ja wlasciwie nic nie mam ze ludzie wchodza zeby pogadac, co kto lubi. Problem ostatnimi czasy to ze niespecjalnie jest z kim pogadac i co gorsze niespecjalnie jest na kogo popatrzec,a dwa w jednym to juz baaaardzo dawno nie spotkalem na szolapie. ;)



tacy ludzie wchodzą, bo znajdzie sie ktoś to z nimi porozmawia, wysłucha.. Swoją droga nie wiem kto normalny wchodzi na ShowUp.tv, żeby wejść na transmisje i pogadać..


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Wiki331
Post: 09 cze 2014, 20:12 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 04 cze 2014, 19:36
Posty: 164
Kris1910 pisze:
Swoją droga nie wiem kto normalny wchodzi na ShowUp.tv, żeby wejść na transmisje i pogadać..

Na przyklad ja :) wchodze czesto tylko pogadac, nie sama cipka czlowiek zyje;) a normalnosc...kwestia dyskusyjna;)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Wiki331
Post: 09 cze 2014, 20:18 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 cze 2014, 10:26
Posty: 1165
Nigdy nie twierdziłem, że jestem normalny O:-) ale wchodzę najczęściej właśnie pogadać, nie wiem właściwie dlaczego, chyba czasem z przyzwyczajenia, gdy kogoś długo się zna zagląda się jak do starej znajomej.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Wiki331
Post: 09 cze 2014, 21:16 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 02 mar 2014, 15:33
Posty: 371
Kris1910 pisze:
tacy ludzie wchodzą, bo znajdzie sie ktoś to z nimi porozmawia, wysłucha.. Swoją droga nie wiem kto normalny wchodzi na ShowUp.tv, żeby wejść na transmisje i pogadać..


Ja......?? Czy powinienem zrobić jakieś badania okresowe? Ostatnie niedługo mi wychodzą :D
Ale widze, że nie ja jeden ;D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Wiki331
Post: 10 sie 2015, 17:59 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 09 sie 2015, 20:31
Posty: 2
Viki udowadnia swoją obecnością na ShowUp.tv że ten portal jest dla wszystkich. Zawsze można fajnie porozmawiać. Dziewczyna ma życiowo pomysł na siebie, swoje konkretne poglądy i za to ją lubię. a to, jaką ma oglądalność pomimo, że się nie rozbiera, to pokazuje tylko jak bardzo brakuje normalności nie tylko na ShowUp.tv ale i w życiu realnym .


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Wiki331
Post: 14 sie 2015, 22:32 
Świeżak
Świeżak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 lip 2015, 16:17
Posty: 30
VioletOrchid pisze:
Ona zbiera podobno na aparat zeby bloga o modzie prowadzic... NIE dla kolejnej bloggerki, speca od mody jak Jessica Mercedes czy inna wiesia :/

Akurat chce na początku zaznaczyć , że nic personalnego do tej użytkowniczki, ale tak apropos tych blogów, etc. - zauważyłem ostatnio nową....... modę ? która szczególnie jaskrawo objawia się u sporej części transmitujących lasek na ShowUp.tv. Otóż większość ludzi (których umiejętności i wiedza w dorosłym życiu ogranicza się do pobierania pokarmów, wydalania, oddychania, wydawania z siebie dźwięków polsko-naśladowczych, spania, gruchania i wykonywania czynności przenoszenia przedmiotów z pkt. A do B ) zakłada blogi modowe/robi pranki/"popisuje się" polisz inglisz (patzr Kuta_Calypso , imagine_cherry) XD ? - to jest jakaś epidemia niedojebstwa w naszym mniej wartościowym kraju w tej części Europy przetrzebionym pod wzgl. elit intelektualnych w pierwszej połowie XXw. i w wyniku tego efekt rozmnażania się od paru dekad umysłowej kupy gówna, którą zostawili tu bolszewicy :D ? Czy to po prostu jest portal ogniskujący takich wybrańców :D ? Jakby ktoś szukał tematu na prace z socjologii to myślę, że jest to temat warty zahaczenia.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Wiki331
Post: 15 sie 2015, 07:24 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 17 lip 2015, 10:29
Posty: 402
Nie miałem okazji być u tej dziewczyny, ale mnie zaciekawiliście.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Wiki331
Post: 15 sie 2015, 08:20 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 sty 2015, 20:52
Posty: 318
ExxonValdezMT pisze:
Akurat chce na początku zaznaczyć , że nic personalnego do tej użytkowniczki, ale tak apropos tych blogów, etc. - zauważyłem ostatnio nową....... modę ? która szczególnie jaskrawo objawia się u sporej części transmitujących lasek na ShowUp.tv. Otóż większość ludzi zakłada blogi modowe/robi pranki/"popisuje się" polisz inglisz


Prowadzenie bloga jest lepsze, pod wzgledem finansowym, jesli sie ktos wybije, od zarobków na ShowUp.tv. Trzeba tylko troche samozaparcia.

_________________
Jeżeli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Wiki331
Post: 19 sie 2015, 10:28 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 sie 2014, 13:23
Posty: 108
Rajan86 pisze:
Viki udowadnia swoją obecnością na ShowUp.tv że ten portal jest dla wszystkich. Zawsze można fajnie porozmawiać. Dziewczyna ma życiowo pomysł na siebie, swoje konkretne poglądy i za to ją lubię. a to, jaką ma oglądalność pomimo, że się nie rozbiera, to pokazuje tylko jak bardzo brakuje normalności nie tylko na ShowUp.tv ale i w życiu realnym .



Niczego swoim przykładem nie udowadnia, bo nie ma czego udowadniać.
Nie można fajnie porozmawiać bo rozmowa klei się dobrze w raz z żetonami.

Siedzenie na ShowUp.tv to świetny życiowy pomysł na siebie...


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: znowak i 2 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty

Szukaj:
Przejdź do:  


phpBB SEO