ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Twoja ostatnia wizyta: 20 wrz 2015, 12:27 Dzisiaj jest 20 wrz 2015, 14:12

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 283 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 15  Następna
Autor Wiadomość
Post: 29 sie 2014, 17:01 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1384
Ja tylko raz przylapalem "Dana" na kłamestwku i od tego czasu oponuje gorąco za zasadą jeden numer IP = jedno konto na forum, bo co raz dochodzi do patologicznych sytuacji kiedy taka Nastko/Dan pisze sobie samej pozytywne recki i zaprzecza kłamstwom i niezaznajomiony z tematem użytkownik może dojść do wniosku, że rzeczywiście dana osoba jest piekna, mądra, seksowna i w ogóle zajebista poziom 9000 podczas gdy ma co nieco za uszami. A to wszystko wina lenistwa Admina, wystarczy jeden prosty kod dodać do procedury logowania i już większość prymitywnego multikonciarstwa by odpadlo, a malo kto z osob kantujących na privach jest na tyle bystrych, żeby sobie zmienić IP czy wyczyścic cache przeglądarki

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 29 sie 2014, 17:24 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 26 kwie 2014, 15:31
Posty: 70
Ruger44 pisze:
Ja tylko raz przylapalem "Dana" na kłamestwku i od tego czasu oponuje gorąco za zasadą jeden numer IP = jedno konto na forum, bo co raz dochodzi do patologicznych sytuacji kiedy taka Nastko/Dan pisze sobie samej pozytywne recki i zaprzecza kłamstwom i niezaznajomiony z tematem użytkownik może dojść do wniosku, że rzeczywiście dana osoba jest piekna, mądra, seksowna i w ogóle zajebista poziom 9000 podczas gdy ma co nieco za uszami. A to wszystko wina lenistwa Admina, wystarczy jeden prosty kod dodać do procedury logowania i już większość prymitywnego multikonciarstwa by odpadlo, a malo kto z osob kantujących na privach jest na tyle bystrych, żeby sobie zmienić IP czy wyczyścic cache przeglądarki

Widze to ja,widzisz to Ty,widza innii.Najlepsze ze zobaczyła te tematy z. nastkadagusia i poleciała szybko zakładać konta i pisać w swojej obronie ;D
Nawet sposób pisania identyczny z tym u niej w pokoju ;D Pierwszy post poleciał chyba 2 sek po rejestracji C:-) Ten awatar tez pewnie niewystarczający dowód ;D A widziały go setki osób bo pojawiał się bardzo często i to przez kilka dni.Jeszcze zeby to był jeden przypadek ale jej sciemy jej oszustwa pojawiają się co chwila odkąd pojawiła sie na suWałek wałkiem poganina,nawet nie sposób tego wszystkiego zapamietac.Mod powinien zbanowac te jej konta elxx i dan.Z tego co pamiętam to Admin juz raz namierzył Dana-Nastko ;D i któryś z jej tematów obrony swojej osoby wylądował w koszu.


Ostatnio zmieniony 29 sie 2014, 17:29 przez brzuchomowca, łącznie zmieniany 2 razy

Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 29 sie 2014, 17:28 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 06 cze 2014, 10:25
Posty: 52
Przyjżyjcie się że część tych awatarów się powtarza i za każdym razem te awatary są identyczne
dosłownie jak dwie krople wody,ta sama sceneria,ten sam kadr,światło,ułożenie ciała

Może PRZyjrzyj sie słownikowi ortograficznemu?? Polecam! Ciekawa lektura!


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 29 sie 2014, 17:31 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 06 cze 2014, 10:25
Posty: 52
Ruger44 pisze:
Ja tylko raz przylapalem "Dana" na kłamestwku i od tego czasu oponuje gorąco za zasadą jeden numer IP = jedno konto na forum, bo co raz dochodzi do patologicznych sytuacji kiedy taka Nastko/Dan pisze sobie samej pozytywne recki i zaprzecza kłamstwom i niezaznajomiony z tematem użytkownik może dojść do wniosku, że rzeczywiście dana osoba jest piekna, mądra, seksowna i w ogóle zajebista poziom 9000 podczas gdy ma co nieco za uszami. A to wszystko wina lenistwa Admina, wystarczy jeden prosty kod dodać do procedury logowania i już większość prymitywnego multikonciarstwa by odpadlo, a malo kto z osob kantujących na privach jest na tyle bystrych, żeby sobie zmienić IP czy wyczyścic cache przeglądarki



Popieram, poproś admina, niech sprawdzi IP, wtedy sie przekonacie. Dorosły jestem i posadzanie mnie o takie zagrywki jest poniżej godnosci. Ale admin rozsadzi.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 29 sie 2014, 17:34 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 06 cze 2014, 10:25
Posty: 52
brzuchomowca pisze:
Wkoss ale po co z tym kimś :D dyskutujesz?
Ważne czy to ona czy jej broniący fan?
Kolejny raz została złapana za ręke i przewinienie jest ewidentne
Coś trzeba do tego dorzucać?Myśle że nie.
Mnie zastanawia inna rzecz.Co na to administracja?
Wiadomo że wstawiając takego fejka podszywa sie pod kogoś innego
Postać z aw nie jest osobą transmitującą to wiemy i na pewno nie jest to uczciwe działanie
Sporo osób się napala na awatary i jest to jakiś czynnik który wpływa na chęć wykupienia priwka
Ciekawe co na to ShowUp.tv?Znając życie nic nie zrobią bo laska zarabia im hajs
a jej tłumaczenia?żart?na próbe?a niech się tłumaczy i tak każdy wie jak jest
Pewnie teraz będzię to jakoś odkręcać,robić swoje podobne awatary w innym tle czy coś w podobie
Przyjżyjcie się że część tych awatarów się powtarza i za każdym razem te awatary są identyczne
dosłownie jak dwie krople wody,ta sama sceneria,ten sam kadr,światło,ułożenie ciała
Nawet gdyby chciała zrobić taki sam awatar to się to nie uda
może być podobny ale na pewno nie identyczny a tak się właśnie w tym wypadku dzieje
dlatego już wcześniej wiedziałem że to są foty :D
P.S
dan,elex ciekawe ciekawe..przecież wystarczy zajrzeć w wasze profile by wiedzieć o co chodzi
I w wasze napisane posty.Nikt głupi nie jest :-)



Może najpierw pRZyjrzyj sie slownikowi ortograficznemu?? Polecam!! Bedzie dla Ciebie ciekawą lektura :D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 29 sie 2014, 17:38 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 26 kwie 2014, 15:31
Posty: 70
elxx pisze:
Ruger44 pisze:
Ja tylko raz przylapalem "Dana" na kłamestwku i od tego czasu oponuje gorąco za zasadą jeden numer IP = jedno konto na forum, bo co raz dochodzi do patologicznych sytuacji kiedy taka Nastko/Dan pisze sobie samej pozytywne recki i zaprzecza kłamstwom i niezaznajomiony z tematem użytkownik może dojść do wniosku, że rzeczywiście dana osoba jest piekna, mądra, seksowna i w ogóle zajebista poziom 9000 podczas gdy ma co nieco za uszami. A to wszystko wina lenistwa Admina, wystarczy jeden prosty kod dodać do procedury logowania i już większość prymitywnego multikonciarstwa by odpadlo, a malo kto z osob kantujących na privach jest na tyle bystrych, żeby sobie zmienić IP czy wyczyścic cache przeglądarki



Popieram, poproś admina, niech sprawdzi IP, wtedy sie przekonacie. Dorosły jestem i posadzanie mnie o takie zagrywki jest poniżej godnosci. Ale admin rozsadzi.

Ale po co? Zmienny adres IP to żaden problem nie wspominając o tym ze wystarczy wizyta w kiosku i starter z mobilnym Netem można mieć juz za 5 zł.Nam wystarczają suche fakty i dowody na twoje oszustwa,choćby jak ten z oszukanym awatarem .


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 29 sie 2014, 17:44 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 06 cze 2014, 10:25
Posty: 52
brzuchomowca pisze:
elxx pisze:
Ruger44 pisze:
Ja tylko raz przylapalem "Dana" na kłamestwku i od tego czasu oponuje gorąco za zasadą jeden numer IP = jedno konto na forum, bo co raz dochodzi do patologicznych sytuacji kiedy taka Nastko/Dan pisze sobie samej pozytywne recki i zaprzecza kłamstwom i niezaznajomiony z tematem użytkownik może dojść do wniosku, że rzeczywiście dana osoba jest piekna, mądra, seksowna i w ogóle zajebista poziom 9000 podczas gdy ma co nieco za uszami. A to wszystko wina lenistwa Admina, wystarczy jeden prosty kod dodać do procedury logowania i już większość prymitywnego multikonciarstwa by odpadlo, a malo kto z osob kantujących na privach jest na tyle bystrych, żeby sobie zmienić IP czy wyczyścic cache przeglądarki



Popieram, poproś admina, niech sprawdzi IP, wtedy sie przekonacie. Dorosły jestem i posadzanie mnie o takie zagrywki jest poniżej godnosci. Ale admin rozsadzi.

Ale po co? Zmienny adres IP to żaden problem nie wspominając o tym ze wystarczy wizyta w kiosku i starter z mobilnym Netem można mieć juz za 5 zł.Nam wystarczają suche fakty i dowody na twoje oszustwa,choćby jak ten z oszukanym awatarem .


Ale ja jestem dojrzałym facetem i mam stałe IP, nie musze korzystac z jakiś starterów aby wejśc na ShowUp.tv i chować sie z laptopem przed zona w lazience :D Nadal polecam słownik ort. - przyda sie !!!


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 29 sie 2014, 17:49 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 14 cze 2014, 18:24
Posty: 13
co nie zmienia faktu, że coraz większa liczba użytkowników widzi kolejne oszustwa tej pani


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 29 sie 2014, 17:52 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 06 cze 2014, 10:25
Posty: 52
biuletynws pisze:
co nie zmienia faktu, że coraz większa liczba użytkowników widzi kolejne oszustwa tej pani



A byłes na priv? Oszukany zostałes? Jak nie byłeś, nie wypowiadaj sie. Poczytaj kilka postów wyżej.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 29 sie 2014, 17:55 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 17 cze 2014, 13:25
Posty: 38
Podniecajcie się dalej jak to polaczki zawsze szukacie drugiego dna we wszystkim i spisku do tego O0. Jednak dobre zdanie napisałeś o tym, ze każdy wie o co chodzi. Mam nadzieję, że ludzie to zrozumieją. I nie gorączkujcie się tak Panie dla każdej wystarczy żetonów...


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 29 sie 2014, 18:01 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 26 kwie 2014, 15:31
Posty: 70
Elxx Dan ile jeszcze loginow w pogotowiu ? C:-)
Virtualna wyjdz z trans bo widać jak tu piszesz hahaha.Co za niereformowalna tępa dupa ;D .Pewnie az na priw trzeba było wejść żeby zobaczyć jaka scieme wali z awatarem C:-) Złamanego grosza oszustko bym ci nie zapłacił


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 29 sie 2014, 18:11 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 26 kwie 2014, 15:31
Posty: 70
Nie mogę hahaha ;D ;D ;D ;D Nastka na priwie 7 min i nie ma aktywności dana elxx-a ;D No priw się skończył wiec zaraz poleci post ;D Weź może meza popros C:-)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 29 sie 2014, 18:18 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 26 kwie 2014, 15:31
Posty: 70
Awatar który teraz wrzuciła w jeansach to tez foto ;D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 29 sie 2014, 18:42 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 17 cze 2014, 13:25
Posty: 38
TROLL pozostanie Trolem i takim zdechnie !!! BRAWO Nastko jestem całym sobą za Tobą.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 29 sie 2014, 18:48 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 06 cze 2014, 10:25
Posty: 52
Dan pisze:
TROLL pozostanie Trolem i takim zdechnie !!! BRAWO Nastko jestem całym sobą za Tobą.


Bo tylko na to ich stać. Mocny w necie, dupa w świecie.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 30 sie 2014, 07:02 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 14 cze 2014, 18:24
Posty: 13
dziwne komentarze, pytasz i odpowiadasz sama sobie

dla mnie eot


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 30 sie 2014, 12:39 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 maja 2014, 17:48
Posty: 555
haha rozjebał mnie ten temat

_________________
Dawniej marecki3456, nick na ShowUp.tv maq242


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 30 sie 2014, 18:33 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 07 sie 2014, 18:15
Posty: 12
Witam Panów Panie to może ja się przyłączę do tematu. A więc zacznę od początku. Tylko nie zjedzcie mnie na wstępie a na spokojnie przeczytajcie. Jestem kobietą i też robię transmisje na ShowUp.tv nie podam nicku, ale coś wam opowiem. Nastkę czy Virtualną poznałam jakieś 2 lata temu. Siedziała jako Nastka (choć wcześniej była LB). Jej osobe a raczej wizerunek znałam z kamerek od ja wiem co najmniej 2010 roku. Ale wtedy byłam w związku i nie robiłam pokazów. Wcześniej widywałam Ją na Interii. I teraz sedno sprawy. Pewnego dnia weszłam do niej na swoim nicku i zapytałam jakiej używa kamery? Odpisała mi napisała model cenę gdzie kupiła nawet :) Inne gwiazdy ShowUp.tv od razu mnie banowały i wyśmiewały. Później weszłam na priva do niej i zapytałam o pokazy... Że chcę zacząć to robić sama i jak to wygląda z drugiej strony. Byłam pewna, że mnie wyrzuci, albo napisze, że nie będzie o tym pisała, ale było zupełnie inaczej. Nastka opisała mi wszystko, łącznie z prowadzeniem działalności, podatków itd. Było to 2 lata temu. Od tej pory często zaglądam do niej.
Obserwowałam ją bardzo dokładnie zaczynając swoją przygodę z kamerką i powiem tyle, że ABSURDALNYM jest to co tutaj wypisujecie. Licytacje hmmm można to sprawdzić ja poprosiłam kiedyś mailowo o sprawdzenie logów i otrzymałam pełną informację. Przekazywanie żetonów to jedyne co mogło być w tym wypadku to handel nimi. Bo taki proceder istnieje. Faceci płacą dziewczynom po 15 gr gdzie ShowUp.tv przy wypłacie 10 gr. To że zmienia nicki wiele kobiet to robi. Może dlatego zmieniła http://zbiornik.com/profile/VirtualnaPanna/ ?. Że nie podaje prawdziwego wieku uznajecie za oszustwo? Że nie opowiada o swoim życiu prywatnym też?
Z awatarami możliwe, ze wstawia zdjęcia, ale na pewno swoje !!! To jedno wstawiła świadomie na 100% nie sądzę, że byłaby aż tak głupiutka po tylu latach. To też ma jakiś cel uwierzcie mi z czasem to wyjdzie co chciała osiągnąć. Chyba, że denerwujecie się nie tyle tym, że wstawia zdjęcia tylko jak TO robi?
Co do męża i dzieci to ewidentnie mylicie ja z inną kobietą od pokazów, która tak samo jak Nastka jest już starą wyjadaczką w temacie. Dalej jeśli chodzi o naśladowanie Chilicamhd. Jak Chili zaczynała z pokazami Nastka robiła je już od kilku lat. I która wzorowała się na której przekonacie się jak wstawię zdjęcia. Pokazy bez głosu Waszym zdaniem to oszustwo? ja też robię bez dźwięku i tak jak ona mam to wpisane w opis pokazu. Chyba czytacie opisy przed pokazem?
Ona jest za sprytna i inteligentna na szkolne błędy, wiec takie rzeczy o których piszecie nie mają sensu. Co do jej ciała no cóż widzimy to co chcemy widzieć i nawet jeśli ona ma tyle lat ile jej dajecie to SZACUN za wygląd i utrzymanie na rynku pokazowym przez tyle lat !!!
Wracając do tematu mam wrażenie czytając wasze tematy że to tzw. owczy pęd. Jeden coś napisze, drugi nie zrozumie, ale dołoży swoje, trzeci nie będzie gorszy więc też coś dopisze i tak to idzie dalej w świat, a raczej internet.
I tak pewnie napiszecie, że to Nastka pisze, ale może ktoś przeczyta moje opowiadanie. Jestem osobą bezstronną w temacie, ale musiałam zabrać głos bo uważam to co wypisujecie ze oburzające, a wstawianie zdjęć to już w ogóle cios poniżej pasa, ale to chyba zasługa właścicieli. Bo wiadomym jest, że im więcej się tu dzieje tym lepiej :)
Oczywiście opisałam Wam swoje doświadczenie z ShowUp.tv poza tym nie wiem jakie robi pokazy itd.
Ale faktycznie dużo tego wyszło. Jednak jak coś sobie przypomnę to jeszcze dopiszę. Bo sama jestem kobietą, która robi tam pokazy i nie chciałabym być tak szykanowana i prześladowana jak Nastka.
Mam nadzieję, ze na coś przyda się to co napisałam. Użytkowniczka ShowUp.tv.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 31 sie 2014, 12:17 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 24 kwie 2014, 17:11
Posty: 23
MonikaSU pisze:
Witam Panów Panie to może ja się przyłączę do tematu. A więc zacznę od początku. Tylko nie zjedzcie mnie na wstępie a na spokojnie przeczytajcie. Jestem kobietą i też robię transmisje na ShowUp.tv nie podam nicku, ale coś wam opowiem. Nastkę czy Virtualną poznałam jakieś 2 lata temu. Siedziała jako Nastka (choć wcześniej była LB). Jej osobe a raczej wizerunek znałam z kamerek od ja wiem co najmniej 2010 roku. Ale wtedy byłam w związku i nie robiłam pokazów. Wcześniej widywałam Ją na Interii. I teraz sedno sprawy. Pewnego dnia weszłam do niej na swoim nicku i zapytałam jakiej używa kamery? Odpisała mi napisała model cenę gdzie kupiła nawet :) Inne gwiazdy ShowUp.tv od razu mnie banowały i wyśmiewały. Później weszłam na priva do niej i zapytałam o pokazy... Że chcę zacząć to robić sama i jak to wygląda z drugiej strony. Byłam pewna, że mnie wyrzuci, albo napisze, że nie będzie o tym pisała, ale było zupełnie inaczej. Nastka opisała mi wszystko, łącznie z prowadzeniem działalności, podatków itd. Było to 2 lata temu. Od tej pory często zaglądam do niej.
Obserwowałam ją bardzo dokładnie zaczynając swoją przygodę z kamerką i powiem tyle, że ABSURDALNYM jest to co tutaj wypisujecie. Licytacje hmmm można to sprawdzić ja poprosiłam kiedyś mailowo o sprawdzenie logów i otrzymałam pełną informację. Przekazywanie żetonów to jedyne co mogło być w tym wypadku to handel nimi. Bo taki proceder istnieje. Faceci płacą dziewczynom po 15 gr gdzie ShowUp.tv przy wypłacie 10 gr. To że zmienia nicki wiele kobiet to robi. Może dlatego zmieniła http://zbiornik.com/profile/VirtualnaPanna/ ?. Że nie podaje prawdziwego wieku uznajecie za oszustwo? Że nie opowiada o swoim życiu prywatnym też?
Z awatarami możliwe, ze wstawia zdjęcia, ale na pewno swoje !!! To jedno wstawiła świadomie na 100% nie sądzę, że byłaby aż tak głupiutka po tylu latach. To też ma jakiś cel uwierzcie mi z czasem to wyjdzie co chciała osiągnąć. Chyba, że denerwujecie się nie tyle tym, że wstawia zdjęcia tylko jak TO robi?
Co do męża i dzieci to ewidentnie mylicie ja z inną kobietą od pokazów, która tak samo jak Nastka jest już starą wyjadaczką w temacie. Dalej jeśli chodzi o naśladowanie Chilicamhd. Jak Chili zaczynała z pokazami Nastka robiła je już od kilku lat. I która wzorowała się na której przekonacie się jak wstawię zdjęcia. Pokazy bez głosu Waszym zdaniem to oszustwo? ja też robię bez dźwięku i tak jak ona mam to wpisane w opis pokazu. Chyba czytacie opisy przed pokazem?
Ona jest za sprytna i inteligentna na szkolne błędy, wiec takie rzeczy o których piszecie nie mają sensu. Co do jej ciała no cóż widzimy to co chcemy widzieć i nawet jeśli ona ma tyle lat ile jej dajecie to SZACUN za wygląd i utrzymanie na rynku pokazowym przez tyle lat !!!
Wracając do tematu mam wrażenie czytając wasze tematy że to tzw. owczy pęd. Jeden coś napisze, drugi nie zrozumie, ale dołoży swoje, trzeci nie będzie gorszy więc też coś dopisze i tak to idzie dalej w świat, a raczej internet.
I tak pewnie napiszecie, że to Nastka pisze, ale może ktoś przeczyta moje opowiadanie. Jestem osobą bezstronną w temacie, ale musiałam zabrać głos bo uważam to co wypisujecie ze oburzające, a wstawianie zdjęć to już w ogóle cios poniżej pasa, ale to chyba zasługa właścicieli. Bo wiadomym jest, że im więcej się tu dzieje tym lepiej :)
Oczywiście opisałam Wam swoje doświadczenie z ShowUp.tv poza tym nie wiem jakie robi pokazy itd.
Ale faktycznie dużo tego wyszło. Jednak jak coś sobie przypomnę to jeszcze dopiszę. Bo sama jestem kobietą, która robi tam pokazy i nie chciałabym być tak szykanowana i prześladowana jak Nastka.
Mam nadzieję, ze na coś przyda się to co napisałam. Użytkowniczka ShowUp.tv.

hahaha nie mogę O0 co za wzruszająca opowieść ;D nastko jest tak wiarygodna jak to że nadchodzące wybory prezydenckie wygra Korwin Mikke O0
Zakaz podawania kontaktu jak sprawdzasz te jej awatary i wyszukujesz fotki?Napisz na Zakaz podawania kontaktu.com


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 31 sie 2014, 15:21 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 24 kwie 2014, 17:11
Posty: 23
Może z godzinę temu zapytałem tutaj brzuchomówcę o sposób jak sprawdza prawdziwe pochodzenie fotek.

Nie zdążyłem uzyskać odpowiedzi bo virtualna była tak uprzejma że sama napisała dla mnie instrukcję.Dziękuje ci za to :)

Po przypale z kradzionymi fotkami które wstawiała w awatar teraz jest ostrożna i wstawia zdjęcia których brak w wynikach wyszukiwania

Dlatego teraz jest pewna siebie była tak uprzejma że napisała instrukcje jak wyszukać takie sciagniete zdjęcia z netu.

Przy tym wszystkim zrobiła wielkie show u siebie w pokoju by sprawa wyglądała na zasadzie "co złego to nie ja"

Instrukcja pojawiła się w profilu w opisie i była dyskusja w samym pokoju.Miało to wyglądać bardzo wiarygodnie bo przecież

nikt rozsądny wstawiając fejkowe awatary równocześnie nie podał by sposobu na łatwe sprawdzenie tego faktu :D

Tak miało to wyglądać i za każdym razem kiedy jest łapana na kolejnych oszustwach próbuje całą sprawę odkręcić

Tym razem nie wyszło :D bo jest małe aleee hahaha Tego nie przewidziała :D



Obrazek

Obrazek

Obrazek



hahaha kluczowe zdanie oszustki podkreśliłem na czerwono :D:D:D:D



Myśle że tym postem zamknę raz na zawsze dupę dan elxx nastko virtualnych tworów pod jedną postacią oszustki



Część osób wie że nastka posiada swoją stronę na której również oszukuje i świadczy bardzo podobne usługi do tych na ShowUp.tv

Zresztą adres strony był tu wielokrotnie podawany.Od wczoraj kiedy została złapana było do przewidzenia że będzie próbowała

się ratować i na awatarze będą pojawiały się fotki ale już z jej strony.Dlatego już wczoraj postanowiłem obejrzeć dokładnie te zdjęcia

bardzo szybko na oko stwierdziłem że duża część to kradzione fotki z neta które mają zachęcać do wykupienia priwa.

w 99% te najbardziej atrakcyjne na które mają się napalać potencjalni nabywcy nigdy nie były własnością oszustki

Wszystkie te kradzione zdjęcia widnieją na jej stronie i wmieszane są wśród jej prawdziwych fotografii które jednak już tak atrakcyjne nie są :D

Chcąc się przekonać czy moje oko podpowiada mi prawdę czekałem na odpowiedź brzuchomówcy w temacie sprawdzania tych zdjęć :D:D:D

Nie doczekałem się ale z pomocą niespodziewanie przyszła Virtualna :D:D:D Tak jak pisałem teraz pewna swego i przekonana że nikt już

nic złego w jej awatarach nie znajdzie ułatwiła mi zadanie :) Zobaczcie sami :D :D



Zdjęcie na jej stronie

Obrazek

prawdziwe pochodzenie

Obrazek

Obrazek



zdjęcie na jej stronie

Obrazek

prawdziwe pochodzenie

Obrazek

Obrazek



zdjęcie na jej stronie

Obrazek

prawdziwe pochodzenie

Obrazek



zdjęcie na stronie

Obrazek

prawdziwe pochodzenie

Obrazek



a tutaj jedno z prawdziwych aktualnych zdjęć oszustki które miesza się z tymi kradzionymi
Jak widać odpowiednie przycinki,retusze i jazda C:-) C:-) C:-)
nawet swoim logo podpisała te fotki :o



Obrazek



Pewnie te wszystkie kradzione foty dodała tylko na próbę na chwile.tylko czemu wiszą one tam od dawien dawna?Pewnie to nieporozumienie :D

Zasada ta sama co na ShowUp.tv,naplasz się na konkretny tyłeczek z foty np. Loreny Torres a na priwie niespodzianka :D jak z tego priwa

unikajcie-jej-f24/nastkadagusia-obecnie-timelessimagination-t175-20.html :D



Tak jak w przypadku każdego odkrytego oszustwa nastka w odwrocie próbująca za wszelką cenę zrobić z siebie uczciwą

Temu między innymi ma służyć jej wpis dotyczący sprawdzania fejkowych fotek

Tak tak zobaczcie jaka ja jestem dobra,uczciwa,uważajcie na laski które robią takie beee rzeczy :D

Proste przesłanie prawda??

Obrazek



Być oszustem jedno ale być aż tak zgorzkniałym,bezczelnym i wyrafinowanym w tym co się robi ochyda i obrzydzenie

P.S. szkoda tylko że na tego typu temat mało kto trafi a 99,9% odwiedzi ten fałszywy profil VirtualnaPanna,przeczyta notkę,

ostrzeżenie na temat lipnych zdjęć i pomyśli. . . "ale fajna sympatyczna uczciwa laska"

ale wierzę że kiedyś odbije ci się to czkawką oszustko.

Każdy sobie,rzepkę skrobie>


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 283 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 15  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Jabes, znowak i 2 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty

Szukaj:
Przejdź do:  


phpBB SEO