ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Twoja ostatnia wizyta: 20 wrz 2015, 12:27 Dzisiaj jest 20 wrz 2015, 14:12

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 283 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 15  Następna
Autor Wiadomość
Post: 18 paź 2014, 18:39 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 30 mar 2014, 21:34
Posty: 95
A moim zdaniem wszyscy przesadzacie i tyczy się to zarówno użytkowników forum, których lubię i szanuje jak i samej osoby VP, o której mowa w tytule. Kurwa ludzie co Wam da to wyzywanie się publicznie? Świadczy to przede wszystkim o Waszym poziomie dopiero później można mieć pretensję do pozostałych.

Jestem w stanie zrozumieć oburzenie piszących tak samo jak jestem w stanie zrozumieć oburzenie VP ponieważ nikt by z Was nie chciał by w Waszym temacie była aż taka nagonka i dosłowne polowanie na czarownice to potrafi wkurwić czyż nie? Jest takie powiedzenie "jak Cię widzą tak Cię piszą" ale czy do kurwy nędzy nie można normalnie wyjaśnić sobie o co tak naprawdę poszło od samego początku i być może naprostować sprawę? Zwłaszcza, że sama VP się odezwała? Ludzie nie dziwcie się jej słowom bo agresja rodzi agresję- taka prawda! Kłótnią do niczego nie dojdziecie, rozmową owszem ale trzeba chcieć.

Bez urazy, nie zamierzam nikogo bronić ani atakować, patrzę z boku na całą sytuacje i powiem Wam, że zapominacie o jednym a mianowicie o dopowiadaniu przez złośliwców pewnych faktów by jeszcze bardziej zagotować atmosferę.

JapanSUN


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 18 paź 2014, 18:57 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 09 paź 2014, 17:34
Posty: 4
Do Maq jadam świeżutkie bułeczki, a Ciebie nie stać na taką qrwę jaką jestem. A takie zwroty do swojej pani rączkowskiej zachowaj.
Konkurencji nigdy nie miałam i mieć nie będę. Jak macie dowody na nieuczciwe zwalczanie konkurencji czekam.
Plotka Ciebie to nawet nie będę komentowała bo sprowadzisz mnie do swojego poziomu i tam pokonasz doświadczeniem tak jak reszta szczekaczy.
Jestem dumna z tego jak wyglądam i gówno o mnie wiecie możecie sobie tylko gdybać kim jestem i jak żyję. A to jest moja dupa i moja sprawa co robię. I kto ma tu ból dupy? Widać gołym okiem.
CzarnaHonda dzięki. Tylko wiesz, ze teraz będą Ci dokuczać? :( Z góry sorki.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 18 paź 2014, 19:06 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 26 kwie 2014, 15:31
Posty: 70
Maq pisze:
hahahahah bo jebnę

Laska, której poziom i jakość życia zależy od kaprysu faceta, który przyszedł sobie ulżyć wyzywa kogoś od walikoni:P Radzę trochę szacunku leniwa kurwo ( tak, właśnie tak cię nazwę, bo o ile nie mam nic do dziewczyn uczciwie zarabiających na ShowUp.tv, to ciebie uważam za leniwą szmatę, która nie potrafi poradzić sobie z konkurencją w uczciwy sposób ze względu na: A braki we własnym wyglądzie, B brak pomysłu na siebie, ograniczoną wyobraźnię, inteligencję ) bo to min. od mojego chuja zależy czy jutro będziesz miała co położyć na kanapki. Chętnie podejmę z tobą dyskusję "cwaniaro" gdyż uwielbiam dobrą spinę w internecie.

I rzeczywiście powodem do dumy jest twoja obecność na kam od 6 lat. Musisz być niesamowicie tępa skoro tego czasu i pieniędzy nie zainwestowałaś w inną karierę lub też inne źródło dochodów. Powodzenia w życiu kaleko.
pięknie napisane :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 18 paź 2014, 19:16 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2065
Oj Pani Virtulna- such a cliché... liczyłam na coś więcej :)
Postaram się nie udzielać więcej w tej dyskusji- rodzice uczyli mnie ,że starszym się ustępuje,więc niech Ci będzie:)

Bułki w dzisiejszych czasach nie są jakoś wyjątkowo drogie- tak tylko pozwolę sobie zauważyć.

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 18 paź 2014, 19:20 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 30 mar 2014, 21:34
Posty: 95
VPa pisze:
CzarnaHonda dzięki. Tylko wiesz, ze teraz będą Ci dokuczać? :( Z góry sorki.


Nie będą wierz mi ktoś inny zrobi z tego aferę spokojnie :) Postarajcie się spokojnie pisać może do czegoś dojdziecie przepychanka jest bez sensu, mimo, że rozumiem, że to ciężkie.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 18 paź 2014, 19:22 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 09 paź 2014, 17:34
Posty: 4
Ja skończyłam tą jeśli można to nazwać dyskusje :D Niech ujadają dalej na zdrowie.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 18 paź 2014, 19:59 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 06 cze 2014, 10:25
Posty: 52
VPa pisze:
Ja skończyłam tą jeśli można to nazwać dyskusje :D Niech ujadają dalej na zdrowie.



Uważam że słusznie, nie warto się babrac w tym blotku - szkoda czasu i energii - tez przestałem sie udzielać w tym temacie skoro każde dobre słowo na Twoj temat jest oceniane ze ja to Ty. Jakieś schizy normalnie.

Do pewnego poziomu nie warto się zniżać.
A marecki pokazal swoje oblicze - "na kanapke, kurwa, szmata" jedyne argumenty, jakimi dysponuje.
Może tylko takie zna, moze tylko takimi sie posluguje w życiu, bywaja tacy maluczcy ludzie - jak nie dopierdoli to dzień stracony. W ten sposób podbudowuje wlasnego Ego - jaki jest zajebisty :D Lepiej dowalić komuś nim inni znajdą powód aby mu dowalić. Coś na zasadzie patrzecie! jaki jestem git, przyklaskuje Wam.:D
Coś jak Kubus Puchatek o bardzo małym rozumku. Każdy akceptował, niekoniecznie każdy lubil. Ale aby to wiedzieć trzeba przeczytać ksiązke a mam wrażenie ze zycie facetów tutaj toczy się tylko wokól czytania ShowUp.tv i nawalania nawzajem na siebie w necie - bo przecież wolno. Chyba jestem ostatnim facetem w Polsce, który czyta ksiązki.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 18 paź 2014, 20:19 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 wrz 2014, 08:52
Posty: 130
elxx pisze:
VPa pisze:
Ja skończyłam tą jeśli można to nazwać dyskusje :D Niech ujadają dalej na zdrowie.



Uważam że słusznie, nie warto się babrac w tym blotku - szkoda czasu i energii - tez przestałem sie udzielać w tym temacie skoro każde dobre słowo na Twoj temat jest oceniane ze ja to Ty. Jakieś schizy normalnie.

Do pewnego poziomu nie warto się zniżać.
A marecki pokazal swoje oblicze - "na kanapke, kurwa, szmata" jedyne argumenty, jakimi dysponuje.
Może tylko takie zna, moze tylko takimi sie posluguje w życiu, bywaja tacy maluczcy ludzie - jak nie dopierdoli to dzień stracony. W ten sposób podbudowuje wlasnego Ego - jaki jest zajebisty :D Lepiej dowalić komuś nim inni znajdą powód aby mu dowalić. Coś na zasadzie patrzecie! jaki jestem git, przyklaskuje Wam.:D
Coś jak Kubus Puchatek o bardzo małym rozumku. Każdy akceptował, niekoniecznie każdy lubil. Ale aby to wiedzieć trzeba przeczytać ksiązke a mam wrażenie ze zycie facetów tutaj toczy się tylko wokól czytania ShowUp.tv i nawalania nawzajem na siebie w necie - bo przecież wolno. Chyba jestem ostatnim facetem w Polsce, który czyta ksiązki.

hahaaaaaaaa kurwa nie mogę ;D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 19 paź 2014, 12:59 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 gru 2013, 13:49
Posty: 231
CzarnaHonda, dziwię Ci się, że bronisz takiej osoby. Osoby o której są na tym forum dwa wątki z dowodami na: oszukiwanie na licytacjach, puszczanie filmów na privie zamiast robienia go na żywo, używanie zdjęć ściągniętych z internetu jako swoich, photoshopowanie zdjęć łącznie z wklejaniem do nich kota :D :D :D To po prostu mówi samo za siebie. Każdy nadający użytkownik showupa robi sobie laurkę swoim postępowaniem.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 19 paź 2014, 16:57 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 maja 2014, 17:48
Posty: 555
Po tym jak owa panna wjechała tutaj z pyskiem nie mam wątpliwości, że winna jest wszystkiemu co się jej zarzuca, mało tego brak jej skruchy a pole manewru jakie posiadała dzięki forum wykorzystała na obrażenie użytkowników czyli potencjalnych klientów.

W poście użyłem twardego języka tylko po to by uzmysłowić tej oszustce jak wielką kreskę między nami stawiam. Dla mnie to szkodnik i osoba zasługująca na publiczne napiętnowanie. O ile jestem zdania, że zarówno camgirls jak i ich klienci żyją w pewnej symbiozie i żadna ze stron nie powinna czuć się lepiej w tym układzie, tak ta pani jednym postem pokazała swoje zdanie na ten temat.

CzarnaHondo: jako osobie zaangażowanej w sex-kam powinno Ci zależeć na usunięciu ww szkodnika, gdyż po prostu działa na niekorzyść biznesu w jakim działasz. Polska nie jest krajem gdzie ludzie mają za dużo pieniędzy na usługi tego typu i po sparzeniu się na kupieniu usługi od tej "cwaniary" klient może już nie wrócić do kam. Aby ten biznes rozwijał się w Polsce tego typu pasożyty powinny być z niego usuwane, więc również nie rozumiem Twojego stanowiska w tym temacie.

_________________
Dawniej marecki3456, nick na ShowUp.tv maq242


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 19 paź 2014, 17:02 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 30 mar 2014, 21:34
Posty: 95
asiulka91 pisze:
CzarnaHonda, dziwię Ci się, że bronisz takiej osoby. Osoby o której są na tym forum dwa wątki z dowodami na: oszukiwanie na licytacjach, puszczanie filmów na privie zamiast robienia go na żywo, używanie zdjęć ściągniętych z internetu jako swoich, photoshopowanie zdjęć łącznie z wklejaniem do nich kota :D :D :D To po prostu mówi samo za siebie. Każdy nadający użytkownik showupa robi sobie laurkę swoim postępowaniem.


Asiulka nie chodzi o obronę osoby, ponieważ przedstawione materiały potwierdzają pewne fakty i z tym się zgodzę. Photoshop hmmm mam inne zdanie i czepiać można się wielu osób gdyby zacząć generalizować, prawda jest taka, że owszem można przedobrzyć.

PR w przypadku nadającej jest mega ważnym zagadnieniem cóż "jak Cię widzą, tak Cię piszą" jednak wszystko jest kwestią podjętych działań mimo, że prawda i tak wyjdzie na jaw. Drugą kwestią pozostaje "Czarny PR" względem innych i tu swoje zdanie wypowiedziałem w innym wątku, ponieważ nienawidzę takiego postępowania.

Drażę temat celem lekkiego skonfrontowania pewnych zdarzeń wierz mi, że najprościej byłoby gdyby Admin tego przybytku wypowiedział się na temat kont, które są podejrzane o prowadzenie ich przez jedną osobę wtedy jest czarno na białym.

Obrona w moim przypadku tyczy się jedynie dialogu a mianowicie rozumiem stres VP ale jej słowa w stosunku do użytkowników wcale nie są lepsze apelowałem tylko o to by każda ze stron miała do siebie szacunek- mimo wszystko. Celem być może naprostowania z tego chociażby powodu, że im więcej negatywnych opinii i im większa nagonka tym więcej faktów dopowiadają osoby złośliwe. Mowa o faktach, które nie mają racji bytu a w tym przypadku(nagonki) przyjmowane będą jako prawda. Wiem co mówię po pewnym przykładzie, wierz mi :)

Reszta postępowania o której mowa, coż nie wypada mi się wypowiedzieć szerzej ale wiemy jak jest, bynajmniej za to niech odpowiada wyłącznie sama VP.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 19 paź 2014, 17:16 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 wrz 2014, 08:52
Posty: 130
ale photoshop nie jest tu żadnym problemem ;D Problemem są inne oszustwa tej osoby.Wystarczy uważnie przeczytać temat i dowody są niezbite.Nikt nikomu nie zarzuca takich rzeczy,oczywiste jest to że każda panienka na kamerce chce wypaść jak najlepiej :o Tylko jakim kosztem się pytam!!To co ona robi to po prostu oszustwo,kurestwo pod każdym względem!!Nie wspomnę o takich zagrywkach jak opisane w poście Damiana.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 19 paź 2014, 17:27 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 30 mar 2014, 21:34
Posty: 95
Maq pisze:
Po tym jak owa panna wjechała tutaj z pyskiem nie mam wątpliwości, że winna jest wszystkiemu co się jej zarzuca, mało tego brak jej skruchy a pole manewru jakie posiadała dzięki forum wykorzystała na obrażenie użytkowników czyli potencjalnych klientów.

W poście użyłem twardego języka tylko po to by uzmysłowić tej oszustce jak wielką kreskę między nami stawiam. Dla mnie to szkodnik i osoba zasługująca na publiczne napiętnowanie. O ile jestem zdania, że zarówno camgirls jak i ich klienci żyją w pewnej symbiozie i żadna ze stron nie powinna czuć się lepiej w tym układzie, tak ta pani jednym postem pokazała swoje zdanie na ten temat.

CzarnaHondo: jako osobie zaangażowanej w sex-kam powinno Ci zależeć na usunięciu ww szkodnika, gdyż po prostu działa na niekorzyść biznesu w jakim działasz. Polska nie jest krajem gdzie ludzie mają za dużo pieniędzy na usługi tego typu i po sparzeniu się na kupieniu usługi od tej "cwaniary" klient może już nie wrócić do kam. Aby ten biznes rozwijał się w Polsce tego typu pasożyty powinny być z niego usuwane, więc również nie rozumiem Twojego stanowiska w tym temacie.


Hmm Brawo za poruszenie arcy ważnego zagadnienia jakim jest symbioza pomiędzy Camgirls a potencjalnym klientem. Osobiscie uważam, że ta kwestia brana jest przez każdą osobę dokonującą wyboru bardziej podświadomie. Warto to jednak bardziej rozwinąć bo w branży kamerek relationship jest bardzo specyficzne, nie zaś standardowe jak w innych branżach na pograniczu klient-sprzedawca.

Uważam, że bez sensu będzie wtrącanie typowo marketingowych zagadnień trzeba nieco to uprościć. Fakt faktem każda z Camgirls w mniejszym lub większym stopniu stara się dbać o PR i budować opinię. Jeśli zaś chodzi o relację zostaje ona uproszczona maksymalnie jak się da ponieważ łańcuch dystrybucji został uproszczony producent(Camgirl)-Nabywca(Oglądający) dlatego myślę, że tu relacja wynika bardziej ze wzajemnego zrozumienia, przywiązania, sentymentu aniżeli zabiegów marketingowych stąd przykładem jest pewna ilość stałych bywalców u każdej z Camgirls- niekoniecznie tych dla niej dochodowych(dlatego wspomniałem o specyfice)

Eliminacja oszustów jest walką z wiatrakami podobnie jak walka z nagraniami jednak próbować można i każdemu wyjdzie to na dobre. Wiem Maq co masz na myśli, chodzi o to, że gdy ktoś sparzy się na kimś nieuczciwym sparzy się do wszystkich i w tym momencie stracą uczciwe Camirls. Dlatego wyciąganie kłamstw i wałów po części ma sens, jednak trzeba to wszystko zrobić w granicach rozsądku i tak by prawda była w 100% pewna bez dodatkowych domysłów. Niezwykle irytującą sprawą, jest głupota samych oglądających ponieważ niejednokrotnie były przypadki "nowych twarzy" pojawiających się raz i robiących "wał". Głupota i ewenement branży zarazem ponieważ tu głównym bodźcem jest obraz jako oglądający myślisz gdzieś tam, że jest ryzyko "wałka" jednak osoba Ci się podoba i mimo wszystko podejmujesz ryzyko- tak to działa.

Czego brakuje? Weryfikacji przez serwis, który jest żetonowy pośrednikiem wtedy wszystkie tego typu wały straciłyby rację bytu od siebie powiem tak: starajcie się wybierać te Camgirls, które jakiś czas są na "scenie" wtedy ryzyko będzie mniejsze(jednak nie wykluczone) Kwestia PR wśród Camgirls, coż jest kilka "perełek"(bez negatywnych skojarzeń :P), które naprawdę starają się robić coś profesjonalnie i wkładają coś więcej niż transmisję, szczytem chamstwa jest natomiast strategia typu "przyjdz do mnie a nie do tamtej(i tu nick) bo jestem lepsza", która bardziej przypomina bazar"


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 19 paź 2014, 18:42 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 cze 2014, 07:11
Posty: 702
Dobry Boże...i tak z zwykłego fapania do monitora oraz pokazywania dupy do kamery można stworzyć bełkot ocierający się już o metafizykę. Na szczęście mój prosty umysł wyłączył się już po pierwszych trzech zadaniach ;D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 19 paź 2014, 18:53 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 maja 2014, 17:48
Posty: 555
PanOwieczek śmieszny jesteś jeżeli myślisz że sukces na kam opiera się tylko na tym o czym piszesz. A po drugie po to jest forum żeby między innymi takie sprawy roztrząsać. Mogę pisać cały dzień w dziale kocham ją "ruchałbym/nie ruchałbym" ale jaką to będzie miało wartość dla kogokolwiek? Akurat interesują mnie też tego typu zagadnienia więc i rozpoczełem dyskusję na ten temat.

_________________
Dawniej marecki3456, nick na ShowUp.tv maq242


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 19 paź 2014, 18:56 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2065
Jeśłi chodzi o rzetelność wypowiedzi w temacie kręcenia wałów- uważam,że rzetelnym jest post:
-brzuchomówcy z 26 sie 2014, 13:46 -poruszony został tam temat ściągania avatarów z neta
-Wkoss'a z 31 sie 2014, 15:21- temat wrzucania nie swoich zdjęć na swoją stronę internetową
-kolejny post Wkoss'a z 10 wrz 2014, 19:56 -po ch** wklejac kota do avatara:O
-Damiana z 14 wrz 2014, 13:28- znowu kradzież zdjęć:D i starego-nowego fotelu

Długie wpisy poparte rzeczowymi screenami- to jest dla mnie wiarygodne.
Poza tym dziewczyna miała okazję się wypowiedzieć w tonie, który świadczy o tym, że ma swoich klientów gdzieś pisząc o nich per walikonie. To świadczy tylko o tym, że pani nastka ma swoich klientów głęboko w poważaniu:)
Hondo- wybacz, ale dla mnie to wystarczy i doprawdy nadal nie rozumiem Twojego stanowiska w tym temacie...
Zastanawia mnie jedno- czy byłoby inne, gdyby bohaterka tematu nie używała na swojej stronie/ profilu zdjęć nie jakiejś zagranicznej laski, a fot CC, czy nadal byłbyś taki liberalny?

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 19 paź 2014, 19:12 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 cze 2014, 07:11
Posty: 702
Maq, dla Ciebie mogę być śmieszny a nawet bardzo śmieszny. Nie rusza mnie to. Dla mnie roztrząsanie detali, zabawa w filozofię marektingową nie ma absolutnie znaczenia. Tak samo jak nie ma znaczenia napinanie się na wybitne popisy erystyczne.

Całość sprowadza się i tak do fapania i pokazywania dupy.

To tylko kwestia "talentu" jak sprzedać swoją dupę za największą ilość zetów. Ja poradnika " Jak zarobić milion zetów na szołapie" nie napiszę, ale powodzenia życzę kto ma ambicję napisać takie dzieło. :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 19 paź 2014, 19:30 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 maja 2014, 17:48
Posty: 555
Całość sprowadza się do fapania i pokazywania dupy tak samo, jak pójście do restauracji sprowadza się do zjedzenia i wysrania. Prowadzimy sobie tutaj luźną dyskusję na temat powiązany, na forum do tego przeznaczonym, więc nie wiem czemu miał służyć Twój komentarz? Chciałeś być taki fajny i na luzie?

Kwestia marketingu wśród camgirls, przy takiej konkurencji jaka jest, jest BARDZO ważna. Te dziewczyny nie siedzą tam za free dla Twojej czy mojej przyjemności tylko w celach zarobkowych, dyskusja podjęta przeze mnie i CzarnaHonde może być o wiele bardziej pomocny niż Twój głupkowaty komentarz, a jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości to poradź którejś ze swoich ulubienic by siedziała na ogólnym bez celu i robiła full pokaz. Jestem pewien, że postawiany przez Ciebie cel, czyli pokazywanie dupy i fapanie zostanie osiągnięty, jednak z niewielką korzyścią dla dziewczyny.

_________________
Dawniej marecki3456, nick na ShowUp.tv maq242


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 19 paź 2014, 19:38 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 wrz 2014, 08:52
Posty: 130
PanOwieczek pisze:
Maq, dla Ciebie mogę być śmieszny a nawet bardzo śmieszny. Nie rusza mnie to. Dla mnie roztrząsanie detali, zabawa w filozofię marektingową nie ma absolutnie znaczenia. Tak samo jak nie ma znaczenia napinanie się na wybitne popisy erystyczne.

Całość sprowadza się i tak do fapania i pokazywania dupy.

To tylko kwestia "talentu" jak sprzedać swoją dupę za największą ilość zetów. Ja poradnika " Jak zarobić milion zetów na szołapie" nie napiszę, ale powodzenia życzę kto ma ambicję napisać takie dzieło. :)

Przyznam że trochę w tym stwierdzeniu ----" To tylko kwestia "talentu" jak sprzedać swoją dupę za największą ilość zetów. Ja poradnika " jest prawdy,tylko podstawowa rzecz.Każda panienka przed kamerką chce wypaść jak najlepiej,zaprezentować się też jak najlepiej i to jest zrozumiałe.Pozostaje tylko kwestia jak to robi :-\ Wszystko pięknie,cacy jeśli stosuje sztuczki które nie uderzają w innych i nie wprowadzają w błąd innych.Tutaj mamy typowy przykład nazwijmy to po imieniu skurwysyństwa i oszustwa!chęć zdobycia jak największej ilości żetonów bez względu na wszystko i wszystkich.Jeden z nielicznych tematów który idealnie wpasował się w dział UNIKAJ JEJ


Ostatnio zmieniony 19 paź 2014, 19:45 przez Fabiano, łącznie zmieniany 1 raz

Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 19 paź 2014, 19:43 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 30 mar 2014, 21:34
Posty: 95
Plotka:

Nie o liberalizm chodzi, kradzież zdjęć obojętnie kogo i przedstawianie ich jako swoich jest chamstwem i przedstawianiem zachwianej rzeczywistości bez względu na to do kogo te zdjęcia by należały i tu bez sentymentów. Z takim zjawiskiem należy podejmować walkę ze względu na kłamliwość właśnie a być moze również na to, że w praktyce nie wiadomo kim jest "okradana" osoba. Wierz mi lub nie ale podobne sytuację przerobiliśmy. Dlatego właśnie wspomniałem o weryfikacji.

Odzywka w stosunku do ludzi z forum, chamska nie powiem jednak moim zdaniem spowodowana też emocjami (w jakimś stopniu napewno) Żeby nie było nie bronię nikogo głównym zamiarem była normalna dyskusja nic więcej. Każdy powinien dostać tą szansę wyjaśnienia itp gorzej jeśli nie chce.

Pozdrawiam Cię ciepło :*


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 283 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 15  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: znowak i 2 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty

Szukaj:
Przejdź do:  


phpBB SEO