ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Twoja ostatnia wizyta: 20 wrz 2015, 12:27 Dzisiaj jest 20 wrz 2015, 14:12

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 283 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 15  Następna
Autor Wiadomość
Post: 31 sie 2014, 15:40 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 gru 2013, 13:49
Posty: 231
O rany, ale się uśmiałam :D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 31 sie 2014, 17:25 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 26 kwie 2014, 15:31
Posty: 70
Wkoss pisze:
Może z godzinę temu zapytałem tutaj brzuchomówcę o sposób jak sprawdza prawdziwe pochodzenie fotek.

Nie zdążyłem uzyskać odpowiedzi bo virtualna była tak uprzejma że sama napisała dla mnie instrukcję.Dziękuje ci za to :)

Po przypale z kradzionymi fotkami które wstawiała w awatar teraz jest ostrożna i wstawia zdjęcia których brak w wynikach wyszukiwania

Dlatego teraz jest pewna siebie była tak uprzejma że napisała instrukcje jak wyszukać takie sciagniete zdjęcia z netu.

Przy tym wszystkim zrobiła wielkie show u siebie w pokoju by sprawa wyglądała na zasadzie "co złego to nie ja"

Instrukcja pojawiła się w profilu w opisie i była dyskusja w samym pokoju.Miało to wyglądać bardzo wiarygodnie bo przecież

nikt rozsądny wstawiając fejkowe awatary równocześnie nie podał by sposobu na łatwe sprawdzenie tego faktu :D

Tak miało to wyglądać i za każdym razem kiedy jest łapana na kolejnych oszustwach próbuje całą sprawę odkręcić

Tym razem nie wyszło :D bo jest małe aleee hahaha Tego nie przewidziała :D



Obrazek

Obrazek

Obrazek



hahaha kluczowe zdanie oszustki podkreśliłem na czerwono :D:D:D:D



Myśle że tym postem zamknę raz na zawsze dupę dan elxx nastko virtualnych tworów pod jedną postacią oszustki



Część osób wie że nastka posiada swoją stronę na której również oszukuje i świadczy bardzo podobne usługi do tych na ShowUp.tv

Zresztą adres strony był tu wielokrotnie podawany.Od wczoraj kiedy została złapana było do przewidzenia że będzie próbowała

się ratować i na awatarze będą pojawiały się fotki ale już z jej strony.Dlatego już wczoraj postanowiłem obejrzeć dokładnie te zdjęcia

bardzo szybko na oko stwierdziłem że duża część to kradzione fotki z neta które mają zachęcać do wykupienia priwa.

w 99% te najbardziej atrakcyjne na które mają się napalać potencjalni nabywcy nigdy nie były własnością oszustki

Wszystkie te kradzione zdjęcia widnieją na jej stronie i wmieszane są wśród jej prawdziwych fotografii które jednak już tak atrakcyjne nie są :D

Chcąc się przekonać czy moje oko podpowiada mi prawdę czekałem na odpowiedź brzuchomówcy w temacie sprawdzania tych zdjęć :D:D:D

Nie doczekałem się ale z pomocą niespodziewanie przyszła Virtualna :D:D:D Tak jak pisałem teraz pewna swego i przekonana że nikt już

nic złego w jej awatarach nie znajdzie ułatwiła mi zadanie :) Zobaczcie sami :D :D



Zdjęcie na jej stronie

Obrazek

prawdziwe pochodzenie

Obrazek

Obrazek



zdjęcie na jej stronie

Obrazek

prawdziwe pochodzenie

Obrazek

Obrazek



zdjęcie na jej stronie

Obrazek

prawdziwe pochodzenie

Obrazek



zdjęcie na stronie

Obrazek

prawdziwe pochodzenie

Obrazek



a tutaj jedno z prawdziwych aktualnych zdjęć oszustki które miesza się z tymi kradzionymi
Jak widać odpowiednie przycinki,retusze i jazda C:-) C:-) C:-)
nawet swoim logo podpisała te fotki :o



Obrazek



Pewnie te wszystkie kradzione foty dodała tylko na próbę na chwile.tylko czemu wiszą one tam od dawien dawna?Pewnie to nieporozumienie :D

Zasada ta sama co na ShowUp.tv,naplasz się na konkretny tyłeczek z foty np. Loreny Torres a na priwie niespodzianka :D jak z tego priwa

unikajcie-jej-f24/nastkadagusia-obecnie-timelessimagination-t175-20.html :D



Tak jak w przypadku każdego odkrytego oszustwa nastka w odwrocie próbująca za wszelką cenę zrobić z siebie uczciwą

Temu między innymi ma służyć jej wpis dotyczący sprawdzania fejkowych fotek

Tak tak zobaczcie jaka ja jestem dobra,uczciwa,uważajcie na laski które robią takie beee rzeczy :D

Proste przesłanie prawda??

Obrazek



Być oszustem jedno ale być aż tak zgorzkniałym,bezczelnym i wyrafinowanym w tym co się robi ochyda i obrzydzenie

P.S. szkoda tylko że na tego typu temat mało kto trafi a 99,9% odwiedzi ten fałszywy profil VirtualnaPanna,przeczyta notkę,

ostrzeżenie na temat lipnych zdjęć i pomyśli. . . "ale fajna sympatyczna uczciwa laska"

ale wierzę że kiedyś odbije ci się to czkawką oszustko.

Każdy sobie,rzepkę skrobie>

Padlem >:D ;D szkoda ze mnie nie było,cały dzień spędziłem z rodziną na pożegnaniu lata.Dobra rozkminka poleciala ;D i ona kurwa śmie twierdzić że bezpodstawnie nazywaja ją oszustka !Ja nie wpadlem na pomysł by przejrzeć zdjęcia z jej strony.Jak to leciało??Gdzie ci obrońcy twierdzący ze jak dodaje foto to na pewno swoje.Powinna ze wstydu teraz zapaść się pod ziemię!


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 31 sie 2014, 17:53 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 07 sie 2014, 18:15
Posty: 12
A ja myślałam, że prowadzimy konwersacje o Nastce na podstawie ShowUp.tv? Czy może ja nie rozumiem? No ale nieistotne Admin chyba tu jest :D
Wkoss jednak nie rozumiesz tego co wczoraj napisałam. U niej wszystko jest w każdym calu zaplanowane, a twoje zachowanie i innych użytkowników "wytykających" jej coś jesteście przewidywalni w zachowaniach. Ona manipuluje wszystkimi, ale powtarzam, ze nie oszukuje ludzi i robi pokazy gdyby było jak piszecie już dawno przepadłaby z kretesem, a nie istniała od kilku dobrych lat. Na pewno też nie dopłaca do tego interesu, choć zdecydowanie mniej bywa na ShowUp.tv. Nie pisz też, ze ludzie biorą priva ze względu na miniaturke... Bo to trochę dziecinna teza i szukanie na siłę dziury w całym. Jednak jest tak jak myślałam, denerwujesz się tym, ze nie wiesz jak ona robi awatary ze zdjęć i powiem szczerze, że sama jestem ciekawa.
Mój post nie miał być wzruszający, ale miarodajny i prawdziwy. Jak został odebrany nie wiem, choć Wkoss i tak ma swoje zdanie i oczywiście nie neguje tego bo wolność słowa pisanego :D Tak jak wczoraj dodam, że wolność wypowiedzi to jedno, a cyt. Wkoss : "tak zgorzkniałym,bezczelnym i wyrafinowanym w tym co się robi ochyda i obrzydzenie" Bo takie jest nastawienie niektórych do Nastki. I zrozumcie niedowiarki ja jej nie bronię, ale stawiam się w jej miejscu bo to też może i mnie kiedyś spotkać takie "hejterstwo".


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 31 sie 2014, 18:10 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2065
Powiedz no mi słodziutka, byłas u niej na jakims pokazie ,ze piszesz"ale powtarzam, ze nie oszukuje ludzi i robi pokazy"?
Poza tym umowmy sie uzywanie zdjec innych lasek jest słabe w chuj-ze tak uzyje wulgaryzmu.

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 31 sie 2014, 18:17 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 07 sie 2014, 18:15
Posty: 12
Tak byłam plotka. W pierwszym poście tutaj pisałam, że poświeciłam wiele czasu na Nastkę. Miałam obsesje na jej punkcie, do teraz często jestem jej "klientem" sprawdzając nowości w jej wykonaniu. I poważnie piszę nie zależy mi na tej całej sprawie, ale to bycie człowiekiem tego wymaga.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 31 sie 2014, 18:18 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2065
oki, a tak calkiem po ludzku, co Ci podpowiada sumienie, to w porzadku ze dziewczyna posługuje sie nie swoimi fotkami?

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 31 sie 2014, 18:23 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 24 kwie 2014, 17:11
Posty: 23
MonikaSU pisze:
A ja myślałam, że prowadzimy konwersacje o Nastce na podstawie ShowUp.tv? Czy może ja nie rozumiem? No ale nieistotne Admin chyba tu jest :D
Wkoss jednak nie rozumiesz tego co wczoraj napisałam. U niej wszystko jest w każdym calu zaplanowane, a twoje zachowanie i innych użytkowników "wytykających" jej coś jesteście przewidywalni w zachowaniach. Ona manipuluje wszystkimi, ale powtarzam, ze nie oszukuje ludzi i robi pokazy gdyby było jak piszecie już dawno przepadłaby z kretesem, a nie istniała od kilku dobrych lat. Na pewno też nie dopłaca do tego interesu, choć zdecydowanie mniej bywa na ShowUp.tv. Nie pisz też, ze ludzie biorą priva ze względu na miniaturke... Bo to trochę dziecinna teza i szukanie na siłę dziury w całym. Jednak jest tak jak myślałam, denerwujesz się tym, ze nie wiesz jak ona robi awatary ze zdjęć i powiem szczerze, że sama jestem ciekawa.
Mój post nie miał być wzruszający, ale miarodajny i prawdziwy. Jak został odebrany nie wiem, choć Wkoss i tak ma swoje zdanie i oczywiście nie neguje tego bo wolność słowa pisanego :D Tak jak wczoraj dodam, że wolność wypowiedzi to jedno, a cyt. Wkoss : "tak zgorzkniałym,bezczelnym i wyrafinowanym w tym co się robi ochyda i obrzydzenie" Bo takie jest nastawienie niektórych do Nastki. I zrozumcie niedowiarki ja jej nie bronię, ale stawiam się w jej miejscu bo to też może i mnie kiedyś spotkać takie "hejterstwo".

Weź już się więcej nie kompromituj ;D
Czy aby to co robisz na swojej stronie nie pokrywa się z tym co robisz na ShowUp.tv ?
Tam kradzione zdjęcia,na ShowUp.tv też.Czy już sam fakt nie wystawia jej odpowiedniej noty??
Twoje słowa poniżej zabawne :D
"" Jednak jest tak jak myślałam, denerwujesz się tym, ze nie wiesz jak ona robi awatary ze zdjęć i powiem szczerze ""
haha większego debilizmu nie mogłaś oszustko napisać.Szybko sprowadzę cię do parteru
Obrazek
Tajemnica wielka hahaha mogłaś być bardziej ostrożna oszustko
Tym którzy nie wiedzą o co biega proponuje zawołać wujka google i wpisać logo z lewego górnego rogu
W skrócie napisze czym jest ten program
Pod tajemniczą nazwą e2e Soft Vcam kryje się program który współpracuje z kamerką ale dzięki tej aplikacji pozwala na odtwarzanie video oraz obrazów w czasie rzeczywistym.
Dlaczego nie jestem tym faktem zaskoczony:D
Pierdolisz farmazony ze awatar nie jest wyznacznikiem tego czy decydować się na priw?
Ty udajesz upośledzoną czy tak masz naprawdę?
Bo ja jestem przekonany że to jeden z decydujących czynników które wpływają na chęc odwiedzenia konkretnej dziewczyny
a już na pewno takiej która siedzi na dupie i czasem jedyna sznsa oceny to awatar
To samo tyczy się strony na którą trafia przeciętny zainteresowany
Każdy facet to wzrokowiec i kieruje się foto foto i jeszcze raz foto
W dupie mam twoje oceny ale skoro zarabiasz na tym portalu
i w ten sposób oszukujesz to chyba doskonale zdajesz sobie sprawę z tego że łamiesz regulamin?

20 Pkt regulaminu ShowUp.tv Zabrania się używania programów pozwalających na prezentowanie filmów, zdjęć lub innych treści nie należących do użytkownika.

P.S hahaha przed sek. twardo stukałaś w klawiature a w pokoju na ShowUp.tv nic (widać było na transmisji) hahaha ;D ale tutaj posty Moniczki się pojawiają ;D


Ostatnio zmieniony 31 sie 2014, 18:31 przez Wkoss, łącznie zmieniany 1 raz

Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 31 sie 2014, 18:29 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 24 kwie 2014, 17:11
Posty: 23
płotka ale do niej nie trafisz ;D
Oszustko jeszcze coś?Twoja bezczelność mnie tylko zmotywała ;D Wkręciłem się normalnie haha
Mam jeszcze jednego dobrego hita ;D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 31 sie 2014, 18:34 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 26 kwie 2014, 15:31
Posty: 70
płotka pisze:
oki, a tak calkiem po ludzku, co Ci podpowiada sumienie, to w porzadku ze dziewczyna posługuje sie nie swoimi fotkami?

Nie to przecież normalne haha ;D
Zrobił się jeden z ciekawszych tematów :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 31 sie 2014, 18:34 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2065
Zakaz podawania kontaktu ja wiem
tylko jakos nie potrafie znalezc logicznego wytłumczenia na to, ze posługiwanie sie cudzymi fotkami jest ok i czekam na wytłumaczenie Moniki:) nieno moze ja tez powinnam zaczac sie poslugiwac fotkami slicznych dlugonogich i wielkocyckowych modelek:)
w mysl manipulacji, ktora przeciez jest bardzo ok:)

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 31 sie 2014, 18:37 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 26 kwie 2014, 15:31
Posty: 70
Dodaj jeszcze jedno,przewertujcie tematy,poczytajcie komenty na blogu poświęconego jej osobie.To wszystko się układa w logiczna całość. Same skargi na nią,nie tylko tutaj.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 31 sie 2014, 18:39 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 26 kwie 2014, 15:31
Posty: 70
płotka pisze:
Zakaz podawania kontaktu ja wiem
tylko jakos nie potrafie znalezc logicznego wytłumczenia na to, ze posługiwanie sie cudzymi fotkami jest ok i czekam na wytłumaczenie Moniki:) nieno moze ja tez powinnam zaczac sie poslugiwac fotkami slicznych dlugonogich i wielkocyckowych modelek:)
w mysl manipulacji, ktora przeciez jest bardzo ok:)

Wszyscy tutaj to wiemy poza nią ;D Przecież to nikt inny jak ona sama.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 31 sie 2014, 18:53 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2065
Ja rozumiem, ze nie jednemu psu burek ale troche za duzo tu tych zbiegow okolicznosci.
Przypadeg? nie sondze ;];]

Obrazek

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 31 sie 2014, 19:09 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 07 sie 2014, 18:15
Posty: 12
No przecież ona wszędzie podaje swoje imię Monika nie wiem czy prawdziwe, ale takie podaje. Wkoss teraz jestem już pewna kim jesteś, a raczej czym i poświęcaj dalej swoje marne życie na Nastkę. A ona i tak będzie robiła swoje tak było, jest i będzie. Jeszcze raz powtórzę przeczytajcie moje posty, a nie tych "ujadających" i już bez skrępowania napiszę troli. Kończę ten temat bo to forum jest poniżej poziomu gimnazjalistów. Powodzenia i pamiętajcie kij ma zawsze dwa końce.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 31 sie 2014, 19:11 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 07 sie 2014, 18:15
Posty: 12
aaaa zapomniałam. Wkoss dowiedz się czemu ona znika o 21 zawsze? hmmmm ciekawi mnie to, ale niestety programik nie działa :( Awatar nie jest widoczny :(


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 31 sie 2014, 19:20 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 24 kwie 2014, 17:11
Posty: 23
MonikaSU pisze:
No przecież ona wszędzie podaje swoje imię Monika nie wiem czy prawdziwe, ale takie podaje. Wkoss teraz jestem już pewna kim jesteś, a raczej czym i poświęcaj dalej swoje marne życie na Nastkę. A ona i tak będzie robiła swoje tak było, jest i będzie. Jeszcze raz powtórzę przeczytajcie moje posty, a nie tych "ujadających" i już bez skrępowania napiszę troli. Kończę ten temat bo to forum jest poniżej poziomu gimnazjalistów. Powodzenia i pamiętajcie kij ma zawsze dwa końce.

To miłe z twojej strony :) Liczyłaś że czas zrobi swoje,że mi się znudzi ;D a tu lipa :D Wystarczyło być uczciwym i tak też podejść do sprawy ale uczciwość to dla ciebie strefa nieznana ;D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 31 sie 2014, 19:23 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 24 kwie 2014, 17:11
Posty: 23
płotka pisze:
Ja rozumiem, ze nie jednemu psu burek ale troche za duzo tu tych zbiegow okolicznosci.
Przypadeg? nie sondze ;];]

Obrazek

Tu nie ma zbiegów okoliczności,to samo tyczy się wpisów dan elxx.Wszystkie niemalże identyczne,sposób pisania znany z pokoju oszustki.Wszystkie konta założone oczywiście już po kiedy powstały tematy o nastce C:-)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 31 sie 2014, 19:23 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 24 kwie 2014, 17:11
Posty: 23
MonikaSU pisze:
aaaa zapomniałam. Wkoss dowiedz się czemu ona znika o 21 zawsze? hmmmm ciekawi mnie to, ale niestety programik nie działa :( Awatar nie jest widoczny :(

Dzieci musi położyć? ::)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 31 sie 2014, 19:32 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 26 kwie 2014, 15:31
Posty: 70
Mówią ze milczenie jest zlotem i nastka tutaj nie blysnela bo oczywiście musiała wyszczekac swoje a skończyło się tak ze tylko się skompromitowania i pogrążyła.Podsycila swoimi wpisami tylko ogien i dzięki temu na światło dzienne wyszły nowe oszustwa C:-) a było juz tak ze temat umarł i wydawało się ze został wyczerpany :) i nikt się nie dopisywal.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 02 wrz 2014, 17:36 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 cze 2014, 07:11
Posty: 702
Może już skończmy ten "smutny" temat...Uśmiałem się trochę.

Może na koniec mała dedykacja dla "bohaterki" topica:


http://youtu.be/XqbN-x_sc3c


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 283 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 15  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Jabes, znowak i 2 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty

Szukaj:
Przejdź do:  


phpBB SEO