ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Twoja ostatnia wizyta: 20 wrz 2015, 13:30 Dzisiaj jest 20 wrz 2015, 15:40

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 128 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna

CZY Miss_Stripper to prostytutka?
Czas głosowania minął 05 mar 2015, 18:37
TAK 49%  49%  [ 17 ]
NIE 23%  23%  [ 8 ]
BYŁA PROSTYTUTKĄ 29%  29%  [ 10 ]
Liczba głosów : 35
Autor Wiadomość
Post: 15 mar 2015, 22:44 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 22 lut 2015, 05:04
Posty: 264
hahahah no to chyba Ty chuja wiesz chuja ssiesz hahahah aż tak Cię otumaniła ,że takie głupoty piszesz hehehehe opanuj się ;D ;D ;D ;D ;D ;D Dziwne bo w styczniu mówiła inaczej na kilku transmisjach jak się pytali jej stali bywalcy gdzie była i im to właśnie mówiła ,że nie było jej od września hahahahha UŚMIECHU:) :)Ktoś z was jest tutaj fałszywy normalka u watahy miss dzięki za kolejny dowód miłego pozdro ;D ;D ;D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 15 mar 2015, 23:31 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 15 mar 2015, 14:07
Posty: 34
No i masz :D po raz kolejny miałem nadzieje ze przeczytasz ze zrozumieniem :D hehehe ktos cos normalnie napisze a ty przeinaczasz słowa. Mniejsza z tym slabe masz informacje i informowała o tym wszystkich swoich stałych bywalców. Najwidoczniej faktycznie miales z nia słaby kontakt. Uroiłes sobie w głowie historie i tego sie trzymaj. Spadam stad bo oszaleć idzie. Współczucia dla wszystkich


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 15 mar 2015, 23:39 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 22 lut 2015, 05:04
Posty: 264
no dziwne ,że to powtarzała prawie przez cały styczeń swoim stałym bywalcom na ogólnym czyli jednak ona jest tu fałszywa, to akurat wiem, ale wydaje mi się ,że Ty też:) Ktoś z was tutaj kłamie załatwcie to między sobą fałszywcy ;D ;D ;D ;D więc co piszesz ,że przeinaczam twoje słowa hahahaahah zatem Ty musisz mieć z nią słaby kontakt jak tego nie słyszałeś z milion razy ;D ;D ;D ;D ;D Miłego tylko nie oszalej ;) ;) ;) ;) luzik :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 15 mar 2015, 23:41 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 15 mar 2015, 14:07
Posty: 34
Napisałem do cholery ze była na innym nicku a nie na Miss !!!! Tępy jestes czy udajesz jeszcze bardziej tępego ?!!! Wiec nikogo nie oszukała. Wracaj do szkoły i naucz sie czytac. Żegnam


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 15 mar 2015, 23:45 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 23 lut 2015, 15:37
Posty: 10
Hahahaha :D Tak myslalam misio ze masz cos z deklem ;D co za gość hahaha ;D ale sie uśmiałam ;D Psssssssssychooooooo <\3 hahaha


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 15 mar 2015, 23:52 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 22 lut 2015, 05:04
Posty: 264
Ty się naucz czytać bo napisałem ,że mówiła ,że nie było jej w ogóle na ShowUp.tv od września więc obojętnie na jakim nicku palancie bo podobno spaliła się jej płyta główna hahahah hahahah reedukacje polecam najlepiej zacząć od żłobka potem dopiero naucz się czytać ;D ;D ;D ;D ;D ;D psycho aż do śmierci po stronie prawdziwych i szlachetnych wartości nie wypinającego się ścierwa na kamerkach i ich widzów .EUTANAZJA zapoznajcie się z tym terminem i polecam ludzkie gnidy ;D ;D ;D ;D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 15 mar 2015, 23:58 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 15 mar 2015, 14:07
Posty: 34
Nie no co za dureń .... Spaliła jej sie płyta i miała małego zastępczego netbooka !! Siedziała od czasu fo czasu i rozmawiała o tym przeciez !! Wez sie rozpędź i walnij głowa w ścianę moze zmądrzejesz. Mas w ogole podstawówkę skończona ??


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 16 mar 2015, 00:03 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 22 lut 2015, 05:04
Posty: 264
kurwa to o czym my gadamy to wiem hahaha ale jak Ci miała cycki tam pokazać jak nie nadawała z obrazem trans debilu hahah co za łeb


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 16 mar 2015, 00:07 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 15 mar 2015, 14:07
Posty: 34
Hahaha :D teraz jeblem ze smiechu.... Jak mogła robic trans bez obrazu hahaha przeciez było ja normalnie widac . Chory jestes ?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 16 mar 2015, 00:11 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 22 lut 2015, 05:04
Posty: 264
no to masz urojenia chłopcze miała zjebaną kam i był albo zielone albo niebieskie tło tylko hahahah łeb łeb łeb


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 16 mar 2015, 00:16 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 15 mar 2015, 14:07
Posty: 34
Hahaha i pewnie widziales jeszcze białe myszki... Trzymaj sie


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 16 mar 2015, 00:23 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 22 lut 2015, 05:04
Posty: 264
co za pacjent haha a więc jestem ciekaw dlaczego powtarzała przez cały styczeń ,że nie nadawała transmisji hahahah co za debil miała nawet opisy transmisji takie haha powrót miss i mówiła np. góralowi ,bandziorowi czyli stałym bywalcą ,że nie było jej 4 miesiące hahaha zejdz na ziemie wiem ,że tęskniłeś za miss ale nie do takiego stopnia żebyś ją widział przed monitorem przez te 4 miesiące hehehe oszalałeś na jej punkcie żal mi Ciebie ziomuś ;D ;D ;D ;D ;D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 16 mar 2015, 00:31 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 15 mar 2015, 14:07
Posty: 34
To jest chyba logiczne !! jej glownym profilem byl profil miss... dlatego powrocila na niego o to chodzilo ! ;/


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 16 mar 2015, 00:34 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 15 mar 2015, 14:07
Posty: 34
Nie wiem kmin sobie dalej co chcesz, ja jestem rzadko na ShowUp.tv a trafilem do miss przez to jej chwilowe konto, bylem kilka razy na privku i nie narzekam.
Nie jestem stalym bywalcem ale szanuje nie tylko ją ale tez inne dziewczyny z ShowUp.tv z ktorymi mialem przyjemnosc porozmawiac czy byc na privie.
ide spac nie stresuj sie


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 16 mar 2015, 00:50 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 22 lut 2015, 05:04
Posty: 264
no to dziwne dlaczego się im tłumaczyła tym stałym bywalca dlaczego na fb jej nawet nie było a ona ,że 4 miesiące jej w ogóle prawie na necie nie było a tym bardziej na ShowUp.tv czy fb .Ale jestem ciekaw na jakim nicku ją widziałeś hahah i miałeś te urojenia hahahahha miłego na luzie bez spinek UŚMIECHU :) :) :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 16 mar 2015, 01:04 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 22 lut 2015, 05:04
Posty: 264
poza tym nie wiem w ogóle czy dostałeś to zdjęcie bo nie wiem z jakiego niby maila pisałeś więc smierdzi mi tu sciemą nawet nie masz jej foto jak nie wiesz ,że ma zadarty nos ,oczywiście innego nicku miss też sobie nie przypomnisz ale niby widziałeś ją na trans hahaha zakładasz dzisiaj konto od razu bronisz tylko miss ale jesteś rzadko na ShowUp.tv i tak w ogóle się nie znasz hahaha bez sensu mówisz fake mc heeh po co Ci to konto zatem heeh czyżby moja misitta powróciła w nowym przebraniu na forum hahaha pewnie tak ;D ;D ;D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 16 mar 2015, 01:27 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2066
misioo skoro masz ja w znajomych na fb to po co wysyłałes screena robionego kamerka?

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 16 mar 2015, 01:32 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 22 lut 2015, 05:04
Posty: 264
już jej nie mam w znajomych dostała blokadę po drugie jak byś czytała moje posty już dawno byś widziała tysiąc fotek na necie miss więc nie wiem myślicie ze nie umiem linka wysłać hahaha wystarczy troszkę poczytać i już wam wyskoczą zdjęcia miss, imię i nazwisko oraz fb ,którego już nie ma :) płotka info jakby co!!!!!! bo nie grzeszysz inteligencja jak ona- cecha wszystkich ShowUp.tv kurewek nic na to nie poradzicie ;D ;D


Ostatnio zmieniony 16 mar 2015, 01:50 przez misiooo, łącznie zmieniany 1 raz

Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 16 mar 2015, 01:35 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers

Rejestracja: 01 mar 2014, 02:09
Posty: 2066
oj misiu dzis na czacie sie wysypałeś z niepotwierdzonymi informacjami, poza tym nie mam siły czytać tych Twoich grafomańskich wywodów, idz sie lepiej przytul do swojej dziewczyny i spij grzecznie

_________________
Do you also go into a high end restaurant & demand a free meal so you can "sample" the product?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 16 mar 2015, 01:44 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 22 lut 2015, 05:04
Posty: 264
a dawałem foto z kamerki bo strasznie w ten dzień wyglądała i chciałem ,żeby ją tak zapamiętali ciało to bajka do mordy. Ipiszę ,że jak chcesz zobaczyć miss to wystarczy moje posty przeczytać i znajdziesz ją na necie.Ja zawsze dla was bedę niesprawdzone info dawał bo opieram się na własnym doświadczeniu nie śmigam ze stertą dowodów aż takim świrem nie jestem:) mam nadzieje ,że nie odbijasz swojego niezadowolenia ze swojej tuszy na mnie ;D ;) zawsze pozostaje kwestia waszej wiary w moje słowa a o modach pogadaj na ShowUp.tv :) nie ma kochanie wyjechała kurs robić na choreografkę >:( >:( a więc do miss idę nich się gnie za 50 zł jak szabla :D :D :D chyba ,że Ty mi płotka spuścisz z kija? ;) ;) 500żet daje zobacz ile złota ;D ;D ;D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 128 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: znowak i 2 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty

Szukaj:
Przejdź do:  


phpBB SEO