ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Dzisiaj jest 21 wrz 2015, 09:43

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: nastka86
Post: 20 wrz 2015, 12:35 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 12 wrz 2015, 20:30
Posty: 11
Moim zdaniem oszustka do tego z okropna twarzą , kolejna zbierajaca na życie i leki . Jakas moda? Bardzo niesympatyczna pani


Hej mam na imię Dorota mam troje dzieci w tym synka autystycznego,ogólnie jestem tu po to,żeby dorobić sobie do codziennych wydatków również szkoły gdyż uczę się zaocznie płatnie niestety Specjalista Ds. Psychologii Specjalista Ds. Opieki Psychopedagogicznej.

MOJE ZŁOTE ZASADY....

Nie spowiadam się z,życia osobistego typu "masz męża" "gdzie ojciec dzieci"
"gdzie mieszkasz""na co chory synek jest napisane powyżej " ponieważ te informacje są zbędne dla kogoś.

Nie udzielam info czy mam partnera.

"Nie spotykam się" "nie podaję email gg 5478965 itp"

Odp na Twoje pytanie po co tu jesteś? " Gdybym nie musiała to bym tu nie była krótko i na temat.

Gdy masz pytania to od tego jest rozmowa na priv lub wiadomości.

Privy są do lekkiej negocjacji tym bardziej jak chcesz dłuższy,nie zabawiam się,żadnymi zabawkami nie robię innych privów tylko te co są napisane.

Chcesz,żebym weszła do Ciebie na transmisję to bądz uprzejmy i zostaw najpierw napiwek w profilu lub na ogólnym "darmo nie wchodzę"
eśli ktoś mnie obraża lub nęka słowami co chwilę "pokaż coś" to wykopuję jeśli to nie pomoże to nie ma możliwości pisania a jeśli po tym dalej siedzi i mnie obserwuje to banuję dożywotnio.


POKAZY TYLKO PRIV SERDECZNIE ZAPRASZAM.
I dziękuje bardzo za każdą pomoc.
Otrzymane napiwki (5 ostatnich)

bbk75+10
bbk75+10
bbk75+10
bbk75+10
bbk75+10









CO SĄDZICIE?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: nastka86
Post: 20 wrz 2015, 13:35 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 07 cze 2014, 21:10
Posty: 259
Patologia - ona ma 2 siostry, które też nadają na ShowUp.tv, i też zbierają m.in. na dzieci.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: nastka86
Post: 20 wrz 2015, 13:47 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 30 sie 2015, 16:40
Posty: 239
jakie sa nicki tych siostr?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: nastka86
Post: 20 wrz 2015, 14:28 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 sie 2015, 18:04
Posty: 111
Jak dla mnie to ona wygląda na 50tkę albo po jakimś ostrym detoksie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: nastka86
Post: 20 wrz 2015, 14:30 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 02 wrz 2015, 18:03
Posty: 93
It_was_not_me pisze:
Patologia - ona ma 2 siostry, które też nadają na ShowUp.tv, i też zbierają m.in. na dzieci.

Potwierdzam, cwane wyłudzaczki bez krzty honoru i przyzwoitości. Kiedyś straszyły policją i sądem, ale jak je wyśmiano z lekka przystopowały, Teraz znowu nadają swój chłam.
Jak znaleźć jej siostry ? proste :) same sobie przelewają żetony na profile, a po rysach twarzy i opisach profili rozpoznasz sam. Nie trzeba do tego C:-)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: nastka86
Post: 21 wrz 2015, 01:26 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 13 lip 2015, 14:46
Posty: 40
Jedna jej siostra miała nicka lovemilkchocolate jak była w ciąży, po porodzie zmieniła nicka na MlecznaMlodaMamaION, teraz konto zostało usunięte, druga siostra miała nicka mamuska94 (często łamała regulamin w celu wpisując "dla dzieci" ), konto jest usunięte, ostatnio widziałam ją na nicku GoodReturns (też usunięte), na tym nicku pokazy robiła, generalnie mieszkanie odwalone, elegancka tapeta, panele, na ścianie płaski tv.

Co do nastki to nieraz ktoś rzuca napiwek a ona nawet "dziękuję" nie potrafi napisać tylko od razu pyta czy ktoś jeszcze dorzuci :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: nastka86
Post: 21 wrz 2015, 08:42 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 30 sie 2015, 16:40
Posty: 239
Megan pisze:
GoodReturns (też usunięte)


kojarze, teraz to zmyslowalolita :D

a sama nastka to sie zdecydowac nie moze, bo na drugim koncie (dorota86 czy jakos tak) robila normalne pokazy i chyba miala nawet wrzucone erotyczne zdjecia


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: nastka86
Post: 21 wrz 2015, 09:37 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 sie 2015, 18:04
Posty: 111
kozakinho pisze:
Megan pisze:
GoodReturns (też usunięte)


kojarze, teraz to zmyslowalolita :D

a sama nastka to sie zdecydowac nie moze, bo na drugim koncie (dorota86 czy jakos tak) robila normalne pokazy i chyba miala nawet wrzucone erotyczne zdjecia


Współczuję tym którzy widzą w niej cokolwiek kuszącego ???


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  


phpBB SEO