ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Twoja ostatnia wizyta: 20 wrz 2015, 13:30 Dzisiaj jest 20 wrz 2015, 15:36

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: slodkasandra91
Post: 31 sie 2015, 16:31 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 17 lip 2015, 10:29
Posty: 402
Pojawiła się na S_u w tym roku ze swoimi transmisjami z balkonu zatytułowanymi "balkonowo".
Raz jeden do niej kiedyś wszedłem aby popatrzeć jaki klimat robi. A że stwierdziłem, że to nie mój klimat, to już nie wchodziłem. Całość polega u niej na leżeniu i czekaniu albo na żetony, albo na privki.

Dziś trafiałem na różne transmisje. I zaciekawiło mnie coś u tej "balkonowej". Jakiś ludzik zadał jej kulturalne pytanie:
Cytuj:
Czy to twój sposób na życie?

Wystarczyło odpowiedzieć:
Cytuj:
Ależ skąd.

Lub:
Cytuj:
Nie, to nie jest mój sposób na życie.

Zamiast tego dostał ów "byk" (to jego nick) takie odpowiedzi:
Cytuj:
byk interesuj sei swoim zyciem nie innych

Cytuj:
bo gowniarz jestes i za bardzo wnikasz

Cytuj:
tak lepiej byczku i lepiej juz idz :)

Pisała do niego nawet już po tym jak mu bana dała:
Cytuj:
bo nie Twoje zycie

Cytuj:
nei Twoja sprawa


Nie polecam tej pindy.
1. Nic od siebie nie daje.
2. Jej bytność na S_u polega na wyczekiwaniu na łatwą kasę.
3. Obraża potencjalnych klientów.
4. Nie potrafi pisać po polsku.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 31 sie 2015, 18:35 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 18 sie 2015, 20:07
Posty: 71
Ona ma coś z garem nie w porządku. Leży bezmyślnie na tym balkonie i liczy na oklaski. Opryskliwa, głupia sucz i nic ponad.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 31 sie 2015, 19:08 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 26 kwie 2015, 08:14
Posty: 39
Panowie to jest jej praca. Nie wiecie że kurwy z ShowUp.tv i nie tylko zarabiają najchętniej swoją dupą lub pizdą. Szkoda że do czasu bo w wieku już 35 lat to nie jeden z nas by ją kijem nie ruszył. Wtedy na stare lata jest problem między innymi z CV co by tutaj pisać. Etat na ShowUp.tv ?? hahahaha beka w huj. Nie mówiąc o ich inteligencji która równa się śwince.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 31 sie 2015, 21:10 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 cze 2014, 07:11
Posty: 702
Pojawiła się nie w tym a w ubiegłym roku z swoim "balkonowym show". To po pierwsze. Po ponad dwóch latach nadawania to już nawet jej tyłkiem nie chce się machać, czemu nie dziwię się. To po drugie. Nigdy nie była błyskotliwa, ale ShowUp.tv nie wymaga błyskotliwości. To po trzecie.


kriskf85 pisze:
...hahahaha beka w huj. Nie mówiąc o ich inteligencji która równa się śwince.


Hmmm... może najpierw przeproś się z ortografią przed komentowaniem cudzej inteligencji?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 31 sie 2015, 21:23 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1386
Myślę, że inaczej się ocenia studentki czy wręcz uczennice ktore wchodzą na ShowUp.tv wieczorami albo rano na godzinkę dwie żeby zarobić na wymarzonego Ajfona siódmej generacji albo wakacje a inaczej osoby dorosłe, niemal 30sto letnie które siedzą na ShowUp.tv non-stop i jest to ich jedyne źródło utrzymania - po 4-5 godzinach siedzenia słysząc setny raz "poka" od jakiegoś sępa człowiek musi się aż gotować, a co dopiero po 2 latach a chamstwo i buractwo niestety na ShowUp.tv dominuje. Sandra zaczęła nie w tym roku tylko już w poprzednim i była pionierką jeżeli chodzi o transmisje na balkonie (w pewnym momencie było to tak popularne że w topce cały pierwszy rząd to były laski na balkonie). Sława uderzyła jej do głowy a i kasa była niezła ale szybko sie skończyło, przez 2-3 miesiące była niemal zawszze w górnej części, miałą inwencje i robila różne głupie rzeczy (typu machanie na golasa do ludzi na dole czy palcówka - bez ręcznika zasłaniającego balkon jak u innych pań, teraz przeważnie średniak i dół, kasa już nie taka a jest to jej jedyne źródło utrzymania więc się robi nerwowa. Gwoździem do jej trumny było zapraszanie na transmisje swojego "sąsiada" (czytaj: partnera) i jakiegoś trzeciego kolesia a jak wiadomo na ShowUp.tv najlepszą kasę robi się na zakochańcach i ludziach marzących o realu, po tych akcjach chyba miała największy odpływ fanów i kasy, zresztą szybko to zauważyła i przerwała ten rodzaj transmisji - a szkoda, bo ten jej facet nie pierdoli się w tańcu i jak daje klapsy to zawsze od serca :) a że czasami pas się napatoczył to słodka dupka Sandry była czerwona a ona aż piszczała z bólu - dla osób lubiacych takie klimaty raj dla oczu i uszu

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 31 sie 2015, 21:35 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 lis 2014, 22:56
Posty: 594
A chuj z nią. Ja tam rzadko do niej wchodziłem od początku jej nadawania. We łbie ma tylko swojego gacha i żetony, a więc innych traktuje po macoszemu. Jakość obsługi "klienta" na niskim poziomie. Znudziła się ludziom, bo długo już nadaje, a bez przesady wcale na tak wysokich miejscach nie bywała, albo po prostu wtedy nie było tylu nadających czy konkurentek na ShowUp.tv nawet.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 01 wrz 2015, 21:00 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1386
Ona bywała wysoko i w topie ale za dnia, ciężko powiedzieć czy bycie przez 4-5 godzin w top 1 ShowUp.tv mając skromne 500-600 osób widzów w porze, kiedy większość ludzi jest w szkole/pracy to jakiś sukces, ale tak właśnie było. Ciężko również powiedzieć, czy było tak z braku realnej konkurencji o tych porach czy może dlatego, że leżała przeważnie w ładnej bieliźnie albo seksownych jeansowych spodenkach (a dupkę i nogi ma naprawdę zadbane więc można przyfapić nawet pod nie bez nagości) ale wtedy właśnie miała swojego chwile chwały szołapowej. A teraz z wielkim hukiem spadła z półki "gwiazda szołapa" na półkę "osoba której się nie zaświeciło czerwone światełko że trzeba w koncu rzucić ten szajs i iść do normalnej pracy"

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 01 wrz 2015, 21:08 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 17 lip 2015, 10:29
Posty: 402
Tu akurat przesadzasz. Dziś miała swoje chwile chwały w temacie oglądalności. Co prawda, nie przełożyło się to na jakieś wielkie zyski. No, ale - miała swój dzień.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 01 wrz 2015, 21:25 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 maja 2014, 21:27
Posty: 1386
Pewnie przeczytała temat na forum i chciala pokazać nam kto tu rządzi :) Nie wiem nie widziałem. Wiem tylko, że ona ciało ma naprawdę niezłe a jaka ma dobry humor to i privy są ciekawe więc potencjał ma, kwestia tylko odpowiedniego wykorzystania to raz a dwa - dobrych klientów, bo dla sępów piszących co chwilę "poka" nie ma co się starać. PS: A dizisaj to w ogóle jakiśdziwny dzien skoto nawet Strangerka ma 1500 widzow :)

_________________
Dobra żetoniara czasem lepsza niż kurwa wspaniała! :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: znowak i 2 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty

Szukaj:
Przejdź do:  


phpBB SEO