ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Twoja ostatnia wizyta: 20 wrz 2015, 13:30 Dzisiaj jest 20 wrz 2015, 15:34

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ] 
Autor Wiadomość
Post: 15 cze 2014, 19:13 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 15 cze 2014, 11:50
Posty: 41
Byla kiedys taka nazistowska stronka redwatch ze zdjeciami / danymi / adresami domowymi wrogow rasy.
Serwer znajdowal sie w USA i nawet ABW nie moglo zdjac tej stronki bo to w Ameryce legalne, prokuratura umorzyla sledztwo.

A gdyby tak znalezc serwer w USA, zrobic stronke / bloga i tam zamiaszczac foty i wszystkie mozliwe dane oszustek typu NastkaDagusia czy Annpearl? :)
A linka rozdawac na polskich portalach oraz na samym ShowUp.tv.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 16 cze 2014, 02:44 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 cze 2014, 23:44
Posty: 279
forumsu.pl stoi na serwerach na holenderskich, a domena zarejestrowana na cypr ;)

Co do pomysłu:
- Ktoś to musi opłacić
- Komuś się musi chcieć tym zająć
- Są lepsze miejsca na serwery, niż USA ;)

A do takich celów wystarczy darmowy blog, na darmowym hostingu w jakimś przyjemnym, egzotycznym kraju, prowadzony przez osobę, która swoje ip umie skutecznie ukryć ;)

_________________
Mundus universus exercet histrionem.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 16 cze 2014, 07:44 
Einstein sexu
Einstein sexu

Rejestracja: 08 gru 2013, 13:23
Posty: 615
ruchacz pisze:
Byla kiedys taka nazistowska stronka redwatch ze zdjeciami / danymi / adresami domowymi wrogow rasy.
Serwer znajdowal sie w USA i nawet ABW nie moglo zdjac tej stronki bo to w Ameryce legalne, prokuratura umorzyla sledztwo.

A gdyby tak znalezc serwer w USA, zrobic stronke / bloga i tam zamiaszczac foty i wszystkie mozliwe dane oszustek typu NastkaDagusia czy Annpearl? :)
A linka rozdawac na polskich portalach oraz na samym ShowUp.tv.


Prawo stanowi w Pl że jeśli mówisz na kogoś złodziej i jest to prawda to możesz mówić publicznie ;)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 16 cze 2014, 12:37 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 02 mar 2014, 15:33
Posty: 371
bungabunga85 pisze:
Prawo stanowi w Pl że jeśli mówisz na kogoś złodziej i jest to prawda to możesz mówić publicznie ;)

O ilee nie chroni go immunitet ;)

A tak serio, to chyba nie do końca, bo powie, że złodziej to był, a teraz się nawrócił. I się obrazi ;p


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 16 cze 2014, 15:41 
Einstein sexu
Einstein sexu

Rejestracja: 08 gru 2013, 13:23
Posty: 615
piesikot pisze:
bungabunga85 pisze:
Prawo stanowi w Pl że jeśli mówisz na kogoś złodziej i jest to prawda to możesz mówić publicznie ;)

O ilee nie chroni go immunitet ;)

A tak serio, to chyba nie do końca, bo powie, że złodziej to był, a teraz się nawrócił. I się obrazi ;p

No i dlatego mówić należy okradł mnie tego i tego dnia - wtedy fakty są stałe i ciągle prawdziwe ;)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 16 cze 2014, 19:01 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1386
Jest jeszcze problem z uzytkownikami którzy dają się naciągać - 3/4 (jeżeli nie 99%) z nich ma chyba umysł dziecka (i to bardzo nierozgraniętego) nie tylko nie potrafią wrzucić zdjęcia do google porównywarki żeby zobaczyć, że laska z fotek to modelka z netu (czasami na dwóch zdjeciach profilowych tej samej osoby są wręcz dwie różne laski!) ale są też niesamowicie głupi jeżeli myślą, że ładna, zadbana laska może być aż tak zdesperowana, żeby szukać przypadkowych partnerów seksualnych na ShowUp.tv i jedyne co ich dzieli od ostrego seksu z supermodelką to wysłanie jednej, jedynej PW. Tacy ludzie nie wejdą na osobną stronę by sprawdzić czy takiej osoby nie ma na liście, bo oni nawet podstawowych narzędzi internetowych nie potrafią używać i analizować zwykłej, prostej logiki działania samic! A na te bardziej wyszukane formy naciągania (np. "licytacje" privów w których podbija i wygrywa kolega transmitującej) nie ma bata, co widać po paniach z działu "unikajcie jej" i powtarzających się imionach osób, którym administracja ShowUp.tv nie zrobiła NIC mimo, że wiedzą o ich machlojkach (z chocby carycą AnnPearl i jej tysiącami fikcyjnych żetonów na czele)

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 16 cze 2014, 19:40 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 15 cze 2014, 11:50
Posty: 41
Ruger44 pisze:
Jest jeszcze problem z uzytkownikami którzy dają się naciągać - 3/4 (jeżeli nie 99%) z nich ma chyba umysł dziecka (i to bardzo nierozgraniętego) nie tylko nie potrafią wrzucić zdjęcia do google porównywarki żeby zobaczyć, że laska z fotek to modelka z netu (czasami na dwóch zdjeciach profilowych tej samej osoby są wręcz dwie różne laski!) ale są też niesamowicie głupi jeżeli myślą, że ładna, zadbana laska może być aż tak zdesperowana, żeby szukać przypadkowych partnerów seksualnych na ShowUp.tv i jedyne co ich dzieli od ostrego seksu z supermodelką to wysłanie jednej, jedynej PW. Tacy ludzie nie wejdą na osobną stronę by sprawdzić czy takiej osoby nie ma na liście, bo oni nawet podstawowych narzędzi internetowych nie potrafią używać i analizować zwykłej, prostej logiki działania samic!


ty na prawdę wierzysz że to są laski ? ;D
ide o zakład że 99% z nich to są typy, zbierają żetony poprzez prywatne wiadomości, następnie przelewają je na swoje "oficjalne" męskie konto, a z niego biorą privki i pań z kamerkami.
wystarczy pośledzić ich profile i zobaczyć komu te "laski" bez kam i ze zdjęciem z sieci przekazują te żetony dalej, albo w necie troche poszukać, na niejednem forum są porady jak zarabiać na ShowUp.tv podszywając się pod laske.

A co do umysłu dziecka to masz rację.
Jeszcze niedawno pisałem maile do adminów, robiłem listy takich użytkowników, zgłaszałem te "mmm ale mam mokro".
np MokraMonika20 - najbardziej znane chyba konto pedała sępiącego żetony - NIKT z takim wyglądem by nie siedział w każdy weekend po nocach komentując w transmisjach sflaczałego owłosionego kutasa który nie chce w pełni stanąć w taki sposób "mmmm marze o takim penisie", "ale on ma piekną pałę", "ale ją rżnie też tak chcę".
Foto z neta na 200%, a żadna dziewczyna by takiej foty z twarzą nie wrzuciła na profil na ShowUp.tv i jeszcze do takiego opisu że szuka na real wraz z koleżanką.
Ale teraz... zdałem sobie sprawę, że to ci którzy sie nabierają są jeszcze większymi idiotami :)
Głupich nie sieją, a jak ktoś wierzy że to jest prawdziwa laska i że szuka kogoś z daleka, bez kam i bez foto - to niech płaci za swoją glupotę ;D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 16 cze 2014, 19:59 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1386
Trzeba trochę logiki właśnie używać, wystarczy popatrzeć na profile gości z 20 cm i więcej tutaj czy jakiejś seksfotce czy zbiorniku - nawet do takich świetnie wyposażonych przystojniaków laski nie piszą pierwsze i nie proponują spotkania w realu za darmo a tym bardziej trójkąta z równie piękną koleżanką, ba! Nawet dość przecietne kobietki tego nie robią, a co dopiero ładne. Ale coś logika nie u każdego działa... Moim zdaniem jeżeli ktoś nie używa mózgu to nie ma co go ratować, powinno się stosować prawo dżungli - 100 razy się natnie, straci kasę to może za 101 zacznie w końcu uważać na to co robi

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 16 cze 2014, 20:49 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 15 cze 2014, 11:50
Posty: 41
ja tylko jestem ciekaw czy są tacy debile ktorzy sami sępią zetony udajac laski, po to zeby miec na prywatne wiadomosci do innych "lasek", myslac ze tylko oni wpadli na taki sposob na latwe zetony ;D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 14 sie 2014, 22:23 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 kwie 2014, 17:14
Posty: 360
mnóstwo, zobacz ile pseudo "lasek" na najwyższych trans pisze np: szukam pana do wspólnego pokazu. Stąd znajdują kase ci, którzy nie umieją zarobić i groszami się bawią ;P


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 14 sie 2014, 22:35 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 17 sty 2014, 14:03
Posty: 259
Powiem tak. Ci podszywacze z damskimi nickami włażą na największe transmisje i piszą w stylu kobiecym. Przeglądałem profile kilku takich kolesi , co nie którzy to nawet fotek nie mieli... Rozwalał mnie koleś co zmieniał (chyba nie jestem na 100% pewien) nicki np. miał pierw nick AniaWawa19 , a jakiś czas później miał już KasiaWawa23 i tak w kółko zmieniał. Skoro zmieniał to znaczy że szybko banują takich kolesi co się podszywają i czekają aż frajer napisze im jakąś wiadomość i walą kapucyna na to że wpadło 5 żetonów .


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: znowak i 2 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty

Szukaj:
Przejdź do:  


phpBB SEO