ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Twoja ostatnia wizyta: 20 wrz 2015, 13:30 Dzisiaj jest 20 wrz 2015, 15:37

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 20 ] 
Autor Wiadomość
Post: 12 cze 2015, 07:45 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 12 cze 2015, 07:31
Posty: 4
Dzisiejszej nocy robiłem transmisje i owa pani odwiedziła mnie i wywiązała się między nami nawet ciekawa rozmowa więc zaproponowałem ze może przejdziemy sobie u mnie na priwka:) mloda233 oczywiście od razu sie zgodziła z dużym naciskiem na juz! tylko niestety był jeden mały problem oczywiscie za pokazik trzeba było mi przelac 100kr żeby można było oglądać sie wzajemnie:) mloda233 oznajmiła mi że ma tylko 10 zetonów i nie ma skąd wziasc pozostałych 90... wiec z racji tego że mam dobre serduszko zaproponowałem jej ze pożyczę te brakujące 90 a ona mi i tak to przeleje za pokazik lub gdyby sie nie odbył w napiwku. Oczywiscie od razu wyraziła zgode i checi wiec ja długo się nie zastanawiając pożyczyłem owe 90 zetków i po upływie minuty osoba znikneła z mojej transmisji i juz wtedy dało mi to do myslenia ale.. wróciła za około 1,5 godz bez tłumaczenia sie wiec ok mowie zdarza sie:) ustawiłem priwka a mloda233 zaprosiła no i zaczynamy:) niestety ku wszelkim moim nadzieją mym oczom ukazał sie widok niestety bardzo mnie nie zadowalający a ze jestem szczera osoba powiedziałem jej prosto z mostu sorrki ale nie jestes w moim typie i nie ma to sensu bo nie bede sie zmuszał nie gniewaj sie na mnie:) i opusciłem trans przypominajac jej tylko że czekam na zwrot zetonków. Nastała cisza po godzinie znowu zjawiła sie na mojej transmisji i pyta sie mnie czy moze innym razem oddac zetonki wiec oczywiscie powiedziałem ze nie i jeszcze raz poprosiłem o zwrot a ta osoba bezczelnie powiedziała mi ze akurat tyle brakowało jej do pełnej sumy zeby zrobic sobie wyplate na własne konto i ona juz to zrobiła i nie ma... pozostawiłem to bez komentarza ale lepiej żebyście o tym wiedzieli bo za całe 9zł robić z siebie złodzieja to mysle raczej że nie warto! Nie polecam nikomu! pozdrawiam


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 12 cze 2015, 08:54 
Świeżak
Świeżak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 maja 2015, 13:53
Posty: 11
:D wybacz, ale aż się roześmiałam:) jakby nie było to ryzyko, nie?:P poza tym, nie bądź taki skrupulatny, 10 żet zainwestowała z własnej skarbonki, a skąd miała wiedzieć, że Ci się nie spodoba i zakończysz priva?:D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 12 cze 2015, 09:55 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 12 cze 2015, 07:31
Posty: 4
Ja własnie w takiej formie to napisałem żeby było zabawnie :D wiec smiało :P a najśmieszniejsze jest to ze ktos na 90 zetonów sie rzuca hahahah:)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 12 cze 2015, 10:19 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 07 kwie 2015, 16:54
Posty: 205
Za mniejsze kwoty ludzie kantują. Zobaczysz czy odda. Przynajmniej weszła jeszcze do ciebie i powiedziała co i jak i dlaczego tak postąpiła. Za dużo to nie zmienia bo jednak poleciała w kule.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 12 cze 2015, 10:46 
Świeżak
Świeżak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 maja 2015, 13:53
Posty: 11
Swoją drogą, skoro miała problem, żeby 90 żetek dorobić do wypłatki, to faktycznie mogłeś przeżyć szok na privku:DD


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 12 cze 2015, 10:54 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 12 cze 2015, 07:31
Posty: 4
z tego szoku normalnie zresetowałem laptopa hehehe:P


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 12 cze 2015, 10:56 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 13 mar 2015, 09:56
Posty: 183
Z dwojga złego ciesz się że w ogóle to była laska, a nie dwóch 16 latków zbierających na browara.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 12 cze 2015, 10:57 
Świeżak
Świeżak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 maja 2015, 13:53
Posty: 11
Albo Dana zbierająca na wycieczkę do Egiptu;-)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 12 cze 2015, 13:19 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 19 maja 2015, 21:26
Posty: 84
Nie ma chyba potrzeby aby ze straty 9 zł robić dramat. Naucz się tylko jednej rzeczy: Dobrze jest ufać ludziom, ale lepiej ich kontrolować :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 13 cze 2015, 11:59 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 07 kwie 2015, 16:54
Posty: 205
9zł to 90żet, a 90żet to prawie 100żet czyli wartość 18zł na ShowUp.tv. Zwykły śmiertelnik ciężko nagina na te 18zł. Darujesz pannie raz, to potraktuje w taki sam sposób inną osobę. Nikt mnie nie zgłasza, upiekło mi się to może znajdę drugiego jelenia. 2zł od jednego, 3zł zarobione na naiwności drugiego i w taki sposób naciągaczki świetnie prosperują na ShowUp.tv. Tak być nie może. To jest brak szacunku dla drugiej osoby i jej ciężko zarobionych pieniędzy. Nie mówię tu o młoda233 tylko ogólnie o wszystkich laskach działających w taki sposób.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 13 cze 2015, 17:59 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 19 maja 2015, 21:26
Posty: 84
matiboy pisze:
9zł to 90żet, a 90żet to prawie 100żet czyli wartość 18zł na ShowUp.tv. Zwykły śmiertelnik ciężko nagina na te 18zł. Darujesz pannie raz, to potraktuje w taki sam sposób inną osobę. Nikt mnie nie zgłasza, upiekło mi się to może znajdę drugiego jelenia. 2zł od jednego, 3zł zarobione na naiwności drugiego i w taki sposób naciągaczki świetnie prosperują na ShowUp.tv. Tak być nie może. To jest brak szacunku dla drugiej osoby i jej ciężko zarobionych pieniędzy. Nie mówię tu o młoda233 tylko ogólnie o wszystkich laskach działających w taki sposób.



No w tej kwestii się z tobą zgadzam, że raz można darować, ale kilka razy to już nie. Zresztą jak ktoś za mocno zacznie kombinować to prędzej czy później go kara dopadnie, więc nie bój nic.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 14 cze 2015, 14:04 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 05 maja 2015, 00:46
Posty: 21
Tak sobie myślę, że na miejscu tej Pani nie oddałbym żetonów :P I nie chodzi o oszukiwanie. Pani się wywiązała ze swojej części umowy i wbiła na priva. To trochę tak jakbyś wszedł na priva do dziewczyny, która siedziała wcześniej ubrana... i w chwili kiedy wyskoczyła z ciuchów stwierdził "nie no ale kaszalot, oddawaj kasę!" :P Przyznaję, że w takiej sytuacji trudno się dalej bawić, ale nigdy nie przyszło mi do głowy żądać zwrotu pieniędzy. Po prostu wychodzę.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 14 cze 2015, 15:19 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 wrz 2014, 19:56
Posty: 404
Tak naprawdę to sprawiedliwy, jako transmitujący, nie powinieneś mieć wymagań co do tego kto może wchodzić na privka. Tak samo jak wchodząc do dziewczyny na priva najpierw widzisz ją na ogóle, tak samo i mloda chciała do Ciebie na priva wejść. Sprawę finansową można było załatwić w dosyć prosty sposób, mogłeś poprosić ją o ustawienie priva, wtedy byś mógł ją nawet zobaczyć na ogólnym i dopiero stwierdzić, czy chcesz wchodzić czy nie. Bo na razie decyzja leżała jedynie po jej stronie, jak chciałeś się tak bardzo zabawić to mogłeś i za dyche tego priva ustawić.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 15 cze 2015, 10:10 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 cze 2014, 07:11
Posty: 702
Szczerze to rozbawiła mnie ta cała historia :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 15 cze 2015, 18:28 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 07 cze 2014, 21:10
Posty: 259
Kwintesencja szołapa - kolo utopił kolosalną kwotę - 9 zł i robi aferę xD


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 15 cze 2015, 21:33 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 05 maja 2015, 00:46
Posty: 21
Ciekawe czy gdyby akcja miała miejsce w realu i po randce w knajpie doszłoby do czegoś w sypialni, kazałby jej zwracać za kolacje bo np. miała nieogolone nogi :P


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 16 cze 2015, 19:57 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 02 mar 2014, 15:33
Posty: 371
Trzeba było doczekac do konca i nie byłoby problemu. A tak to pretensje do siebie. Takie zasady na ShowUp.tv


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 13 lip 2015, 19:35 
Poglądacz
Poglądacz
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 mar 2015, 15:30
Posty: 65
Za te 9zl to nie chciałoby mi sie wchodzic tu i pisac tak długiego posta heheheh ale historia przednia :D
Oczu nie miales na ogólnym?:D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 14 lip 2015, 01:52 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 22 lut 2015, 05:04
Posty: 264
KAŻDA BABA NACIĄGA FACETÓW WAŻNE ŻEBY PÓZNIEJ OBCIONGNEŁA ZA TO I TEGO SIĘ TRZYMAJMY WSZYSTKO W NATURZE MUSI WSPÓŁGRAĆ i ZACHOWAĆ RÓWNOWAGĘ POZDRO NIE POKAZUJ SIĘ ZA ŻETONY ShowUp.tv KUREWKO SMILE


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 20 lip 2015, 11:20 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 22 lut 2015, 12:34
Posty: 37
tez do mnie pisala, ale nie dalem się wrobic ;d


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 20 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: znowak i 3 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty

Szukaj:
Przejdź do:  


phpBB SEO