ForumSU.pl - nieoficjalne forum ShowUp.tv

Rozdajemy żetony, sprawdzajcie konkursy!
Twoja ostatnia wizyta: 20 wrz 2015, 13:30 Dzisiaj jest 20 wrz 2015, 15:40

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 43 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
Post: 28 lut 2015, 18:22 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 15 sty 2015, 17:52
Posty: 55
Z tego co widze to wszystkie dziewczyny siedzace na ShowUp.tv trzeba unikac hehe ;D Zostaly tutaj wymienione wszstkie nicki :D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 28 lut 2015, 18:28 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 sie 2014, 13:55
Posty: 1442
Masz rację! Wszystkie laski to zuo! ^-^ One są stworzone do tego by nami manipulować, robić nas w balona i wyciągać kasę! ^-^


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 28 lut 2015, 18:29 
Poglądacz
Poglądacz

Rejestracja: 15 sty 2015, 17:52
Posty: 55
Moze ktorys z kolegow siedzacych tutaj dniami i nicami udzielajacych sie w kazdym temacie znajacych wszystkie dziewczyny z ShowUp.tv sledzacych ich na okrglo laskawie mi poda chociaz jeden nick uczciwej dziewczyny bo nie wiem do kogo mam isc na trans C:-)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 28 lut 2015, 18:35 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 sie 2014, 13:55
Posty: 1442
Niestety nie mogę Ci podać takiej nawet gdybym chciał. Zostanie to uznane przez innych jako podlizywanie się i robienie reklamy jakiejś Pani. Poza tym ja jestem raczej biedak i walę na sępa więc wiesz... Co ja tam mogę wiedzieć ;)

Edit: Ale jedną mam... ::) Podobno Miss_Stripper jest zajebista... "Wygrała" konkurs na Miss ShowUp.tv Lutego więc coś musi w tym być ^-^


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 28 lut 2015, 19:28 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 wrz 2014, 08:52
Posty: 130
tak na oko 90% dupeczek z tego działu nie powinno się w nim znaleźć ;D ale rzeczywistość jest brutalna ;D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 28 lut 2015, 23:16 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 12 sty 2015, 22:09
Posty: 183
Cichy_Bob pisze:
Masz rację! Wszystkie laski to zuo! ^-^ One są stworzone do tego by nami manipulować, robić nas w balona i wyciągać kasę! ^-^

No poto sa kamerki :D i poto zetony i poto walikoniki (i nie walikoniki)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 28 lut 2015, 23:35 
Poglądacz
Poglądacz
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 sty 2015, 13:20
Posty: 92
Cichy_Bob pisze:
Masz rację! Wszystkie laski to zuo! ^-^ One są stworzone do tego by nami manipulować, robić nas w balona i wyciągać kasę! ^-^


Oj tam ;) Usłyszałam kiedyś fajny cytat z ust kolegi: "Kobiety kłamią ale mają cycki. Lubię cycki". Irytacja, przebaczenie i sru na s u :)

_________________
No dobra nie 92 a 89. Taki mały nawyk z s u...


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 28 lut 2015, 23:41 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 sie 2014, 13:55
Posty: 1442
Przez te cycuszki, tyłeczki, słodkie oczka i usta to jesteśmy w dupie ^-^ Nic nie poradzisz bo zawsze ciągnie to złego ;D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 28 lut 2015, 23:42 
Poglądacz
Poglądacz
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 sty 2015, 13:20
Posty: 92
I tu Was mamy :D

_________________
No dobra nie 92 a 89. Taki mały nawyk z s u...


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 01 mar 2015, 12:49 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 12 lis 2014, 22:38
Posty: 301
bober pisze:
Moze ktorys z kolegow siedzacych tutaj dniami i nicami udzielajacych sie w kazdym temacie znajacych wszystkie dziewczyny z ShowUp.tv sledzacych ich na okrglo laskawie mi poda chociaz jeden nick uczciwej dziewczyny bo nie wiem do kogo mam isc na trans C:-)


Uczciwą dziewczynę zapomnij . Zamiast siedzieć na Szowapie idź do Kawiarni prędzej kogoś poznasz .

_________________
Powiedziała, że jej EX się odezwał, że chce wrócić a ona uległa
Pożegnałem się i poszedłem na dworzec
500 km że pożal się Boże


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 04 mar 2015, 13:58 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 sty 2015, 23:40
Posty: 274
Ewentualnie wybieraj miss miesięcy, za coś ludzie na nie głosują więc chyba tak do końca nieuczciwe nie są ,ale to jest tylko mój pogląd na ten temat, wybór jak zwykle...należy do ciebie ;)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 04 mar 2015, 16:02 
Einstein sexu
Einstein sexu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 cze 2014, 07:11
Posty: 702
To raczej głosowanie za cycki a nie za uczciwość.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 04 mar 2015, 23:14 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 04 mar 2015, 14:19
Posty: 3
hej chciałem napisać opisać co mnie wczoraj spotkało u jednej dziewczyny z ShowUp.tv ładna młoda piękne ciało a wejdę zobaczę kto to jest jakie ciało , widzę jakiś konkursik ktoś rzucił 10zet no potem zaczęli licytacje zrzuca 20 - 30 no chętnych było wielu a myślę ładowałem 500 zet poczekam jeszcze co będzie dalej stanęło na 100zet chyba ale dokładnie nie śledziłem tego bo nie mogłem od niej oderwać wzroku oczarowała mnie ta dziewczyna widzę na celu ma czas liczenia liczy na liczeniu dali coś widzę ma już 1 ktoś chyba dal 305 lub 310 , no dałem 400zet myślę teraz wtopiłem , ale to tylko 40zł niech ma . a tu 0 zero wygrałem , 10min priv z taka kobieta no żarty jakieś czy co , sam priv rewelacja . po priv pytam ja czy mogę zadać pytanie czy jak by dali 10zet to by poszła na taki pokaz odpowiedziała że nie raz tak było robiła pokazy za małe stawki . :'(

robiła licytacje priv na jednorazowy napiwek , normalnie wszystko bez naciągania na czas zrobiła ,liczenie od 10-0 i był koniec :) na priv była fajna zabawa naprawdę warto było wbić na te kamerki . :) jakie ciało to widać w profilu miła dziewczyna polecam tyle mogę się z wami podzielić przeżyciami z priv że była fantastyczna :) polecam ZapachKusicielki http://ShowUp.tv/profile/ZapachKusicielki


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 04 mar 2015, 23:34 
Poglądacz
Poglądacz
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 sty 2015, 13:20
Posty: 92
Już to gdzieś czytałam...

_________________
No dobra nie 92 a 89. Taki mały nawyk z s u...


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 05 mar 2015, 02:42 
Świeżak
Świeżak

Rejestracja: 05 mar 2015, 01:48
Posty: 8
Świetna auto/kryptoreklama ;D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 05 mar 2015, 10:28 
Sex instruktor
Sex instruktor
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 sty 2015, 23:40
Posty: 274
Też tak uważam >:D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 05 mar 2015, 14:15 
Rozdziewiczony
Rozdziewiczony

Rejestracja: 13 cze 2014, 22:09
Posty: 173
Zibi1987_CK pisze:
bober pisze:
Moze ktorys z kolegow siedzacych tutaj dniami i nicami udzielajacych sie w kazdym temacie znajacych wszystkie dziewczyny z ShowUp.tv sledzacych ich na okrglo laskawie mi poda chociaz jeden nick uczciwej dziewczyny bo nie wiem do kogo mam isc na trans C:-)


Uczciwą dziewczynę zapomnij . Zamiast siedzieć na Szowapie idź do Kawiarni prędzej kogoś poznasz .

w kawiarni to można co najwyżej poznać babcię emerytkę ;)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 05 mar 2015, 14:28 
Łysy z brazzers
Łysy z brazzers
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 cze 2014, 10:26
Posty: 1165
Ależ skąd :o

Niedawne wydarzenia pokazują, że można tam spotkać nawet pannę z tabletem nadająca na ShowUp.tv


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 15 mar 2015, 13:28 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 22 lut 2015, 05:04
Posty: 264
a ja uważam ,że każda powinna się tutaj znalezć i dobrze ,że są tutaj wszystkie,ponieważ każda jako pospolita łajdaczka ma coś za uszami i w większym lub mniejszym stopniu oszukuje klientów na ShowUp.tv.Niestety nie oczekujcie od kurewek wyrozumiałości czy najwyższych standardów obsługi klienta bo to się mija z celem ,każdy powinien wiedzieć ,że reprezentują one moralny upadek i margines społeczeństwa wiec dlaczego wymagacie od nich uczciwości.Nie da się zrobić z kurewki księżniczki więc nie wymagajcie tego od nich bo to niemożliwe.Każda tu przychodzi naciągać schapańców na żetony ,mają już to w naturze i nie traktują żadnego z widzów poważnie tylko jak maszynkę do zarabiania pieniędzy, więc się nie dziwcie ,że oszukują to cecha ludzi słabych ,którymi niestety są wystawiając się na pośmiewisko.PRZYZWYCZAIĆ SIĘ!!!! TO NORMALKA KAŻDA KURWA LUBI ŁATWY PIENIĄDZ A WY GO IM DOSTARCZACIE WIĘC KANTUJĄ TAKIE JUŻ MAJA SPACZONE CHARAKTERKI!!!!!!!!!!!!!najlepsze jest to ,że im to odpuszczacie widząc tylko ich cycki więc każda na ShowUp.tv widzi już w tym łatwy zarobek NIE MA WYJĄTKÓW NA ShowUp.tv KAŻDA POWINNA TUTAJ TRAFIĆ!!!!!to ich sposób na życie a ten co myśli inaczej jest niemyślącym,zapatrzonym w cycki walikonikiem ;D ;D ;D ;D ;D ;D


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 15 mar 2015, 14:49 
Sex instruktor
Sex instruktor

Rejestracja: 07 cze 2014, 21:10
Posty: 259
Cytuj:
a ja uważam ,że każda powinna się tutaj znalezć i dobrze ,że są tutaj wszystkie,ponieważ każda jako pospolita łajdaczka ma coś za uszami i w większym lub mniejszym stopniu oszukuje klientów na ShowUp.tv.Niestety nie oczekujcie od kurewek wyrozumiałości czy najwyższych standardów obsługi klienta bo to się mija z celem ,każdy powinien wiedzieć ,że reprezentują one moralny upadek i margines społeczeństwa wiec dlaczego wymagacie od nich uczciwości.Nie da się zrobić z kurewki księżniczki więc nie wymagajcie tego od nich bo to niemożliwe.Każda tu przychodzi naciągać schapańców na żetony ,mają już to w naturze i nie traktują żadnego z widzów poważnie tylko jak maszynkę do zarabiania pieniędzy, więc się nie dziwcie ,że oszukują to cecha ludzi słabych ,którymi niestety są wystawiając się na pośmiewisko.PRZYZWYCZAIĆ SIĘ!!!! TO NORMALKA KAŻDA KURWA LUBI ŁATWY PIENIĄDZ A WY GO IM DOSTARCZACIE WIĘC KANTUJĄ TAKIE JUŻ MAJA SPACZONE CHARAKTERKI!!!!!!!!!!!!!najlepsze jest to ,że im to odpuszczacie widząc tylko ich cycki więc każda na ShowUp.tv widzi już w tym łatwy zarobek NIE MA WYJĄTKÓW NA ShowUp.tv KAŻDA POWINNA TUTAJ TRAFIĆ!!!!!to ich sposób na życie a ten co myśli inaczej jest niemyślącym,zapatrzonym w cycki walikonikiem


qrwa weźcie już zbanujcie tego jebanego renciste-psychopate ;/


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 43 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: znowak i 2 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty

Szukaj:
Przejdź do:  


phpBB SEO