ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Twoja ostatnia wizyta: 20 wrz 2015, 13:30 Dzisiaj jest 20 wrz 2015, 15:40

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: makeshift18
Post: 29 sty 2015, 16:27 
Poglądacz
Poglądacz
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 gru 2014, 18:24
Posty: 98
vaq25 pisze:
Panowie, ja proszę o usunięcie tematu nie zdjęcia ze strony. Więc zamiast wypowiadać się w sprawach, które sensu nie mają, skasujcie temat i po sprawie. Bardzo was o to proszę. Chyba możecie to zrobić na tej stronie?

Sam założyłeś temat już po 10 godz jak jej dałeś zety, a przecież mogłeś z dzewczyną się jeszcze kontaktować i wyjaśniać.
Byłeś tak niecierpliwy z tym priv, że tu ją obsmarowałeś ,a teraz oczekujesz że za Ciebie ktoś posprząta. :o
Temat jest i powinien pozostać, a Ty najpierw myśl a potem działaj. ;D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: makeshift18
Post: 29 sty 2015, 16:55 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 10 cze 2014, 23:57
Posty: 22
Przeczytaj dokładnie i ze zrozumieniem moją pierwszą wypowiedź i dopiero wtedy ustosunkuj się do tego co mówię. To samo myślę o temacie, więc dyskusja jest jałowa :) Czyż nie?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: makeshift18
Post: 29 sty 2015, 17:42 
Poglądacz
Poglądacz
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 gru 2014, 18:24
Posty: 98
vaq25 pisze:
Dziś koło 15:00 ja i jeszcze jedna osoba daliśmy po 700 żet za 20 minut priva. Ceł była taki, że lider napiwków do 15:00 wygrywa. Po 15 napisałem do niej w wiadomości i odpisała, że za 15 miunt będzie. Nie było jej aż do 2 w nocy a gdy wtedy zobaczyłem ją na transmisji, napisałem co z moim privem. Dostałem bana no i chuj, no i cześć. Teraz widziałem, że ktoś wziął u niej priva na 17 minut, ale gdy zegar pokazywał 16:47 pojawiło się czekanie na użytkownika. Chyba biedna idiotka nie wie, że po 3 minutach gdy laska się nie pojawia, żetony wracają. Uważajcie na nią.


A co,tak Cię wk...ła "biedna idiotka" czy tak Ci się chciało tego priv, że musiałeś pisać temat po 24godz?


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: znowak i 2 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty

Szukaj:
Przejdź do:  


phpBB SEO