ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Twoja ostatnia wizyta: 20 wrz 2015, 12:27 Dzisiaj jest 20 wrz 2015, 14:12

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 283 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 15  Następna
Autor Wiadomość
Post: 10 wrz 2014, 19:56 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 24 kwie 2014, 17:11
Posty: 23
Dzisiejszy opis Virtualnej.Prowokowanie do kolejnych wpisów? OK
Obrazek

Jak widać program do tworzenia awatarów i odtwarzania obrazu działa.Można się wylaszczyć?można?Wszystko to za pomocą kilku sztuczek
Co na pierwszy rzut oka się zmieniło?od tyłu chyba jakiś ultrafiolet,na pewno inne oświetlenie,zmieniły się kolory cały kontrast też jest mocno podkręcony,aż za bardzo
Może w tym programie można wszystko zmienić,kolory,kontrast?Nie wiem,nie znam się.Fakt faktem sciany stały się jaskrawe a sufit z białego zrobił się zółty
Całość bije mocno po oczach a efekt jest taki jak widać,dla samej oszustki chyba na plus bo mankamenty z daleka nie są tak widoczne i wydaje się że mamy doczynienia z fajną dupką
a tak wygląda to bez zmian
Tutaj jakiś stary scren gdzie obraz był zupełnie inny

Obrazek

No nic zostawmy ten temat bo poprawianie swojego wizerunku za pomocą fotoshop i tego typu programów to stare jak świat

Po ostatnim temacie zdązyłem porównać jeszcze kilka awatarów zrobionych przez oszustke ale od tych paru dni znowu była cisza więc mówie sobie oleje temat i nie wrzucam
Skoro jednak oszustka prowokuje do zamieszczania kolejnych postów to ja nie mam nic przeciwko
Na początek dwa różne awatary robione zupełnie w innych dniach.
Przykład

Obrazek

Obrazek

Dwa różne awatary,dwa różne zdjęcia.Czy na pewno??
Przyjrzyjcie się dokładnie
Ułożenia ciała,łydek,marszczenia skóry na kręgosłupie
Nawet każdy kosmyk włosów identycznie ułożony,inne jest tylko tło
To nic innego jak nakładka tej samej osoby
Takie zdjęcie można dowolnie modyfikować i to właśnie robi oszustka
Teraz jeszcze ciekawszy przykład takich nakładek,wstawek
Tu zdjęcie przedstawiające oszustke a w tle zmiany by awatary wyglądały

różnie,na dowolne zdjęcie można nanieść co tylko się podoba.

Obrazek

Teraz dokładne zbliżenie kolejnego awatara który się pokazał po kilku dniach
od tego zaprezentowanego wyżej,ta sama historia,ułożenie ciała identyczne
ta sama peruka układająca się w ten sam sposób itd.

Obrazek

Do tego samego zdjęcia dostawiony został tylko kot i pomyślałem na tym koniec i tylko o tą różnice chodziło virtualnej
Jednak nie :D Jest coś więcej :D Po chwili obserwacji tego co dzieje się w pokoju oszustki jestem mega zaskoczony
Oczywiście kit istnienia kota łyka 99% odwiedzających oszustkę:D ale nie ja
Niby dodane szczegóły do zdjęcia w postaći zwierzaka to żadne przewinienie ale co zaskakujące
Virtualna po chwili chwali się że ten właśnie kot jest jej własnością:D:D:DTeraz to już mam banana na mordzie po całości :D
Postanawiam odwrócić proces nałożenia kota na zdjęcie i spróbować odnaleść zgubę:D:D
Ufff wertowania było dużo ale udało się :D:D:D Oto realny kotek oszustki :D:D:D



Obrazek

Obrazek

hahaha uśmiałem się do łez,prawda że uroczy? :D:D:D
Niby nic ale po co bajeczka że kot z awatara to kot którego posiada?
Chciała się tylko pochwalić?czy po prostu bajkopisarstwo ma aż tak we krwi?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 12 wrz 2014, 13:37 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 26 kwie 2014, 15:31
Posty: 70
Hahaha z tym kotem najlepsze ;D powiem szczerze ze widziałem ten awatar z i lyknalem to jak młody pelikan :o Wkoss co do zmian na kamerce to nie trzeba żadnych specjalnych programów.Tz nie ma z tym żadnego problemu.Ona od tylu daje sobie lampe ultrafioletowa a do tego mocno zwieksza kolory i kontrast do tego stopnia ze pojawiają się male piksele ale dzięki temu wszystko wydaje się lepsze,tak samo to się robi jak ze zdjęciem,dodajesz kontrast i nawet możesz być blady jak trup a uzyskasz efekt opalenizny.Wie doskonale jak i co pokazać i to robi.Ja tak się u niej wkopalem biorąc priw.Myślałem ze biorę zgrabna laseczke a na samym priw gdzie było widać więcej i bliżej koszmar,szczególnie brzuch obrzydliwy.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 14 wrz 2014, 10:41 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 26 kwie 2014, 15:31
Posty: 70
To ciekawe :D :D :D Dupa siedzi albo na kilku przeglądarkach albo na 2 różnych kompach.Na pewno równocześnie na różnych kontach :D :D :D Ewidentnie pomyliła okna i myślała że stuka u siebie w pokoju z Virtualnej :D :D :D Poszedł wpis i szybko się kapneła i opuściła transmisje w mgnieniu oka :D :D :D ale ja zdążyłem :D :D :D
Obrazek

sam fakt ze takie numery ma opanowane wiele wyjaśnia C:-)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 14 wrz 2014, 13:28 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 14 wrz 2014, 13:14
Posty: 1
UWAGA!!!To mój pierwszy post i na wstępie apeluje że tekst który zamieszczę będzie warty przeczytania do samego końca.Na początek się przedstawię.Jestem autorem bloga o oszustce NastkaDagusia VirtualnaPanna.Bloga prowadzę prawie od 2 lat z małymi przerwami.Jestem jednym z tych perfidnie oszukanych którzy stali się ofiarami tej pozbawionej wszystkiego co pozytywne osoby.Właśnie ten fakt skłonił mnie do napisania bloga który ma przestrzec innych,dowieść jak podłą,podstępną,fałszywą i dwulicową osobą jest VirtualnaPanna NastkaDagusia.Ja sam zostałem oszukany na kwotę 50 zł ale w tym całej sprawie kasa zeszła na dalszy plan.Zależy mi zdecydowanie na czymś więcej...W kolekcji posiadam kilkadziesiąt Prt Sc które są niezbitymi dowodami na oszustwa bohaterki tego tematu.Począwszy od niewinnych kłamstw które są u niej na porządku dziennym po znacznie cięższe zarzuty jak oszukane licytacje,wyłudzenia żetonów,posługiwanie się kradzionymi zdjęciami bez zgody autorów aż po odtwarzanie materiałów video zamiast oferowanego show na żywo.Posiadam również materiały w postaci nagranych filmów które jednoznacznie wskazują na fakt że część z oferowanych przez nią priwów na żywo są po prostu materiałem video nie mającym nic wspólnego z zabawą na żywo!Szczególnie dotyczy to usług oferowanych za pośrednictwem jej strony.W świecie sex kamerek jeszcze przed powstaniem portalu ShowUp.tv VirtualnaPanna,NastkaDagusia,LegalnaBrunetka była znana jako Ognista_26 oferując swoje usługi na czatach erotycznych.Co ją wyróżniało??Określana była jako numer 1 kamerkowych oszustek.W tamtym czasie a było to dobre 4-5 lat temu kiedy ShowUp.tv nie istniał nasza bohaterka NastkaDagusia VirtualnaPanna była znana nie mniej niż teraz.Pod hasłami Ognista_26 figurowały te same zwroty co dzisiaj "Oszustka,uważajcie,nie polecam,unikaj,uwaga puszcza filmy"i cała masa podobnych określeń.Mało tego,mimo upływu lat w google są jeszcze pozostałości takich wpisów.Problemu z ich zlokalizowaniem nie ma żadnych.Tutaj ogłoszenie oszustki sprzed 4 lat (świadczy to ostatni wpis,ponad 3 lata temu) kiedy przedstawiała się jako Ognista_26

Obrazek


Przykład z 2010 r. Zbieg okoliczności z kradzieżą zdjęć??

Obrazek


Oczywiście VirtualnaPanna/NastkaDagusia po tych 5 latach teraz wszystkim próbuje wmówić że wszyscy się na nią uwźięli.TROLE,TROLE,ŚMIECIE itd.Ciekawe tylko czemu te wszystkie zarzuty nawet sprzed 5 lat kiedy nie było showupa pokrywają się z tymi obecnie??Przez tyle lat nie zmieniło się nic!!A może opisywane SHOWUPOWE TROLE wskoczyły do kapsuły czasu i przeniosły się do przeszłości by powielić wpisy o oszustce z lat 2009-2010-2011??
Debiut LegalnejBrunetki na ShowUp.tv nie wypadł inaczej.Pod hasłami LegalnaBrunetka te same zarzuty!! Kto kojarzy mojego bloga widział masę zdjęć,materiałów które jasno wskazywały i dowodziły jak wyrafinowaną oszustką jest VirtualnaPanna NastkaDagusia.Przypomnę adres swojego bloga NASTKADAGUSIA. B L O G S P O T . COM
(Myślę że administrator forum nie ma nic przeciwko gdyż mój blog nie jest w żaden sposób konkurencyjny do forumsu.pl ) Zresztą na moim blogu stale widnieje
link do forumsu.pl więc uznajmy to za uczciwą wymianę linków.Wracając do bloga powiem wam że NastkaDagusia poruszyła niebo i ziemię by mój blog przestał istnieć.Był już trzykrotnie usuwany.Za każdym razem przegrywałem zawartość i blog wracał :) Niestety na krótko.Po kontakcie z google dowiedziałem się że nastka pisała skargi.By blog mógł istnieć nie mogę wykorzystywać jej zdjęć.Tak też teraz postępuje,wycofałem zdjęcia z jej wizerunkiem i dodaje tylko te które nie przedstawiają jej osoby.Wrzucam również zdjęcia z zamieszczonych rozmów ale nie tylko...

Obrazek

PRZEJDŹMY JEDNAK DO MERITUM SPRAWY :) Do tego momentu na forum byłem tylko obserwatorem ale jeden z postów zamieszczony tak mnie poruszył że nie wytrzymałem i się zarejestrowałem.Sprawa wygląda następująco a niewinny post dotyczący oszukanych zdjęć i wstawek w awatar stanie się za chwile bardzo kluczowy wszak sprawa wrzucenia kota w zdjęcie pokrywa się z jednych moich obszernych tematów który kiedyś zamieściłem na blogu.Myślicie że dodanie do awatara zdjęcia kota było przypadkowe??Otóż nie!!Oszustce bardzo zależało by jak najwięcej osób widziało tego kota na awatarze!Dlaczego?o tym za chwilę.Od chwili w której zostałem oszukany w wolnej chwili kiedy jestem na show stale monitoruje poczynania oszustki.Dawno temu VirtualnaPanna zrobiła transmisję z kotem niemal identycznym z tego zaprezentowanego zdjęcia.Jak się potem okazało Nastka zbierała na tego kota żetony,ustawiła taki cel i czekała na darczyńców.Kiedy uzbierała żetony zaprezentowała kota na kamerce i po tej tej prezentacji część z osób zachwycona kotkiem namawiała Nastkę do ponownego pokazania się ze słodkim zwierzakiem lecz za każdym razem wszyscy byli odprawiani z kwitkiem.Wyglądało to tak jak by tego kota po prostu nie miała!Po dłuższym czasie kiedy część osób dalej naciska na pokazanie kotka oszustka informuje że kotek jej zdechł.Tak tak zdechł!Nastka wyjawia że przepadło jej kopę kasy bo kot był rasowcem a nie dachowcem:D Myślę sobie życie,wtedy nic nie podejrzewałem wszak jeszcze nie poznałem jej od tej ciemnej strony.Kiedy już o całym zdarzeniu zupełnie zapomniałem mniej więcej po roku czasu pojawia się znowu temat kota!!Nastka ponownie ustawia cel ZBIERAM NA KOTA!!W tym okresie u Nastki bardzo aktywny jest stały wielbiciel o nicku Tedi który zasypuje ją żetonami.Prawdopodobnie ten fakt postanowiła wykorzystać oszustka dlatego ponownie wystawia cel"Zbieram na Kota".Co najlepsze w między czasie ktoś wpada do pokoju i pisze(Nastka ale przecież ty takiego kota już masz).Tedi który już częściowo dołożył do kotka pyta..i tu zamieram po tym co odpisuje oszustka.Cytuje Nastkę...Tak Tedi miałam takiego ale oddałam dziecku autystycznemu,tak mi dzieciaczka było szkoda.Po tym co zobaczyłem nawet nie było mi do śmiechu,jak można być taką kur... żeby żerować na takich uczuciach!Temat śmierci kota umarł razem z nim.Celowe zagranie bo przecież po dobroci w postaci ofiarowaniu choremu dziecku kotka można oczekiwać znacznie więcej,prawda?"Przecież nikt sposród kilkunastu osób w pokoju nie widział bądź nie pamięta że dobry rok temu pisałam że kot zdechł"W każdym bądź razie zadziałało!Kwota którą otrzymała była na prawdę nie mała!!Po pewnym czasie oszustka ponownie pojawia się na transmisji z kotem,tak by wszystko wyglądało wiarygodnie.Jednak po pewnym czasie kot tak szybko jak się pojawił tak szybko znika!!i tu historia się powtarza
Wiadomo jak to ludzie,zobaczyli raz więc potem naciskali.."no pokaż tego słodziaka"
Tym którzy u Nastki byli raczej przelotnymi gośćmi nastka nawet nie odpisywała.Bardziej musiała się tłumaczyć swoim fanom.Tej grupce która od samego początku przesiaduje u niej od zawsze.Wtedy rozwaga nakazywała nie olewać tych osób więc padały różne zdania "teraz śpi" "nie bo rozrabia" "już go tutaj nie wpuszczam"Takie wykręcanie się Nastki trwało dość długo dlatego zapaliło mi się światełko i zrozumiałem że to kolejna wielka ściema.Tajemnicą pozostaje tylko to skąd na chwile ten kot się pojawił.Można tylko snuć domysły,Może ktoś z rodziny,ze znajomych takiego kota posiada,może ktoś bliski ma hodowle i handlują takimi kotami?Tego nie wiem,pewne jest to że kot stał się tylko narzędziem do wydojenia żetonów.
TERAZ WIECIE SKĄD NAKŁADKA KOTA NA ZDJĘCIU??SKĄD TWIERDZENIA "TAK TO MÓJ KOT"POKAZANIE AWATARA Z KOTEM BYŁY OSZUSTCE POTRZEBNE JAK POWIETRZE!
Kumulacja nacisków była tak duża że oszustka chciała wszystkim udowodnić że tego kota posiada a że nie było możliwości pokazania go na żywo podczas transmisji kombinatorka wpadła na pomysł nałożenia na awatar kota (zdjęcia z internetu) i powiem wam że dobrała kota idealnie.
Plan się powiódł ale znowu przypadek zadecydował że cała ta ściema wyszła na jaw.Teraz po wstawianiu przez oszustkę zdjęć z internetu wszyscy są wyczuleni na jej awatary i analizują je pod kątem kradzieży wyłapali takie wstawki i dzięki temu ten temat można było poskładać do kupy by znów coś co było tylko przypuszczeniami stało się faktem.Co teraz zrobisz oszustko?Polecisz kupić takiego kota?a może zadzwonisz do znajomych by wpadli na kawkę tylko koniecznie z kotkiem hahah :D Będziesz mogła wtedy się z nim pokazać by wszystko ratować i udowodnić że jednak kota posiadasz.
Niestety już na to za późno!WŁAŚNIE OD TAMTEJ CHWILI NAUCZONY POSTANOWIŁEM GROMADZIĆ TEGO TYPU MATERIAŁY,CELE,TRANSFERY ŻETONÓW I SKUTKOWAŁO TO ZAWSZE TYM SAMYM!! WYCHODZIŁY NA JAW KOLEJNE OSZUSTWA !!

Co ciekawe.................................................

Takie WYCiŚNIĘCIA ŻETONÓW BLIŹNIACZO PODOBNY DO SPOSOBU " NA KOTA " są u oszustki na porządku dziennym!!
W skrócie przedstawię kolejny dowód na tego typu zagrywki Virtualnej


Ofiara?Ta sama która sponsorowała zakup kota.Kolejny przedmiot na który wyłożył niemałą kasę zakochany wirtualny sponsor Nastki to fotel!Wtedy już byłem wyjadaczem i wiedziałem że sprawa śmierdzi od samego początku więc można było się spodziewać że historia zatoczy krąg.Tym razem sponsor przekazał żetony na nowy fotel który Nastka zapragnęła mieć w swojej kolekcji.Po otrzymaniu konkretnej ilości żetonów na prezent Nastka dziękuje i informuje że dokonała zakupu i czeka na dostawę.Po kilku dniach oznajmia że fotel do niej dotarł i prezentuje go na transmisji,zaraz po tym w profilu pojawia się również fotografia fotela z dedykacją i podziękowaniami.Bardzo miły gest.Prawda?Myślę sobie wał jak nic więc robię zrzut zdjęcia fotela i czekam.Niestety nic podejrzanego się nie wydarzyło i kiedy już myślę że moje zdjęcie nic nie dowodzi,staje się bezużyteczne a ja zostaje z niczym jak to często w takich przypadkach bywa okazuje się że kłamstwo ma krótkie nogi.Pewnego dnia w którymś z tematów do moderacji widnieje wpis czytelnika mojego bloga.Ów autor pisze wprost że doskonale zna od lat tą oszustkę i że wśród zdjęć profilowych rozpoznał fotel.Okazuje się że ten sam fotel widnieje na innym zdjęciu sprzed kilku lat.Dołączone zdjęcie faktycznie temu dowodzi.To na pewno ten sam fotel a postać Nastki ewidentnie wskazuje na to że zdjęcie pochodzi z okresu kiedy prezentowała się w czarnej peruce a więc minimum 2-3 lat temu jak nie lepiej.Robię szybko publikacje na blogu a oszustka kiedy trafia na mój temat natychmiast kasuje ze swojego profilu zdjęcie fotela.No ale wtedy było już za późno:)Prosty przemyślany patent,złapała gościa z $ który został jej sponsorem i oferował prezenty.Więc taki prezent zażyczyła sobie Nastka.Prezent który prezentem nie był bo fotel posiadała od dawna.Wszystko staranie przemyślane i zaplanowane.Kasa w dłoni a kupować nic nie trzeba.Potem tylko prezentacja niby nowego zakupu i wszystko poszło jak z płatka:) No prawie wszystko :D aha podobno darczyńca wkrótce po tym dowiedział się o istnieniu bloga i tak zakończyła się ta wirtualna miłość oszustki z hojnym Panem.Żeby nie było tylko "na gębę" przedstawię fotki które były prezentowane u mnie na blogu.
Fotka nr 1 (Niedawna dedykacja z podziękowaniami za prezent w postaci niby nowego fotela)

Obrazek

Fotka nr 2 (Zdjęcie z któregoś z ogłoszeń sprzed lat,jeszcze w czarnej peruce na którym widnieje ten fotel)

Obrazek


To na tyle.Pozdrawiamy oszustkę,widać że z tym forum oraz moim blogiem jest na bieżąco..
Dziwnym trafem po poście który udowodnił że prawie połowa fotografii z jej strony nie przedstawiają jej osoby tylko są to foty pobrane z internetu
wszystkie te zdjęcia zaraz po publikacji tego postu oszustka kasuje :D Znowu upłynie trochę czasu a oszustka napisze że trole kłamią i wypisują głupoty
bo przecież takich zdjęć na stronie nie posiada..
Myślicie że ta osoba się zmieni??
Zdjęcia pokasowane,awatary od paru dni już tylko swoje ale jak to za każdym razem bywa długo nie wytrzyma.To taka cisza przed burzą.
Kiedy wydaje się że już wszystkie sztuczki,wałki są wyczerpane VirtualnaPanna wyciąga królika z kapelusza:D Co będzie następnego??
Może teraz zbieranie żetonów na coś co wzbudzi litość?
Choroba,leki??Wszystko możliwe...


Jedno jest pewne,spędzone lata w sieci NastkiDagusi VirtualnejPanny Ognistej_26 procentują i jej nabyte doświadczenie daje ogromne możliwości.Ci bardziej inteligentni którzy zaglądają do niej wiedzą o czym piszę.
Zresztą powinni to sami bez problemu wyłapać.Choć sama nastka inteligencją nie grzeszy to mistrzyni manipulacji i gry,gry i jeszcze raz gry.Kobieta o dwóch twarzach.
Dopiero jak połączyć fakty,zaznajomić się z tematem głębiej,przeanalizować jej wpisy z wydawało by się z całkiem sympatycznej osoby wyłania się nam wyjątkowo podstępna,wredna,dwulicowa pazerna osobowość


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 14 wrz 2014, 19:37 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 06 cze 2014, 10:25
Posty: 52
A to ty jesteś gostkiem, który 2 lata mści sie za utrate 10 czy 20 zl bo nie wiem? Gratuluje wytrwalosci i ubolewam z powodu braku wlasnego zycia i tego znaczącego braku w porteflu:D. No zal jak ...uj. Laskom Twoim obecnym i przyszlym tez wspólczuje - za odmowe seksu też je nękasz?

Coś dla ciebie
http://www.youtube.com/watch?v=7D5Iv76coKw

PS. Nikomu nie chce sie czytać takich długich postów zatem napierdalaj do woli i tak nikt nie przeczyta.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 14 wrz 2014, 20:11 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2065
eLxx- pisz za siebie.
Ja sobie przeczytałam wszystko od deski do deski.
Skoro wg Ciebie oszukiwanie to takie normalne i przeciez- nic sie nie stalo- to gratuluje wychowania przez rodziców.

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 15 wrz 2014, 10:52 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 27 kwie 2014, 10:06
Posty: 203
Uczciwość to uczciwość. To, że koleś nie odpuszcza 10 pln to nie znaczy, że bieda i gimbaza.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 15 wrz 2014, 11:44 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 26 kwie 2014, 15:31
Posty: 70
Elxx Nastko miałaś juz tu nie pisać? ;D Popieram zdanie płotki,pisz za siebie :)) Ja tez przeczytałem całość i musisz mieć niezły wkurw że tak zostałaś rozpracowana.Wydaje się ze większa gnidą społeczną być juz nie można...a jednak C:-)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 16 wrz 2014, 09:35 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 26 kwie 2014, 15:31
Posty: 70
Od pewnego czasu często wchodzi na wild,tam można spoko o niej prawdę pisać bo nie ma żadnych bloków na pisanie C:-) Napisałem tam ze ma tutaj temat to wywalila ze wszystkie wpisy tutaj o niej z jednego nr IP ;D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 19 wrz 2014, 05:52 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 06 cze 2014, 10:25
Posty: 52
brzuchomowca pisze:
Elxx Nastko miałaś juz tu nie pisać? ;D Popieram zdanie płotki,pisz za siebie :)) Ja tez przeczytałem całość i musisz mieć niezły wkurw że tak zostałaś rozpracowana.Wydaje się ze większa gnidą społeczną być juz nie można...a jednak C:-)



Ja pier.... po raz koleny pisze ze nie jestem Nastka!! Doszukuwanie sie w kazdej osobie, która ją broni ze to ona sama to juz skrzywienie psychiczne albo zawiedzona milość :D :D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 08 paź 2014, 20:29 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 06 kwie 2014, 08:54
Posty: 211
tak, tak dan, bolo i MonikaSU, to tez nie Ty


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 17 paź 2014, 08:50 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 wrz 2014, 08:52
Posty: 130
Temat długi i nie chcę mi się szukać :o Ktoś tutaj pisał że wyczerpie sposoby na oszustwa to pójdzie w temat żebractwa.Dzisiaj ma ustawione <JESTEM W POTRZEBIE> 8)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 18 paź 2014, 10:39 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 14 cze 2014, 18:24
Posty: 13
heh trafne podsumowanie tematu


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 18 paź 2014, 11:11 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 sie 2014, 09:30
Posty: 1441
Strach pomyśleć co będzie po żebractwie :))

_________________
http://ShowUp.tv/profile/tomcio_paluszek | Nie mam nagrań C:-), więc nie pisać maili w sprawie wymiany itp... zrób sobie dzień bez walenia konika i podaruj kilka peso dzieciom caritas.org.ph/


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 18 paź 2014, 13:37 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 17 cze 2014, 13:25
Posty: 38
A Wy dalej jak te kury na grzędzie swoje ja pierdole trzeba mieć zjechaną psychę. To co robi i o co prosi to raczej Jej sprawa ( do fabiano ). I nie obrażajcie kobiet bo w każdym wątku to robicie, aż wstyd, że jestem facetem...
A najlepiej jak te sępy nad padliną, która się nie broni to jak kopać leżącego no ale w grupie i necie siła to faktycznie prawda.
Jak jeden napisał coś pozytywnego to i do Niego się czepiliście, jak te wszy skaczecie.


Ps:
Co do sprawy sabotażu na Chili :
Skoro VP taka zła a Chili taka boska to czemu VP nie ma bana? No przecież Chili miała pokazać tak się wygrażała sam widziałem na transmisji. Ja czegoś nie rozumiem? Może mnie oświecicie? Tylko nie pisać mi, że ShowUp.tv zarabia na Niej bo sami wiecie, ze tak nie jest tylko szukacie wymówki na to wszystko.
Później wstawię maila od ShowUp.tv w tej sprawie.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 18 paź 2014, 13:50 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2065
Skoro VP jest taka niewinna wg Ciebie to czemu przepraszała Chili na trans?

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 18 paź 2014, 16:12 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 wrz 2014, 08:52
Posty: 130
Dan pisze:
A Wy dalej jak te kury na grzędzie swoje ja pierdole trzeba mieć zjechaną psychę. To co robi i o co prosi to raczej Jej sprawa ( do fabiano ). I nie obrażajcie kobiet bo w każdym wątku to robicie, aż wstyd, że jestem facetem...
A najlepiej jak te sępy nad padliną, która się nie broni to jak kopać leżącego no ale w grupie i necie siła to faktycznie prawda.
Jak jeden napisał coś pozytywnego to i do Niego się czepiliście, jak te wszy skaczecie.


Ps:
Co do sprawy sabotażu na Chili :
Skoro VP taka zła a Chili taka boska to czemu VP nie ma bana? No przecież Chili miała pokazać tak się wygrażała sam widziałem na transmisji. Ja czegoś nie rozumiem? Może mnie oświecicie? Tylko nie pisać mi, że ShowUp.tv zarabia na Niej bo sami wiecie, ze tak nie jest tylko szukacie wymówki na to wszystko.
Później wstawię maila od ShowUp.tv w tej sprawie.

Bana ;D ????Tu nawet go zdejmują annpearl byle się kręciło ;D Chili nie odgrażała się wcale banem,sam wrzuciłem zdjęcie i widziałem dyskusję jak wpadłaś do chili,i oczywiście ty danie też widziałaś rozmowe C:-) ,zupełnie przypadkowo co? ;D Chili dosadnie napisała co myśli o tobie i zaproponowała żebyś wbiła do niej na priwa to coś ci pokaże w kamerce aż ci się ciepło zrobi ;D Chyba już dostatecznie się skompromitowałaś virtualnapanno ;D.Oszukuj dalej,twój wizerunek na pewno na tym jeszcze bardziej zyska ;D
Generalnie to proponuje by wszyscy zlali dany bola exx i nie reagowali na jej zaczepki.
P.S. Edytuje ;D bo dopiero teraz przeczytałem cały zamieszczony wyżej na tej stronie post Damiana o tobie virtualno ;D POLECAM innym hahahaaaa.Kurwa mistrzem jesteś haaaaaaaaaaaa ;D beka w chuuuuuuuuuuuj ;D Wczoraj na potrzebę żebrałaś i widziałem że jakiś frajerów też złapałaś ;D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 18 paź 2014, 17:19 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 09 paź 2014, 17:34
Posty: 4
To bardzo dobrze, ze wszyscy to widzieli. Mam to głęboko w dupie !!! I takich troli jak Ty i Tobie podobnych również. I zapamiętaj sobie żałosny śmieciu ja nie żebram, siłą od Nikogo z portfela nie wyciągam, chcą to dają nie to nie, a jak Ci się nie podoba moja osoba to po uja włazisz na moją transmisję? Nie trawię kogoś- nie wchodzę i tyle.
A Chili może mi skoczyć i pobujać, ale to już wie.
Jesteście za malutcy, ale nigdy tego nie pojmiecie bo tylko możecie sobie popisać we własnym gronie "sosie" niedorozwiniętych trzepikoni i niedowartościowanych zazdrośnic.
Ja na Takich trolach się uodparniałam jakieś 6 lat temu :D:D:D
Powodzenia w robieniu "print scrn" i czytaniu czatu na mojej transmisji...
VitrualnaPanna


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 18 paź 2014, 17:47 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 maja 2014, 17:48
Posty: 555
hahahahah bo jebnę

Laska, której poziom i jakość życia zależy od kaprysu faceta, który przyszedł sobie ulżyć wyzywa kogoś od walikoni:P Radzę trochę szacunku leniwa kurwo ( tak, właśnie tak cię nazwę, bo o ile nie mam nic do dziewczyn uczciwie zarabiających na ShowUp.tv, to ciebie uważam za leniwą szmatę, która nie potrafi poradzić sobie z konkurencją w uczciwy sposób ze względu na: A braki we własnym wyglądzie, B brak pomysłu na siebie, ograniczoną wyobraźnię, inteligencję ) bo to min. od mojego chuja zależy czy jutro będziesz miała co położyć na kanapki. Chętnie podejmę z tobą dyskusję "cwaniaro" gdyż uwielbiam dobrą spinę w internecie.

I rzeczywiście powodem do dumy jest twoja obecność na kam od 6 lat. Musisz być niesamowicie tępa skoro tego czasu i pieniędzy nie zainwestowałaś w inną karierę lub też inne źródło dochodów. Powodzenia w życiu kaleko.

_________________
Dawniej marecki3456, nick na ShowUp.tv maq242


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 18 paź 2014, 17:59 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2065
Haha,aż się musze zastanowić czego to ja Ci mogę zazdrościć.Może tych kradzionych fot z neta bo ja jak popierdolona cykam sobie sama fotki,a tu wystarczyło sięgnąć po czyjas twórczość;)

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 283 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 15  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: znowak i 2 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty

Szukaj:
Przejdź do:  


phpBB SEO