ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Twoja ostatnia wizyta: 20 wrz 2015, 13:30 Dzisiaj jest 20 wrz 2015, 15:40

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 128 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna

CZY Miss_Stripper to prostytutka?
Czas głosowania minął 05 mar 2015, 18:37
TAK 49%  49%  [ 17 ]
NIE 23%  23%  [ 8 ]
BYŁA PROSTYTUTKĄ 29%  29%  [ 10 ]
Liczba głosów : 35
Autor Wiadomość
Post: 01 mar 2015, 22:57 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 22 lut 2015, 05:04
Posty: 264
Misio jest zawsze uroczy robi to specjalnie dla was i ma imperatyw(nie wiem dlaczego wyczuwam w twoim poście sarkazm ;D )w szczególności jeśli chodzi o jazdę takim glupio-mądrym pajacom co maja fobie w kuchni spowodowaną kara z dzieciństwa polegającej na zamykaniu w lodówce :) widać ,że jeszcze się neurony nie odmroziły do dzisiaj, dlatego zbieram na twoja rehabilitacje tutaj.Sponsor daje mi tu za każde napisane słowo 10 gr na hipoterapie bo wiesz , że koń jest najlepsza forma rehabilitacji dlatego wchodzisz na ShowUp.tv hahahaha Ty dostaniesz za każdy przejechany na nim kilometr też 10 gr od sponsora więc zacznij szukać jakiegoś solidnego na transmisjach.Zajebiste są te wasze obrazkowe argumenty podsumowują jakimi jesteście ludzmi hahahahjak małpki w laboratorium hahah ten obrazek bebe zle się kojarzy z misio hehe ten mniam mniam kojarzy się z cyckami mis hahahahaaha miłego skażenia własną osobowością hahahah ;D ;D ;D ;D Misiooo nigdy nie był walikonikiem na ShowUp.tv więc nie wiem o co biega mam od tego kobietę:)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 02 mar 2015, 08:30 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 cze 2014, 07:11
Posty: 702
misiooo, dobrze wyczułeś sarkazm :) brawo :) przyznaję, że liczę na to że jeszcze trochę pobędziesz na tym forum. Plus może będzie mi dane kiedyś obejrzeć Twoją trans ma ShowUp.tv. Chociaż, czy ja wiem? Zapewne niegodny "pustak" ze mnie ;D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 04 mar 2015, 01:50 
Poglądacz
Poglądacz
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 sty 2015, 13:20
Posty: 92
Dobra, 70 misio-postów nabitych i teraz proszę się przyznać, który z zacnych forumowiczów założył to fejkowe konto żeby nam poprawiać humorki ;) ?

_________________
No dobra nie 92 a 89. Taki mały nawyk z s u...


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 04 mar 2015, 08:41 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 sty 2015, 23:40
Posty: 274
Była prostytutką , Nie była prostytutką , czy to kogoś tutaj ziębi albo grzeje? Najważniejsze żeby dobre show dawała ..... i nie podpadała widzom ;)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 11 mar 2015, 23:55 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 22 lut 2015, 05:04
Posty: 264
Ju na moje trans nie wejdziecie skończyłem z ShowUp.tv więc dalszy żywot na tym forum będę uważał jako sposób dowartościowania się na tle was moje pustaczki ;D ;D ;D ;D ;D ja jestem jeden jedyny oryginalny wiec pod nikogo się nie podszywam.Najważniejsze marian żeby dobre szpagaty pizgała brandzlując się za żetony kurewski show must go on lud na igrzyskach zaspokojony ;D ;D ;D ;D ;D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 12 mar 2015, 12:36 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 cze 2014, 07:11
Posty: 702
Szkoda, a miałem nadzieję ze jednak dasz "szoł" na "szołapie". Cóż...


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 14 mar 2015, 16:59 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 15 sty 2015, 17:52
Posty: 55
misiooo to ona faktycznie na tym zdjeciu ? pisales ze modelka jest twarz by miala taka nie ciekawa to watpie czy by pozowala do zdjec :o


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 14 mar 2015, 18:27 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 22 lut 2015, 05:04
Posty: 264
no tak to ona nie poznajesz ciała pokoju itd. ogólnie mordę ma najgorszą ze stopami dlatego jej nie pokazuje .macie nieszczęście ,że załapaliście się na jej męski głos a tak się go wstydziła jeszcze niedawno bo niby może zostać rozpoznana heheheh już się nie wstydzi sprzedawać swoje ciało heheh.Widzisz na sesjach się umaluje do tego wjedzie fotoszop i mamy miss ShowUp.tv hehehehe napisz mi na maila ,że to Ty wyśle Ci foto z sesji z pięknie umalowana i przerobioną miss całego ShowUp.tv hahahahah ale powiem Ci ,że jakby nie była taką łajdaczką i rozpustnicą to bym ja nawet ruchał nie jest taka zła z wyglądu podać kutasa i po sprawie ;D ;D ;D ;D i pamiętaj fotoszop czyni cuda ja też mogę być miss ShowUp.tv hahaha pamiętaj ,że ona pozuje raczej w sesjach rozbieranych lub aktach gdzie dupa ,cycki są najważniejsze po tym jak je sobie zrobiła nikt jej już na mordę nie patrzy.Ale nie jest brzydka po prostu wyszła na tym zdjęciu jak naturalna kurewka co się brandzluje ;D :) ale bede miał gnój przez Ciebie hehehe miłego


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 15 mar 2015, 14:15 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 15 mar 2015, 14:07
Posty: 34
Siemanko zalozylem przed chwila konto bo nie moglem pisac bez zalogowania. Dzieki misiek za fotke Miss ale wydaje mi sie ze chyba musiales przy nim cos majstrowac albo kamerka jej sie jakos dziwnie poruszyla bo nie obraz sie stary ale widzialem polowe buzki miss jak bylem z nia na privku z ustami byla niepomalowana i powiem ci ze zrobila na mnie duze wrazenie az sie dziwilem ze tak sliczna dziewczyna jak ona siedzi na ShowUp.tv ;/ nie napisalem tego zeby sie klocic bo widze po twoich kometarzach ze czesto sie wkur... :D hehehe ale mowie to co widZialem serio oczu jej nie widzialem ale sadzac po polowe twarzy jest najladniejsza laska na ShowUp.tv wiec to zdjecie co wysylasz to troche niezgodne hehehe :D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 15 mar 2015, 19:43 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 sie 2014, 15:41
Posty: 124
Hmm, tak się przyjrzałem jak miała gołe piersi i czasami jak zbyt mocno je przyciśnie to robi się na dole charakterystyczna fałdka jakby silikon. Jestem więc w stanie uwierzyć misiowi, że co nieco tam sobie implanta wstawiła. Jak rzeczywiście powiększała to chirurg spisał się na medal.

Jak możesz to podeślij mi foty (bez makijażu i tamte z sesji) na maila, pod avatarem jest, dzięki.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 15 mar 2015, 20:56 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 22 lut 2015, 05:04
Posty: 264
Spoko ja widziałem przypadkiem ;) całą miss ;D Foto jest autentyczne z trans i specjalnie wybrałem takie na którym zle wygląda hehehe nic nie majstrowałem bo nie umiem.Fakt na innych wygląda lepiej nie dostaniesz ich wez sobie znowu prv i niech Ci robi hiszpana sztucznymi cyckami może akurat się nadziejesz przypadkowo na jej buzke :) jedna z ładniejszych na ShowUp.tv :( ;D Żadnych zdjęć ode mnie już nie ma miss tak jak mówiłem wcześniej .oczy ma zielone jakby co i zadarty nosek jak świnka na ten piękny opis możecie sb ulżyć walikoniki ;) ;) ;) ale foto jak najbardziej zgodne fakt jakość jej kamery wtedy nie była najlepsza:)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 15 mar 2015, 21:07 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 15 mar 2015, 14:07
Posty: 34
Hmmm ... Z tego co zauważyłem u kobiet to każda jak ściśnie piersi ma fałdkę :) czy kobieta nie moze miec ładnych piersi bo jak ma ładne to od razu ma silikony :D ? Hehehe jestem pewien ze ma naturalny biust bo silikony wyglądają jednak inaczej nawet z boku jak Miss siedzi czy nawet jak leżała na privku i bawiła sie piersiami to natural 100% misiek wydaje mi sie ze ty tez dobrze o tym wiesz a robisz zamętu o jakies sprawy ktore w ogole nie maja istnienia. Sorry jak cie uraziłem ale jestem pewien ze sie uwzieles.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 15 mar 2015, 21:15 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 22 lut 2015, 05:04
Posty: 264
no nie odkryłeś żadnych rewelacji ,że nie lubię miss hehehehe porównaj sobie jej wygląd sprzed przerwy na ShowUp.tv i masz wszystko jasne chyba ,że potrzebujesz wizyty u okulisty bo ten Cię oszukuje ;D ;) Uwziąłem się bo wiem ,że miss to fałszywa,wyrachowana łajdaczka.niech chociaż nie kłamie w sprawie piersi.A zamęt jest zrobiony z prawdy, jednak znam miss troszkę lepiej niż Ty , Wy to nazywacie spamem hahahaha powodzenia ;D ;D Tylko się nie obrażaj luz majonez ;) ;D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 15 mar 2015, 21:23 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 15 mar 2015, 14:07
Posty: 34
Widziałem jej zdjecia dlatego z ciekawosci nawet sprawdziłem i nie widze zadnej różnicy. Poza tym sprawdz sobie na necie ile po operacji trzeba na siebie uważać a jej nie było dwa miesiące z tym ze jeszcze kilka razy robiła trans ze swojego jakiegos innego nicku juz nie pamietam ale jak u niej bede to zapytam. Nawet bym powiedział ze wtedy miała troszke większe. Z drugiej strony skoro jej nienawidzisz to nie wiem po co masz jej zdjecia na kompie :D ja gdybym nienawidził jakiejs laski to w zyciu by mi do głowy nie przyszło zeby jej foty trzymać.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 15 mar 2015, 21:29 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 22 lut 2015, 05:04
Posty: 264
bo nie mam jakiś wkręt żeby je usuwać jakoś nie czuję się skrzywdzony trzeba je wszystkie piętnować niech zrozumieją jakimi są łajdaczkami.Nie było jej 4 miesiące i nie robiła trans z nicku _Stripper_. Chyba za dużo się jej patrzysz w te cycki ,że nie widzisz różnicy haha.Ona sama Ci na pewno powie ,że przez przerwę urosły jej cycki więc idz lepiej do innego okulisty ten Cie oszukuje:) ;D ;D ;D miłego pozdro duzooo bezcennego UŚMIECHU 5 razy analizuj wszystko z takim wzrokiem na luzie bez spinek :) :)


Ostatnio zmieniony 15 mar 2015, 21:39 przez misiooo, łącznie zmieniany 1 raz

Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 15 mar 2015, 21:38 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 15 mar 2015, 14:07
Posty: 34
Cztery miesiace ? Nie zgodzę ani z nickiem stripper bo to nie na tym była ani z tym ze jej nie było bo na nicku Miss nie było jej 3 miesiace . Tak nie czujesz sie urażony :D wcale ... Nie ma co dyskutować na ten temat bo ja i inni wiemy swoje a ty wmawiaj sobie swoje. O pani Angelice widze tez pisales ale jej chyba nie widziałem. Pewnie tez ma silikony i bardzo Cie uraziła chetnie ja zobacze. Pozdro


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 15 mar 2015, 21:54 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 22 lut 2015, 05:04
Posty: 264
wrzesień ,pazdziernik,listopad, grudzień no rzeczywiście trzy ;D i na pewno ten nick ma jeszcze inny ale nie pamięta pewnie hasła gamoń jeden ;D Nie ma sylikonów Angelika ale miss będzie za parę lat tak samo zepsuta jak ona to jej mentorka z reala hehehe ja mam takie samo podejście do wszystkich kurewek z ShowUp.tv co brandzlują sie za 50zł na ShowUp.tv a więc nie wkręcaj sobie z tymi innymi ,że rozpaczam hahaha mam po prostu z was zwałe ,że nawet w cycki nie potraficie realnie spojrzeć banda zakochanych paranoików hahahahah miłego żyjcie w swojej bajce dalej hahahahah Pamiętajcie każda co się decyduje na szpagaty na ShowUp.tv za pieniądze jest taka sama ,kieruje swoje życie wg ustalonych łajdackich zasad więc nie wiem dlaczego odbieracie mi mówienia o tym a tematy zakładam prawdziwe o osobach które znam. Angelika ale Cie przyłapałem hahahahaha nara


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 15 mar 2015, 22:11 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 15 mar 2015, 14:07
Posty: 34
Nie widziałem nigdy zeby prowadziła trans chyba ze juz nie prowadzi albo po prostu mam takie szczescie ze nie trafiam ;/ co do miss w listopadzie była na stowe w grudniu tez ze dwa razy. Jestem pewien nie moge sobie przypomnieć nicku.. ;/ mniejsza. Daje sobie spokoj z tym forum bo szkoda dnia na takie pierdoły . Pozdro


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 15 mar 2015, 22:24 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 22 lut 2015, 05:04
Posty: 264
no widzisz ziomek czyli jesteś moim dowodem ,że jest fałszywa po podobno jej się komp zepsuł i nawet na fb jej nie było podobno hehehehe ale ja jednak ustaję przy swoim bo wiem ,że to była przerwa na zrobienie cycków.Zapytaj najlepiej jej ,dziwne bo ustawiała dopiero na święta kamerę na nowym laptopie no ale cóż ;D ;D ;D nie trać tu czasu jak jesteś za tym żeby łajdaczki wypinały się za 50 zł na kamerkach bo i tak Cie dopadnę ;D ;D i zagnę argumentami ,że propagujesz zło a więc jesteś złym człowiekiem.Lepiej jest się odstresować na ShowUp.tv przy kurewce poużywać sb bez sensu się spinać jak i tak już upadłeś moralnie jak te dziewczyny więc nie jesteś w stanie innego poglądu przyjąć.Jakby co ten mój pogląd też nie jest jedynym właściwym na świecie ale jest mój i przystaje przy nim i mogę za niego zginąć:) :)miłego duzooooo UŚMIECHU bez stresa:) :) :) :) :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 15 mar 2015, 22:39 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 15 mar 2015, 14:07
Posty: 34
Jakbys mi zadał pytanie dlaczego w grudniu była dwa razy a listopadzie tez z kilka to bys wiedział informacje o jej laptopie bo o tym mowila na ogólnym. W dupie byles gowno widziales. Trzymaj sie


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 128 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: znowak i 2 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty

Szukaj:
Przejdź do:  


phpBB SEO